» Cila ėshtė miqėsia sot?
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_lcapTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Voting_barTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_rcap 
Geri (7161)
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_lcapTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Voting_barTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_rcap 
lolita (6766)
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_lcapTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Voting_barTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_rcap 
Annika (6751)
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_lcapTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Voting_barTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_lcapTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Voting_barTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_lcapTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Voting_barTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_lcapTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Voting_barTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_lcapTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Voting_barTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_rcap 
albi (3377)
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_lcapTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Voting_barTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_lcapTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Voting_barTė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Vote_rcap 


Tė martohem apo bashkėjetoj?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Guest prej Fri 01 Feb 2008, 06:51

per mua esht me rendesi te jemi se bashku dhe te mos jemi te ndar kurr,

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga dano prej Fri 01 Feb 2008, 08:30

Po ca prisni re martohuni ene do e provoni Very Happy se bashkejetesa osht provu Very Happy
dano
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12490
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga deti prej Fri 01 Feb 2008, 09:41

Jane tri pergjigje te ndryshme, varesisht prej brezave:

- gjenerata e re thone me gjithe gojen: te bashkejetohet

- gjenerata e mesme: nuk i them as po as jo, si te ajo kenga ..."nuk i them as po as jo, mos me humb djalo..."

- gjenerata e mocme: eeehhhh se c'na u prish dunjaja, po, po, qameti nuk eshte larg.

Desha te them se eshte ceshtje mentaliteti dhe gjithsesi qe ndryshe shikohet nder breza.

Une them: ec me kohen.
Me rrespekt
Deti
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14773
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 01 Feb 2008, 09:57

Edhe une me ty jam Deti ece me kohen ,kryesorja eshte te gjeshe njeriun e dure per jeten me shume nuk ka rendesi cig
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12477
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Kotelja prej Sun 24 Feb 2008, 22:19

Pavaresisht faktit nese ecim me kohen apo jo, thelbi i dashurise ngelet i pandryshuar. Per mua martesa eshte e shenjte, bashkejetesa ngelet porte e hapur, nga e cila edhe mund te dalesh nese ai/ajo nuk ishte personi i duhur ne jeten tende.
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Dukagjini prej Sun 24 Feb 2008, 23:17

kjo gje varet krejt prej kushteve dmth nese ke kushte materiale atehere mund te martohesh pse jo por nese nuk ke mund edhe te bashkjetosh pse jo.
Dukagjini
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 12735
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 06:16

shum bukur e ke then vlla Dukagjini sepse asht edhe ajo mundesi e bukur kryesorja te jet lumturia nermes te dyve

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga dano prej Thu 03 Apr 2008, 10:00

Martesa ka bukurine e saj edhe bashkjetesa ka bukurine e saj qe te dyja jan gjona te lezecme Very Happy
dano
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12490
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga 666 prej Fri 04 Apr 2008, 00:50

une them qe ne jete duhen provuar te dyja... pas shume kohesh bashkejetese (min 10 vjet)... kurorezim me martese Very Happy:D
666
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 12369
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Kimi prej Fri 04 Apr 2008, 08:58

Per martese nuk kam me nevoje sepse jam martuar nje here,e per bashkejetese Very Happy 8) Razz
Kimi
Kimi

Shteti : Kosovė
Postime : 32
Kyējet nė forum : 12471
Regjistruar mė : 07/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 04 Apr 2008, 09:09

8) Qeke martu shpejte ti me Kimi nuk e paske provu bashkjetesen8) Very Happy 8) 8)
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12477
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Kimi prej Fri 04 Apr 2008, 09:26

Jo jo Zemra e thyer nuk jam martuar heret por Kimi me te gjitha eshte marre dhe ende merret ehe fest
Kimi
Kimi

Shteti : Kosovė
Postime : 32
Kyējet nė forum : 12471
Regjistruar mė : 07/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga nita prej Sat 26 Apr 2008, 18:15

nuk um pelqen me mbashkjetu me ni person kur nuk jam e martume me ta. ku e di une ngjitna shtatzan nderkoh e krioj familje me at person. tani vjen puna se nuk me don aj person ma ose une ata. edhe ndahemi. tani une duhet mu kujdes per femijet. aj e ka te obligume vetem per femi me kontribu me sene financjale kurse per mua nuk esht i obligum mem ndimu kursen. domethan une duhet te kujdesna per femi me punu nuk besoj se kishna mujt se kujna tja le une femiet. domethan se me kan e martume aj burr edhe masi te ndahet e ka te obligushme me kontribu edhe per gru edhe per femit. perqata nuk me pelqen me bashkjetu me nje mashkull para marteses (kunorizimit).

nita
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 12234
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga ylli prej Sat 26 Apr 2008, 18:24

jo per mendimin tim bashkjetesa , nuk eshte e mir nuk ja vlen
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga bovari prej Sat 26 Apr 2008, 19:29

Shqiptaret jan me modern se vete fjala"modernizem" prandaj duhet bashjetesa.Bile kjo nuk mjafton duhet te nxirret dhe legjimitohet edhe pasja e nje femre te dyte nese je i martuar.Kuptohet ne emer te perparimit dhe modernizimit.
Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
bovari
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 13122
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 03:48

Te martohem.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga summer spell prej Tue 17 Jun 2008, 19:20

Per mendimin tim eshte me mire qe ne fillim me dike te bashkjetosh,te ndahen gjithcka bashke,te shifen veset e keqija ose te mira,karakterin etj se vetem duke jetuarme nje njeri i meson keto jo vetem duke dale zhiro cdo nate dhe hajd martihu me ate.Nese pas bashkjeteses ndihet nje cift i afte per nje hap me serioz ath e bejn nese jo ndahen.Por ketu ne shq nuk eshte e aprovume dhe shume kjo ide.
summer spell
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 12971
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Jun 2008, 21:21

summer spell shkruajti:Per mendimin tim eshte me mire qe ne fillim me dike te bashkjetosh,te ndahen gjithcka bashke,te shifen veset e keqija ose te mira,karakterin etj se vetem duke jetuarme nje njeri i meson keto jo vetem duke dale zhiro cdo nate dhe hajd martihu me ate.Nese pas bashkjeteses ndihet nje cift i afte per nje hap me serioz ath e bejn nese jo ndahen.Por ketu ne shq nuk eshte e aprovume dhe shume kjo ide.
Plotesish dakort me me ty cig
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga visitor prej Wed 18 Jun 2008, 13:13

Ska rendesi shume te madhe ne ditet e sotme sikur me ne mode eshte futur bashkjetesa
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12668
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Jun 2008, 13:33

Asnjere qe te dyja bien poshte. Jetojeni jeten si eshte me mire per ju.Qe te dyja nuk jane eksperimente.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Jun 2008, 14:19

Lesh martesa lesh bashkjetesa asnjera as tjetra nuk eshte per njerez

firma.................................................................................................................................................................................
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Image110Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Bb_net10Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Wed 18 Jun 2008, 14:28

me rehat rrih ne nej banes vet mer,,kur te bje mall ik ke dashuro/ja qit nja dy rena flija,,ktheu ne banes puno,,jet kjo esht 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 12069
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 18 Jun 2008, 15:04

Naki shkruajti:Lesh martesa lesh bashkjetesa asnjera as tjetra nuk eshte per njerez

Evil or Very Mad cfar thua mo NAKI keshtu nuk e besoja kete gje nga ty,une jam per Bashkjetese se duhet kohe te njohesh njeriun mire me ke do lidhesh jeten

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12477
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Jun 2008, 15:08

Zemera_e_thyer shkruajti:
Naki shkruajti:Lesh martesa lesh bashkjetesa asnjera as tjetra nuk eshte per njerez

Evil or Very Mad cfar thua mo NAKI keshtu nuk e besoja kete gje nga ty,une jam per Bashkjetese se duhet kohe te njohesh njeriun mire me ke do lidhesh jeten
O mike eshte lehte kur ke te besh me njerez do kuptohen cilado por kur ke te besh me njerez ne pamje e tjeter ne shpirt eshte fare lesh pra me kuptove?

firma.................................................................................................................................................................................
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Image110Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Bb_net10Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 18 Jun 2008, 15:10

Naki shkruajti:
Zemera_e_thyer shkruajti:
Naki shkruajti:Lesh martesa lesh bashkjetesa asnjera as tjetra nuk eshte per njerez

Evil or Very Mad cfar thua mo NAKI keshtu nuk e besoja kete gje nga ty,une jam per Bashkjetese se duhet kohe te njohesh njeriun mire me ke do lidhesh jeten
O mike eshte lehte kur ke te besh me njerez do kuptohen cilado por kur ke te besh me njerez ne pamje e tjeter ne shpirt eshte fare lesh pra me kuptove?

PO e kuptova me fal sorry

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12477
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga akili prej Wed 18 Jun 2008, 20:07

nese ti ate person e ndien se e do pse mos ta shpallesh ate si bashkshorten tende
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12360
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Sihana prej Sat 21 Jun 2008, 17:23

Une mendoj se me mire eshte martesa,me duket se bashkejetesa eshte per ata qe nuk mund te konceptojne dot nje person te cilit duhet ti japi pak sa llogali. :thinking:
Sihana
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 13196
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Naki prej Sat 21 Jun 2008, 20:42

akili shkruajti:nese ti ate person e ndien se e do pse mos ta shpallesh ate si bashkshorten tende
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad  a ske pune tjeter e se ma prishe punen me njonen do heshtesh ti o do i bej njonit nje sms dhe do i hash disa Shocked Shocked Shocked ti eeeeee
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Jun 2008, 21:16

Naki shkruajti:
akili shkruajti:nese ti ate person e ndien se e do pse mos ta shpallesh ate si bashkshorten tende
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad  a ske pune tjeter e se ma prishe punen me njonen do heshtesh ti o do i bej njonit nje sms dhe do i hash disa Shocked Shocked Shocked ti eeeeee
:thinking: :thinking: :thinking:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga akili prej Tue 24 Jun 2008, 19:38

ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ketu te qellon pa paralajmerim
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12360
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Naki prej Sat 28 Jun 2008, 10:08

Ska rendesi cili term eshte martese apo bashkjetese rendesi ka "bashkematesi dhe dashuri".

firma.................................................................................................................................................................................
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Image110Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Bb_net10Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga visitor prej Sat 28 Jun 2008, 13:08

Beje ate qe ty te pelqen o vella dhe mos qaj shume koken fest
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12668
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Naki prej Sat 28 Jun 2008, 16:37

Shota shkruajti:Beje ate qe ty te pelqen o vella dhe mos qaj shume koken fest
ate jam duke bere mos bej ti merak fare Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Image110Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Bb_net10Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 28 Jun 2008, 19:37

Cfar po ben ti e ? te vdiqa une ty :puthje:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Naki prej Sun 29 Jun 2008, 11:39

morena shkruajti:Cfar po ben ti e ? te vdiqa une ty :puthje:
Une dhe ti do bashkjetojme ok se per martesen do kemi problem me letrat Very Happy 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Image110Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Bb_net10Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Jun 2008, 11:43

Po kush te tha qe du martes 8) me mire kershtu, ndahemi kur te duam bashkohemi kur te duam .
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Kosovarja prej Mon 14 Jul 2008, 23:49

Une personalisht nuk jam dakort me bashkejetesen midis cifteve. Edhe pse kjo arsyetohet ne faktin se nese ke bashkejetese do kesh martese me te suksesshme mirpo sdo te thot qe ciftet qe bashkjetojne kan martes me te sukseshme....ka raste qe ndodh krejtesisht e kunderta. Nqs nji cift duan te njifen mire atehere mund te gjejne menyre ta kalojne kohen bashk...edhe prap te ken mundesin ta njofin njeri tjetrin. Sepse ka raste te shumta kur keto cifte perfundojne ne ndarje ... Dhe si e tille bashkejetesa cfare do behet me pastaj?
Kosovarja
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 13024
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Interesant prej Tue 15 Jul 2008, 08:56

Bashkjetesa eshte nje forme qe nuk ka qene asnjehere prezente tek ne shqiptaret, dhe eshte nje tradite e evropes qe ka ardhur tek ne, ku lirisht mund te thuash se eshte nje eksperiment ne mes dy cifteve, dhe nje prove, po funksionoj mire, ne te kunderten nuk eshte shume problem, ky pra eshte nje gabim shume i madhe, sepse te paret tane deri me tani asnjehere nuk kan bashkjetu, por martes te mire dhe te sukseshme kane pas te gjithe.
Kjo eshte vetem nje kojtje e dy cifteve, dhe ne te njejten kohe ulje e moralit qe te dyte.
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Naki prej Tue 15 Jul 2008, 14:08

Eshte shume reale dhe shume e paster martesa dhe ashtu duhet te jete mirpo ne kohen e shekullit 21 dhe demokracise se plote keto gjera tash edhe po dashem nuk mund ti ndalojme kan mar hovin dhe thjesht eshte bere nje kuriozitet.
Personalisht mendoj se edhe martesa eshte nje lloj bashkjetese me te vetmin ndryshim qe ne martesen ka disa detyrime ligjore dhe fetare.

firma.................................................................................................................................................................................
Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Image110Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Bb_net10Tė martohem apo bashkėjetoj? - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Bruneta prej Wed 01 Apr 2009, 19:35

Me mire martes se sa bashkejetes se martesa eshte gje e bukur ne jete..........
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 14053
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Tė martohem apo bashkėjetoj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi