» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sakrifica mė e madhe qė keni bėrė pėr Dashurin???!!!

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Sakrifica mė e madhe qė keni bėrė pėr Dashurin???!!!

Mesazh nga dano prej Fri 01 Feb 2008, 11:04

barby_ shkruajti:
dano shkruajti:
barby_ shkruajti:
dano shkruajti:Un them qe ai person qe nuk sakrifikon per dashurin do te thot qe ska dashuri por jo sakrific me vra veten sic po degjojme sot ne lajme ene gazete vdiq filonka se e la i dashuri e me radh njeriu duhet te skrifikoje por brenda kufijve njerezore se fundja jemi njerez nuk jemi kafshe se ZOTI na ka dhen llogjiken edhe jeten per me e shiju jo per te vra veten apo e kam gabim se edhe kafshet i kan te gjitha ato qe kemi ne nuk kan ndryshim fare vetem se ne kemi llogjike prandaj jemi edhe krija me e persosur ne ket bot kshuqe sakrifikoni per ate qe doni sa me shum sepse sakrifica tregon dashurin tuaj, besoj se u kuptum Smile

asgje skuptova se ca the ehe ehe geek
po e kam thon shum qarte mi lal ca thu vetem ti se kupton kshu? nejse si te dush lexoe prap ene do e kuptosh por lexoe me kujdes jo sa per te kaluar radhen Very Happy

e lexova perseri prap se kuptova Razz danc danc
lal nuk du te hy ne replika ok? gjithsesi ti ke monjen tate un kam timen kshuqe leri rehat njerezit me fol per ceshtjen qe ke hap lal Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11302
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sakrifica mė e madhe qė keni bėrė pėr Dashurin???!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 01 Feb 2008, 13:46

dano shkruajti:
barby_ shkruajti:
dano shkruajti:
barby_ shkruajti:
dano shkruajti:Un them qe ai person qe nuk sakrifikon per dashurin do te thot qe ska dashuri por jo sakrific me vra veten sic po degjojme sot ne lajme ene gazete vdiq filonka se e la i dashuri e me radh njeriu duhet te skrifikoje por brenda kufijve njerezore se fundja jemi njerez nuk jemi kafshe se ZOTI na ka dhen llogjiken edhe jeten per me e shiju jo per te vra veten apo e kam gabim se edhe kafshet i kan te gjitha ato qe kemi ne nuk kan ndryshim fare vetem se ne kemi llogjike prandaj jemi edhe krija me e persosur ne ket bot kshuqe sakrifikoni per ate qe doni sa me shum sepse sakrifica tregon dashurin tuaj, besoj se u kuptum Smile

asgje skuptova se ca the ehe ehe geek
po e kam thon shum qarte mi lal ca thu vetem ti se kupton kshu? nejse si te dush lexoe prap ene do e kuptosh por lexoe me kujdes jo sa per te kaluar radhen Very Happy

e lexova perseri prap se kuptova Razz danc danc
lal nuk du te hy ne replika ok? gjithsesi ti ke monjen tate un kam timen kshuqe leri rehat njerezit me fol per ceshtjen qe ke hap lal Very Happy

Mad geek danc dano danc danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sakrifica mė e madhe qė keni bėrė pėr Dashurin???!!!

Mesazh nga nita prej Sat 26 Apr 2008, 18:37

heheheh.. shpesh e kam rrejt mamin. i thojshna po dal ne qytet e u takojshna me at tipin.

ku po don sakrific ma e madhe. per ta e kam rrejt mamin.

ishalla din me mi shperbly sakreficat se hmmm... cherry hahahaha... pak hajgare

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 11046
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sakrifica mė e madhe qė keni bėrė pėr Dashurin???!!!

Mesazh nga bovari prej Sat 26 Apr 2008, 19:26

Sakrifica me e madhe qe kam bere ka qene momenti kur me tha lamtumire dhe une duke mos derdh asnje pike lot por i hodha uje pas qe te kete jete te rrjedhshme pa asnje problem Smile tradite qe e kam mesuar ketu ku jetoj. Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sakrifica mė e madhe qė keni bėrė pėr Dashurin???!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Jul 2010, 16:25

Ndonjeher ja vlen dhe ndonjeher jo, varet nga situata dhe per ke do sakrifikosh dhe pse?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sakrifica mė e madhe qė keni bėrė pėr Dashurin???!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Jul 2010, 16:37

kam bere cesht e mundur qe mos humb kjo dashuri,duke kaluar e vetveten shpesh here dhe shume te tjera qe mire esht mos i permend njehere
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sakrifica mė e madhe qė keni bėrė pėr Dashurin???!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Jul 2010, 17:42

kam ber aq shum qe jam i knaqur me te qe kam ber per per sonin qe dua endee e gjithmon

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12764
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sakrifica mė e madhe qė keni bėrė pėr Dashurin???!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi