» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Faqja 6 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga prima_dona prej Fri 15 Aug 2008, 13:36

Shume e veshtire te thuhet e verteta ne disa raste ta imponojne faktoret njeri e ne disa tjere ta imponon situata. Nuk eshte thene kot te falesh eshte hynjore.
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 10844
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 15 Aug 2008, 15:03

dona sa fetare je
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12053
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga antoni prej Sat 25 Oct 2008, 19:55

Kosovarja shkruajti:Meshkujt tradhtojne me shume dhe lypin Shocked sa here qe flasinn cherry
[b] love love Mad flower rrespekt kis danc

antoni

Shteti : peje
Postime : 0
Kyējet nė forum : 10500
Regjistruar mė : 24/10/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga antoni prej Sat 25 Oct 2008, 20:01

pershendetje kosovare mos u trego naive se krejt mvaret se qfar personi asht aj qe tradhton mvaret qfar morali ka sa asht i -e vendosur sa asht lakmitar dhe karakteri i tij

antoni

Shteti : peje
Postime : 0
Kyējet nė forum : 10500
Regjistruar mė : 24/10/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga antoni prej Sat 25 Oct 2008, 20:05

majlinda ka dhan nje pergjigjeje shum reale e falenderoj per sinqeritetin e treguar se shum sinqerisht u pergjigj

antoni

Shteti : peje
Postime : 0
Kyējet nė forum : 10500
Regjistruar mė : 24/10/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga bovari prej Sun 02 Nov 2008, 18:16

Ne lidhje besoj se me shume tradheton ai/ ajo qe kerkon mbarimin e lidhjes fundja gjuha shkon tek dhembi qe dhemb.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga bovari prej Sun 02 Nov 2008, 18:22

Do e falja duke e harruar Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Voglushja prej Sun 02 Nov 2008, 20:04

nje her kam gabuar kam falur tradhtin,por prap jam tradhetuar..sduhet te falesh nje tradhti sepse do te vin edhe tradhti te tjare

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Nov 2008, 20:15

Zdo e falja

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga bovari prej Sun 02 Nov 2008, 20:46

Te gjithe flasin fjale te medha po sa vijn si kone meshkujt femrat menjehere e falin ngaqe duken shume te embel Smile
Ama une u mbusha me mend

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Sun 30 Nov 2008, 18:53


Femra normal tradheton me shume kjo eshte e ditur.
Edhe raza do tadhetonte po une si hyra dhenderr njehere e shqeva maqorrin 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Lisja prej Mon 01 Dec 2008, 13:03

kuptohet katunart tradhtojn me shum si puna e keti katunarit lart
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10408
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Adisa prej Mon 01 Dec 2008, 13:05

Qetash jan ba Njejt sikur femrat sikur mashkujt nuk po dihet as ka sa po shkon pasuli


Edituar pėr herė tė fundit nga Gresa nė Tue 02 Dec 2008, 12:33, edituar 2 herė gjithsej
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12322
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 13:05

Oj katunare duhet me shky maqorrin naten e pare ndaq me tu tut gruja hajt se i meson keto gjera mos bej merak kur ta sheh maqorrin tu shpurdh dhe hiiiiiiiiiiiiiik atehere fol 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Lisja prej Mon 01 Dec 2008, 13:07

jo une do e shkyeja personin qe shkyen maqorrin se macet i dua shum madje e kam dhe ne shtepi nje qe e dua shum
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10408
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 01 Dec 2008, 17:44

Mendoj te dy palet ,varet nga karakteri i njeriut .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga summer spell prej Mon 01 Dec 2008, 19:18

meshkujt normale sdo dhe shume diskutim smoking

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11783
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 19:20

summer spell shkruajti:meshkujt normale sdo dhe shume diskutim smoking
Summer e ke degju ti ate fjalen e mire popullore eshte ajo fjala popullore
burri i mire me femra shume 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga summer spell prej Mon 01 Dec 2008, 19:22

Naki shkruajti:
summer spell shkruajti:meshkujt normale sdo dhe shume diskutim smoking
Summer e ke degju ti ate fjalen e mire popullore eshte ajo fjala popullore
burri i mire me femra shume 8)

Jo se akm degjuar pome siguri mashkull do ket qen dhe ai qe e ka then Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11783
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 19:24

:secret: 8) po de sa e thashe

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga summer spell prej Mon 01 Dec 2008, 19:26

Naki shkruajti::secret: 8) po de sa e thashe


Neutral Neutral Neutral nejse jashte shakave meshkujt e kan ne gjak per te tradhetuar kurse ne na duan ne shpi pfffffff Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11783
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 19:48

Summer,
Une mendoj qe nuk ka kuptim te rrish me partnerin ne qofte se te mungon dicka e pazevendesuar ne jeten midis dy partnerve. Ne fillim te gjith rrijne bashke pa asnje lloj problemi sepse eshte dashuria. Fejohesh, martohesh, lindin femij e jeta merr nje drejtim tjeter e shum gjera sjane si me pare. Me kte dua te them qe kur vijne femijet gjerat nderlikohen nuk mund te ndahesh sepse burri o gruja nuk te ploteson gjithcka qe ti ke nevoj andaj dhe kerkohet nje dashuri tjeter. Prandaj un mendoj qe duhet te jet dashuria por edhe rrespekti. Nuk mund te gjykoj ata qe mund te bejne nje gje te tille. Ne jemi mesuar vetem te shikojme piken finale jo etapat qe te detyrojn te shkosh aty.Sme pelqen hilja ndersa une kam qene i hapur perhere do te tradhetoj dhe do e bej me filanen kur me pelqen dhe pik.Nuk behet fjale per te krahasuar kush eshte me e rende tradhetia e femres apo e mashkullit.Qe te dy sekset meshkuj apo femra e kane ne natyren e tyre njerezore tradhetine dhe kjo eshte lehtesisht e identifikueshme sepse ne tradhetojme shpesh, me fjale me gjeste, me veprime, njerez te ndryshem. Ajo qe duhet te theksojme ketu eshte qe natyra njerezore i ka pajisur femrat me nje ndjeshmeri te vecante qe tek meshkujt ekziston por ndoshta jo ne keto permasa dhe vetem kjo i ben femrat me shpirterore se sa meshkujt por kjo nuk do te thote se meshkujt jane me pak fajtore ndersa tradhetojne dashurine e tyre sepse ne natyren e tyre edhe femrat edhe meshkujt tradhetojne njesoj. Ndaj edhe per mua eshte e njejte si tradhetia e femrave edhe ajo e meshkujve.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga summer spell prej Mon 01 Dec 2008, 20:41

Shiko pak si eshte puna Naki se ke then shume gjera te bukura ne kete hartim larte.
E ke analizuar mire kete ceshtje por ke kap jeten e je njeriu ne pergj.. dhe jo cka kerkon tema.. dmth je jashte teme Razz
Normal qe ka shume etapa qe te arrihet tek tradhetia , ka shume probleme , halle qe njeriu nuk arrin ti perballoje.Brenda nje familjeje.. po ne shumicen e rasteve meshkujt jane ata qe bejn dicka gabim sepse femra sado te gaboj ehste me e durueshme , me e kuptueshme ndaj problemeve dhe mundohet tiu rregulloje ato.. kurse mashkulli shkon drejt e tek nje tjr dhe nuk flet me partneren e tij. Njese ky qe nje mendim i imi qe e kam pare qe ndodh shpesh

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11783
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 02 Dec 2008, 12:20

mendoj qe ati qe i ofrohet rasti ai tradhton

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Adem Berisha prej Tue 02 Dec 2008, 12:31

Oj voglushe bre! po qysh qenka ajo tradhėtia moj? Unė u plaka e kurr njeri nuk tradhėtova, mbase nuk paskam pasur rastin, hahahahahaha.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 02 Dec 2008, 12:33

AHAHHAHA jo jo i nderuar ndoshta ka pas rastin po i ke qendru besnik ndjenjes se dashuris,ose ndoshta jo te gjitha rastet jan te mira.keshtu mendoj une

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Adem Berisha prej Tue 02 Dec 2008, 12:40

Valla tė dashurosh me shpirtė e me zemėr, ėshtė veti hyjnore e engjujve tė pėrendisė. Ndonse plak e as pėr peng as pėr derzan veē e kuptoj se pa dashuri nuk jetohet dot.
..."Sa mė shumė tė dashuroni
qe tė jeni tė lumtur prore,
por mėsim as punė mos i harroni
se pa to nuk ka fitore" . Do pajtohesh edhe ti me mua.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 02 Dec 2008, 12:43

po plotesisht pajtohem me juve i nderuar

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga summer spell prej Tue 02 Dec 2008, 20:33

Mos e beni temen lemsh... :auuu:

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11783
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Wed 03 Dec 2008, 09:54

Summer si thua ti te tradhetojme ne dy une razen ti te dashurin tend eeee 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Lisja prej Wed 03 Dec 2008, 11:36

Mashkujttttttttttttttttttttttttttttttttttt dhe pikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10408
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Dec 2008, 13:07

Saper dijeni nuk mund ta gjeni kurre se kush tradhton me shume, pasi djemte do te akuzojne femrat, dhe anasjelltas femrat do te akuzojne djemte keshtu qe asgje nuk do jet e qart.

Une them qe nuk ka shume rendesi se kush tradhetojne ma shume, por rendesi ka, qe te dy palet tradhetojne...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga bovari prej Thu 04 Dec 2008, 17:02

Varet kush e ben nijet.Pas po ju them nje rruge efektive per te tradhetuar
i dashuri dhe personi qe keni te ken te njejtin emer.Nuk jetohet asnje problem nuk ka xhelozi dhe nuk i ngateroni emrin ;)

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Thu 04 Dec 2008, 19:13

summer spell shkruajti:Shiko pak si eshte puna Naki se ke then shume gjera te bukura ne kete hartim larte.
E ke analizuar mire kete ceshtje por ke kap jeten e je njeriu ne pergj.. dhe jo cka kerkon tema.. dmth je jashte teme Razz
Normal qe ka shume etapa qe te arrihet tek tradhetia , ka shume probleme , halle qe njeriu nuk arrin ti perballoje.Brenda nje familjeje.. po ne shumicen e rasteve meshkujt jane ata qe bejn dicka gabim sepse femra sado te gaboj ehste me e durueshme , me e kuptueshme ndaj problemeve dhe mundohet tiu rregulloje ato.. kurse mashkulli shkon drejt e tek nje tjr dhe nuk flet me partneren e tij. Njese ky qe nje mendim i imi qe e kam pare qe ndodh shpesh

Shtate nga dhjete cifte provojne ndjenjen e te qenit te tradhetuar e mos ja fut kot edhe nese kam vene shkrim personal nuk eshte jashte teme. Tek tradhetia gjithmone i lihet faji dhe eshte faji i rutines.Pas te 40-ave, ndjehet gjithnje e me teper nevoja per t'i provuar vetes se je ende i ri dhe terheqes. Dhe nje lidhje jasht martesore eshte menyra me e mire per te larguar ankthin e plakjes. 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga summer spell prej Thu 04 Dec 2008, 19:34

Se tani i hodha nje sy prapune pergj tende, aman o Naki kush eshte ai mashkullon qe e pranon se ":gru e dashur une kiam shku me filanen e filanen, por ti mos ki merak se te kam mbretereshe ne shpi" pfffffff keto jane vetem neper filma.Nje njeri qe dashuron me zemer nuk arrin tek tradhetia sepse kur njeriu qe do ti ploteson te gjitha kushtet pse te kerkoj diku tjr... ate gjene?? Eshte e gabuar dhe preh te tradhetise jane me te prirur meshkujt te bine, sepse e mendojn si dicka kalimtare dhe si heqje ankthi.Sa per plakjen ka shume mjekime nuk eshte lidhja jashtmartesore ajo qe ta heq plakjen Razz Razz Razz por gruja duke te te bre caj Smile Smile Smile

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11783
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Thu 04 Dec 2008, 21:55

Summer,
Nocionet e bazes "One night stand" mashkulli gjithmone perpiqet te kete aventura, te themi brenda nje nate,jave,muaji apo viti por eshte e veshtire shume dhe jo e rekomandueshme qe cdo nate ta kalosh te krevati bashkeshortor me gruan tende ne menyre qe mos ti japesh asaj mundesine per dyshim. Very Happy
Nuk e di sa jam i kjarte edhe ne fillim e ceka,po te pergjigjem nga ana mashkullore ose nga ana personale sepse une sdi mendimet e ju femrave dhe cfar keni ju ne zemren tuaj. Mendoj se nje pergjigje reale nuk duhet te jete thjesht nje pffffffffff....
Po e perseris kuptoje pra mendimin nga ana e nje maskulli (Ishalla nuk jan krejt nejsoj si po kendojn ato motrat Ismajli) Very Happy
Ne qofte se une e filloj nje mardhenie jashtemartesore une personalisht jam tejet tejet i kujdesshem kur zgjedh femren me te cilen po tradhtoj gruan. Duke kaluar mbi idene se nje e dashur duhet te jete nje femer e pavarur nga ana ekonomike, e cila nuk pret shume kujdes nga ty qe ta mirembash. Duhet te jete nje femer inteligjente pasi eshte e rendesishme qe po e informon se keni thjesht nje mardhenie strikte seksuale. Duhet ta dije se je i martuar pasi do te duhet te vendosesh disa rregulla qe nga fillesat e aventures tende. Edhe dicka mos harro se nganjehere tradhetia e shpeton martesen.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga visitor prej Fri 05 Dec 2008, 08:39

O tullusum i dreqit hahahahahahahaha ah cka je ti he nonen elife ty ani sa mire arsyetohesh nuk len asnje gjurme te krimit ti mo 8) .
O tullusum ku e ki at tullusumin tjeter made in Peja ?

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11480
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Fri 05 Dec 2008, 09:45

Hahahahahaha shota me ty nuk guxoi me tradhtu Razen se ti si ejvallah qyshe je lere ma ne forum por edhe ne Washington Post ke me shkru e bonaaaaaaaaaa me Nakin 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 06 Dec 2008, 19:34

Asnjehere per jete, tradhetine nuk i fali !
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11449
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Sat 06 Dec 2008, 19:39

Rrezon@ shkruajti:Asnjehere per jete, tradhetine nuk i fali !
E fal e fal edhe kendon bile qy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi