» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Faqja 10 e 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Te-Li prej Sat 19 Dec 2009, 20:57

Une them troē
JO!

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10144
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Dec 2009, 21:07

Tradhetia ka nje rruge zhvillimi, lind aty ku shfaqen problemet ne cift dhe kalon ne fiksim per njerin nga partneret, nderkohe qe tjetri mundohet te kalojne problemet dhe te gjejne gjuhen e perbashket.
Tradhetia falet derisa vazhdon ende jeta ne cift dhe martesat.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 20 Dec 2009, 16:13

Un them jo vetem nese behet fjal per shkatrim familje apo te lesh femij jetima athere do ja kisha fal por jo te teren !!
ka ndryshuar shum menyra e respektit dhe moralit tek njerzit.
Shumė ēifte nė vend nė periudhėn e tranzicionit e kanė ndryshuar edhe mėnyrėn e tė jetuarit krahasuar me traditat e mėhershme. Me kėtė kanė ndryshuar edhe raportet e tyre, si nė shoqėri ashtu edhe nė familje, gjė qė ende varet shumė nga mesi ku jetojnė, nė hapėsirat urbane apo rurale. Pra, varėsisht ku jetojnė ata, ndryshon paksa edhe mentaliteti i tyre. Megjithatė, kjo ka bėrė qė edhe problemet brenda familjes tė jenė mė tė mėdha se nė tė kaluarėn.Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga bora prej Sun 20 Dec 2009, 17:15

tradhetine mund ta falja vetem ne rashtin nese do te kisha famije qe do e beja vetem per hater te tyre po po keshtu jo se ai qe e ka ne gjak tradhetine heren e pare te vjen e tekerkon falje dhe pastaj vazhdon prap me mendjen se do ta falesh
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10636
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Geri prej Sun 20 Dec 2009, 17:17

Personit te zemres tradhetin..Jooo s'do ja falja kurr se skam arsye pse ta fal.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16134
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 24 Dec 2009, 15:33

Mendoj se tradhetia eshte gjeja me e ulet qe mund ti ndodhi dikujt dhe ajo ndodh nga lodhja e rutines se perditshme ose kur mbaron dashuria dhe respekti.UNE KURRE SDO TA FALJA NJE TRADHETI.
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11069
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 11 Feb 2010, 16:24

Varet nga menyra e trathtis

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12946
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Fri 26 Mar 2010, 08:53

Britaniken 45-vjeēare Jannette Jones gratė e falėnderojnė qė flenė me burrat e tyre. Ajo ėshtė njė profesioniste pėr tė shtyrė burrat e martuar qė tė tradhtojnė bashkėshortet. Nė 12 muajt e fundit rreth 60 burra kanė rėnė nė grackėn e saj, ndėrsa me 15 prej tyre ka bėrė dashuri me kėrkesėn e partnereve ose grave tė tyre.
“Jam krenare me punėn qė bėjė dhe ndjehem mirė sepse u ndihmoj femrave tė shohin se burrat e tyre janė mashtrues. Gratė e lumtura shpesh mė falėnderojnė pėr atė qė kam bėrė pėr to. Mė paguajnė pėr tė fjetur me burrat qė nuk do tė thotė se jam prostitutė”, tha Janette, gjyshja dhe nėna e katėr fėmijėve.
Janette punon pėr njė agjenci, ndėrsa deri mė tash si “mbikėqyrėse e lidhjeve” pėr njė vit ka fituar rreth 100.000 euro. Pėr tu bėrė profesioniste kreu njė kurs pėr vetėmbrojtje, mėsoi teknikat e spiunimit dhe mėsoi se si tė pėrdorė mikrofonat dhe kamerat. Po ashtu kreu edhe njė kurs se si duhet tė bėjė burrat pėr vete. Pėr tė zbuluar nėse partneri ėshtė duke e tradhtuar, secila femėr duhet ta paguajė Janetten prej 7 deri nė 10.000 euro. /Telegrafi/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga deti prej Fri 26 Mar 2010, 09:13

Meshkujt.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 26 Mar 2010, 15:07

si femra ashtu dhe meshkujt trathtojn po krejt nvaret prej personit
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10795
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Goc me naze prej Tue 30 Mar 2010, 18:25

[i]tradhtija nuk ka gjini te ndare. aje qe tradhton nuk ka emer tjeter, perveq tradhtar

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9104
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Goc me naze prej Tue 30 Mar 2010, 18:42

Jo sepse nese falet nje here, ajo shum shpejt do perseritet........

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9104
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 30 Mar 2010, 18:43

jo kurre me e kam falur disa here edhe prap gaboj prandaj kurre

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 30 Mar 2010, 18:46

jane barabart te dyja anet

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Besi prej Tue 30 Mar 2010, 19:03

Pj-o,kete fjale e kam mesu von Very Happy Ne teori askush nuk fal tradhetin,mirepo praktika jo gjithehere eshte e njejte me teorin.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 16:42

Jo se nuk e shtyen zori qe te tradhetoj por qefi i njeriut pastaj pse ta fali kur te tradheton mund te bej dhe qdo gje tjeter!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 06 Apr 2010, 17:04

kurr se fali trathtin
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10795
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 17:13

skam arsye

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kotelja prej Thu 08 Apr 2010, 09:48

Asnjehere ne jete.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13842
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga sevi prej Thu 08 Apr 2010, 09:55

Nese do te trathtohesha per dicka qe nuk jam ne gjendje ta plotesoj dhe partneri im ka nevoje per ate boshllek ndoshta do ta falja mirpo kur une kam te gjitha qe ati i duhen atehere kurr ne jete nuk do te ja falja. Jo vetem se nuk do te ja falja por do te hakmirresha aq keq sa nuk ka ku.
avatar
sevi

Postime : 53
Kyējet nė forum : 11520
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga deti prej Thu 08 Apr 2010, 12:13

Tradhetia zakonisht behet me qellim dhe nuk eshte e rastit. Atehere si mund te falet kjo?
Une per vete nuk e fal.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Thu 08 Apr 2010, 12:35

deti shkruajti:Tradhetia zakonisht behet me qellim dhe nuk eshte e rastit. Atehere si mund te falet kjo?
Une per vete nuk e fal.
Deti pajtohem me ty plotesisht se ajo behet me qellim ose per ndonje perfitim apo interes personal por ka edhe raste kur behet per kuriozitet e shume pak per nje ndjenje dashurie ndaj x personit apo tani ne kete kohe qe besa behet edhe per hakmarrje ose nga xhelozia.
Nje gje duhet te pajtohemi e falem apo jo nuk kemi cka bejme sepse tashme ka ndryshuar koha nuk jane me ato kohe te rinise sone o deti

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 09 Apr 2010, 13:32

Ndoshta

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12946
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Apr 2010, 17:27

mvaret ndoshta kam falur se tepermi por tani besoi se me zor fal
dhe them se ne kohen e fundit jo vetem qe po mbreteron tradhtia por edhe genjeshtra bashk me te
e bejn shkaku i nje avanture apo loje nuk di ket por njerezit kan ndryshur sic i shoh ne shum raste

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 09 Apr 2010, 18:27

trathtija nuk falet se ne se falet ajo prap perseritet
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10795
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 09 Apr 2010, 20:33

kurreeeeeeeeeeeeeeeeee

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga musa racaj prej Fri 09 Apr 2010, 20:46

as se si

musa racaj

Shteti : siqev
Postime : 26
Kyējet nė forum : 9181
Regjistruar mė : 13/02/2010
Profesioni : teknik bujqsor

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Apr 2010, 21:17

JO KURRRRR

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 09 Apr 2010, 21:28

jo jo kurr
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10795
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Apr 2010, 14:59

As nuk e bej as nuk e fali

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Aristogata prej Sun 11 Apr 2010, 00:54

eshte dicka shum e ulet qe nuk falet

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10615
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Besi prej Wed 14 Apr 2010, 01:16

Kush me shume e kush me pak,nuk e di.Sot,po tradhetojne sa meshkujt,po aq edhe femrat.Por,nje gje e kam kuptuar se meshkujt tradhetojne shume me leht se femra.Mashkulli sado qe e do nje femer,nese i jepet nje mundesi nuk mendon me shume se dy here dhe e hedh hapin.Kurse femrat,ka edhe nga ato qe s'mendojne as njehere,por eshte nje pjese qe kur e duan nje person,veshtire shkojne drejte asaj rruge per te tradhetuar,edhe po t'i del Bret Pitti perpara.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 14 Apr 2010, 01:19

sikkur e kam thene me siper ne te dyja anet ka tradhti mos tja lem vetem njeres ane

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 10:35

Te gjitha komentet e bera nga anataret femra se nuk do e falnin jane fjalet me permanente qe shprehet cdo femer sepse ne to mbreteron krenaria dhe vetrespekti.Po kur tradhetia vertet ndodh femrat qendrojne me partnerin tradhetare.Tradhetia sot nuk eshte asgje e pazakonte, ndoshta sepse dhe vet femra e tradhetuar ndihet pergjegjese.Femrat pyesin veten: cfare bera keq, ku gabova , pse nje tjeter kur me ka mua?
Mashkulli i cili ben tradhetine me shume sesa besimin humbet respektin dhe mashtrimi eshte ai qe me shume te lendon ndjenjen.Nje mashkull shume rralle zgjedh te tradhetoje se nuk e terhiqni me, por eshte nje zgjedhje personale dhe ai e njeh rrezikun qe sjell kjo, deshirat e tij dalin jashte kontrollit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 14 Apr 2010, 11:57

trathia nuk falet po zakonisht femrat e falin trathtin me let se revanshohen
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10795
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 14 Apr 2010, 12:03

dhe meshkujt po dhe femrat trathtojn kush ma shum ose me pak nuk besoj se ka shenime per ket
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10795
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Interesant prej Wed 14 Apr 2010, 12:07

Tema A e falni tradhetine, dhe Kush tradheton me shume femra apo mashkulli jane bashkuar ne nje vend : A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga vistor2 prej Wed 14 Apr 2010, 14:08

arla shkruajti:Te gjitha komentet e bera nga anataret femra se nuk do e falnin jane fjalet me permanente qe shprehet cdo femer sepse ne to mbreteron krenaria dhe vetrespekti.Po kur tradhetia vertet ndodh femrat qendrojne me partnerin tradhetare.Tradhetia sot nuk eshte asgje e pazakonte, ndoshta sepse dhe vet femra e tradhetuar ndihet pergjegjese.Femrat pyesin veten: cfare bera keq, ku gabova , pse nje tjeter kur me ka mua?
Mashkulli i cili ben tradhetine me shume sesa besimin humbet respektin dhe mashtrimi eshte ai qe me shume te lendon ndjenjen.Nje mashkull shume rralle zgjedh te tradhetoje se nuk e terhiqni me, por eshte nje zgjedhje personale dhe ai e njeh rrezikun qe sjell kjo, deshirat e tij dalin jashte kontrollit.
Ky shkrim nuk do mė shumė koment.

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12090
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga vistor2 prej Wed 14 Apr 2010, 14:10

sevi shkruajti:Nese do te trathtohesha per dicka qe nuk jam ne gjendje ta plotesoj dhe partneri im ka nevoje per ate boshllek ndoshta do ta falja mirpo kur une kam te gjitha qe ati i duhen atehere kurr ne jete nuk do te ja falja. Jo vetem se nuk do te ja falja por do te hakmirresha aq keq sa nuk ka ku.
Mendim shumė i gabuar sevi.

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12090
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 15:40

Pak rendesi ka se kush tradheton me shum por per mendimin tim tradhetin nuk do e falja kurre.


ps: Vjollca ketu jemi per te dhen mendimin tone ashtu sic e ndjejm dhe jo te vem nota pozitive apo negative

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 10 e 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi