» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Faqja 9 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga olsaaa prej Thu 10 Sep 2009, 16:36

drini nuk e di ne dikush vepron ne at menyr po te them te drej se atu bashkpunon bashk em burri ka leje e burri qe te del naten se per ndryshe nuk e besoj se del ashtu se burri nuk e ka femi qe ta vej ne gjum e ven nje nat po tjer natat si nuk i del gjumi ati apo edhe tjer se burri ter diten del me tjer edhe nuk e do at ne shtepi edhe aj naten ne shhtepi rri me fmi edhe gruja i del ku burri mir e di po kan marrveshjen ashtu se nuk bindem ndryshe me at qe thua ti se del e ve burri ne gjum edhe del ben jet nate pa e vrejutur burri nuk ka mundesi

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 10 Sep 2009, 19:58

Ne ditet e sotme jemi te barabarta te dy gjinit cfar jam duke pare nuk jam e sigurt se femra sot eshte ajo e besueshmja dhe ndoshta per nje nuance ja kalon mashkullit.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11840
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga olsaaa prej Fri 11 Sep 2009, 20:09

meshkuj me shum mund te them me plot bindjen time

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Drini prej Sat 12 Sep 2009, 11:28

Albanian_Girl shkruajti:Ne ditet e sotme jemi te barabarta te dy gjinit cfar jam duke pare nuk jam e sigurt se femra sot eshte ajo e besueshmja dhe ndoshta per nje nuance ja kalon mashkullit.

Plotesisht pajtohem me thenjen tende Albanian_Girl, edhe ne kete fushe te dy gjinite jane te barabarta, pa asnje dileme.
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11684
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga olsaaa prej Sat 12 Sep 2009, 14:12

thm meshkuj se deri te arri femra te tradhtoj nje her aj te tradht disa her

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 12 Sep 2009, 20:28

Te ndodhur ne gracken e asaj qe e quajme jete jemi njerez qe kenaqesine me te madhe e gjejme tek pervojat e gjykuara per keq.Ndonese mund ta kemi nje partner ne krah nuk do te thote qe te mos tundohemi nga dikush qe thjesht duam te kalojme nje nate ose krijojme nje lidhje sa per ti shpetuar rutines.Ndonjehere krijimet e ketyre lidhjeve behen serioze ose te rrezikshme per jeten qe ndajme me partnerin/partnerin.Mashkulli bie me shume ne sy sepse eshte natyre mos kokecarse dhe ka lloj lloj justifikime mashkullore.Mashkulli rralle e vret opinioni, madje e quan krenari nje te arrij te krijoj dy lloj lidhjesh njekohesisht.
Femra tradheton po e ben me shume kujdes dhe gjithmone ben nje zgjedhje te mire me ke tradheton.Per shkak te opinionit nese e kupton qe fillon te bier ne sy terhiqet dhe i kthehet jetes ne normalitetin e meparshem.Kjo ben qe nje mashkull te etiketohet si tradhetar.Ne shume ngjarje nga jeta e gjithesecilit do jete nje pjese ku mashkulli ka tradhetuar hapur ndersa partnerja ose bashkeshortja e ka bere tradhetine me mjeshteri.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Sat 12 Sep 2009, 21:29

arla shkruajti:Femra tradheton po e ben me shume kujdes dhe gjithmone ben nje zgjedhje te mire me ke tradheton.Per shkak te opinionit nese e kupton qe fillon te bier ne sy terhiqet dhe i kthehet jetes ne normalitetin e meparshem.Kjo ben qe nje mashkull te etiketohet si tradhetar.
Nuk do me shume koment kjo eshte e verteta

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga olsaaa prej Sat 12 Sep 2009, 21:52

te dy gjinit ne kohen e sodi tradhtoj po femra nuk e bejn shum bublike tradhtin sa meshkujt

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Sun 08 Nov 2009, 13:51

Krahasuar me meshkujt, ne perditshmerine tone mbisundon bindja se femrat kane me teper prirje qe ne menyre me euforike dhe me agresive ta shfaqin xhelozine e tyre. Besohet se ne keto situata te eskalimit te xhelozise femra eshte ne gjendje qe mashkullit ti shkaktoj asi demi te paparapare, saqe nje gje te tille ai as qe mund ta merr me mend, edhe pse ajo do te jete thellesisht e bindur se me keto veprime i shkakton pasoja te medha ne rend te pare vetes.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 08 Nov 2009, 13:55

mendimi im eshte te dy gjinite tradhtoj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Arjana prej Sun 08 Nov 2009, 19:57

besoj se mashkulli e ka me te lehte dhe keshtu tradheton me shum se nje femer
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 08 Nov 2009, 20:04

Tradhetia vjen nga femra, femra kur nuk eshte e afte te mbaj nje lidhje te gjalle dhe jetegjate e con vet mashkullin drejt tradhetise.Po dhe nga ana tjeter ajo vet do tradhetoj, sepse do e ndjej te nevojshme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Voglushja prej Sun 08 Nov 2009, 20:06

Jam e bindur se meshkujt jana ta qe tradhetojn,dhe nuk ju duket asgje ajo

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12253
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Arjana prej Sun 08 Nov 2009, 20:12

mendoj se meshkujt tradhetojn me shum se mendojn me logjiken dmth me trurin kurse femra funksionon me shum me ndjenjat,dmth mendon me zemer
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga krayzi prej Sun 08 Nov 2009, 21:54

E kam then me shum se nje her tradhetojn ata qe kan karakter te dobet.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11239
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 08 Nov 2009, 22:25

te dy palet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Arjana prej Mon 09 Nov 2009, 13:18

mashkulli sigurisht
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Nov 2009, 17:00

mashkujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Drini prej Mon 09 Nov 2009, 17:01

Trathetari...nuk ka gjini
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11684
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 10 Nov 2009, 13:27

Te dy palet

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Drini prej Tue 10 Nov 2009, 14:13

Femrat
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11684
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 14:55

Mashkujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Drini prej Tue 10 Nov 2009, 15:00

Femrat & Meshkujt (sepse per tratheti duhet cifti apo jo)
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11684
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga gezuar prej Tue 10 Nov 2009, 15:40

te dy palett
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9458
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 17 Nov 2009, 17:21

Aje qe nuk ja din te dashuroj

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Nov 2009, 17:26

Meshkujt tradhtojne me shume.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Morena prej Thu 26 Nov 2009, 19:07

edhe femrat edhe meshkujt tradhetojne...aty ku mbaron turpi,aty mer fund gjithcka dhe prite me te keqen...
Mendimi im eshte se vajzat e kane me rende te marin vendim per te tradhetuar,por pasi ta marin ate vendim e kane shume rende qe te terhiqen nga ajo lidhje,dmth qe te kthehen ne gjendjen e meparshme,nderkaq meshkujt shume me leht mund te marin vendim ta tradhetojne te dashuren,por jane shume me te afte qe ta ndrpresin ate lidhje te fsheht,dmth shum me shpejt kthehen atje ku kan qene...

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9446
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 26 Nov 2009, 19:14

mendimi im eshte femra qe tradheton me shum sepse femra ka lindur per djallzire vetem hahahaha jam vet femer djallzira kam ber edhe un po skam arritur deri aty per te bere keq

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 Nov 2009, 20:19

Te dy palet fatkeqsisht por ne shumicen e rasteve jan mashkujt njeren ne krah e syrin tek tjetra!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Nov 2009, 20:32

princesha shkruajti:Te dy palet fatkeqsisht por ne shumicen e rasteve jan mashkujt njeren ne krah e syrin tek tjetra!!!!

Mir thuj ti meshkujt njonen ne krah e syt nga tjetra por dhe anasjelltas gocat nji ne krah e dy shofin me sy

Un per mendimin time tradheton ai qe ska gjak njeriu si femra e mashkulli.nuk dihet kush me shum e kush me pak.


Edituar pėr herė tė fundit nga Geri nė Thu 26 Nov 2009, 20:46, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 Nov 2009, 20:39

Geri shkruajti:
princesha shkruajti:Te dy palet fatkeqsisht por ne shumicen e rasteve jan mashkujt njeren ne krah e syrin tek tjetra!!!!

Mir thuj ti meshkujt njonen ne krah e syt nga tjetra por dhe anasjelltas gocat nji ne krah e dy shofin me sy

Un per mendimin time tradheton ai qe ska gjak njeri si femra e mashkulli.nuk dihet kush me shum e kush me pak.

EH FJALE E JOTJA SHUME DREJT ; un e them per veten time skam tradhetu njeri me kan tradhetu mu
Un per mendimin time tradheton ai qe ska gjak njeriu si femra e mashkulli.nuk dihet kush me shum e kush me pak.(KJO THENJE JOTJA ESHTE E VERTET )

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga bora prej Thu 26 Nov 2009, 20:58

qe te dy palet njesoj tradhetojen kane gjet tenxherja kapakun po me shume jane meshkujt
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10558
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Arjana prej Fri 27 Nov 2009, 20:18

meshkujt e kan me te lehte
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga donita prej Fri 27 Nov 2009, 20:26

Hmmmm une mendoj qe nje mashkuj ose femen e tradhton partnerin sepse nuk ka ndjenja
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Dec 2009, 19:56

Vallai me than te drejten mashkujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 02 Dec 2009, 20:13

un e them me plot bindjen se te dyja anet tradhtojne njesoj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Dec 2009, 17:04

Studimet tregojnė se tradhtia ndodh me zakonisht kur personi nuk ėshtė i
permbushur ne marredhenien me partenerin e tij/saj. Sigurisht qe bėhet fjala pėr
ciftet qe duhen ose te paktėn janė dashur me pare.Zakonisht mashkulli ėshtė ai
qe tradheton me shumė

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

E falni tradhetine???

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Dec 2009, 19:56

JOVizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga donita prej Sat 19 Dec 2009, 20:02

Jo nuk e fali kurr tradhtin sepse tradhtin ta bene miku me i mir ndersa mikut nuk mundesh tia falesh mendimi im

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Dec 2009, 20:18

PO
gjera qe ndollin jane ato gjithe kush tradhton veē ai qe ia fut kot

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 9 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi