» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si do te vepronit???

Shko poshtė

Si do te vepronit???

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Jan 2008, 13:06

Merni vesh se shoqja ose shoku juaj me i mire tradhetohet nga i/e dashura e tij si do te vepronit, cili do te ishte reagimi juaj ... ??? Nuk besoj se nje fatkeqsi e tille e mikut tuaj me te mire ju le indiferent apo jo


Edituar pėr herė tė fundit nga My Love nė Fri 29 Feb 2008, 20:01, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jan 2008, 16:08

E largoj por nuk hakmirrem

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Jan 2008, 16:28

Nuk dua tua shof syt me kurr eshte nje gje qe nuk falet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jan 2008, 08:16

Apsolutisht asgje, do ishte teper vone, nuk do arrihej asgje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jan 2008, 12:19

Cdo cudi zgjat vetem tri dite dhe harrohet se normal nuk arrin asgje kerko tjetren dhe vazhdo jeten

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jan 2008, 14:36

Do i beja menjehere nje partner tjeter si dhurat Very Happy Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Guest prej Wed 09 Jan 2008, 15:28

po ai e tregon moralitetin e vet e le nuk hakmerrem por nuk flas me te kurr


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Jan 2008, 19:16

Do ja sillja dhe une menjeher partneren Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Annika prej Thu 10 Jan 2008, 21:19

Naki shkruajti:Do ja sillja dhe une menjeher partneren Very HappyVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15304
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Guest prej Fri 11 Jan 2008, 13:16

po nese nuk esht dashuria qysh duhet ashtu esht se e zen vendin tjetri vlla naki kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 08 Feb 2008, 10:05

Eshte karakteri i dobet i mashkullit ose e femres ,edhe nuk me ka merituar edhe nuk ka ditur cfar ka pasur ,po gjdo njeri vuan se nuk eshte e lete??????
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11451
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Vizitor prej Fri 08 Feb 2008, 10:11

Naki shkruajti:Do ja sillja dhe une menjeher partneren Very Happy

Do e pranonte nje te tille Very Happy 8) 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga dano prej Fri 08 Feb 2008, 11:29

do e ngushelloja asigjo me teper sdo i boja Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11464
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Guest prej Fri 08 Feb 2008, 16:37

do veproja si me se miri ti tregoi se e nxan vendin tjetri menjeher


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 28 Feb 2008, 14:32

Do e merja shoqen edhe ta largoja nga kjo merzitje e madhe edhe duke i thene se ky nuk eshte fundi i botes,nuk je e para e ase e fundit jeta i ka keto gjera duhet te perballohemi me zhdo gje ne jete
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11451
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Adisa prej Thu 28 Feb 2008, 15:31

pleas pleas pleas pleas
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12484
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga princesse prej Sat 01 Mar 2008, 14:39

Do veproja njesoj asgje per neser, dhe une do ja beja te njeten gje.
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 11499
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Vizitor prej Sat 01 Mar 2008, 20:17

Thjesht nje ngushellim.
Dhe menjehere keshillim qe te hidhet ne sulm per nje aventur te re. Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Naki prej Sat 01 Mar 2008, 20:50

Mendoj se dashuria duhet ndertuar mbi baza te shendoshta dhe jo mbi dobesite e njerit apo tjetrit. Tradhetia ka lindur me vete njeriun dhe ajo nuk shuhet kurr.Ndodh rralle me njerezit qe dine te arsyetojne, qe tralletoje vetem per faktin qe nje djale ose nje vajze i pelqen fizikisht shkak qe ai ose ajo te jepet, duhet te kete ne valle edhe ndjenjat qe dicka e tille te ndodhe.Te trathetosh nje person do te thote qe te ka humbur dashuria per njeriun e zemres. Nuk eshte e falshme dhe nuk mund te egzistojne arsye qe te bejne te trathetosh sic nuk mund te biesh ne dashuri me arsyetim. Ajo qe dua te them eshte se kur vjen puna tek dashuria apo trathetia, eshte zemra ajo qe komandon, jo truri.
Ju faleminderit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga mirela prej Sun 02 Mar 2008, 10:35

kisha x ta bo x uj te ftoht at tradhtarin Shocked dhe shoqes do ti thoja qe x 1 njeri si ai s'ja vlen te vuash..... danc
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11630
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Adisa prej Mon 03 Mar 2008, 06:02

si dote veprojsha si gjith mon aja qe jam tash edhe aja qe dote jam ma von love
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12484
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do te vepronit???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi