» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Faqja 3 e 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga mirela prej Sun 16 Mar 2008, 19:09

JA KJO CAAAAAAAAAA Evil or Very Mad Evil or Very Mad
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Mar 2008, 19:16

Meshkujt jan me te privuar per te tradhtuar .

Femrat nuk jepen kollaj ndersa meshkujt ca ti dale perpara nuk thone jo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Sun 16 Mar 2008, 20:26

mirela shkruajti:JA KJO CAAAAAAAAAA Evil or Very Mad Evil or Very Mad
a mo na merzit shume se me trashe oj kjo... po deshe Shocked Shocked Shocked Evil or Very Mad
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga mirela prej Sun 16 Mar 2008, 22:25

Evil or Very Mad Evil or Very Mad stop pra
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 Mar 2008, 20:22

666 zdike gje tjeter ti lal vetem te qellosh ... hehe stili jot eeee

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Dukagjini prej Mon 17 Mar 2008, 20:55

Mendoj qe mashkulli eshte ai qe tradheton me shume ndersa kur eshte fjala per rrena femrat te sosin krejt per rrena profi jane a.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11640
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Mon 17 Mar 2008, 22:11

My Love shkruajti:666 zdike gje tjeter ti lal vetem te qellosh ... hehe stili jot eeee
Shocked Shocked Shocked

mirela stop ti lali jo une... Shocked Shocked
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga triniti prej Mon 17 Mar 2008, 23:07

ok ai qe genjen, genjen edhe pike
qofte mashkull apo femer...pa dallim feje,idee,krahine apo gjinie...

ai qe tradheton, prap tradheton edhe pike qofte femer apo mashkull...

ndryshimi i vetem eshte se femra kur tradheton tradheton me ndjenje, dmth nese tradheto e ben sepse ndjen dicka per personin tjeter...ndersa mashkulli kur tradheton e ben thjesht sepse i jepet rasti...
me pak fjale tradhetite e femres nuk jane me te shpeshta thjesht jane pak me me spec se ato te mashkullit...

mendimi im ky.
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12090
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 19:36

eshte me keq pra kur tradheton femra
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga mirela prej Tue 18 Mar 2008, 21:51

jo ore kush te tha?????' te ka rrejt lale 8)
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 22:14

thua ?
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Musafir prej Wed 19 Mar 2008, 19:30

besoj se meshkujt ....per shum arsye........

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga triniti prej Wed 19 Mar 2008, 20:40

psh cilat jane keto arsyet?

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12090
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Fri 21 Mar 2008, 21:29

nuk ka... fest
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 01 Apr 2008, 08:23

Shocked Mashkulli tradheton me shum se nuk llogjikon ose me mire nuk mendon me Trurin ne keto momente po ??????.ok
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Musafir prej Tue 01 Apr 2008, 16:14

Zemera_e_thyer shkruajti:Shocked Mashkulli tradheton me shum se nuk llogjikon ose me mire nuk mendon me Trurin ne keto momente po ??????.ok
hahahahahahah flm se me nxore nga nje pozit e veshtir se une nuk e thoja dot hahahahahahahahaha Mad Mad je yll kis kis

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Guest prej Tue 01 Apr 2008, 16:16

e vertet esht ajo motrushe se mashkulli shikon menjeher se cila ta ftoi menjeher vrapon mbrapa saj keshtu esht dhe jet se mashkulli esht ai se vepron keshtu me shum ne tradhti


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga EMILJANO prej Tue 01 Apr 2008, 16:24

cka mashkulli Tradheton . femra tradheton shum. vetem mos i shkoft menja keq 8)

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 11240
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga visitor prej Tue 01 Apr 2008, 16:27

Jemi njesoj motra dhe ne nuk jemi hiq me te mira keshtu mos tua hudhim fajin vetem gjinis se kundert.
Nuk mund te pajtohem me ty motrushe gurbetqare qe thua se cila ta fiton menjehere vrapon pas saj... Jan disa tipa mashkujsh qe une njoh personalisht te cilet jane te prire per gallata e shaka dhe jane shume te hapur e disa prej tyre aq te lire sa ne takimin e pare me femren futen shume thelle por ne realitet jane krejt tjeter.
Gurbetqare mendoj se po e di ku kam qellimin prandaj po te them se je gabim motrushe

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11573
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Guest prej Tue 01 Apr 2008, 16:34

hahahahaha flm motrushe shota ndoshta e kam gabim por ashtu me duket


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Interesant prej Tue 01 Apr 2008, 17:33

- Kape njonin e mshoj tjetrit Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 02 Apr 2008, 09:19

interesant shkruajti:- Kape njonin e mshoj tjetrit Very Happy
Mendim i gabuar per mua gjithsekush ka te drejten e vete te flasi po ti shikosh gjerat mire do e kuptosh te verteten se kushe Tradheton me shume ?????Evil or Very Mad
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Guest prej Wed 02 Apr 2008, 09:20

po e vertet esht motrushe se mashkulli po i lendon shum zemra ket se kupton ai


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Interesant prej Wed 02 Apr 2008, 09:39

- Prap se prap secili individ ka te drejte te shpreh mendimin e tij, por analizo nje gje mire se ESENCA E TRADHETISE ESHTE FEMRA.

une flas ne raste te pergjithshme, se edhe une pajtohem me ju kur thoni se mashkulli eshte i poshter ne disa raste specifike.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 02 Apr 2008, 09:58

interesant shkruajti:- Prap se prap secili individ ka te drejte te shpreh mendimin e tij, por analizo nje gje mire se ESENCA E TRADHETISE ESHTE FEMRA.

une flas ne raste te pergjithshme, se edhe une pajtohem me ju kur thoni se mashkulli eshte i poshter ne disa raste specifike.
Evil or Very Mad E di ti statistiken e keture gjerave se kush Tradheton nuk po ule vleren e mashkullit se ka edhe Femera te tilla po eshte me se e vertete se mashkulli kur she nje femer i punon dikush (tjeter) e jo truri per momentin nuk ka femer qe gacmon nje mashkull ,po ka meshkuj se nuk rine dote pa folur ose gacmu Femren Shocked Shocked
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Interesant prej Wed 02 Apr 2008, 10:19

- Ne regull por po te mos ishte femra me sjellje dhe veshje provokuese, atehere edhe mashkulli nuk do shkonte pas saj.

Very Happy:D
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 02 Apr 2008, 10:21

interesant shkruajti:- Ne regull por po te mos ishte femra me sjellje dhe veshje provokuese, atehere edhe mashkulli nuk do shkonte pas saj.

Very Happy:D
Mad Mad JO jo nuk ka te beje veshja po truriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:?:
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Interesant prej Wed 02 Apr 2008, 10:23

- sjellja provokative ne pergjithesi e detyron trurin qe te funksionoj ne menyr me te shpejt dhe normal i shfrenuar Very Happy:D:D
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 02 Apr 2008, 10:30

Shocked Mad Shocked Shocked Ju doni te tregoheni intiligjente ne kete menur jo nuk jeni se ka ike kjo:pleas:
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Interesant prej Wed 02 Apr 2008, 10:31

-Jo ne perkundrazi deshirojme te jemi pirat pa cherry ha ha ha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Naki prej Wed 02 Apr 2008, 10:39

Nuk di ndoshta nuk jane te gjithe njesoj une per vete them se ska te perkryer dhe cdonjeri tradheton partnerin/partneren nga te dy anet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 02 Apr 2008, 10:48

Naki shkruajti:Nuk di ndoshta nuk jane te gjithe njesoj une per vete them se ska te perkryer dhe cdonjeri tradheton partnerin/partneren nga te dy anet
Evil or Very Mad Me fal po je gabim mos i fute te gjithe njerzit me nje vende ok SORRY nuk jam dakorte me kete pergjigje me RESPEKT:evil:
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Interesant prej Wed 02 Apr 2008, 10:52

- Nuk kisha me thene cdonjeri, pasi qe njerezit jane te ndryshem, atehere edhe dallojne njeri me tjeterin.

Une kisha me thene se TRADHETON AI I CILI NUK KA NDONJE DASHURI TE VECANT PER BASHKSHOTRIN/BASHKESHORTEN.( dmth ka dashuri fallce, dhe mundohet qe epshet e veta ti arsyetoj tek dikush tjeter ). " Se paku ky eshte mendimi im personal ".
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 02 Apr 2008, 10:55

interesant shkruajti:- Nuk kisha me thene cdonjeri, pasi qe njerezit jane te ndryshem, atehere edhe dallojne njeri me tjeterin.

Une kisha me thene se TRADHETON AI I CILI NUK KA NDONJE DASHURI TE VECANT PER BASHKSHOTRIN/BASHKESHORTEN.( dmth ka dashuri fallce, dhe mundohet qe epshet e veta ti arsyetoj tek dikush tjeter ). " Se paku ky eshte mendimi im personal ".
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad me se i sakte
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Thu 03 Apr 2008, 00:37

o njerez po te jete per tradheti... femra tradheton me shume... sepse tradheton me ndjenja... kurse mashkulli nje muhabet ka... do te beje vetem sex dhe kaq
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga akili prej Thu 03 Apr 2008, 16:11

mashkulli kur tradheten po bie shume viktime dhe tregon shume shpejte kurse femra nuk e treegon veten shume po qe goca tradheton me shume
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga dano prej Mon 07 Apr 2008, 09:40

666 shkruajti:o njerez po te jete per tradheti... femra tradheton me shume... sepse tradheton me ndjenja... kurse mashkulli nje muhabet ka... do te beje vetem sex dhe kaq
Ja ke fut kot re se mashkulli e detyron femren qe te tradhetoje .
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga 666 prej Mon 07 Apr 2008, 20:15

ik mer... femra digjet perbrenda... mashkulli vetem sa ja lehteson punen Very Happy
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Guest prej Tue 08 Apr 2008, 06:28

mashkulli tradhton sepse mendon se femra nuk e gjen se tradhton por edhe ka femra se jan shum intelegente per ket se e gjejn edhe pse i thot mashkulli mos shkruaj ne forum vetem per ti marr ne qaf dy femra sepse te dyjave ja ka lendu zemren se pari kur ma ka lendu mu ai qeshte e bente hajgare edhe thoshte se vetem fjal jan keto e tash e kuptova se qenka nje zot i madh per te gjith po u kthejkan te gjitha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Kimi prej Tue 08 Apr 2008, 08:38

Une mendoj se me tradheti qendrojne te njejt si mashkulli ashtu edhe femra,sepse edhe qellimet i kan te njejta Dashurine kis kis kis kis ahahahahahahahaha
avatar
Kimi

Shteti : Kosovė
Postime : 32
Kyējet nė forum : 11376
Regjistruar mė : 07/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e falni tradhėtinė, dhe kush tradhėton mė shumė, femra apo mashkulli ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi