» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Faqja 4 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Musafir prej Tue 08 Apr 2008, 12:36

666 shkruajti:o njerez po te jete per tradheti... femra tradheton me shume... sepse tradheton me ndjenja... kurse mashkulli nje muhabet ka... do te beje vetem sex dhe kaq
she she dreqi Shocked

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 08 Apr 2008, 14:09

morena tamam e tha zemer ske pse e gjune fare me shpulla...
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12038
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 08 Apr 2008, 14:13

me matematik i bie te tradhtojne njesoj
se nje femer po tradhtoj i bie qe dhe mashkulli qe ka shkuar kjo ka tradhtuar dike
baraz jemi mos u merzisni
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12038
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 08 Apr 2008, 14:37

morena shkruajti:
666 shkruajti:o njerez po te jete per tradheti... femra tradheton me shume... sepse tradheton me ndjenja... kurse mashkulli nje muhabet ka... do te beje vetem sex dhe kaq
she she dreqi Shocked
Filozof qeke ti me qe thua ashtu apo e ke nga provoja jote??????
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga triniti prej Tue 08 Apr 2008, 23:25

666 shkruajti:o njerez po te jete per tradheti... femra tradheton me shume... sepse tradheton me ndjenja... kurse mashkulli nje muhabet ka... do te beje vetem sex dhe kaq

99 ku e degjove kete ti eeee Very Happy:D:D

tashi eshte shume e vertete qe femra kur tradheto tradheto me ndjenje dhe me kete ti re brenda me kembet e tua.
per te vetmen arsye se duke mar parasysh qe femra tradhto me ndjenje dhe mashkulli e ben thjesht per kenaqesi seksuale i bie qe mashkulli tradheto me shume...
sipas tej 99 kush ka perqindje me te lart ne dy rastet, qe femra te dashurohet me gjithe meshkujt qe takon apo qe mashkullit ti lind deshira te coj ne shtrat pjesen me te madhe te femrave qe takon???
e pra ja qe me kete hedh poshte ate qe sapo the...

gjithsesi une jap perseri e mendimit te me parshem, te tradhetuarit nuk ka te beje aspak me gjinine, eshte thjesht ceshtje karakteri

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Wed 09 Apr 2008, 21:00

Zemera_e_thyer shkruajti:
morena shkruajti:
666 shkruajti:o njerez po te jete per tradheti... femra tradheton me shume... sepse tradheton me ndjenja... kurse mashkulli nje muhabet ka... do te beje vetem sex dhe kaq
she she dreqi Shocked
Filozof qeke ti me qe thua ashtu apo e ke nga provoja jote??????

jam thjesht realist Zemra nuk jam filozof... ti thuash filozofi kesaj i bie qe ti nuk mer vesh asgje nga jeta Very Happy:D:D me vjen keq qe me duhet te ta them keshtu...

trinto... une personalisht mendoj se ka shume mundesi qe tradhetia e femres eshte me e rrezikshme se ajo e mashkullit... dhe sexin une nuk e konsideroj tradheti te mirefillte... ndaj them qe femra tradheton me shume...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Apr 2008, 23:04

E kemi then nje here qe meshkujt tradhtojne me shume

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Wed 09 Apr 2008, 23:35

po po keni te drejte...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 10 Apr 2008, 11:17

me matematik i bie te tradhtojne njesoj
se nje femer po tradhtoj i bie qe dhe mashkulli qe ka shkuar kjo ka tradhtuar dike
baraz jemi mos u merzisni
nje lloj kend vestrimi eshte dhe ky .
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12038
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 10 Apr 2008, 11:26

My Love nuk e di pse kam pershtypjen se ti je nje nga ato femrat qetradhton shume.
se di pse e kam kete pershtypje.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12038
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 12:22

99 cfar konsideron tradheti te mirfillte ti, meqe seksi nuk eshte tradheti...
cfar eshte seksi jashte nje lidhjeje per ty???
normalitet???

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Thu 10 Apr 2008, 18:08

tradheti moj nuk thashe qe nuk eshte... por jo tradheti e mirefillte... une te dua ty...bej sex me ty... dhe nqse une bej me nje tjeter e bej thjesht se kam nevoje per ndryshim por jo se nuk te dua ty... kurse per ju femrat eshte krejt e kunderta... ju dashuroheni me personin me te cilin tradhetoni... dyfish tradheti... edhe sex edhe ndjenje... he he
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 20:23

o lale pse e ngatarro kekun me byrekun ti???
ketu nuk thuhet kush tradheto me ndjenje e kush tradheto per qejf, po kush tradheto me shume...
lind pyetja prap...cila ka perqindje me te larte qe femra te dashurohet me te gjithe meshkujt qe takon, apo qe mashkulli te kete deshire per variacion me gjithe femrat qe takon???

mos u ngatarro kot me fjalet e thua tashi se je duke u kapur neper pasqyra me keto qe po thua, por pasqyra eshte siperfaqe e lemuar, ske ku ngec do sdo do rreshqasesh Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Thu 10 Apr 2008, 20:45

ueeeeeeeee
po edhe ti do sdo do e dredhesh eeeeeeeee se jam i sig qe me kupton shume mire Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 21:07

ore do sdo ti, une skam per ta dredh ndonjer Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Apr 2008, 21:09

Lerjani kohes me mire

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 21:10

my love ne ja lem mi ja lem...po a do zgjidhim gje thua ???

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Fri 11 Apr 2008, 01:43

My Love shkruajti:Lerjani kohes me mire

cti leme mi cti leme Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Fri 11 Apr 2008, 16:46

u perzi leshi kush nuk di cka behet sot skam koment....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Musafir prej Fri 11 Apr 2008, 17:59

Naki shkruajti:u perzi leshi kush nuk di cka behet sot skam koment....
ca u perzi hahahahahhahahahahah 8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga mirela prej Fri 11 Apr 2008, 23:40

vallai te gjith tradhtoin lale kush qohet me heret ne mengjes 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11453
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 14 Apr 2008, 13:24

666 flm po gjithsekushe e di vete karakterin e vet .ti nuk me llogjikon dot mua FLM:x
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga mirela prej Mon 14 Apr 2008, 22:58

KJO PYETJE KA VETEM 1 PERGJIGJE :
PER FEMRAT TRADHETOIN ME SHUME MESHKUJT DHE E ANASJELLTAS 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11453
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Tue 15 Apr 2008, 00:13

Zemera_e_thyer shkruajti:666 flm po gjithsekushe e di vete karakterin e vet .ti nuk me llogjikon dot mua FLM:x

une nuk te logjikoj ty ? ca dmth kjo o zemra ??? ti nuk di te shprehesh qe une minimalisht te te kuptoj pastaj te te logjikoj Smile
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga ylli prej Tue 15 Apr 2008, 00:22

mendimi iméeshte se femrat kan me shum shanse
dhe ato tradhtojn me shum ;;;;;;
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 15 Apr 2008, 12:07

ylli shkruajti:mendimi iméeshte se femrat kan me shum shanse
dhe ato tradhtojn me shum ;;;;;;

Kete e thua nga qe per momentin ndihesh i vetem edhe i vrar apo se eshte e vertet ti nuk ke tradhetuar kurre apo tani qe te mungon dikush thua femra ka me shume shonce me te tradhetu !!!!!!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga zymer prej Tue 15 Apr 2008, 15:14

!!!pleas
Femra hyn e re ne nje lidhje, problemi qendron tek ajo qe meshkujt e tradhtojne!
Nje femer, si pret te mos jet e tradhetuar kur fillon nje "lidhje te vogel" nga mosha e saj shume e re!! Vallė, si mund te ju besohet vajzave te tilla, kur ne ate moshe ka filluar nje lidhje "te vogel" danc ne nuk mund te ju besojm madje as kur jane 30 vjece! scratch

Ne nje far menyre, mashkulli ka te drejte ta tradhtoje nje vajze qe nuk e di me kend eshte nje lidhje, sepse, ajo thjeshte nuk ka menduar, ka lejuar te jete vegel dhe si e tille do trajtohet ter jeten!! Sipas meje, ajo nuk meriton respekt e respekti me besnikrine eshte ne lidhje te ngushte:flower: .

Dua te them se, burimi i fatkeqsive fillon ne moshe te re, e ne kete moshe a ka mundesi nje djale te te genjeje edhe nese ti nuk don?
NDOSHTA E KAM GABIM.
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11597
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Tue 15 Apr 2008, 19:07

zymer,
E gaditur ne 10-she si me Glock Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga zymer prej Wed 16 Apr 2008, 22:49

po naki, shenjestren e kam prapa qepallave te syrit, por pytem cilin sy e kam dominant
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11597
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga nita prej Sat 26 Apr 2008, 17:48

me nis qysh thojn asht se mashklli rrehet ma shpejt po du me than nzehet ma shpejt se femna. po tash ka ndryshy koha. femnat po dojn me jau kalu po me duket mu hahaha... krejt nvaret qysh e kontrullon njeri veten. aty duhet me kan i vendost njeri se nuk asht i vendost i ndodhin ato sene. ska kur te martohesh ose ki parter duhesh me ja ba vetit do rregulla, ama jo veq me i ba ato rreglla po edhe mi majt. ju pershendes shum

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 11031
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga ylli prej Sat 26 Apr 2008, 17:57

te flasim drejte, se ne ēdo pikpamje, femra del me tradhtare se mashkudhi,


Edituar pėr herė tė fundit nga ylli nė Tue 29 Apr 2008, 02:29, edituar 1 herė gjithsej
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga nita prej Sat 26 Apr 2008, 18:02

pajtona me ty ylli. edhe pse jam femen e di se femna e ka sherrin shum ma te madh se mashklli.
babi jem e perdor ni fjal shum shpesh

(nale kudren, tani nuk ki ma pa ma qenin e huj te dera)

domethan femna asht provokante e gjun gurin edhe e fsheh doren. e ban ni faj e mundohet me lan burrin fajtor.

veq edhe dishka po du me shtu se nuk jan krejt femnat ashtu. ki femen se asht e menqur edhe e vendost. harro se munesh me mashtru ni femen se asht e vendost. po thuja ti se pak kan met qasi femnash ama bahet mir hehehe... te pershendes ylli

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 11031
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga ylli prej Sat 26 Apr 2008, 18:18

te pershendes edhe un ty nita por edhe fjalet te nigjume i kam nga ma te moēmit e pandaj keshtu ka qen dhe keshtu esht jeta keshtu e kriuar
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 28 Apr 2008, 21:42

Eshte pune karakteresh, mendoj une.
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga ylli prej Tue 29 Apr 2008, 02:27

po ajo pun nuk ka karaktere kjo ka qen dhe eshte dhe do jet gjithmon ,, qe femrat tradhtojn me shum se meshkujt,,
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga nita prej Tue 29 Apr 2008, 03:33

ylli a e din se burri e prish grujen edhe burri e ndreq grujen.
me femna duhet taktik. mos i shtin tana ni thesh ylli.
pse thojn gjdo fis e ka ka ni pis. nvaret nga femna ose mashkulli qysh ja ka dhan zoti met. te pershendes ylli

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 11031
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Adisa prej Tue 29 Apr 2008, 07:38

mashkujt ma shum itradhtojn femnat
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Musafir prej Tue 29 Apr 2008, 09:39

Kotelja shkruajti:Eshte pune karakteresh, mendoj une.
plotesisht dakort me ty jam .cig

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Apr 2008, 09:47

morena shkruajti:
Kotelja shkruajti:Eshte pune karakteresh, mendoj une.
plotesisht dakort me ty jam .cig
shume e sakte kotelja eshte pune karakteresh megjithate do shtoja dhe kete mendim personal pa keqkuptime ju lutem. Femrat din te genjejn me mire, por meshkujt e praktikojn me teper! fest
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Apr 2008, 14:06

Duket ndonjehere sikur tradhetojne meshkujt me shume sepse kane ego, ndersa tradhetia e femres nuk kuptohet sepse ka dinakeri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi