» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Faqja 5 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Fri 13 Jun 2008, 13:20

Kur shof qisi gjynafesh me te vertet nuk di a me qajt a me qeshe. Kemi nevoje akoma per edukata.Po te shtosh faktin se disa tipa jetojne per shtate pale qejfe e ne fakt asnji se arrin kurre.E dyta, femrat nuk ua varin fare meshkujve e keta nga mospasja cka te bej ja fillojne ma luajn Don Zhuanin ose Kazanoven.
Cka po ndodhe sot me ju o mashkuj? Pse preferoni ate qe nuk e meritoni? Ikni ne perendim dhe per nje Lek martoheni sa per dokumenta me zezake, aziatike e cka jo dhe pas nje kohe ju jep nje kick ktheheni dhe gjuani pordha mbi femrat e ndershme shqiptare. Sikur femrat shqiptare qenkan inferiore ndaj mashkujve shqiptare por kjo eshte e keqja me e vogel ata i perbuzin femrat shqiptare njekohesisht pastaj ma luajn rolin e edukatorit ose te perkryerit.
Studimi i historise se civilizimit te njeriut tregon se rralle gruas i eshte dhene e drejte ne shoqeri e cka eshte me e keqja edhe ne familje.
Hahahahahahaaa o ju mashkujt mendoni pakez per menatlitetin tuaj du nje femer qe nuk ka pasur frajer kur" a nuk thoni ju keshtu? Cka po preferoni tani kurr ska te virgjera me? Me vjen keq ka iken sundimi juaj 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Fri 13 Jun 2008, 15:56

8) qe kur mendon ti se iken sundimi yne eeee? Pyete Razen te tregon ajo 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Annika prej Fri 20 Jun 2008, 16:59

Ai ėshtė disi i vecantė, Njė njeri i vecantė & mrekullueshėm me humori Very Happy Ai pelqen sport, peshkim e mua.


Ai ekzitston....??? Cool


Edituar pėr herė tė fundit nga Annika nė Fri 20 Jun 2008, 19:43, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15223
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Fri 20 Jun 2008, 17:18

Naki shkruajti:Cool qe kur mendon ti se iken sundimi yne eeee? Pyete Razen te tregon ajo Cool
Neutral Neutral Neutral Neutral  ka harruar dhe ajo te ka lene pushteti mbi te ka vite mo 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga ylli prej Sat 21 Jun 2008, 13:09

TY Mad
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11162
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Sat 21 Jun 2008, 15:31

Shko merre cucllen dhe pije qumshtin vej pelenat bir e fli e kur te rritesh ketu me gjen Very Happy 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Jun 2008, 21:24

Ylli jo po mua  

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga ylli prej Sun 22 Jun 2008, 00:24

Shota shkruajti:Shko merre cucllen dhe pije qumshtin vej pelenat bir e fli e kur te rritesh ketu me gjen Very Happy 8)

opo une mos qofsha po te kerkoja surratin tend
pifffffffffffffffffffffffffffffffffffffffeeeeeeeeee confused confused confused
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11162
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Musafir prej Fri 27 Jun 2008, 14:57


meshkujt preferojn at qe di te genjej shum dhe qe din dredhirat  qe esht helm e behet se gjoja esht  mjalt dhe qe i adhuroin aventurat  keto gjera i adhurojn meshkujt nese je reale ne asnje aspekt nuk vjen ne pyetje sepse nuk je e preferuar pa genjy


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Fri 27 Jun 2008, 17:22

gurbetqarja shkruajti:

meshkujt preferojn at qe di te genjej shum dhe qe din dredhirat  qe esht helm e behet se gjoja esht  mjalt dhe qe i adhuroin aventurat  keto gjera i adhurojn meshkujt nese je reale ne asnje aspekt nuk vjen ne pyetje sepse nuk je e preferuar pa genjy


E nderume.Urrejtjet tua une i marr shume normale te cilat vijne si pasoje e nje ulje qe mund ta kesh ose mosdije. Mos u shqetsoni shume nese mashkujt ju refuzojne se sinqerisht po ta them po te isha une ne vendin e tyre do ta kisha bere te njejten gje. Une sapo hyna ne forum kisha marr nje MP nga "Lena"qe me vone e mora vesh se ishe ti.Veprimi yt eshte vertet tmerr dhe po te isha ne vendin tend kurr nuk do te ulesha para pc e te behem gazi i botes. Tipi juaj qenka nje tip me afat te skaduar ne boten e internetit ose nje fillestare dhe nuk me hyn fare ne pune cfar ti thua dhe cfar te bejne tjeret nuk kam une nevoj per sygjerimet e tua as cfar te shkruajn tjeret ty.Une per vete shkrimet ketu e kudo ne forume tjera nuk i marr shume afer zemres sepse ato nuk jan asgjo tjeter veq nje kalim i kohes siq themi ne kendej nga ana jone "Mos paq pune luaje deren".


Me vjen keq qe u shpreha kshtu publikisht por vertet cenke per faqe te zeze dhe nuk me intereson jeta jote dhe problemet e tua prandaj te lutna mos me bej mesazhe budallake te tilla ne te ardhmen.


visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Fri 27 Jun 2008, 20:48

Pajtohem me ty shota dy tema pa dashje ne vend editimi i fshiva kerkoj falje morena nje yti dhe nje i kesaj te maskuares. Ky eshte vertet nje tmerr dhe nuk dua te komentoj me shume.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Jun 2008, 21:58

Naki nuk prish pune.
Meshkuj preferojn ,ate qe din ti kuptoj ,din ta respektoj ,dhe ate qe kur i flet din te degjojn .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sat 28 Jun 2008, 09:54

Te jesh shume i sinqert sot eshte veshtire ngase nuk kuptohesh. te besh qejfe nuk ke mundesi sepse nuk mund te qendrosh vetemnm duke bere qejfe... Jam duke menduar dikush athua dine vetem te shkruan e nuk din te lexoj apo nga mendjemadhesia ose veqantia nuk shef fare shkronjat.
Zonja Lena ( gurbetqare), nga shkrimet tua qe me teper jane pickime mua personalisht kurr nuk me kane joshur as qe u kam kushtuar shume rendesi ngase kultura debatuese gjithmone ka qene ironike dhe gjithmone eshte verejtur se deshiron te ishe ne qender te vemendjes. Postimin qe te fshira mbreme kishte te njejtin stil ate te ironis, mendjemadhesise dhe me e rendsishmja siq te paska cekur shume mire shota mosdijes dhe je futur ne nje vend ku ti se gjen veten sepse bota e informatikes ( Interneti) nuk eshte per te gjithe.
Ne mirepresim shkrimet qe jane ne interes te lexuesit kurrsesi nuk mirepres shkrimet qe jane ne interes te individit apo grupit te caktuar dhe te tilla shkrime pa hamendje do gjejne vendin ne shport.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Sat 28 Jun 2008, 13:06

Naki shkruajti:Pajtohem me ty shota dy tema pa dashje ne vend editimi i fshiva kerkoj falje morena nje yti dhe nje i kesaj te maskuares. Ky eshte vertet nje tmerr dhe nuk dua te komentoj me shume.
Po pse pse mo Naki e ke fshire do kisha dashur ta lexoja. ....... jashte teme e fshire [Naki]

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Sat 28 Jun 2008, 13:19

hhahaah sa me vrull e keni marr mer amon

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10962
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Thu 17 Jul 2008, 13:30

personalisht i preferoj me karakter se e kam shume merak kete punen e karakterit. une personalisht ne zgjedhje jam pak egoist dhe e pranoj kete. i preferoj te dobta dhe aspak te shendosha qoft edhe pak fare. shikoj trupin para fytyres.
duhet te plotesoj keto kushte nje femer pasi te kaloj te faza e dyt e perzgjedhjes, qe ka te bej me inteligjencen dhe me faktin sa interesante eshte.
ju thash pak me lart jam shume egoist kur behet fjale per kete teme.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Kotelja prej Sat 26 Jul 2008, 09:58

Mendoj qe duhet te gershetohen ngapak te gjitha, si karakteri, intelegjenca, bukuria, aftesia e komunikimit etj. Per mua do te ishte fatale te isha me nje mashkull te bukur e qe sdi ti lidh dy fjale. Meshkujt me natyre luftarake dhe intelegjent me intrigojne shume, sepse jane plot bote dhe ka gjera interesante per tu eksploruar tek ta.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13842
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga black prej Sat 26 Jul 2008, 16:21

ty te preferoj jashte mase une por me kte foto qe ke vene me ben te nisem direkt per tek ti Smile...
them se per shume meshkuj (me mua ne krye) do ishe femra ideale dhe kam arsye te forta ta besoj kete... kiss you
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10974
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Kotelja prej Tue 05 Aug 2008, 14:09

Me bone me turp qyqa une Embarassed Embarassed Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13842
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vjeshta prej Tue 05 Aug 2008, 14:28

Meshkujt preferojn ate qe i do zemra , me sa po shoh ne shkrimet me larte ka konflikt interesash mes anetarve Shocked

Vjeshta

Shteti : Prizren
Postime : 41
Kyējet nė forum : 10902
Regjistruar mė : 08/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga deti prej Tue 05 Aug 2008, 14:29

meshkujt preferojne te kene prane nje imazh te ketille si kjo larte - imazh provokativ qe ngjalle ndjenjat dhe pasionin dhe s'te le rehat.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Adisa prej Tue 05 Aug 2008, 15:37

Mashkujt preferojn. Dajak
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12403
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga ylli prej Tue 05 Aug 2008, 17:27

meshkujt preferojn femrat bile ato qefliet

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11162
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Wed 06 Aug 2008, 14:50

me interesantet
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Interesant prej Wed 06 Aug 2008, 14:58

gresa shkruajti:Mashkujt preferojn. Dajak

kete ne kerkojm nga femrat dajak Mad Neutral Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Wed 06 Aug 2008, 15:23

Mire e tha gresa nganjehere vertet e meritoni 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Interesant prej Wed 06 Aug 2008, 15:24

Shota shkruajti:Mire e tha gresa nganjehere vertet e meritoni 8)

ne e meritojme shpesh po me e rendesishmja eshte qe nuk po ka kush me na jap se danc
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Wed 06 Aug 2008, 15:28

Hahahahahahahaha ja japin ja japin akoma nuk keni has ne hunleshe ju se mos te flas mo se pastaj juve sju ndalet dora ku di une cfar shkruani 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Interesant prej Wed 06 Aug 2008, 15:30

Shota shkruajti:Hahahahahahahaha ja japin ja japin akoma nuk keni has ne hunleshe ju se mos te flas mo se pastaj juve sju ndalet dora ku di une cfar shkruani 8)

shpresoj qe kur mos te hasi ne hund leshe, ca me duhet leshi hahahahahaha, dora edhe ashtu nuk na ndalet Mad Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Fri 08 Aug 2008, 12:23

te gjitha ato femra qe kan shqiponje hahahahahaahaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Kosovarja prej Fri 08 Aug 2008, 18:11

Mashkujt nuk e shikojne dot se cfare eshte,preferojne cfardo haha 8)
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11917
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Fri 08 Aug 2008, 21:00

Kosovarja shkruajti:Mashkujt nuk e shikojne dot se cfare eshte,preferojne cfardo haha 8)
Evil or Very Mad Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Fri 08 Aug 2008, 21:28

Naki shkruajti:
Kosovarja shkruajti:Mashkujt nuk e shikojne dot se cfare eshte,preferojne cfardo haha 8)
Evil or Very Mad Shocked


Mad Neutral Neutral Neutral danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga deti prej Sat 09 Aug 2008, 08:43

Meshkujt preferojne dicka me teper se c'mendojne vajzat.
Jo te gjithe meshkujt "nuk e shikojne dot se cfare eshte,preferojne cfardo" fest
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Sat 09 Aug 2008, 08:45

deti shkruajti:Meshkujt preferojne dicka me teper se c'mendojne vajzat.
Jo te gjithe meshkujt "nuk e shikojne dot se cfare eshte,preferojne cfardo" fest
deti mire ua bere , se kan filluar spriten fare keto hahhhaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga eugen prej Sat 09 Aug 2008, 16:27

meshkujt preferojn femrat e sinqerta 100 %
avatar
eugen

Shteti : albania
Postime : 62
Kyējet nė forum : 10833
Regjistruar mė : 01/08/2008
Profesioni : te gjitha nga pak :D

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Thu 14 Aug 2008, 16:01

gocat si miranda hahahahahaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 16:48

preferojne gocat qe dine te respektojn veten ne rradh te pare ,pastaj te tjeret ...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Thu 14 Aug 2008, 16:54

Mashkujt qe jane mashkuj nuk ua varin fare gocave burri njeher kollitet jo dy here po nejse mbasi ska burra tash dhe mbasi kam mbetur i vetmi nga ata po terhiqem spo bej zhurme ma shume

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Thu 14 Aug 2008, 16:55

Naki shkruajti:Mashkujt qe jane mashkuj nuk ua varin fare gocave burri njeher kollitet jo dy here po nejse mbasi ska burra tash dhe mbasi kam mbetur i vetmi nga ata po terhiqem spo bej zhurme ma shume
Hahahahahaha um shurdhofsh ti mu cherry cherry cherry ku ka ma kopil se ti mo geek

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi