» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Jan 2008, 20:29Bjonde apo brune???

ēmendim keni per thenien meshkujt preferojne bjondet por martohen me brunet???
Te mos e kthejme temen jo un i preferoj te dyja por te trajtojme me kthjelltesine qe na karakterizon thenie si kjo bjondja per qef brunia per jete

_________________

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga beri prej Mon 07 Jan 2008, 22:16

une kish ame thon se bjondet jan ma sexi edhe sthon kot bjondin po por sa e menqur? edh endoshta meshkujt e shfrytezojn kete e sa per brunet ndoshta jan ma te vendosura
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Jan 2008, 10:27

Meshkujt preferojne cdo femer qe kalon, pak rendesi ka nese eshte brune apo bjonde.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jan 2008, 16:07

Per mua pak ka rendesi pamja dhe dukja e jashtme te them jo pak po absolutisht aspak ska rendesi. Bjonde o Brune vetem te jet njeri dhe te di te vlersoj dhe qmoj kjo ka rendesi dhe normal koka e saj cfar ka brenda jo pamja...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Lerti prej Tue 08 Jan 2008, 16:36

Naki shkruajti:Per mua pak ka rendesi pamja dhe dukja e jashtme te them jo pak po absolutisht aspak ska rendesi. Bjonde o Brune vetem te jet njeri dhe te di te vlersoj dhe qmoj kjo ka rendesi dhe normal koka e saj cfar ka brenda jo pamja...
Po Naki por sikur te ishin te gjithe te mendimit tend por ja cdo gje ne toke eshte tipike dhe asnje gje nuk eshte e njejte. Une personalisht nuk i kushtoj shume kujdes estetikes dhe pamjes jam shume normale dhe natyrale por kam degjuar gjuajtje anash rrugeve si me akceptojne gjina jo femer. Ne 90% reagojne ne pamjen time.
avatar
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 11766
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 31 Jan 2008, 19:59

Naki shkruajti:Per mua pak ka rendesi pamja dhe dukja e jashtme te them jo pak po absolutisht aspak ska rendesi. Bjonde o Brune vetem te jet njeri dhe te di te vlersoj dhe qmoj kjo ka rendesi dhe normal koka e saj cfar ka brenda jo pamja...

Shum e drejt kjo e jotja Naki, por pamja eshte ajo qe e shtyn njeriun per te ber hapin e pare, kot nuk i thone love dashuri me shikim te pare love

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Fri 01 Feb 2008, 06:23

beri shum gabim e ke vlla se me se shumti po i adhurojn flok zezat hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga deti prej Fri 01 Feb 2008, 10:09

E pyeten hoxhen kur shtruan darken: Hoxhe efendi, a don pite, a don mish?
E hoxha pergjigjet: Nese bene qe te mos ndahen, mi sill te dyjat.
Eshte thjesht ceshtje e shijes se meshkujve. Si bjondet ashtu dhe brunet kane cilesite e veta ne paraqitjen e jashtme. Une mendoj se me e rendesishme eshte bota e brendshme, pra qendroj ne ate se me shume vlere ka permbajtja se forma.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga bovari prej Fri 01 Feb 2008, 23:44

Meshkujt preferojne ate qe nuk thot kurre ""jo""

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga sevi prej Sun 03 Feb 2008, 15:51

bovari shkruajti:Meshkujt preferojne ate qe nuk thot kurre ""jo""
No comment edhe po te thone "jo"nuk i ndahen duke i shkuar pas Razz Razz Razz Razz
avatar
sevi

Postime : 53
Kyējet nė forum : 11529
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sun 03 Feb 2008, 16:13

Genjeveeeeeeee se ti erdhe pas jo une 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga mirela prej Sun 03 Feb 2008, 20:43

dikush ka then x meshkujt: edhe sikur ti ken te gjitha gratč e botes do te dal 1tjeter qe se kan dhe qe do ta duan Mad me 1 fjal atyre u pelqejn te gjitha pleas
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 09 Feb 2008, 13:06

Behet fjale per nje dashuri te vertete e jo per nje dashuri momentale dhe me mbas vjen haresa.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Sat 09 Feb 2008, 16:08

edhe une jam e pajtimit me motrushen bovari se me duket meshkujt i preferojn vetem ato se nuk ju thojn jo kurr apo si ti shohin ta len ne dor hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sun 10 Feb 2008, 17:33

Harresa dhe dashuria jane gjithmone partner

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga sirena prej Sun 10 Feb 2008, 18:45

mendoj se meshkujt kane preferenca te ndryshme por persa i perket { asaje qe nuk thote kurre jo } , nuk mendoj se eshte gjithmobne ashtu.
me rrespekt sirena.....

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12088
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dukagjini prej Sun 10 Feb 2008, 19:02

paj keshtu mundem me thene qe per sex bjondet me terhekin me shume ndersa per nje jete te tere dmth per ta kaluar me te i preferoj brunet.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sun 10 Feb 2008, 21:44

sirena shkruajti:mendoj se meshkujt kane preferenca te ndryshme por persa i perket { asaje qe nuk thote kurre jo } , nuk mendoj se eshte gjithmobne ashtu.
me rrespekt sirena.....
8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Mon 11 Feb 2008, 07:46

hahaha Dukagjin mvaret se qfar bruneje esht se ndoshta te terheq me shum se blondja edhe Naki me duket blondet i prefgeron me shum hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 11 Feb 2008, 23:24

gjene me te bukur llogjike

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Tue 12 Feb 2008, 06:23

hahaha tash ke folur motrushe perfekt kjo esht per meshkujt kryesorja hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Peyonka prej Fri 22 Feb 2008, 09:49

oo TON MU UM PREFEROJN, marrova.. hauhauahuaha LOL
avatar
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 11328
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 10:03

hahaha motrushe bukuroshe normal se ne e kemi vendin e par peja


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 10:15

Asgje nuk kuptova

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 10:23

motrushe desha ti dhem vullnet pak pejonkes se pejanet jan te parat por se vetem pak ma kok shum lart nuk ban se te gjitha jemi te njejta nuk esht asnjera se si une nuk esht askush


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 10:38

doja te thoja se e kam pak te veshtir qe tju kuptoj disa fjale

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 11:59

po motrushe bukuroshe ska problem vetem i thash nje kompliment pejankes se duhet te ja mbaj pak me ulet se te gjitha jemi te njejta


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Adisa prej Fri 22 Feb 2008, 12:19

maskujt i perfreijn zeshkanet po qete kan trup te bukur po edhe lakomojn shum ne tjera femra mashkujt nuk duhet mi nxa bes ketu te don mas syve te tradhton keshtu jam mashkujt mo te shofin nja mete bukur ata qmenden po te kan shtepin plot me kala maj ata apet ngajn mas tjerav 8)
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 13:41

meshkujt jan ata se e kan zemren hotel kush don hyn e kush don del zemra e femres esht sikur gur kur nje hyn ne zemren e saj e me nuk del kurr,e kuptuat tash se si esht puna hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga beri prej Fri 22 Feb 2008, 13:44

ju jeni femra e kisha me thon se se dini se qka ne te vertet preferojn mashkujt po uen po jav them ner nga shum perferencat e mashkujve mashkujt ma se shumti preferojne qe te nj efemer te jet i pari e nese femrat jan qa te zonja mundet me nbet edhe i vetmi
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 14:14

hahahja beri ndoshta as 10% e meshkujve nuk jan ashtu siq thua ti


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Adisa prej Sat 23 Feb 2008, 10:06

moshkujt perferojn gjith qka po kan qef veq avantur me ba me femna
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Sun 24 Feb 2008, 14:59

meshkujt preferojn ate vajz qe nuk ju thot kurr jo


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Sun 24 Feb 2008, 19:53

Meshkujt duan nje dru prapa kokes Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 07:06

hahaha se ke keq motrushe sepse ndoshta shum e meritojn


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 08:59

Meshkujt Shocked femrat ............ meshkujt cherry femrat

hahahahahah sa mir do ishte danc danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 09:01

hahahaha po de deri ta kishim par se cili fitoi hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 10:12

E vertet eshte qe meshkujt preferojne ate femer qe nuk i thot asnjeher jo,

Sa per ghynaf qe jan Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 28 Feb 2008, 10:11

Meshkujt hahahah ne i themi nje fjale kur gjejne shesh bejne persheshe ,keta jene meshkujt Shocked se nuk e cmojne vajcen ashtu si duhet po e shikojne me syrin e leverdis se vete:cherry: cherry cherry
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Thu 28 Feb 2008, 10:21

shtypjau koken edhe me shum motrushe se me te vertet e meritojn hahaha edhe une te japi ndimen time, Shocked Shocked cherry cherry cherry cherry Mad


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi