» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 16:57

hahahahahahah Shota mos ma shaj katunarin mi nje e kam

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Thu 14 Aug 2008, 16:58

Shota shkruajti:
Naki shkruajti:Mashkujt qe jane mashkuj nuk ua varin fare gocave burri njeher kollitet jo dy here po nejse mbasi ska burra tash dhe mbasi kam mbetur i vetmi nga ata po terhiqem spo bej zhurme ma shume
Hahahahahaha um shurdhofsh ti mu cherry cherry cherry ku ka ma kopil se ti mo geek
J a shembulli tipik i femres.
ne daq me fjet duke qeshur lexoj postimet e shotes vap

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Thu 14 Aug 2008, 16:59

Aaaaaaaaaaaa shko be nlesh se nuk ka faj morena se te thote se ti vertet je lesh Evil or Very Mad Evil or Very Mad geek geek geek

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 17:01

Shota lesh po lesh i shtrejte aman Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 17:03

Shota shkruajti:Aaaaaaaaaaaa shko be nlesh se nuk ka faj morena se te thote se ti vertet je lesh Evil or Very Mad Evil or Very Mad geek geek geek
hahahahahah e fort kjo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Thu 14 Aug 2008, 17:04

Morena Shocked se edhe ti je be si ky cka thone me kend shoqerohesh ashtu behesh se edhe ti boll lesh valla mo se me plaset mire e ke mire ja bere cherry cherry

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 17:08

shota Sad pse me rref mi kur ske cfar i ben gomarit i bi samamarit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Thu 14 Aug 2008, 17:14

Shota dole mi ne patroll kujdes po takohesh me nja lesh te vertet hahahahahaahaha haje nje pjate groshe shota ta paguaj une dhe qetsohu kolege 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 17:16

hahahahahahhahaha vdiqa sa i poshter je groshe ne ver shota hahahahahahahah pupupu

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Thu 14 Aug 2008, 17:20

Po mi po ene ate dy pjata si dalin edhe timen merr e ha ene te blines kaihere hahahaahahahahaaaa Neutral Neutral dhe cdo muaj kerkon ne logjistike nderrimin e pantollonave hahahahahaahahahaa vdiqa o zot.
Morena e di ca ka bere ihere shota kur ka shkuar te kerkoj uniforme (pantollona) me sakt.
Shota: Koleg a ma nderron rrypin e punes te lutem se me duket me eshte zvogluar.
Officeri i Logjistikes i pergjigjet: Jo kolege rrypin ke ok por une po shof se po mungojne 3 pjata me groshe e aty brenda ishe vetem ti kolege.
Neutral Neutral Neutral o zot vdiqa hahahahaahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 17:22

Naki shkruajti:Po mi po ene ate dy pjata si dalin edhe timen merr e ha ene te blines kaihere hahahaahahahahaaaa Neutral Neutral dhe cdo muaj kerkon ne logjistike nderrimin e pantollonave hahahahahaahahahaa vdiqa o zot.
Morena e di ca ka bere ihere shota kur ka shkuar te kerkoj uniforme (pantollona) me sakt.
Shota: Koleg a ma nderron rrypin e punes te lutem se me duket me eshte zvogluar.
Officeri i Logjistikes i pergjigjet: Jo kolege rrypin ke ok por une po shof se po mungojne 3 pjata me groshe e aty brenda ishe vetem ti kolege.
Neutral Neutral Neutral o zot vdiqa hahahahaahahaaaa
hahahahahahahahahahahahah o zot per hajer po qesh me lot

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Thu 14 Aug 2008, 21:37

morena shkruajti:
Naki shkruajti:Po mi po ene ate dy pjata si dalin edhe timen merr e ha ene te blines kaihere hahahaahahahahaaaa Neutral Neutral dhe cdo muaj kerkon ne logjistike nderrimin e pantollonave hahahahahaahahahaa vdiqa o zot.
Morena e di ca ka bere ihere shota kur ka shkuar te kerkoj uniforme (pantollona) me sakt.
Shota: Koleg a ma nderron rrypin e punes te lutem se me duket me eshte zvogluar.
Officeri i Logjistikes i pergjigjet: Jo kolege rrypin ke ok por une po shof se po mungojne 3 pjata me groshe e aty brenda ishe vetem ti kolege.
Neutral Neutral Neutral o zot vdiqa hahahahaahahaaaa
hahahahahahahahahahahahah o zot per hajer po qesh me lot
Hahahahahahaahaha um shurdhofshi te dy ju sa te poshter jeni hahahahahaahaha ska qene groshe o gjigant kan qene shpageta Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral kush te tregoi ty mo se kam me ja qa koken neser atij une sa ti shkoj cherry cherry cherry cherry cherry

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Fri 15 Aug 2008, 10:05

hahhahhahaaaaaaa edhe kete e ke bere mi shota hahhahhaaaaa.
dhe une qe e imagjinoja shoten nje goc elegante me glockin ne brez hahahahahahaaaaaaa.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Interesant prej Fri 15 Aug 2008, 10:51

memaliaj shkruajti:hahhahhahaaaaaaa edhe kete e ke bere mi shota hahhahhaaaaa.
dhe une qe e imagjinoja shoten nje goc elegante me glockin ne brez hahahahahahaaaaaaa.

Pse ti dyshon per shoten, eshte elegante se cke me te, por ripi i ka hy ne uje hahahaha Neutral Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Annika prej Fri 15 Aug 2008, 10:57

Njė njeri i vecantė me njė lloj forme e vecantė humori.

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15232
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga prima_dona prej Fri 15 Aug 2008, 13:13

Te guximshmen dhe realen jo ate " ma ka qejfi por sme le nena "
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Fri 15 Aug 2008, 14:58

Burrat preferojne Gra e gra ska sot ...
Grat preferojne Burra e burra ska sot ....
Kjo eshte e verteta mi Dona e mos leni fajin "nenes"se edhe asaj i hahet pitja.... se u be dynjaja Zoti na ruajt ktynehere 3 pare kepuc shkuesi i ka shqy derisa e ka qete nje nuse per ndonje burr sot une qe 5 pare po shqyej duke ikur prej tyre Neutral Neutral Neutral Neutral ( nejse edhe me rrejt pak eshte vap mos e merrni shume afer zemres)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Fri 15 Aug 2008, 15:10

ariun preferojne, po femrat preferojn cpyetje beni dhe ju hahahahahahahahahaahaaaaaaaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Fri 15 Aug 2008, 16:12

Naki shkruajti:Burrat preferojne Gra e gra ska sot ...
Grat preferojne Burra e burra ska sot ....
Kjo eshte e verteta mi Dona e mos leni fajin "nenes"se edhe asaj i hahet pitja.... se u be dynjaja Zoti na ruajt ktynehere 3 pare kepuc shkuesi i ka shqy derisa e ka qete nje nuse per ndonje burr sot une qe 5 pare po shqyej duke ikur prej tyre Neutral Neutral Neutral Neutral ( nejse edhe me rrejt pak eshte vap mos e merrni shume afer zemres)
Hahahahahahahaa ho mo shko ke oficeri i logjistikes ti jap nje pale por kujdes mos kan groshe Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Fri 15 Aug 2008, 16:32

Oj shota oj kolege nje burre ka lind ne kete toke prandaj duhesh te jesh krenare se je kolege imja 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Fri 15 Aug 2008, 16:34

Naki shkruajti:Oj shota oj kolege nje burre ka lind ne kete toke prandaj duhesh te jesh krenare se je kolege imja 8)
hahahahahaha vdiqa o ti um shurdhofsh mu po cfar burri ti o katunari i dreqit po ti dy gur bashk si len hahahaahaha ani burre thot ky hahahahahahaaaa Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Interesant prej Fri 15 Aug 2008, 16:36

Po mos te ishim na burrat ju grat nuk do ekzistojshit kurr bre Very Happy:D , se Zoti ju ka kriju vetem per nevojat e burrit Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Fri 15 Aug 2008, 16:39

Normal mo se ju aq te ndershem ishit sa te gjithe e dhunuat Dorianen Razz Hajt kaloni shashajt mirulexofshim ma vone :puthje:

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Fri 15 Aug 2008, 16:40

Hahahahahahaa oj Shota mos e ngaterrove emrin mi Doriana 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Interesant prej Fri 15 Aug 2008, 17:01

Shota shkruajti:Normal mo se ju aq te ndershem ishit sa te gjithe e dhunuat Dorianen Razz Hajt kaloni shashajt mirulexofshim ma vone :puthje:

Paj edhe ju nuk ja leni mangu aspak vetem emrin ndryshe e ka Neutral Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga memaliaj prej Mon 01 Sep 2008, 15:39

interesant shkruajti:
Shota shkruajti:Normal mo se ju aq te ndershem ishit sa te gjithe e dhunuat Dorianen Razz Hajt kaloni shashajt mirulexofshim ma vone :puthje:

Paj edhe ju nuk ja leni mangu aspak vetem emrin ndryshe e ka Neutral Neutral Neutral
interesant hahahahahahaaaaaaaaa mire i the hahhhahahhaaa Neutral Neutral
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Sep 2008, 19:25

Hahahahahaahaa e sakte kjo sepse pyetne shoten perse kurr se godet cakun me gllok?
Nese ajo ju shtrembron pergjigjen une ju them se gishti tregues pra qe njeherit perdoret per ngrehjen e kembzes se gllokut i rreshqet shume e ne pyetjen e instruktorit te gjuajtjes nga frika se ajo sdo e kaloj testin apo e humbur fare siq eshte gjithmone u pergjigj: "ho mo zoti instruktor me pyete ti ku e mbaja une gishtin tere keto dite vetem pse te rreshqet gishti" ... Neutral Neutral Neutral dmth eshte e vertet se ne mashkujt i kemi vu nje emr te "dashures sone" pra Doriana por di kush si quhet i dashuri i shotes ??? Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Sep 2008, 21:17

Naki shkruajti:Hahahahahaahaa e sakte kjo sepse pyetne shoten perse kurr se godet cakun me gllok?
Nese ajo ju shtrembron pergjigjen une ju them se gishti tregues pra qe njeherit perdoret per ngrehjen e kembzes se gllokut i rreshqet shume e ne pyetjen e instruktorit te gjuajtjes nga frika se ajo sdo e kaloj testin apo e humbur fare siq eshte gjithmone u pergjigj: "ho mo zoti instruktor me pyete ti ku e mbaja une gishtin tere keto dite vetem pse te rreshqet gishti" ... Neutral Neutral Neutral dmth eshte e vertet se ne mashkujt i kemi vu nje emr te "dashures sone" pra Doriana por di kush si quhet i dashuri i shotes ??? Neutral Neutral Neutral

Me mir ta thoj shota vet o Naki.
Te gjith ju te dashurat Dorjana ja u quajne Neutral Neutral Neutral
Shotes pershembull mund tja quajne (Doreza dushit) Neutral Neutral
Nje tjetre mund tja quajne (josteku) Neutral Neutral
Te dashurit tone kan emra te ndryshe Neutral Neutral Neutral
Ndersa ju te njejten keni Neutral Neutral Neutral

Shota kis motrushe mos u mer me keta Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Sep 2008, 21:32

Risa hahahahahahahhah Neutral sjeni normal ju jo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga deti prej Wed 03 Sep 2008, 15:56

Meshkujt preferojne ate qe e dine qe nuk do ta gjejne - idealen
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Wed 03 Sep 2008, 20:35

Risa shkruajti:
Naki shkruajti:Hahahahahaahaa e sakte kjo sepse pyetne shoten perse kurr se godet cakun me gllok?
Nese ajo ju shtrembron pergjigjen une ju them se gishti tregues pra qe njeherit perdoret per ngrehjen e kembzes se gllokut i rreshqet shume e ne pyetjen e instruktorit te gjuajtjes nga frika se ajo sdo e kaloj testin apo e humbur fare siq eshte gjithmone u pergjigj: "ho mo zoti instruktor me pyete ti ku e mbaja une gishtin tere keto dite vetem pse te rreshqet gishti" ... Neutral Neutral Neutral dmth eshte e vertet se ne mashkujt i kemi vu nje emr te "dashures sone" pra Doriana por di kush si quhet i dashuri i shotes ??? Neutral Neutral Neutral

Me mir ta thoj shota vet o Naki.
Te gjith ju te dashurat Dorjana ja u quajne Neutral Neutral Neutral
Shotes pershembull mund tja quajne (Doreza dushit) Neutral Neutral
Nje tjetre mund tja quajne (josteku) Neutral Neutral
Te dashurit tone kan emra te ndryshe Neutral Neutral Neutral
Ndersa ju te njejten keni Neutral Neutral Neutral

Shota kis motrushe mos u mer me keta Neutral
Hahahahah Risa po pyt shoten mi sa here e therret burrin ajo "O Nakiiiiii" por fati saj se ai eshte me shume i dehur dhe ja kthen " Ta q***** Naki une ty" Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Sep 2008, 20:48

Naki shkruajti:
Risa shkruajti:
Naki shkruajti:Hahahahahaahaa e sakte kjo sepse pyetne shoten perse kurr se godet cakun me gllok?
Nese ajo ju shtrembron pergjigjen une ju them se gishti tregues pra qe njeherit perdoret per ngrehjen e kembzes se gllokut i rreshqet shume e ne pyetjen e instruktorit te gjuajtjes nga frika se ajo sdo e kaloj testin apo e humbur fare siq eshte gjithmone u pergjigj: "ho mo zoti instruktor me pyete ti ku e mbaja une gishtin tere keto dite vetem pse te rreshqet gishti" ... Neutral Neutral Neutral dmth eshte e vertet se ne mashkujt i kemi vu nje emr te "dashures sone" pra Doriana por di kush si quhet i dashuri i shotes ??? Neutral Neutral Neutral

Me mir ta thoj shota vet o Naki.
Te gjith ju te dashurat Dorjana ja u quajne Neutral Neutral Neutral
Shotes pershembull mund tja quajne (Doreza dushit) Neutral Neutral
Nje tjetre mund tja quajne (josteku) Neutral Neutral
Te dashurit tone kan emra te ndryshe Neutral Neutral Neutral
Ndersa ju te njejten keni Neutral Neutral Neutral

Shota kis motrushe mos u mer me keta Neutral
Hahahahah Risa po pyt shoten mi sa here e therret burrin ajo "O Nakiiiiii" por fati saj se ai eshte me shume i dehur dhe ja kthen " Ta q***** Naki une ty" Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral


Po e le fare une Neutral do thoja nje gje po me mir te ta thoje vet shota Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Sep 2008, 20:51

morena shkruajti:Risa hahahahahahahhah Neutral sjeni normal ju jo

Keshtu e duan keta motrushe Neutral Neutral Neutral Neutral kur them une jan te poshter keta cunat heheee danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Thu 04 Sep 2008, 08:35

Meshkujt preferojne ate qe nuk di te thote JO

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Sep 2008, 08:37

Shota shkruajti:Meshkujt preferojne ate qe nuk di te thote JO
cig

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga deti prej Thu 04 Sep 2008, 15:06

Shota dhe Morena, nje pyetje te vogel kam per ju: po sikur te mos ekziston ajo qe nuk di te thote jo, c'fare mendoni se do preferonin meshkujt?
He pra, e shihni se nuk eshte ashtu sic mendoni ju sepse jo te gjithe meshkujt preferojne te njejten gje dhe mos jini aq te sigurta se ke preferojme sepse kete e dime ne me mire per veten tone. Mad
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Thu 04 Sep 2008, 15:10

Deti shoki ime ndoshta ki te drejte se sot vlla gocat po kerkojne mashkujt jo mashkujt gocat si na ishte ktynehere andaj nuk di si te pergjigjem. Personalisht une jam duke i kerkuar njonit kete gje dhe ai leshi sdi tjeter veq JO thote Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga deti prej Thu 04 Sep 2008, 15:17

E sheh moj Shota se dallimet jane shume te medha. Deri sa tek ju (femrat) ka qe nuk dine te thone jo, te ne (meshkujt) ka qe nuk dine te thone po (rasti tek ti).
S'ka koment apo jo?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga visitor prej Thu 04 Sep 2008, 15:19

deti shkruajti:E sheh moj Shota se dallimet jane shume te medha. Deri sa tek ju (femrat) ka qe nuk dine te thone jo, te ne (meshkujt) ka qe nuk dine te thone po (rasti tek ti).
S'ka koment apo jo?
Sen ste mora vesh mo ma ke pshtjell krejt tash Embarassed

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Interesant prej Thu 04 Sep 2008, 20:09

Shota shkruajti:
deti shkruajti:E sheh moj Shota se dallimet jane shume te medha. Deri sa tek ju (femrat) ka qe nuk dine te thone jo, te ne (meshkujt) ka qe nuk dine te thone po (rasti tek ti).
S'ka koment apo jo?
Sen ste mora vesh mo ma ke pshtjell krejt tash Embarassed

Shota nuk ka dert qe nuk e kupton , e re je ke kohe me e mesu hahaha Neutral Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi