» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A triumfon dashuria?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 06:12

po motrushe bukuroshe kotelja tash shiko kah motrushja anna me shmu se nuk tek asht keq puna se une e kam te dashurin motrushe kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 25 Feb 2008, 14:52

E kam edhe une gurbetqare fest

thjeshte desha ta di nese i ngjan mamit, qe eshte e mrekullueshme danc
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 14:54

ok motrushe bukuroshe te deshiroi dashuri dhe lumturi ne jet pergjithmon te jesh e lumtur kis kis kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 17:14

Sad dashuria qe te jesh e lumtur te jesh mir mete dashrin te kaloni jeten e bukur aja esht lumturia dhe dashuria qete kaloni jet te lumtur flower
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 18:01

dashuria triumfon ne cdo aspekt nese e ke dashuri te vertet e jo me hajgare


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 18:56

po motrushe ashtu esht se dashuria e vertet ka vleft shum te madhe po dashuria me hajgare aja nuk vlen as sa 1 cent
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 19:20

Gjithmon triunfon Dashuria Very Happy ska gje me te bukur me te degjuar e kam se vet se kam provuar Razz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 07:00

dashuria ka triumfuar gjithmon edhe triumfon sepse tek ne perpara ju ka ardhur marre me tregu se jan te dashuruar vetem fshehurazi gjithmon e kan pasur dashurin e tash jemi shly krejt ska me marre hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 07:07

shum ma mir esht tash motrushe se uka atehere po tash jemi te lir gjdo njeri dhe kuta dujm dikan kulem e folum me familje per qe jam edashurune dhe na kupojn ma mir tash se ikem te drejta e bara barta e jo edua dikan e mosme fol hiq meshku emu martu me tjeter si esht ka qe nuk jan pa nemiveti deri diten e marteses aja esht diqka katastrof po esht ma let tash me fol se ather kan pas marre vajzat nuk kan fol po tash folin te gjith si vajzat edhe djemt Very Happy
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 07:10

ashtu esht motrushe se dashuria nuk duhet mbajtur fshehur sepse shum kan vuajtur per dashurin qe e kan pasur apo kan vdekur me at vuajtje ,


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 07:16

po motrushe te besoj se dashuri esht ni gje qe ska kufi nese edon e nuk emmer gjith mon ne kujtim eke se dashuri e par nuk harrohet dhe perqata duhet me luftu per dashuri qe edon
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Naki prej Wed 05 Mar 2008, 10:08

Edhe kur mė s'ka arsye partnerėt tashmė tė distancuar nga dashuria pėr njėri tjetrin, me veten fjalosen rreth asaj se kush e ka filluar i pari! Kur s'ka me dashuri, tė irriton prekja e partnerit. Tashmė diēka tė shtyn tė ndėrrosh gjėrat qė kanė qenė urė lidhėse me partnerin, madje qoftė ajo edhe ndėrrimi i adresės se e-mail. Papritmas konstatoni se keni krijuar lidhje dashurie me njeriun e huaj pėr ju! Nė anėn tjetėr nė atė zbrazėti shpirtėrore ju shfaqet personi nga e kaluara e juaj apo ndoshta dhe dikush tjetėr qė momentalisht ua tėrheq vėmendjen. Nėse tashmė vėreni kėto shenja nė vete apo te partneri, duhet tė filloni tė mendoni se koha ėshtė qė tė zgjidhni rrugėn mė tė mirė tė mundshme pėr lidhjen tuaj dhe t'i vendosni pikė tė gjitha marrėzive. Natyrisht se asnjėherė nuk ėshtė keq tė shpėtoni njė lidhje me personin qė dikur pėr ju ka qenė gjithēka, por nė anėn tjetėr nuk e vlen tė mundoheni nėse tashmė ndiheni tė paralizuar nė atė lidhje.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A triumfon dashuria?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi