» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Fri 11 Jan 2008, 15:30

Si mendoni eshte e rendesishme paraqitja fizike dmth ajo e jashtme ne dashuri, mund ta dashurosh nje njeri thjesht se eshte i/e bukur? Le te futemi me ne detaje te kesaj teme.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Fri 11 Jan 2008, 15:57

ok vlla te drejten po ta them nuk e shikoi aspak se a esht i bukur apo jo por si person me sinqeritet e thjesht dashuria vjen nga ndjenjat e arsyes se at person ta don zemra kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Lerti prej Fri 11 Jan 2008, 16:15

Jo aspak per mua ska rendesi dukja por cfar ka ne shpirt dhe koke
avatar
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 11766
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Sat 12 Jan 2008, 10:53

ke te drejt motrushe se dukja nuk esht asgje kur te tjerat nuk i vlejn aspak


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga beri prej Sat 12 Jan 2008, 11:10

sado qe themi se ska rendesi dukja fizike ajo e ze vendin e vet sipas meje dhukja e bukur fizike te shum njerez ngjall shum emocione
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Sat 12 Jan 2008, 14:47

ndoshta tek meshkujt ajo pak me shum ekziston vlla beri se tek femrat


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga beri prej Sat 12 Jan 2008, 14:51

po te ti a do kishte rendesi sikur nj emashkull ka pa pamjete bukur sikur se nje i shemtum a do dnikonte kjo ne dashurin tende
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Sat 12 Jan 2008, 15:05

pak po se edhe krejt te shemtuar nuk ban hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Sat 12 Jan 2008, 16:54

gurbetqarja shkruajti:
pak po se edhe krejt te shemtuar nuk ban hahaha Hahahahahaah oj gurbetqare mire po thua se une gati u dashurova ne pamjen tende po cka me be e di si ka thene dhelpra kur se ka arrit rrushin "lere se qenka i tharte"... nejse te kthehem ne teme. Pamja normale qe eshte e deshirueshme por une do pyesja te ishte nje miss dhe cdo dite e nete ju genjen dhe nuk vjen me ju ne shtrat por arsyetohet se kishte kete apo ate do pranoshit ju te jetoni me te vetem pse eshte bukurosh ? Eshte pyetje per vajzat.


firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Sat 12 Jan 2008, 17:02

jo vlla naki nuk pranoi ne asnje aspekt qe i dashuri im te jet vetem bukurosh


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Sat 12 Jan 2008, 17:03

jo vlla naki nuk pranoi qe i dashuri im te jet vetem bukurosh se vetem bukuria nuk vlen per mua kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Sanije prej Sun 13 Jan 2008, 09:49

Nuk ka rendesi pamja po mendja dhe mencuria
avatar
Sanije

Shteti : Lipjan - Kosovė
Postime : 16
Kyējet nė forum : 12090
Regjistruar mė : 12/06/2007
Profesioni : Police Officer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Lorjeta prej Sun 13 Jan 2008, 10:16

Jo aspak dhe per mua. Rendesi ka karaktri dhe morlai i tije jo bukuria kis kis
avatar
Lorjeta

Shteti : Kosovė
Postime : 3
Kyējet nė forum : 11727
Regjistruar mė : 11/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Pr_1981 prej Sun 13 Jan 2008, 10:21

Edhe bash krej besheret nuk bon jo amo me kan deri dikun i meqem dhe i jo fort i keq

Pr_1981

Shteti : Kosova
Postime : 3
Kyējet nė forum : 11727
Regjistruar mė : 11/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Mon 14 Jan 2008, 15:03

se pari ju falenderohem motrusheve te mia me lart se kan postu ne ket tem se 2dit nuk kam mundur te postoi sherri i luanit qe mu afru afer e tash na lulzoi pema hahaha se nuk kam mundur te postoi nuk e di se qfar problemi ka qen kur Naki e ka kopju se qka kam shkru.Tash ju kthehem temes se ka pyetur NAKI une e them te verteten e jo vetem fjal *****me mir i shemtuar FUKARA se bukurosh TRADHTAR me PARA****por nje ta them NAKI se sa do te jet i dashuri im i shemtuar mua me duket me i bukuri ne bot sepse at ma do love ****llokum me arra ****hahaha se me qen llokum pa arra i kishin mungu arrat .

por tash dua ta di edhe per ty NAKI mbasi na ke shtruar neve pyetjen edhe une ty po te pyes se per ty vlen nje femer vetem te jet mis apo sepse e dashuron te them me nje fjal se ta don love ?kthema pergj? kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Mon 14 Jan 2008, 15:27

gurbetqare don mem shti llugave ti moter a? Ok po ta jep pergjigjen shume reale dhe shume te sakte. Per mua ska rendesi pamja e jashtme aspak as qe bazohem ne te. Me rendesi tek femra per mua eshte vetem nje gje MOS TE GENJEJ kjo dtth. te jete e sinqert se askush nuk eshte i perkryer dhe as qe do gjindet i perkryeri. Ndoshta gabohem por them me shume sinqeritet se qenjen njerzore shpesh instikti e korit dhe e qet ne telashe kjo dmth na ben te barbart me shtazet.
Personalisht flas pa asnje rezerve nuk jam i perkryer dhe nuk pres as nga partnerja te jete e tille. Une thjesht isha nje avanturier dhe nuk qaja koken per hiq gje dhe kurr ne jete nuk jam merzitur per dashurin sepse e kam pare si fiksim ose moment i castit. Vitin e kaluar per here te pare u dashurova vertet u dashurova pa shaka e kam dhe nga kjo dashuri aq keq pesova sa nuk do besosh por i ka jeta keto dhe ajo vazhdon. Nuk besoj se do dashurohem me lehte.
Ky ishte komenti im moter

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Mon 14 Jan 2008, 15:40

gurbetqarja shkruajti:
.... nuk kam mundur te postoi nuk e di se qfar problemi ka qen kur Naki e ka kopju se qka kam shkru.

Gurbetqare nuk e kam kopju por ka qene copy right click forbiden shqip i bjen ndalohet kopjimi por e pashe se erdhen disa ankesa pse spo mundemi me shkru spo mundemi me ba kete ate dhe e hoqa 8) 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Mon 14 Jan 2008, 19:11

flm NAKI per üpergj? kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Jan 2008, 08:05

Gurbetqare si ka ardh puna sot mi motra, te pakten te ket paraqitjen ai person qe kam ne krah se te tjerat e di qe s'egizstojne.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 15 Jan 2008, 08:31

hahaha motrushe vete,m bukuria nuk vlen sepse me mir te jetoje jeten ne lumturi sado i shemtuar te jet thash me heret behet llokum me arra hahaha me respekt motrushe arla kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Jan 2008, 08:35

Ketu nuk ka garanci gurbetqare, sa per kalimin e jetes ne lumturi beje vet te jet e lumtur jeta mos prit nga partneri.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 15 Jan 2008, 14:01

po motrushe mvaret se qfare est partneri hahaha me kan sikur naki avanturist qfar ti bejm hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga bovari prej Fri 18 Jan 2008, 18:46

Eshte e rendesishme paraqitja ne dashuri se pa qene paraqitja nuk lind dashuria.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga dano prej Tue 29 Jan 2008, 09:14

gurbetqarja shkruajti:
ndoshta tek meshkujt ajo pak me shum ekziston vlla beri se tek femrat jo

avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11392
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga dano prej Tue 29 Jan 2008, 09:17

gurbetqarja ti flet keshtu se me duket se nuk je e bujur lal 8) por edhe bukuria ka venin e saj ne dashuri
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11392
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 29 Jan 2008, 09:22

pershendetje dano vlla mir se ke ardhur dhe te them kur love ta don at person nuk e shikon bukurin e tij apo saj ,por dashurin e vertet qe ke per te pak ndoshta esht bukuria por jo edhe siq po thuani ju sepse sado te jet i dashuri im i shemtuar me duket me i bukuri ne bot


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Jan 2008, 09:33

OK eshte normale se paraqitja ka efektet mirpo nuk eshte ajo dominuse per te qene nje dashuri perfekte. Ka shume faktore nder ta eshte dhe paraqitja fizike.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 29 Jan 2008, 10:48

normal se te dyjat shklojn se bashku vlla Naki


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Jan 2008, 15:15

hahahhahaah gurbetqare nderrove mendjen tash e 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 29 Jan 2008, 15:16

nje mendje kam Naki nje vendim hahaha kurr nuk e lun topi


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga visitor prej Tue 29 Jul 2008, 10:30

Mos u mashtro ne pamje – eshte e kalueshme
Mos u mashtro pas pasurise – mund te humbet
Shko gjith pas asaj qe te ben te lumtur
Se vetem nje buzeqeshje mund ta zbukuron diten

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Adem Berisha prej Tue 29 Jul 2008, 19:15

Aiiiiii bre shotė,
krejt dua me u prishė me ty, hėėėė.
Qe "A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri"?
Po qysh nuk ėshtė ? Po njė njeri me 100 rrudha nė fytyrė e gerb nė shpinė psh. si njani (ndoshta ky qe po shkruan) edhe njė tjetėr si pishė mali e sokol djali dhe njė sokoleshė qe fluturon kah tė ecė e njė tjetėr qė i ngrehė kėmbet zhag, ku shkojnė bashkė bre ?!
Kend do tė kishe zgjedhur ti pėrpara ?
Ani, e unė ta marr njė nuse qe nuk ka me mi ble bjė palė qorapa, ēka mė vyen ajo pos nėse ėshtė e vyer dhe i mbaron vetė me krrabza.
Eeeeee me kanė vetėm me tė qeshur me ecė punėt mbarė, askush nuk kish me qenė mė e lumtur se halla Qerime e imja.
Hajt tash qeshuni ju andej.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Jul 2008, 19:17

Nuk mund te themi qe paraqitja nuk eshte e rendesishme fare sepse do te lidheshit me nje partner qe do te ishte i /e (shemtuar ).Normale qe paraqitja fizike ka rendesin e saj ne shum lloj lidhjesh,por nuk eshte se ajo luan rolin e rendesishem tek lidhjet .Ka shum menyra te tjera per te pelqyer njeriun si psh..zgjuarsia ,sinqeriteti etj etj...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga ylli prej Wed 30 Jul 2008, 07:44

po po eshte gjeja kryesore paraqitja edhe me favorite ne jet

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga prima_dona prej Fri 01 Aug 2008, 18:36

Aspak ska rendesi paraqitja fizike. Eshte nje pike e vogel bukuria por ne dashuri nuk luan fare rendesi.
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Interesant prej Fri 01 Aug 2008, 18:40

Bukuria nje dite mund te prishet dhe te shemtohet nga ndonje aksident apo semundje, por cfar mbet tjeter, mbetet gjithmone bukuria e zemres.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga prima_dona prej Fri 01 Aug 2008, 18:54

Shume e vertete kjo qe thua mik. Bukuria eshte si pasqyra per diken realitet per dikend luanesh e ne fakt nuk eshte ajo cfar shofim para syve. Nuk i kam kushtuar kurre rendesi te bukures por menqurise dhe besimit. Nje njeri pa mencuri dhe besim ne Allahun e Madherueshem eshte njesoj si kafsha sado i bukur te jete eshte thjesht nje hije qe i ka te mjegulluara shqisat e te pamurit.
rrespekt mik
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 02 Aug 2008, 04:13

Nuk eshte primare por dhe paraqitja e jashtme ka rendesine e vet !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11539
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Kosovarja prej Sat 02 Aug 2008, 16:00

fv shkruajti:Nuk eshte primare por dhe paraqitja e jashtme ka rendesine e vet !

Pajtohem me kete,se nuk eshte primare,mirpo ka edhe rendesin e vet..
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11926
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga blina prej Sat 02 Aug 2008, 16:17

Plottsisht dhe une pajtohem me fv dhe kosovaren se me te vertet sipas mendimit tim ashtu eshte.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ėshtė e rėndsishme paraqitja fizike nė dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi