» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Jan 2008, 19:50

Ju pershendes te gjitheve dhe me erdhi ideja te hap kete teme duke pare sot se shume martesa me te huaj/huaja kane marre vrull e qe shumica e tyre ne fund rezultojne te deshtuara.
Cili eshte mendimi juaj?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Guest prej Thu 03 Jan 2008, 11:33

m endimi im esht se ne asnje aspekt nuk martohem me te huaj vetem shqiptar edhe pse jetoi ne gjermani nuk mundem ne asnje aspekt te jetoi me nje gjerman apo tjeter feje


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga triniti prej Mon 17 Mar 2008, 23:35

radh e pare e punes nuk e kuptoj pse duhet te arsyetohet martesa me nje te huaj, ca kane te huajt brire? ne fund te fundit per ate te huajin a nuk jemi dhe ne te huaj???

radh e dyte e punes pse katagorikisht jo ti gurbetqarja? cfar kemi ne me shume se te huajt?
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Guest prej Tue 18 Mar 2008, 06:10

pershendetje trinti se pari esht fjala se gjakun tim nuk e perziej,esht shqiptar dhe shqiptar do te jet gjaku im sepse ata femij kur lindin jan te perzier por edhe jam krenare se jam e huaj ne shtetin gjerman edhe po ta kem nenshtetsin gjermane vendlindja ime esht Kosova edhe gjaku shqip po ju me te vertet e ndieni vehten Shqiptar apo jo


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 18:05

pershendetje gurbetqarja...jo ne fakt une veten e ndjej arabe...
une si shqiptare e kam mbajt veten deri tani, po me paska shpetuar ky detali i vockel ne librin e madh te sjelljes shqiptare... SHQIPTARET NUK DUHET TE MARTOHEN ME TE HUAJ SE NDRYSHE NUK JANE SHQIPTARE...phffff
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga mirela prej Tue 18 Mar 2008, 18:59

AHHAAHAHH tiriniti edhe muve kshu mendoi ska rendesi nga vjen po ca robi je Smile Smile
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 19:52

vallaj me mire me nje te huaj se sa me kto lloj femrash plot paragjykime Shocked Shocked
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:23

shyqyr o burr i dheut qe po merrem vesh me dike ketu, se po me dukej vetja si aliene Very Happy:D:D

mirela dhe ti 99 afrohuni njer me, se sikur me ringjallet me kete repliken tuaj kis
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 20:29

ti nje cik aliene je Very Happy:D se jo me kot une qe jam UFO te kuptoj me se miri Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:33

hahahahahaha ndoshta eshte dhe kjo qe thua ti
po nje cikez fare ama Very Happy:D:D

nejse, i lene perrallat me mbret o njerez jo shqiptare e jo turk se ja futet kot...dhe pretendoni pastaj mos ju paragjykoj bota ne nje kohe qe jeni ju te paret qe paragjykoni boten.
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 21:35

hahahahhahahahahhaha
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

qen shum s

Mesazh nga mirela prej Tue 18 Mar 2008, 21:41

triniti shkruajti:shyqyr o burr i dheut qe po merrem vesh me dike ketu, se po me dukej vetja si aliene Very Happy:D:D

mirela dhe ti 99 afrohuni njer me, se sikur me ringjallet me kete repliken tuaj kis

o tiriniti a di si esht puna lale se kshu me fjal jena atdhetar te medhej ne 8) po ca lidhje ka shqiptar a kinez lale te jet rob per se mari kush po pyt se ku i ka dajt mi


Ps. me pelqejn shum pergjigjet ce jep alb
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 22:11

hmmmmmm
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 22:42

rrofsh mi mirela rrofsh Very Happy:D:D

po nje gje nuk kuptoj une nga keta shqiptaret e flakte, kur e duan kaq shume atdheun pse bredhin lart e poshte rrugeve te botes???
pse nuk rrine ne shqiperine e tyre te dashur?
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Mar 2008, 10:51

Epo ngaqe bredhin shum rrugeve te botes dhe e kan ndar mendjen o Shqiptar o hic Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Adisa prej Wed 19 Mar 2008, 13:38

jetoj ne gurbet dhe vend i huaj

dhe jam rritur ne ket vend te huj

po per tu martuar me nje te huj

jo se jam shiptare e ka shiptar

boll per tu martu me dhe te jesh

krenare per tu martu me nje

shiptar sesa me nje te huaj
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga triniti prej Wed 19 Mar 2008, 19:09

ok, mi ma sqaro nje cik tani, ca ka per te qene krenar ketu? dhe per te te ardhur turp nese martohesh me nje te huaj?

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga mirela prej Wed 19 Mar 2008, 20:14

triniti shkruajti:rrofsh mi mirela rrofsh Very Happy:D:D

po nje gje nuk kuptoj une nga keta shqiptaret e flakte, kur e duan kaq shume atdheun pse bredhin lart e poshte rrugeve te botes???
pse nuk rrine ne shqiperine e tyre te dashur?ate thuaj mi se duket sikur ne se duam vendin tone po un sjam nga to tipe ce dalin me flamur ne duar rruges Embarassed po ama kush me njeh mua e di ce jam SHQIPETARE alb dhe shum KRENARE alb alb por urrej rracizmin ne kulm ama Evil or Very Mad
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga triniti prej Wed 19 Mar 2008, 20:39

jo mirela nuk quhet, e kane nda mendjen ketu, ti e une qe sdalim me flamur ne dore nuk jemi shqiptare Very Happy:D:D
phffff

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga mirela prej Wed 19 Mar 2008, 20:43

Very Happy Very Happy Very Happy ke pa ti se mua s'me hahet me buk pa pas uri lol nga kjo 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga triniti prej Wed 19 Mar 2008, 20:44

hahha e mi eee, nje dor njeri jam bere dhe une, mu ka pre oreksi fare Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga mirela prej Wed 19 Mar 2008, 20:46

ma jep pak uha kte kupidin tat mi se ky i imi mu ka ēellu qorr 8) Very Happy
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga triniti prej Wed 19 Mar 2008, 21:06

hahhhahahha, po vej syze mi, coje per vizite Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Mar 2008, 21:26

triniti shkruajti:hahhhahahha, po vej syze mi, coje per vizite Very Happy:D:D

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga mirela prej Wed 19 Mar 2008, 21:29

ca syze mi ti vej fund kavanozi
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Mar 2008, 21:33

Si vazot e salces qe kan qene me perpara Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga triniti prej Thu 20 Mar 2008, 17:20

ti my love mo na ofendo me kavanoza tashi 8) sa ka ec shkenca perpara e ka bere frengu lente Very Happy:D:D

e qe thua ti mirela ati kupidit tend do i bejme nje vizite ke dentisti Very Happy:D:D, ne menyre qe ta sherojme nga syte me operacion me lazer Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga mirela prej Fri 21 Mar 2008, 17:34

triniti shkruajti:ti my love mo na ofendo me kavanoza tashi 8) sa ka ec shkenca perpara e ka bere frengu lente Very Happy:D:D

e qe thua ti mirela ati kupidit tend do i bejme nje vizite ke dentisti Very Happy:D:D, ne menyre qe ta sherojme nga syte me operacion me lazer Very Happy:D:D


vallai muve pata mendu me e dergu te veterineri mos ishalla i bo derman e rrjedhimisht me bon dhe muve derman po me duket se jemi te pashpres fare 8) 8)


ps.. ej po sa kucnace je mi un te thash te ma japesh i cik ate kupidin jo per per her mi ik ik ste kam xhan hic Razz

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga 666 prej Sat 22 Mar 2008, 20:17

hmmmm xhanllek mes femnash e ?? hmmm vazhdoni vazhdoni e di une kjo trinti ka per tme len pa martu muve Sad
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 Mar 2008, 20:19

666 mos e vrit mendjen se ka plot hehe Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga 666 prej Sat 22 Mar 2008, 20:20

My Love shkruajti:666 mos e vrit mendjen se ka plot hehe Very Happy:D

beqo je ti ?
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 Mar 2008, 20:22

scratch pjo puc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga 666 prej Sat 22 Mar 2008, 20:28

he pra tashi... Sad
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga mirela prej Sun 23 Mar 2008, 23:32

Very Happy Very Happy Very Happy i gjendjes civile ti shoku????

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga 666 prej Mon 24 Mar 2008, 21:12

jo... i kerkeses se nje gruaje Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 01 Apr 2008, 07:53

Dashuria nuk pyet se cfar eshte shqiptar apo i huaj e rendesishmja eshte qe njeriu te jet i lumtur ne jete me ate qe do:love:
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga 666 prej Tue 01 Apr 2008, 21:29

plotesisht dakord me mendimin e parafoleses Very Happy
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 02 Apr 2008, 10:08

666 shkruajti:plotesisht dakord me mendimin e parafoleses Very Happy
Razz me ne funde me dhe nje here te drejte Neutral Neutral FLM
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Naki prej Wed 02 Apr 2008, 10:40

Zemera_e_thyer shkruajti:Dashuria nuk pyet se cfar eshte shqiptar apo i huaj e rendesishmja eshte qe njeriu te jet i lumtur ne jete me ate qe do:love:
Dakord jam me ty zemra_e_thyer cig

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Apr 2008, 14:43

Martesa me nje te huaj per mua eshte ideale.Mundesisht jashte Europe.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e arsyetoni ju martesen me nje te huaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi