» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thuaj....

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga jam_buli prej Fri 28 Dec 2007, 20:29

jo cinik, por manjak dhe shum bajat, Evil or Very Mad , thjesht rrospi mashkull be, mos ka qen ajo shoqja jote me to moj e martume e o nda!?
avatar
jam_buli

Shteti : afer atdheut dhe ne sherbim te tij
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11397
Regjistruar mė : 25/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Anna prej Fri 28 Dec 2007, 20:31

hahah Thuje qrem kryezitu per shoqen time dhe per mue kishte mbet ter jeten pa krijue familje ,po as rrospi mashkull nuk eshte por eshte ,rrospi lope .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11844
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga hona prej Sat 29 Dec 2007, 23:59

Thuj e bre shlirou se tu ka lidh ne fyt.

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Anna prej Sun 30 Dec 2007, 00:01

thuj thaqit formo qeverin me shpejt .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11844
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Wed 02 Jan 2008, 16:45

jo vlla zogi per gashjanin tim por ti je edhe mbetesh vllau im


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Thu 03 Jan 2008, 12:41

i them annes se je bukuroshe vetem se je gashjane kis te respektoi shum vetem se ju gashjanet jeni shly pak hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Zogi prej Wed 09 Jan 2008, 14:54

i them gyrbetqares shyqyr qe nuk je gashjane
avatar
Zogi

Shteti : Kosovė-Lipjan
Postime : 142
Kyējet nė forum : 11625
Regjistruar mė : 15/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Wed 09 Jan 2008, 15:17

flm vlla zogi per ket fjali jam shaljane vlla i nderuar


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Jan 2008, 19:21

Pse po te behet gashjane nuk do i bie keq ore zogi e Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Wed 09 Jan 2008, 20:02

ok nese me bjen mir behem vlla kis gashjane


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Musafir prej Wed 09 Jan 2008, 20:49

Gurbetqare je e mire e je dukat pa mar parasysh qfar mbiemri ke kis

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Thu 10 Jan 2008, 11:49

flm riki vlla per at arsye jam shum e shtrenjt me ja fal love dikujt hahaha por nga love ndoshta ashtu jam se nga bukuria aspak sikur gabelic jam hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Zogi prej Thu 10 Jan 2008, 15:35

Gyrbetqare mos e neneqmo veten se une te kam par dhe ti je shum e bukur por nuk te kisha preferu te behesh gashjane.
avatar
Zogi

Shteti : Kosovė-Lipjan
Postime : 142
Kyējet nė forum : 11625
Regjistruar mė : 15/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Thu 10 Jan 2008, 17:41

pse vlla zogi tregom se qfar esht puna aq e keqe e gashjaneve se edhe une jam nje person se i kuptoi te gjith veq mos te koft aspak gashjani se nuk kishim kalu keq


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Jan 2008, 19:12

gurbetqarja shkruajti:
pse vlla zogi tregom se qfar esht puna aq e keqe e gashjaneve se edhe une jam nje person se i kuptoi te gjith veq mos te koft aspak gashjani se nuk kishim kalu keq

Jo moter jo mos e degjo zogin ti se e ka nga xhelozia ai 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Fri 11 Jan 2008, 16:07

ok vlla naki dua ta analizoi se qfar esht e verteta ta shoh se qfar jan gashjanet jan te beses apo jo kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga beri prej Sat 12 Jan 2008, 11:08

besa edhe une jam i fisit gash dhe them se eshte nder fiset ma te vjetera dhe me besik
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga hona prej Sat 12 Jan 2008, 12:31

Thuani qfare te doni,vetem te keqen jo mos nguteni .
avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Sat 12 Jan 2008, 14:46

pershendetje vlla beri nuk po ju dihet koheve te sotit se kush esht besnik esht zor me besu


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga beri prej Sat 12 Jan 2008, 14:48

gurbetqare skan thon kot besnik bonu e bes mos i nxen askujt
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Sat 12 Jan 2008, 14:49

e vertet esht kjo vlla


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga dano prej Thu 31 Jan 2008, 12:04

Mos dilni nga tema re se lat nom :Dse tema osht, Thuaj te dashurit/ dashures, ate gje qe po mendon tani ne lidhje me te. Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11287
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga dano prej Thu 31 Jan 2008, 12:06

Po te them e DASHUR jam ulur perballe dritares, jashte filloi te bie shi;kam menduar shume per ty keto dite dhe mund te them qe me mungon shume.
Sa shume mendime me vijne ne koke dhe sillen rrotull,eshte kujtimi yt. Shpesh me duket se do hysh ne dere me buzeqeshjen tende si te mos kishe ikur kurre.
Por ky iluzion iken aq shpejt ashtu siē dhe vjen dhe kthehem ne realitet, nuk je ketu dhe nuk do jesh me.
Faji dhe pendimi me ndjekin. Perse , perse nuk te thashe sa shume qe te doja?
Sot je shume larg meje,deshiroj shume te merrja doren tende dhe te ulesha bashke me ty,pa then asnje fjale me goje dhe te thosha gjithēka me zemer.
Ne fakt me jep ankth kjo largesi, po te mundja ne kete moment do isha ne krahun tend, te te thosha qe je shume e rendesisheme per mua dhe qe te dashuroj tmerresisht.
E di se pse nuk ta kam thene asnjehere? Pergjigja eshte e thjeshte, sepse mendoja se ndoshta fjalet ishin teper.
Po vuaj shume qe nga ikja jote, me dhemb ne shpirt qe nuk jam afer teje dhe per me shume sepse nuk te thashe kurre ate se sa te doja prandaj dhe sot po e shkruaj kete shkrim.
Kam nevoje te qaj , te shfryj,sepse nqse vazhdoj qe para te tjereve te dukem sikur jam mire, sikur asgje nuk me preokupon,trishtimi qe me hap nje boshllek gjithmone e me te thelle ne shpirtin tim do me shkaterroj.
Perse nuk kthehesh tani? Kam nevoje per ty per te vazhduar te jetoj.
Do isha shume i lumtur po te mund te shihja perdite pasqyrimin tim ne syte e tu ,te degjoja zerin tend qe te shqiptonte emrin tim, te thithja ajrin qe thith ti, vetem me keto do ndihesha mire dhe te siguroj qe do ndihesha e lumtur.
Nqse e lexon kete shkrim , do ta shohesh se ēdo fjale e shkruar ne te eshte nje lot dhe nje frymemarrje dashurie per ty(mgjthese e di qe nuk ke per ta lexuar kurre).
Sa mire do ishte sikur ta kisha shkruar me pare kete shkrim sepse, nuk do ikje pa e ditur sa te doja
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11287
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Thu 31 Jan 2008, 15:01

******te kam dashur dhe prap te dua me shpirt e love **** kis kis kis kis kis love me mungon shum Sad Sad Sad Sad


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga dano prej Fri 01 Feb 2008, 11:09

Tė dua tė pres. Nuk dua tė vdes. Me ylzit e natės. Unė tė pėrshėndes
Kujto erėn e malit.Kujto erėn e lehtė .Kujto zemrėn time Qė tė don pėr jetė
Ah sa natė e lumtur. Ah sa natė e qetė Gjithmon mė kujtohesh Nga ora 12-tė. Tė dua pa masė Tė dua pa mbarim Tė dua mė shumė Se sa shpirtin tim
Tė dua ,tė dua Pėr ty do tė vdes Por ti a mė don mua? Pėrgjigje po tė pres? Si nata pa yje si njeriu pa Sy Ashtu me duket jeta, e dashur pa ty. Smile
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11287
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga sirena prej Fri 01 Feb 2008, 16:31

Te them i dashur me mungon si kurre me pare dhe me shume se kurre, ti e di qe te dua dhe kete e ndjen dhe pse nuk me ke prane ,une e ndjej mungesen tende ne cdo sekonde , une nuk di te te genjej,te dua dhe vetem shpirti e zoti e dine se sa shume.
nuk jam fajtore se te dua i dashur e shume i shtrenjte,jam munduar te te harroj por dashuria per ty vetem merr force,nuk mund te perballem me forcen e saje pasi jam frikacake me ka mundur i dashuri im .
kam vuajtur dhe vuaj per ty ,se te dua dhe dashuria eshte e cuditeshme ti e di...
te them mos me harro dhe pse nuk me sheh, me kujto kur tingullin e zemres ta ndegjosh, .
kur ti ke ftohte une dridhem o zemer, kur ti lodhesh mua me dhem gjithe trupi o drit , kur ti vuan mua me shkojne lotet o jete, kur ti nuk me kujton mua zemra me copetohet ne njemije copeza i dashur.
por kur ti me therret ne emer une buzeqesh pa fund, e kur ti thua te dua mua me fal jete o kristal e kur me kujton o engjull mua me ke per jete,.
te them dashuria e jetes time pasi jam e sigurt per kete dhe ta kam provuar,do te ta provoj ne perjetesi .
te them o jete se te dua deri ne vdekje.

me lote ne sy .. sirena

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11983
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Fri 01 Feb 2008, 17:27

Te doja kur ste kisha te ledhatoja neper endra te puthja pa kufi keshtu vazhdoja cdo nate e dashur por... ne mengjes te kerkoja kishe ikur si cdo her pse? skishe qen kurr! Me ne fund te fitova duke te dashuruar duke te perjetuar embelsiren e fshehur qe nuk te kisha pran...Ti je fushe me lule mbi te cilen shtrihem une,ti je mal e mbuluar me bore qe e perkedhel une me dore.Ti je det e kalter ne syte e tu notoj shpirti im,aty te moli te shof duke krehur ato floket tua, ti je qiell me yje qe une te dashuroj.Ti je shpirti im perjete ti je muzike ime e vertete...Te kujtoj cdo dite, te kujtoj dhe naten. Ti je thelle ne zemren time, zemra ime te perket vetem ty, ti je yll ne qiell. Mosprania jote po me vret dalngadale. Me mungon shume? Vuajtje, lote, malle!
Me mungon shume jeta ime
te Dua shume


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun 03 Feb 2008, 15:20, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Fri 01 Feb 2008, 18:08

ti je drit qe per mua agon ,ti je erresira ime kur ty pran s““te kam ,per ty vuaj per ty lotoi sepse kurr nga love ime gjer ne vdekje nuk te largoi. kis kis kis te kam shpirt ti me ben te jetoi dhe te vuaj per ty,me mungon shum per bes ,te duaaaaaaaaaaa pa mas te duaaaaaaaaaaaaa pa mbarim sepse vetem ti je ne love time vetem ti shpirti im,me mungon shum ti me ben te jetoi , Sad Sad Sad Sad Sad Sad shum me mungon love kis kis kis ***TE DUAAAAAAAAAAAAAA*****


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga bovari prej Fri 01 Feb 2008, 23:40

Une do ju sugjeroja qe keto fjali te bukura tja thoni personit qe dashuroni e jo ne forum pasi athere edhe efekti eshte me i ndjeshem por edhe fjalet ngarkohen me emocion dhe behen te pa harrueshme. Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11919
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Sat 02 Feb 2008, 08:54

po edhe ashtu motrushe i kam thebn por me duket nuk po beson pa i shkruar ne forum hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 03 Feb 2008, 09:43

I them vetes time je shum e mire dhe e puth me ane te psqyres Very Happy ehe

Sa mir kur je perseri vetem eeeeee sikur mer frym me lirshem danc danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Sun 03 Feb 2008, 15:22

bovari shkruajti:Une do ju sugjeroja qe keto fjali te bukura tja thoni personit qe dashuroni e jo ne forum pasi athere edhe efekti eshte me i ndjeshem por edhe fjalet ngarkohen me emocion dhe behen te pa harrueshme. Smile
8) 8) 8) e si thuhen live

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 03 Feb 2008, 15:49

Eja te mesoj une 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Naki prej Sun 03 Feb 2008, 16:14

Joooooooooo nuk i besoj vampireve 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Guest prej Mon 04 Feb 2008, 09:58

po kujt i beson ti Naki


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Jan 2010, 14:58

une akoma sbesoj te te humbas une ty, por une ende shpresoj do jemi ne
te dy, me asgje ska kuptim dhe zemra sgezon, ka kaluar shume kohe,
ndenja jeton....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Voglushja prej Thu 21 Jan 2010, 19:33

Thuaj qe sme don me,thuaj qe asgje ska me vler per ty,thuaj se te humba ty....!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12235
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010, 14:48

Nė ėndrrėn time ishim vetėm ne tė dy. Unė qė u dashurova te ti, por ti kėto nuk i kuptonte sepse ishe largė meje!
Desha tė afrohna por ti u largove prej meje. Sa u zgjova prej gjumit ti kishe ikė diku ku nuk tė gjeja ty.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Feb 2010, 12:41

Thuaj pse u ndave pa asnje fjale?

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12850
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Anhela prej Tue 16 Feb 2010, 13:10

thuaj pse me zgjodhe mua kur nuk te dhash asnje shenje?

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9843
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi