» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Loresa prej Fri 28 Dec 2007, 12:27

hobe naki a de provojsh ene ihere kallxom ma frejk... 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
"jeto si te pėlqen ty jo si duan tjerėt"
avatar
Loresa

Shteti : Tetovė
Postime : 41
Kyējet nė forum : 12026
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Stomatologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Anna prej Fri 28 Dec 2007, 19:41

Loresa provoj njiher ket ure ta kalosh ,se une kur te shkoj ne Kosove do ta thrras Naki ne tel.e te shkoj tek kjo ure edhe do ta kaloje .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11859
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Jan 2008, 12:29

Naki shkruajti:Se njeriu vertet nganjeher eshte i dehur pa pire apo e kam gabim shiqoni kete:

Dhe ne kembe do kisha frik te kaloja ne ate ure Razz ehe ehe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga **ARLI** prej Wed 16 Jan 2008, 21:43

pershendetje te gjithve nga ARLI Smile ajo ura qe eshte siper ka ndermend te vdesi ndonje dite Very Happy:D:D:P

**ARLI**

Shteti : pune
Postime : 1
Kyējet nė forum : 11346
Regjistruar mė : 16/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Lori prej Wed 16 Jan 2008, 23:11

Nakiiiiii mos me thuaj se e ke ber edhe kete se ti i krisur je me kujtohet ajo rruga nga Kukesi se as nuk guxoja te shikoja kur kaloje ato kthesa dhe ato kodra
avatar
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 11849
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Thu 17 Jan 2008, 06:54

naki me ty vij e kalojm uren se edhe nese vdesim vdesim te dyt hahahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga mirela prej Thu 17 Jan 2008, 19:41

un at ur e kom kalu ene me sy myll biles 🤡 po me AVION AMA 8)
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11468
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga UnDerGrounD prej Thu 17 Jan 2008, 20:33

Un e kisha klalue kur e kom patjetr
avatar
UnDerGrounD

Shteti : Kumanovė
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11343
Regjistruar mė : 17/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga sirena prej Sun 20 Jan 2008, 22:31

pershendetje do ta kisha provuar dhe kaluar bile nese ne anen tjeter do te priste dikush apo dicka qe ja vlen barra qerane ... persh sirena

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11998
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Mon 21 Jan 2008, 06:55

mir e ke motrushe se kur vlen njeriu e kalon uren me sy mbyllur se e din per kend po e kalon


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jan 2008, 10:44

sirena shkruajti:pershendetje do ta kisha provuar dhe kaluar bile nese ne anen tjeter do te priste dikush apo dicka qe ja vlen barra qerane ... persh sirena
hahahahah forca sirena une jam tani metan ures fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Mon 21 Jan 2008, 14:34

naki erdhe me prit tek ura hahaha kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga sirena prej Mon 21 Jan 2008, 17:56

hehe naki vertete mund te jeshe matane ures por je ne anen e gabuar lol xx

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11998
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jan 2008, 21:59

Jo sirena nuk jam ne anen e gabuar ndoshta isha por tani nuk jam Very Happy kis

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Tue 22 Jan 2008, 06:53

kaperceva uren dola matan
e shiqova Kosoven sae bukur
me ishte ber memedheu nan . kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Tue 22 Jan 2008, 15:42

Gurbetqare mbas kesaj ure eshte sana e axhes arif e di cka behet aty 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Wed 23 Jan 2008, 06:28

hahaha naki kercen ne darsem hahahaha kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jan 2008, 14:26

gurbetqare eshte fjala per uren motra dhe jo per dasmen ku po shef dasem ti?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga sirena prej Wed 23 Jan 2008, 14:37

ok naki me vjen mire qe je shendosh e mire dhe i lumtur nga cilado ane te jesh .

me rrspekt sirena

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11998
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Wed 23 Jan 2008, 15:07

pertej ure presin krushqit hahaha mbas sanes qe ke then ti naki kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Fri 25 Jan 2008, 11:22

sirena shkruajti:ok naki me vjen mire qe je shendosh e mire dhe i lumtur nga cilado ane te jesh .

me rrspekt sirena
Matan ures sirena pas kodre eshte deti e aty kam ca pune ke moli do jesh ti aty ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Sat 26 Jan 2008, 13:04

po mir vlla Naki te gjitha po i fton por asnje nuk po vijn hahaha po kan frig shum nga Tigri hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Pr_1981 prej Sat 26 Jan 2008, 13:05

Me mend ne koke as qe e kisha provuar

Pr_1981

Shteti : Kosova
Postime : 3
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 11/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Sat 26 Jan 2008, 13:11

Une po e kisha kalu veq kerri me qen ne rregull

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Jan 2008, 08:21

hahahahahahaa e di vella si e kishe kaluar e ke kaluar nje njehere Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Mon 28 Jan 2008, 08:44

edhe une e kisha kalu vetem kisha mbyll syt e kisha paramendu se po me pret i dashuri dhe isha dal me vullnet hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Jan 2008, 11:22

Very Happy e me pas qene ai qe e ke tash afer a kishe kalu gurbetqare 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Mon 28 Jan 2008, 11:35

hahaha jo assesi ketu e kam afer babin hahahapor per babin nuk e kaloi uren


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Jan 2008, 12:53

pse akoma gjall paske babin e? a nuk me the me ka vdekur mi?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Mon 28 Jan 2008, 17:50

hahaha mos te ka then ty ndonje femer tjeter e ke ngaterruar me mua


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 06 Feb 2008, 10:08

Nsq e ke kaluar ate ure ti Naki me makin ke pas nje guxim te madhe,une per veten time do ta kisha kalu po jo me makin,ne kembe po kisha ece me ore te tera kur mos te kishte ruge dalje tjeter RESPEKTE Naki:cig:
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11289
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Fri 08 Feb 2008, 17:01

Naki kur te takohemi kam me ardh bashk kemi me shku me kapercy ket ur


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 09 Feb 2008, 14:19

Naki shkruajti:Se njeriu vertet nganjeher eshte i dehur pa pire apo e kam gabim shiqoni kete:

Akoma jeton kjo ure???

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga lona prej Mon 11 Feb 2008, 15:23

po nuk na the ku gjindet kjo ure jo per gje po te mos kalojme tek kjo rruge...
avatar
lona

Shteti : kosov
Postime : 15
Kyējet nė forum : 11727
Regjistruar mė : 11/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga dano prej Thu 13 Mar 2008, 18:41

Nga e keqja edhe do e kaloja kur ske ca ben do e kalosh Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11302
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga hava prej Sun 13 Apr 2008, 20:11

jo walla hala e re jam a me myt vetin edhe vetmbytja eshte e ndaluar (haram).kalofshi mirė

hava

Shteti : prizren
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 11/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga zymer prej Mon 21 Apr 2008, 02:40

hė, ec e nisu
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11612
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 13 May 2008, 11:40

naki do jet no nje dru banbuje se ska mundesi ose ke qene shume shpejt sa as ura ste ka pa ty Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12053
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 03:42

Une per veten time jo, sdo me leverdiste vap

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13761
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi