» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thuaj....

Faqja 5 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Thu 08 Apr 2010, 14:32

Thuaj jo te kaluares nese deshiron qe permes te sotmes ta shikosh te nesermen.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Voglushja prej Thu 08 Apr 2010, 14:40

Thuaj qe bota u shua,veq mos thuaj nuk te dua..!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12331
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Apr 2010, 09:40

Thuaj me mir te te harroj se sa te kujtoj!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Fri 09 Apr 2010, 11:04

Thuaj se nganjehere vertete hamendemi te zgjedhim ne mes te kujteses dhe harreses. Varet prej pervojave qe kemi me secilen.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Apr 2010, 11:23

Thuaj se keshtu e pat fati jon!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Fri 09 Apr 2010, 12:04

Thuaj se shkaku im ke perjetuar ndjenjen me te vecant dhe njekohesisht ndjenjen me poshteruese.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 13 Apr 2010, 14:51

Thuaj se dime cmimin e gjithckaje por vleren e asgjeje!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11069
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Tue 13 Apr 2010, 17:32

Thuaj se vlera qendron tek permbajtja e jo tek forma.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Bruneta prej Fri 16 Apr 2010, 16:48

Thuaj se s'me do **''''''

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12946
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 17:18

Thuaj qe ka njerėz qė kanė njė zemėr prej ari por jan te pakėt.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 24 Apr 2010, 17:29

Thuaj se vlera qendron tek permbajtja e jo tek forma.

jam dakort me kete qe ka thene deti rrespekte

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Sat 24 Apr 2010, 20:20

Thuaj gjithmone: une dua, di dhe mundem, sepse vetem keshtu e mban ne jete vetbesimin.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 24 Apr 2010, 20:21

THUAJ GJTIHMONE GJERAT NE HESHTJE SEPSE HESHTJA GJUAN ME SHUME SE NJE FJALE ME FILOZOFI TE MADHE

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Sat 24 Apr 2010, 23:48

Thuaj naten e mire se u be vone. Ēdo gje ka kohen e vet, edhe gjumi poashtu.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Aristogata prej Sat 24 Apr 2010, 23:50

thuaj yjet jan zjarr
thuaj toka eshte varr
thuaj dielli u shua
po mos thuaj qe ste dua

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10615
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Sat 24 Apr 2010, 23:54

Thuaj, dashuria eshte si cigarja
puthja eshte si tymi
e hiri i mbetur
asgje, pos shenje kujtimi
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Aristogata prej Sun 25 Apr 2010, 00:00

thuaj o hen qe e dua shum
shko puthe per mua kur te jet ne gjum
shko thuri nje enderr e bukur te jet
ne vesh peshperiti te dua perjet

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10615
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 25 Apr 2010, 00:00

Thuaj se ndonjehere perballja eshte gjeja me e mire sepse edhe nese do te humbasesh, te meson te jesh me e forte per heren tjeter.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11069
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Geri prej Sun 25 Apr 2010, 00:35

Thuaj dy fjal,dy fjal qe cdo kush i pret me mall,dy fjal qe cdo njeri i thon vetem nji her ne jet,dy fjal qe te mbajn gjall ne kete jet.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16134
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Apr 2010, 01:35

thuaj dy fjale po thuaj ne sy dreqi ta haj u bera aktor me i mire se ata hahaa


Edituar pėr herė tė fundit nga Klea.Love nė Sun 25 Apr 2010, 01:37, edituar 1 herė gjithsej

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga BeLti prej Sun 25 Apr 2010, 01:37

Thuaj webmastere jone!

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9685
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Apr 2010, 01:57

thuaj mjaft se ja lem kohes gjdo gje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 08:54

Thuaj koha ben te veten qdo gje vonon por bie ne vend te saj.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 16:30

thuaj nje fjal qofte edhe e keqe te jete ajo
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 25 Apr 2010, 16:43

Thuaj se lumturia dhe harmonia me gjithesine eshte thjesh iluzion.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11069
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 16:47

thuaj ate qe zemra ta thote
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 16:47

Thuaj Arjanes te pi qumesht qe ti forcohen kockat per mundje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 16:49

thuaj ARLES mos filloj provokimet se spo ju ngacmoj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 26 Apr 2010, 16:42

Thuaj se ne jete eshte e pamundur te ecesh me enderra, nese nuk lufton me vetveten qe keto enderra ti kthesh ne qellime.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11069
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 17:00

thuaj se ju njoh ju
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 26 Apr 2010, 17:22

thuaj disa femrave ne forum mosu boni gjeloze se un edu nje tjeter hahahaha
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10795
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 17:33

Thuaj se nuk kam nevoje per te tjeret dhe kete beju te ditur.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 17:44

thuaj se ke besen e shqiptarit e do triumfoj me ne fund
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 17:45

Thuaj diagnozen e vertete le te bertas i smuari ska gje

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 17:47

thuaj pse sa here qe hy luan me top ti
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 17:49

Thuaj se ne shohim te metat dhe veset e te tjereve,por nuk shohim mangesit tona,ashtu sic ndiejme peshen e nje trupi te huaj qe duam ta zhvendosim,kurse durojme pa u ankuar peshen e trupit tone.Ne kete menyre secili gjen tek tjetri nje pasqyre,ku veshtron qarte te metat e veta,panjerezine e tij dhe aktet e bezdishme te cdo lloji.Por,qe ne shumicen e rasteve sillemi si qeni qe leh para pasqyres,duke mos ditur se sheh veten,por duke besuar se sheh nje qen tjeter.Ne kete menyre,kush kritikon te tjeret,punon pe permisimin e vetvetes.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 17:53

Besi shkruajti:Ne kete menyre,kush kritikon te tjeret,punon pe permisimin e vetvetes.
Thuaj kete te takon ty apo e bere per brezat qe te mesohen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 18:04

Naki shkruajti:
Besi shkruajti:Ne kete menyre,kush kritikon te tjeret,punon pe permisimin e vetvetes.
Thuaj kete te takon ty apo e bere per brezat qe te mesohen

Edhe kur dy njerez bejne te njejten gje,nuk do te thote se jane te njejte.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 18:06

Thuaje kete pasi ta lexosh posten elektronike po munde ta thaush pa e ndrruar thenjen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 18:08

Thuaj : Asketizmi me i madh eshte shpresa e vogel. Lakmia me e madhe eshte gara ne arritjen e gradave te larta. Respekti me i madh eshte kryerja e obligimeve ndaj prinderve, devotshmeria me e madhe eshte te kuptosh se kush je ne realitet !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi