» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Thu 28 Feb 2008, 10:49

Nuk jane te verteta asnje cka keni shkruar me larte

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Thu 28 Feb 2008, 10:50

une mendoi ashtu jan te verteta se mashkulli menjeher ban mbas tjetres hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 28 Feb 2008, 11:31

Naki shkruajti:Nuk jane te verteta asnje cka keni shkruar me larte
ndoshta jo ne teresi por disa po 8) 8) 8) 8) ok e kuptojme se jane instiktet ato qe ju shtyjne por kete gje tash ne femrat po e bejme me shume se ju 8) 8) 8)
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11840
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Adisa prej Thu 28 Feb 2008, 12:25

sod esht ber zor ta gjesh ni vajz te moralshme po edhe mashkujt nuk kan faj se ishohin lakuriq rruges qysh dalin ajan ne men ato po kqyr te mashkulli esht nermal i veshun po femna jo ne kosov jen ber mashum te lir se ne perendim 8) 8) 8) 8)
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dukagjini prej Thu 28 Feb 2008, 12:37

Femrat jane shume inspiruese per nje gje te tille dmth nje fjale popullore thote PA E QU KUDRA BISHTIN AS QENI NUK I FLUGET PERMAS qekaq nuk kam cka me shtu ma shume. Very Happy
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Adisa prej Thu 28 Feb 2008, 12:45

pleas pleas pleas
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga ejona prej Thu 28 Feb 2008, 13:42

Dukagjini shkruajti:Femrat jane shume inspiruese per nje gje te tille dmth nje fjale popullore thote PA E QU KUDRA BISHTIN AS QENI NUK I FLUGET PERMAS qekaq nuk kam cka me shtu ma shume. Very Happy
je shume gabim mike i nderuar dhe ky shkrim nuk eshte dashur te shkruhej se dikush do lexoj dhe vertet shume ulet me duket.
Faleminderit
avatar
ejona

Shteti : Vushtrri
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11721
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dukagjini prej Thu 28 Feb 2008, 20:42

Ejona po thu a mire me trego ku jeton ti ne Himalaje apo ku urdhero moj shiko se cfare bejn femrat ne diten e sotit se ne cfare menyre na provokojn neve meshkujve.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga GISHTEZA prej Thu 28 Feb 2008, 22:14

po nganjeher e kerkojne vete meshkujt mo....

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12313
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Adisa prej Fri 29 Feb 2008, 09:30

mashkujt kerkojn gjith mon e ja laj fajn vajzve 8) .
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Majlinda prej Fri 29 Feb 2008, 13:13

ejona shkruajti:
Dukagjini shkruajti:Femrat jane shume inspiruese per nje gje te tille dmth nje fjale popullore thote PA E QU KUDRA BISHTIN AS QENI NUK I FLUGET PERMAS qekaq nuk kam cka me shtu ma shume. Very Happy
je shume gabim mike i nderuar dhe ky shkrim nuk eshte dashur te shkruhej se dikush do lexoj dhe vertet shume ulet me duket.
Faleminderit
Jo motra nuk ke te drejte te reagosh ndaj Dukagjinit ne kete menyre ai ka shkruar te verteten sado e hidhur qe mund te jete per ne por eshte e vertete andaj mendoj se te bjen ti kerkosh falje.
Ndoshta nje dite do ndryshoj por sot eshte keshtu eshte tmerr....
Une njoh disa admin te forumeve qe bejne shume gjera te keqija me anetaret dhe shume anetare bijne pre e tyre ( Naki nuk je ne kete grup se po te ishe nuk do isha anetare e forumit tend dhe te lutem mos fshi kete postim).
Mendoj se Dukagjini ka shume te drejte edhe pse e kam shoqe te ngushte ejonen kesaj radhe perkrah Dukagjinin
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12195
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dukagjini prej Fri 29 Feb 2008, 16:45

MAJLINDA fest
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Adisa prej Fri 29 Feb 2008, 16:49

Mad Mad Mad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Fri 29 Feb 2008, 20:19

Meshkujt duhen rahur ter diten Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga beri prej Fri 29 Feb 2008, 22:18

meshkujte flower per femra
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11400
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Adisa prej Sat 01 Mar 2008, 10:07

mashkujt nermal si kerkojn femna beri
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Majlinda prej Sat 01 Mar 2008, 10:38

Mashkujt jane engjujt e ne duhet te kemi kujdes ti ruajm ata... ne vdesim per ta jo ata per ne kis
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12195
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Adisa prej Sat 01 Mar 2008, 10:41

po mashkujt jan jeta e femnave po femnaesht jeta e mashkujve
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga princesse prej Sat 01 Mar 2008, 14:36

vesa shkruajti:po mashkujt jan jeta e femnave po femnaesht jeta e mashkujve
mundem edhe pa njerin tjetrin apo jo ose vlen ajo te gjithe mashkujt jane njesoj Razz Razz Razz Razz Razz Razz
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 11340
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dukagjini prej Sat 01 Mar 2008, 19:05

Majlinda kujtoj qe ti e flet te verteten faleminderit. fest
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 01 Mar 2008, 20:04

majlinda_the_princesse shkruajti:
vesa shkruajti:po mashkujt jan jeta e femnave po femnaesht jeta e mashkujve
mundem edhe pa njerin tjetrin apo jo ose vlen ajo te gjithe mashkujt jane njesoj Razz Razz Razz Razz Razz Razz

E vertet eshte qe meshkujt sjan njesoj Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Sat 01 Mar 2008, 20:40

My Love shkruajti:
majlinda_the_princesse shkruajti:
vesa shkruajti:po mashkujt jan jeta e femnave po femnaesht jeta e mashkujve
mundem edhe pa njerin tjetrin apo jo ose vlen ajo te gjithe mashkujt jane njesoj Razz Razz Razz Razz Razz Razz

E vertet eshte qe meshkujt sjan njesoj Very Happy
Me detyruat ne pleqeri te futem ne keso telashe dhe te pergjigjem temave Razz
Femrat eshijojn seksin me shume se mashkujt por po ashtu eshte e vertet qe femrat elegante jane me seksi keshtu une i shof mbase jam gabim se di me korrigjoni. Kur thuhet "te gjithe mashkujt jane njesoj" eshte nje gabim shume trashanik por shprehja eshte e lire dhe normal shkruajm. Une mendoj se kta fenomene ndodhin te djemt e papjekur dhe qe nuk jane akoma ne njohuri te thella te dashurise dhe imazhin e gjinise mashkullore e prish instikti i tyre dhe jorealiteti. Edhe femrat nuk jane njesoj.Per zgjuarsi meshkujt jane pak fare me te zgjuar Very Happy . Shumica e femrave jane materialiste dhe ketu nuk ka dyshim fare dhe kjo gje ju jep mashkujve luksin e avanturave pra nuk mund te fajsohet mashkulli.Mashkujt jane te perballueshem femrat jane lozonjare e genjehen shpejt por jo te gjithe nuk jane njesoj Very Happy Very Happy Very Happy ju faleminderit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga mirela prej Sun 02 Mar 2008, 10:41

hmmmmmmmm nuk ka pyll pa derra nuk duhen pergjithsuar gjerat.... Razz fest
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11471
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Mar 2008, 16:17

Pupupupu re Naki keshtu mendon ti eeeeeee.
Mjer raza qe te ka Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Sun 02 Mar 2008, 16:21

po Naki por edhe te gjitha femrat nuk jan njesoi,sepse disa mashtrohen shum leht disa jo apo nese e mashtron dashuria e vertet ajo esht tjeter


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga mirela prej Sun 02 Mar 2008, 20:22

meshkujt kan then: qe femrat jan budallace femrat jan pergjigjur: po perderisa merremi me ju Razz fest Mad
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11471
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Adisa prej Mon 03 Mar 2008, 05:56

o more naki sa posht po iqet keto femna se nuk jan te gjitha njesoj ka femna te moralshme 8)
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dukagjini prej Mon 03 Mar 2008, 12:40

hehehe sa per femra te moralshme mendoj qe pak kane mbet.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Mon 03 Mar 2008, 13:44

duki vlla nuk jam e mendimit me ty mvaret edhe nga mashkulli se cfar esht edhe nga femra,se femra kur nuk ka moral nuk ka as respekt per asnje ashtu mendoi une keto dy pika jan si tek femra edhe mashkulli


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Mon 03 Mar 2008, 16:21

Dukagjini shkruajti:hehehe sa per femra te moralshme mendoj qe pak kane mbet.

Ndersa meshkuj skan mbet fare.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Naki prej Mon 03 Mar 2008, 19:39

My Love shkruajti:
Dukagjini shkruajti:hehehe sa per femra te moralshme mendoj qe pak kane mbet.

Ndersa meshkuj skan mbet fare.
mos me fut mua ne kete liste my love heheheheheeee 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Guest prej Tue 04 Mar 2008, 06:30

hahahas edhe ti naki je mashkull bilem ty se pari te vjen radha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Vizitor prej Tue 04 Mar 2008, 08:19

Mad Naki te vendos te parin ???? Very Happy 8)
Ose me mire i fundit hahahahah Very Happy 8)

Ska rendesi renditja, rendesi ka qe je ne kete liste hihihihihi danc danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dukagjini prej Tue 04 Mar 2008, 22:20

hahahaha ev ev teveqel.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 21 Mar 2008, 17:06

Dhe gishtat e dores nuk jan njesoj edhe shijet jan te ndryshme prandaj meshkujt jan kurjoz te provojne te gjitha shijet ?????????????
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11292
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga mirela prej Fri 21 Mar 2008, 17:58

ate ce u s'di te thot jo 8) Embarassed Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11471
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Dukagjini prej Fri 21 Mar 2008, 18:25

Meshkujt peferojn femren kjo gje e natyrshme.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga triniti prej Wed 02 Apr 2008, 23:24

kshu mendoj edhe une, femer te jene po bionde apo brune, te ben dhe parukierja Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12000
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga dano prej Mon 07 Apr 2008, 09:57

Me shume bjonden sesa brunen
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11305
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga zymer prej Mon 21 Apr 2008, 02:04

bjonde, sepse jan me te ndergjegjeshme
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11615
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mėshkujt Preferojnė.... Kėnd ????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi