» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Faqja 8 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dardania prej Sat 15 Feb 2014, 21:34

Naki shkruajti:
Dardania shkruajti:Meshkujt Preferojn te Gjitha.... Vetem se Tjetra  s,duhet  te di dhe Kuptoi....  Razz
Dmth ben pjese ne grupin ato qe nuk heshtin kurre. Pyetja ishte ka ndonje femer qe nuk i perket ketyre dy llojeve qe u ceken me larte?

Dmth.... Se besoi e kuptove shum mir Domethenien.... Sepse Meshkujt Preferojn ato se nuk di dhe nuk Kupton.... Dhe Nuk Flet por duhet te jet
E Verber nese sheh.... Memece mos me Folur dhe Mos me Kuptuar tjetra....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga epanjohura prej Sat 15 Feb 2014, 22:40

Naki shkruajti:Meshkujve ju pelqejne te gjitha femrat vetem dy jo: ato qe flasin gjithmone dhe ato qe nuk heshtin kurre.
A njifni ju ndonje femer tjeter ?  Very Happy
Po une njoh ca te tilla,ato hasin ne burra te pa vemendshem kur ato duan te flasin dicka....ose nuk ua vejn veshin fare grave te tyre.... Shocked

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5726
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sat 15 Feb 2014, 23:16

epanjohura shkruajti:
Naki shkruajti:Meshkujve ju pelqejne te gjitha femrat vetem dy jo: ato qe flasin gjithmone dhe ato qe nuk heshtin kurre.
A njifni ju ndonje femer tjeter ?  Very Happy
Po une njoh ca te tilla,ato hasin ne burra te pa vemendshem kur ato duan te flasin dicka....ose nuk ua vejn veshin fare grave te tyre.... Shocked
Bukur pra. Une kam nje e cila flet gjithmone dhe kurr nuk hesht  Very Happy  keshtu nuk ja ve veshin shume sepse do behen dy atehere qe vetem flasin e kurr nuk heshtin... Nje fjal e  urte popullore thote " .... gjithmone leshon rrugen .... "  fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga epanjohura prej Sat 15 Feb 2014, 23:20

Pse nuk e thua fjalen e urte te teren?
Sa mire qe na erdhi dita edhe neve grava-femrave....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5726
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dardania prej Sat 15 Feb 2014, 23:24

epanjohura shkruajti:Pse nuk e thua fjalen e urte te teren?
Sa mire qe na erdhi dita edhe neve grava-femrave....
 Very Happy  Sepse  nese Flasim apo themi at cfar esht duhe t te Mohohet nga Mashkulli.... Per ket Arsye Femra ne Syt e Meshkujve duhet te Heshtin.... Dhe te Behen te Verbera....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sat 15 Feb 2014, 23:28

epanjohura shkruajti:Pse nuk e thua fjalen e urte te teren?
Sa mire qe na erdhi dita edhe neve grava-femrave....
....... asgje nuk kuptove nga keto pika !?  Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga epanjohura prej Sat 15 Feb 2014, 23:31

Naki shkruajti:
epanjohura shkruajti:Pse nuk e thua fjalen e urte te teren?
Sa mire qe na erdhi dita edhe neve grava-femrave....
....... asgje nuk kuptove nga keto pika !?  Neutral
Sa te ceket jane mashkujt,ne i kuptojm e lexojm edhe pikat... :thinking:

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5726
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sat 15 Feb 2014, 23:33

Atehere une kam te drejte nese i ke kuptuar pikat apo  jo?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga epanjohura prej Sat 15 Feb 2014, 23:35

Naki shkruajti:Atehere une kam te drejte nese i ke kuptuar pikat apo  jo?
Kush thot per vete qe eshte ,,i padrejt''?Sipas mashkujve gjithemone Ju keni te drejt...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5726
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sat 15 Feb 2014, 23:42

Jo jo jemi ne demokraci secili ka te drejte por mungesa e vetme eshte mungesa e ndjenjes per mirekuptim. Me falni nese ndokush preket por ju klithni kur shifni miun kurse qeshni kur shifni ujkun. Pse klithje per miun e qeshje per ujkun? A nuk eshte vrastar ujku?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dardania prej Sat 15 Feb 2014, 23:43

Besoi mos me then me Asgje esht me mir.... Sepse Meshkujt Preferojn gjithmon te Jen Fitimtar.... Sipas Tyre Femra te Hesht dhe te Mos di Asgje.... Per ket Arsye shum Her .... Vrasin me Shum se Fjalet per ket Arsye kan mbetur te Preferuara .... Sepse Ndalon me .... Dhe Hesht Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sat 15 Feb 2014, 23:49

Nje anetare e ketij forumi Dr Liljana Kristuli ka shkruar nje liber " heshtja nuk eshte zgjidhje "  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dardania prej Sat 15 Feb 2014, 23:52

Naki shkruajti:Nje anetare e ketij forumi Dr Liljana Kristuli ka shkruar nje liber " heshtja nuk eshte zgjidhje "  Very Happy
Dmth.... Prap Mbeta une Fitimtare se nuk Hesht vetem me ....  Razz
E kam pas Ndegjuar Fjalen Popullore Femra Djallin e ka Shtir ne Got.... Dmth.... Prap u ktheve ne Fjalet e mia se Heshtja nuk qenka Zgjidhje.... Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga Dardania nė Sat 15 Feb 2014, 23:55, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sat 15 Feb 2014, 23:54

Jo nuk mbete fitimtare ngase asgje nuk kuptove cfar u shkru me lart  Very Happy  e sikur te heshtje atehere ketu do te ishe fitimtare  Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dardania prej Sat 15 Feb 2014, 23:58

Naki shkruajti:Jo nuk mbete fitimtare ngase asgje nuk kuptove cfar u shkru me lart  Very Happy  e sikur te heshtje atehere ketu do te ishe fitimtare  Smile
Per te mos me Komentuar prap at cfar desha te shtoi e modifikova   at Shkrim me Lart .... Besoi do Mirekuptohemi .... Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga Dardania nė Sun 16 Feb 2014, 00:04, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Feb 2014, 00:00

Edhe modifikimin e ke bere gabim prap je jasht kuptimit te ..... pikave  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dardania prej Sun 16 Feb 2014, 00:02

Naki shkruajti:Edhe modifikimin e ke bere gabim prap je jasht kuptimit te ..... pikave  Very Happy
Gabim Shtypi .... Shkaku me Tel nganjeher shtyp Germen tjeter.... Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Feb 2014, 00:04

E drejte edhe gabimet jane per femra jo vetem per meshkujt  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dardania prej Sun 16 Feb 2014, 00:06

Naki shkruajti:E drejte edhe gabimet jane per femra jo vetem per meshkujt  Very Happy
Ehhh .... Kur e themi ket spo di se cilet Gabojn me shum....  Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga Dardania nė Sun 16 Feb 2014, 00:14, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11406
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Feb 2014, 00:09

Ju qe ne fillim keni hapur temen e cila do te favorizonte gjinin jo mashkullore. Nuk kam asgje ndaj gjinis tjeter sepse edhe ato jane qenje njerzore. Diskutimet u hapen andaj secili ka pergjigjet nga kendveshtrimi i tije. Erdhem deri te heshtja. Une nga kendveshtrimi im them se heshtja nuk eshte zgjidhje por mund te jete thike me dy teha. Prandaj e thashe me larte ate fjalen e urte " .............. " tash kush e kupton e kupton kush jo cfar te bej une  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga epanjohura prej Sun 16 Feb 2014, 00:21

Naki shkruajti:Ju qe ne fillim keni hapur temen e cila do te favorizonte gjinin jo mashkullore. Nuk kam asgje ndaj gjinis tjeter sepse edhe ato jane qenje njerzore. Diskutimet u hapen andaj secili ka pergjigjet nga kendveshtrimi i tije. Erdhem deri te heshtja. Une nga kendveshtrimi im them se heshtja nuk eshte zgjidhje por mund te jete thike me dy teha. Prandaj e thashe me larte ate fjalen e urte " .............. " tash kush e kupton e kupton kush jo cfar te bej une  Very Happy

O gjysem e pergjumur po shkruaj,nuk e shkruat fjalen e urte s'i duhet,,I menquri i leshon rrugen budallait''Ne kete rast kinse ne jemi ,,budallaqe''e na e leshoni rrugen Ju ,,te menqurit''..O ju leshoni rruge sepse nuk keni pergjigje :p

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5726
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Feb 2014, 00:24

Hahahahhaha jo jo nuk eshte ajo se ska te menqur e budalla ketu eshte dicka tjeter nuk do e them derisa ta gjeni.  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Feb 2014, 00:29

E panjohura, me lejo ta them ne dy rreshta e ti nxirr domethenjen ne mes rreshtave. Meshkujt dhe femrat jane te ndryeshem kete e dime edhe ne edhe ju. Kjo nuk  duhet te jete problem nese kuptohet drejte. Dallimi me i madhe dhe kryesore eshte gjuha e komunikimit dhe gjuha e aplikueshme ne keto rrethana. Ja te themi edhe nese flasim te njetat fjale per ti bere qejfe njeri tjetrit prap se prap dallimi qendron ne formen sesi e lexojme dhe se si e marrim  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga epanjohura prej Sun 16 Feb 2014, 00:30

Naki shkruajti:Hahahahhaha jo jo nuk eshte ajo se ska te menqur e budalla ketu eshte dicka tjeter nuk do e them derisa ta gjeni.  Very Happy
Burri e le fjalen te pergjysmuar vetem kur frigohet nga gruaja :p Cool

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5726
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Feb 2014, 00:36

Jo jo nje frigacak burre nuk do te shkruante diku ku gruaja e tije do ta lexonte hahahaha pa merak ti vetem se me gjasme nuk me keni kuptuar asgje kot kam shkruar.  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga albi prej Sun 16 Feb 2014, 18:20

Zoti e krijoj Ademin a,s  me duerte veta e pas si ja dha shpirtin e muar pak mish dhe gjak prej brijet e tina dhe e krijoj Aven qka do te thot se femra ter jeten esht e nvarur nga burri saj
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12201
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Feb 2014, 15:42

Mendjelehtat duan vemendje,femrat e verteta meritojn respekt

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7192
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 8 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi