» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thuaj....

Faqja 4 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Mar 2010, 12:00

Thuaj kurr mos u deshpero nga njerzit e pa vler!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 13 Mar 2010, 12:09

thuaj ka shum njerzi shum te mir dhe me vler te madhe po dush ti takojsh.
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10717
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Mar 2010, 12:15

Thuaj se jeta eshte kjo qe na ve ne prova per te dallu njerzit e mire nga te liget dhe durimin ton dhe personalitetin gjithashtu!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 13 Mar 2010, 12:39

thuaj cdo gje eshte e drejt siq thua por thuaj se une jam gabim une. thuaj se kam kuptuar

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12767
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga princi prej Sat 13 Mar 2010, 17:49

thuaj se eke harruarr
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9602
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 13 Mar 2010, 17:57

Thuaj vetes mos vall je gabim ndonjehere

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga lindushi prej Sat 13 Mar 2010, 17:58

thuaj kur mund te kuptoj sjelljen tende
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 9081
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga NADJA prej Sat 13 Mar 2010, 18:00

thuaj se jeta ka gezime dhe hillerime qe eshte e bukur dhe e veshtire qe duhet ta jetosh cdo dite si vjen
avatar
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 9087
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 13 Mar 2010, 19:31

thuaj se dote rrespektoj
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10717
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Mar 2010, 13:15

Thuaj se me do dhe te dua

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 16 Mar 2010, 23:55

thuaj se te dua sa ti mua
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10717
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Interesant prej Wed 17 Mar 2010, 09:56

Thuaj ballit le te puthe Token, ne menyre qe te kesh dashurine e Qiellit .
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Bruneta prej Wed 17 Mar 2010, 12:46

Thuaj se me ke ne zemer

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Mar 2010, 15:00

Thuaj se njeriu eshte denuar per te vuajtur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Mon 22 Mar 2010, 15:06

Thuaj se njeriu qe dashuron shume edhe vuan me shume
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 22 Mar 2010, 17:45

thuaj vetem nje fjale me sinqeritet e pasterti te them shum fjale ne shoqeri

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 22 Mar 2010, 23:55

Thuaj se ndonjehere nuk arrijme te gjejme vendin e vetvetes ne kete boshllek te madh qe krijojme dhe qe na rrethon, te quajtur bote.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10991
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Thu 25 Mar 2010, 00:12

Thuaj ate cfare mendon dhe e di,perndryshe njerezit na marrin per naiv.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Thu 25 Mar 2010, 08:06

Thuaj se loja e fjaleve eshte e bukur.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Mar 2010, 16:57

Thuaj se jemi krijes me e pa kuptushme!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 25 Mar 2010, 17:23

thuaj se tejesh vetjak dote thot e humb at si e don
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10717
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Mar 2010, 17:30

Thuaj se durimi dhe shpresa te sjellin gjera te mira!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 25 Mar 2010, 17:32

thuaj se fatit si dihet
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10717
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 26 Mar 2010, 01:05

Thuaj se ndonjehere duhet t'ia nisesh nga fillimi per tu riorientuar ne realitetin qe bejme pjese.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10991
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Fri 26 Mar 2010, 10:01

Thuaj se jeta te jep gjithmone mundesi per fillime te reja por sa mesojme ne nga fundi i nje fillimi?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 26 Mar 2010, 16:34

Thuaj se fundi i nje fillimi te rrezon dhe te fal shoqerine e pesimizmit, por si mund te dilet prej tij, si duket bota ne kendveshtrimin e nje optimisti?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10991
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 26 Mar 2010, 17:14

thuaj se bota sillet rreth e rrotull

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Fri 26 Mar 2010, 18:12

Thuaj me gojen plot: Mendimi pozitiv me mbushė me energji pozitive.
Fitoje betejen me vetveten, mundi kundrthenjet qe ke perbrenda, reflekto pozitivitet dhe behu optimist - realist.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 26 Mar 2010, 19:19

thuaj vetes kush je pastaj gjyko te tjeret

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Apr 2010, 02:10

Ti mund te njohesh shume njerez me te mire se mua, por kurre nje si ;une!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Geri prej Fri 02 Apr 2010, 02:11

Thuaj qe me do
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Apr 2010, 14:04

Thuaj se gabove qe me lendove ,gabimi permisohet por plaga nuk sherohet:


Edituar pėr herė tė fundit nga princesha nė Fri 02 Apr 2010, 14:08, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 02 Apr 2010, 14:07

thuaj te vrteten
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10717
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Apr 2010, 14:15

Thuaj se pritja dhe durimi te sjellin te mirat ne Jete!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 02 Apr 2010, 14:17

thuaj se dhe durimi ka kufi
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10717
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Mirja prej Fri 02 Apr 2010, 15:43

Thuaj njeher nje fjal te embel
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11226
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 07 Apr 2010, 23:33

Thuaji te verteten zemres tende!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Apr 2010, 03:35

Thuaj realitetin dhe mos u largo nga realiteti dhe veht-vehtja

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Thu 08 Apr 2010, 11:33

Thuaj po kur ke bindje te plote dhe ke vetbesim, perndryshe mos e genje veten.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kotelja prej Thu 08 Apr 2010, 13:53

Thuaj qe je nje parazit i vertete, pranoja vetes, njeri i panjeri!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi