» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thuaj....

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 Dec 2007, 08:21

Thuaj te dashurit/ dashures, ate gje qe po mendon tani ne lidhje me te.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Merimanga prej Fri 14 Dec 2007, 09:45

Ki durim me mua!

p.s. kush do i thoje qe te vije ta lexoje? puc
avatar
Merimanga

Postime : 11
Kyējet nė forum : 11541
Regjistruar mė : 09/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga visitor prej Fri 14 Dec 2007, 10:50

Mos me mundo se bota nuk eshte vetem me nje mashkull...

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Fri 14 Dec 2007, 12:47

te respektoi me gjith love edhe ti duhet te jesh i sinqert sikur une kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kotelja prej Sun 16 Dec 2007, 20:46

Nuk mendon qe tre persona jemi teper ?!!


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon 17 Dec 2007, 08:07, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13842
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Mon 17 Dec 2007, 07:58

e di se me don edhe une te dua shum kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 Dec 2007, 14:45

Me ka marre malli, jeta ime, po ty?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 17 Dec 2007, 14:46

viti 2007 po mbaron e 2008 si do jete...............

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12391
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Tue 18 Dec 2007, 07:45

ishalla 2008 do te jemi se bashku kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 18 Dec 2007, 13:30

Sa mire eshte te jesh vetvetja, dhe pse zemerlenduar

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Tue 18 Dec 2007, 13:50

gurbetqarja shkruajti:
ishalla 2008 do te jemi se bashku kis

Kujt i the mis se na le gojehapur une dhe riki e disa tjere u beme gjak me stupca ai me tha mua ky me tha mua heren tjeter ceke kujt i thua ishalla jemi bashke 8) 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Tue 18 Dec 2007, 15:00

ishalla vlla tu plotesohet deshira e jote edhe e imja ne 2008 kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Tue 18 Dec 2007, 15:01

ty vlla naki kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Tue 18 Dec 2007, 17:52

cheers kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Tue 18 Dec 2007, 18:49

Gurbetqare perserite se ska degjuar riki Mad Mad Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Tue 18 Dec 2007, 18:58

para teje NAKI nuk ka shanc asnjeri kis love


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Tue 18 Dec 2007, 21:57

Mad Mad riki e more vesh ti e mos mu pshtjell me kah gurbetqarja ok

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Tue 18 Dec 2007, 22:09

ke te drejt NAKI kur po ma qon unazen e fejeses love kis bounce


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kotelja prej Mon 24 Dec 2007, 09:35

Me ka mare malli...
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13842
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Anna prej Tue 25 Dec 2007, 17:16

jam merzit o shok ne ket kurbet te zi .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11940
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga jam_buli prej Wed 26 Dec 2007, 16:20

me nejte shtremt e me fol' drejt, malli po me djeg be, shume -shume m'ma marre malli por zoti hajr e bon ishalla!
avatar
jam_buli

Shteti : afer atdheut dhe ne sherbim te tij
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11493
Regjistruar mė : 25/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga ejona prej Wed 26 Dec 2007, 16:26

jam dashuruar shume keq ...c'far te bej?
avatar
ejona

Shteti : Vushtrri
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11799
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga jam_buli prej Wed 26 Dec 2007, 16:33

te them te mos e shtish ne tru per te keq, se ska ma mire, e di se nuk she koder kerkun, kjo eshte mire, veq po te tregoj se kam ra pi kesaj dardhe edhe une nje here!
avatar
jam_buli

Shteti : afer atdheut dhe ne sherbim te tij
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11493
Regjistruar mė : 25/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Dec 2007, 16:35

ejona shkruajti:jam dashuruar shume keq ...c'far te bej?
mos premto, dashuro por kujdes mos lendo se mund ta humbesh.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga hona prej Wed 26 Dec 2007, 22:59

Te them se edhe une jam merzit shum per kto dit feste ktu ne gyrbet Sad .

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11544
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kotelja prej Thu 27 Dec 2007, 01:11

Iluzion!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13842
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 10:05

une dashuroi por edhe nuk kam, qejf ne asnje aspekt ta lendoi te dashurin megjithese e dua me shum se jeten time.edhe kam deshir ta respektoi ne gjdo aspekt sepse dashurin qe e kam per te. kjo dashuri nuk do te ekzistoi kurr me ne jeten time e dua püa mas edhe e respektoi por edhe ai me respekton shum per at arsye e dua edhe me shum kis kis kis kis kis por po vuaj gjithmon deri sa te jemi se bashku Sad Sad Sad Sad


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga jam_buli prej Thu 27 Dec 2007, 15:42

gyrbetqarja, deshiroj qe kete dashuri qe ti e ndjen per te dashurin tend, edhe ai ta ndjej te njejten per ty, nese kjo qendron si e vertet, bashkimi juaj do te jete shume i shpejtė e qe me pastaj vuajtjet tretet pergjithmonė...

kalo bukur
avatar
jam_buli

Shteti : afer atdheut dhe ne sherbim te tij
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11493
Regjistruar mė : 25/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 15:44

flm shum jam_buli ashtu esht qysh po thua ti por edhe ti ishalla sa me shpejt ke fatin e jetes apo nese e ke te gjitha te mirat ne jet


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga jam_buli prej Thu 27 Dec 2007, 15:47

falenderimit i pason gjuha e falemnderimit, buli jeton me tre femijė dhe nje grua, t'gjitha te mirat moter gyrbetqare nga familja jone gyrbetqare!
avatar
jam_buli

Shteti : afer atdheut dhe ne sherbim te tij
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11493
Regjistruar mė : 25/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Anna prej Thu 27 Dec 2007, 17:10

thuje dile e kape zogun duke fluture.
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11940
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 17:13

flm vlla buli jet te gjat e te lumtur vlla.nje gru mjafton nuk te duhen me shum vlla i nderuar me respekt te madh per ty dhe familjen tende ju uroi gjdo te mira ne jet .


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 17:15

anna pershendetje moter kush e kap zogun se ai esht me i shpejt se ne te gjith por ndoshta zogun e jetes e nxajm nuk ka kah shkon nuk e lejm te flutoron se tepermi motrushe e nderuar me respekt kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Anna prej Thu 27 Dec 2007, 23:09

thuaj kape dhe mos elsho zogun at qe e ke fat nuk del qe e pret thon pleqerija dhe fisnikrija .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11940
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga hona prej Fri 28 Dec 2007, 00:12

Thuaje ate qe deshiron...

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11544
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Fri 28 Dec 2007, 14:37

te dua shum edhe e di se me don per at arsye edhe me shum te respektoi kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Zogi prej Fri 28 Dec 2007, 15:04

moter gurbetqare per mua epate fjalen kur permende zogun
avatar
Zogi

Shteti : Kosovė-Lipjan
Postime : 142
Kyējet nė forum : 11721
Regjistruar mė : 15/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Anna prej Fri 28 Dec 2007, 19:18

Thuje dhe mos u pendo .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11940
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga jam_buli prej Fri 28 Dec 2007, 19:34

ia kam marr inatin Eqrem Kryeziut dhe me sy s'po mundem me e shiku!!!!!!!!!!!!! Shocked
avatar
jam_buli

Shteti : afer atdheut dhe ne sherbim te tij
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11493
Regjistruar mė : 25/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Anna prej Fri 28 Dec 2007, 19:38

jam-buli nuk besoj se me shum se une ,the thuje lirishte se eshte shum cinik eqerem kryeziu.
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11940
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi