» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thuaj....

Faqja 3 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Feb 2010, 13:12

Thuaj pse me lendove?

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Anhela prej Tue 16 Feb 2010, 13:13

Thuaj ate qe ke per te then dhe pastaj shko nga jeta ime!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9930
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 18:46

ki durim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 24 Feb 2010, 19:44

Thuaj pse cdo gje humbet pa e kuptuar?!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11060
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Drini prej Thu 25 Feb 2010, 22:13

Thuaj pse dashuria sjell me shume vuajtje se sa gezim!?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Feb 2010, 22:58

Kujto sa lotė pėr ty kam derdhur...Kujto
zemrėn si po mė vuan...Kujto tė lutem sa tė kam dashur dhe dora po mė
dridhet tani qe pėr ty po shkruan...Lindur me ndjenja,lėndova
vetveten,besova nė gėnjeshtra e jo nė tė vėrtetėn"

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Blert1 prej Wed 10 Mar 2010, 00:08

Thuaj dy fjale, por me zemer .

firma.................................................................................................................................................................................
"Peace and Love"
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9138
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 10 Mar 2010, 00:10

Thuaj gjithmone ate qe ndien dhe mendon, por gjej menyren e duhur per te bere dicka te tille, pa vrare dhe pa plagosur ndjenja dhe zemra njerezore.....

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11060
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Blert1 prej Wed 10 Mar 2010, 00:25

Thuaj me pak fjale , por te jen te dalura nga thellesia e shpirtit.

firma.................................................................................................................................................................................
"Peace and Love"
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9138
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 10 Mar 2010, 00:29

Thuaj me pak fjale dhe ate qe ke per te thene tregoje me vepra sepse do te jete me e vlefshme.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11060
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Blert1 prej Wed 10 Mar 2010, 00:34

Thuaj ate qe ndjene sot, mos e le per neser, sepse ka mundesi se do jete vone.

firma.................................................................................................................................................................................
"Peace and Love"
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9138
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga blerina-kumanova prej Wed 10 Mar 2010, 09:01

te respektoi me gjith

blerina-kumanova

Shteti : Kumanova
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9105
Regjistruar mė : 09/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Wed 10 Mar 2010, 11:55

Thuaj gjithmone PO dhe JO ne vendin dhe kohen e duhur.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 21:32

Thuaji njerezimit te ndryshoj menyre te jetuari, te clirohen nga manirat, te krijojne personalitetin e tyre,ti prekin gjerat me dore qe ti ndiejne shijet jo te degjojne te tjeret cfare shije kishin.Thuaja qe bota sillet rreth jush po juve jeni aq te vegjel ne shpirt sa e peshtyni si miza llamben qe ndricon dhomen vetem qe te jete afer drites.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga lindushi prej Wed 10 Mar 2010, 23:15

thuaj qe ta kam merzitur jeten
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 9150
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga NADJA prej Wed 10 Mar 2010, 23:32

THUAJ SE DO TE KTHEHESH
avatar
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 9156
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 11 Mar 2010, 00:14

thuaj ata si mendon ti
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10786
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 11 Mar 2010, 00:15

thuaj se erdha une haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 11:12

Thuaj ndaleni dhimbjen,sundoni Jeten dhe beoni ne endrrat tuaja se ato nuk ju genjejen..........!!!!!!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Thu 11 Mar 2010, 12:04

Thuaje ate qe ke ne zemer, mos e ndrydh mė, lirohu njehere e pergjithmone nga ndjenja e pendimit.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Blert1 prej Thu 11 Mar 2010, 12:06

Thuaj JO Droges.

firma.................................................................................................................................................................................
"Peace and Love"
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9138
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 12:08

Thuaj me mire te humbasesh Jeten per urrejtje,se sa ta largosh vdekjen ne pritje te dashuris tende!!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 11 Mar 2010, 12:10

thuaj jo njerzve te dyshimt
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10786
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Thu 11 Mar 2010, 12:13

thuaje pasi ta mendosh mire dhe mos ke frike se do gabosh
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 12:19

Thuaj une mundem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Thu 11 Mar 2010, 12:21

thuaj: une mundem, di dhe ia dal
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 11 Mar 2010, 12:21

thuaj te vrteten
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10786
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 11 Mar 2010, 16:01

Thuaj qe dhjimbjen nuk e duron dot as guri, po njeriu?!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11060
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Thu 11 Mar 2010, 16:04

Thuaje atehere se njeriu eshte vertete me i forte se guri
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 11 Mar 2010, 16:07

Thuaj se ne kete bote ka me te vertete njerez te vecante, me te cilet ia vlen te shkembesh biseda dhe sigurisht te kesh cfare te mesosh prej tyre.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11060
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Thu 11 Mar 2010, 16:08

Thuaj lirisht se bisedat e vecanta behen nga njerez te vecantė.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 11 Mar 2010, 16:13

thuaj qka mendo
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10786
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 11 Mar 2010, 16:49

Thuaj a do te jete fundi i njerezimit, nga gjithe keto katastrofa natyrore qe po degjojme?!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11060
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Thu 11 Mar 2010, 22:05

Thuaj dhe mendo: A mos valle keto katastrofta natyrore qe po ndodhin (termetet, surnamet, vershimet, vullkanet...) vertete po e shpejtojne procesin drejt fundit te njerezimit!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Mar 2010, 14:16

Thuaj sepse ajo qe thua ti eshte e vertet Deti!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga deti prej Fri 12 Mar 2010, 14:41

Thuaj: Nuk dua te besoj ne keto dukuri, dua te jetoj dhe pike.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Mar 2010, 20:51

Thuaja rini kenges me te bukur qe di ti...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga lindushi prej Fri 12 Mar 2010, 22:32

thuaj deri ku do te vazhdojme kshu
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 9150
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 12 Mar 2010, 22:45

thuaj vetem te verteten gjdo here

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 12 Mar 2010, 23:13

thuaj gjithmon mikit ton te vrteten
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10786
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thuaj....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi