» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga dano prej Tue 29 Jan 2008, 07:46

Qe thonu ju po e hap kete teme ene un se kam kater muj qe nuk e gjej ket forum por me ne fund e gjeta edhe falenderoj Naki se ai me rekomndoi per forumin nejse me mir von se kurre thot populli Very Happy Ta nis tani si thoni? doni sdoni ju po e nis un:D Ehhhhhhhhhhh si osht dashnia.Isha i merzitur ate nate kur e takova per here te pare. Me dukej se e gjithe zymtesia e botes kishte gjetur te une stacionin e saj. Gjithcka rreth meje ishte e verenjtur dhe une isha shume i lodhur.
Hej, Daniel-degjova nje ze nga prapa, atehere kur une kisha dalur te shetitem pa ndonje qellim. Ishte shoqja ime Ti......, cfare ka ndodhur me ty me pyeti. Pse ke mare kete pamje kaq te merzitur?
Pse, nje pyetje interessante-i thashe.
Eja do te ulesh te pish nje kafe me ne - me pyeti. Me ju? Je me dike tjeter, i thashe.
Po,jam me nje shoqe.
Pranova qe te shkoj edhe pse nuk isha fare ne diponim.
Une jam F...-me tha duke me pershendetur shoqja e saj ,me floke te shkurtera dhe syte te kalter si ngjyra e qiellit.
Me fal,mos ke ndonje provim qe je kaq i merzitur ishte pyetja qe pasoi. E tere jeta eshte nje provim- ju pergjigja.
Mendim interesant me tha.Vazhduam te flisnim pa nderprere dhe shoqen time sikur e lame anash . Si duket une me mire te shkoj-na tha duke e u qeshur dhe ne e ndjeme veten keq.
Ky ishte momenti pare dhe qe atehere e kuptova qe dicka thelle ne zemer sikur me shpoi;ate nate isha i lumtur...
Qe do te takoj diten tjeter krejt rastesisht edhe ate ne ora 6:30 te megjesit Daniel-prape nje ze nga prapa.U ktheva dhe mbeta pa ze. Ishte aq e bukur me nje fustan veror me lule te imeta. I fola disi i hutuar.
Cfare ben ketu?
Ja po pres autobusin.
E ti?
Edhe une autobusin.
Do te udhetojme bashke pra-i thashe neper dhembe.
Po,me kenaqesi-me tha.
Fjalen kenaqesi nuk e analizova aq mire ne ato momente,sepse isha ne bote tjeter.
Tani rri dhe pyes vehten,se pas gjithe atyre fjaleve te urta qe kam lexuar per dashurine,pas te gjitha filmave qe kam pare...cfare eshte kjo ndjenje e mrekullueshme.Mengjesi kur te vije dhe une hap syte,te shoh menjehere.Ti je e programuar ne koken time ne ate menyre qe me shfaqesh ne cdo moment. Nuk ka funksione "delete" (Fshije) sepse do ta kisha perdore shume here,kur nuk mund te te heq nga koka.
Une pata degjuar nje fjale te urte qe thoshte:"Edhe pse ti je marrezisht i dashuruar dhe gjithcka per ty eshte ai njeri,bota nuk eshte ndalur duke u rrotulluar"-Po,mendoj edhe une,bota nuk eshte ndalur por bota ime nuk sillet me rreth diellit por rreth saj.
Ne mbremje kur shtrihem te flej perpiqem qe te bind veten se gjumi eshte shume i rendesishem,por kam nje problem me zemren:ajo nuk eshte e te njejtit mendim.
Qe aq shume te dua une e kam te qarte,por perse duhet te mos flej kete nuk e kuptoj.Ti je ne syte e mi magjike,sepse vevtvetja me duket magji kur ec neper kete parajse ndjenjash te bukura.Cfare do qe te bej ka kuptim dhe eshte e bukur vetem kur mendoj se te kam prane.Po te shihnin boten te gjithe me syte e te dashuruarve sigurisht se kurre nuk do te kishte lufte ne boten tone.Sepse ata qe dashurojne e duan boten te bukur,sepse ata nuk mund te shohin keq...
Une mundohem qe te perkufizoj dashurine qe kam per ty,por me duket se kurre nuk do te mund ta bej nje te tille,sepse asnje fjale nuk eshte me e bukur nga ajo qe ndjej per ty.
Po te me ofronin krejt boten,me beso do te refuzoja sepse nese ate bote nuk do te ishe ti per mua do te ishte nje hic.
Une e falenderoj zotin qe eshte kujtuar per mua atehere kur mendoja se me kane harruar te gjithe,e falenderoj qe ka krijuar dashurine,e falenderoj qe te ka krijuar ty.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue 29 Jan 2008, 08:05, edituar 5 herė gjithsej
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga dano prej Tue 29 Jan 2008, 07:52

Pres edhe nga te tjeret te flasin per kete teme sepse eshte teme vertet interesante edhe me pelqen te di se si jeni ndjer kur keni ron ne dashni. Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Jan 2008, 09:43

Hmmmm me te te thene te drejten dashurine e pare nuk e kam harruar por edhe e kam harruar. Nuk e kam harruar personin qe kam dashur por kam harruar ndjenjat per personin qe kam dashur...
Ishte nje freski e Nentorit dhe ne sheshin e qyteti derisa shetisja bie zilja e celularit:
- Naki dua te takoj ... ishte zeri i saj dhe disi e mora si nje takim rasti duke mos i kushtuar shume rendesi si shume takimeve te tjera me miq.
- Mire ketu do jem, ishte pergjigja ime.
........... ndodhi dhe takimi ne syte e saj pash nje shkendi qe vertet sikur me verboi fare dhe ate shikim se harrova dot me ishte para syve kudo qe shkoja..... u dashurova marrezisht sa i teri u bera i saj.
Cka ndodhi?
Nuk dua ta kujtoj ishte nje gje qe nuk e prisja. Ajo nuk kishte aspak besim ne mua, asnje fjale sime si besonte.... cudi vertet cudi sme besonte por kendej thoshte "TE DUA" !!!!!????
..... Kur degjoja se lotet dalin vetem nga dashuria nuk besoja por ishte e vertete.
..... Kur thonin se personi qe do me se shumti do te lendoj me se keqi se besoja por ishte e vertete....
...... Gota mbushet me uje, pasi derdhet uji , e mbushim me uje me te fresket, ajo qe ishte me pare ik dhe nuk vjen me.
Kjo ishte dashuria ime e pare.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga dano prej Tue 29 Jan 2008, 16:50

Naki lol pse kshu ti re ste paska ec fare jo un ghynof me u qajt se e kom akoma Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Jan 2008, 17:10

Naki shkruajti:Hmmmm me te te thene te drejten dashurine e pare nuk e kam harruar por edhe e kam harruar. Nuk e kam harruar personin qe kam dashur por kam harruar ndjenjat per personin qe kam dashur...
Ishte nje freski e Nentorit dhe ne sheshin e qyteti derisa shetisja bie zilja e celularit:
- Naki dua te takoj ... ishte zeri i saj dhe disi e mora si nje takim rasti duke mos i kushtuar shume rendesi si shume takimeve te tjera me miq.
- Mire ketu do jem, ishte pergjigja ime.
........... ndodhi dhe takimi ne syte e saj pash nje shkendi qe vertet sikur me verboi fare dhe ate shikim se harrova dot me ishte para syve kudo qe shkoja..... u dashurova marrezisht sa i teri u bera i saj.
Cka ndodhi?
Nuk dua ta kujtoj ishte nje gje qe nuk e prisja. Ajo nuk kishte aspak besim ne mua, asnje fjale sime si besonte.... cudi vertet cudi sme besonte por kendej thoshte "TE DUA" !!!!!????
..... Kur degjoja se lotet dalin vetem nga dashuria nuk besoja por ishte e vertete.
..... Kur thonin se personi qe do me se shumti do te lendoj me se keqi se besoja por ishte e vertete....
...... Gota mbushet me uje, pasi derdhet uji , e mbushim me uje me te fresket, ajo qe ishte me pare ik dhe nuk vjen me.
Kjo ishte dashuria ime e pare.Naki o po o jo ska as andej as ketej 8)
Un per vete se kam ndjer akoma dashurin e vertete por imagjinata kam Very Happy
Ne radh te pare e dua te jet i embel me mua...Ne radh te dyte Very Happy te kaloj radha e pare nje here Very Happy
love DASHURIA ESHT SI ERA....E NDJEN POR SE SHEH....love

dano sa romantik pirat mjer ajo vajze si te durone sa llapazan qe je danc danc danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Guest prej Wed 30 Jan 2008, 08:35

Nuk jam dashuru akoma se di kete ndjenje. Dashuria ime eshte tash me librin por ka disa shenja edhe te asaj te zemres

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga dano prej Thu 31 Jan 2008, 11:49

he re flisni apo skeni dashuru ndonjeher Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Guest prej Thu 31 Jan 2008, 14:47

qfar te flasim Dano e din nje fjal popullore dashuria vret me shum se plumbi s“kam me asgje te them me shum,


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 31 Jan 2008, 16:34

Isha shume e frikesuar por nuk ndodhi asgje doja te vazhdonte akoma por u lodhe 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga dano prej Thu 31 Jan 2008, 16:58

gurbetqarja shkruajti:
qfar te flasim Dano e din nje fjal popullore dashuria vret me shum se plumbi s“kam me asgje te them me shum,ti thuj cfar ke ndjere lal apo sje dashuru asiher Very Happy

po mir mi lal sje dashuru asiher ti? un po them flisni si jeni ndejre re dmthon ca keni ene kaq:D
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga mirela prej Thu 31 Jan 2008, 18:15

un maj men dashurine par me shokun e qerdhes 8) do thoni ju sa heret Smile dashuria e vertet ne at mosh esht se esht e sinqert....(shaka) dano mund te duket qudi po un mendoj se se kom provu akoma flas x dashurin e vertet Embarassed se simpati kam x dit x njerez te ndryshem :)kur ta provoi do te them kis
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Guest prej Fri 01 Feb 2008, 06:38

po Dano jam e dashuruar dhe at e kam dashurin e par dhe do ta mbaj deri ne vdekje ,por ta them se qysh jam dashuruar dhe qfar kam ndjer me dhemb love sepse jam shum larg me te dashurin tim per at arsye nuk kam deshir te flas ,por kurr me e lumtur nuk jam ndjer kur jam njoftuar me te nuk e di ndjenjat menjeher me kan shkuar tek ai person dhe jam shum e lumtur me te,sepse nuk e kam vetem te dashur por edhe shok e te gjitha se thon nje fjal pa e pasur shok as te dashur nuk mund ta kesh siq duhet,


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga dano prej Fri 01 Feb 2008, 08:19

mirela shkruajti:un maj men dashurine par me shokun e qerdhes 8) do thoni ju sa heret Smile dashuria e vertet ne at mosh esht se esht e sinqert....(shaka) dano mund te duket qudi po un mendoj se se kom provu akoma flas x dashurin e vertet Embarassed se simpati kam x dit x njerez te ndryshem :)kur ta provoi do te them kis
sa bukur qe e thu mi lal ishallah e gjetsh i djal sic ta do zemra lal e them sinqerisht edhe kur ta gjesh do ma tregosh mi se si je ndejr lal ok? Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga dano prej Thu 13 Mar 2008, 18:44

Uaaaaaaaaaaaaaaaaa keta me duket se spaskan dashuru iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa turp Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Adisa prej Fri 14 Mar 2008, 07:18

kur jam dashuruar per her te par po edhe dote idashuri im dhe bashorti im se ne jeten time nuk egziston tjater per veq ati dhe nuk medoj per ta refuzuuer do najher se ne femnat nuk na ka hi perti ndru mashkujt perte dashuri 100 jo se jemi nje fe te paq
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12415
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga 666 prej Fri 14 Mar 2008, 19:35

o mirela sa ngjakemi ne te dy Very Happy:D:D a e provojme bashke
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Adisa prej Sat 15 Mar 2008, 13:23

hehehe as nuk guxonmetu afru kush ty me ket foto si eke qe pona tut more vella Very Happy
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12415
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga riqebulli prej Sat 15 Mar 2008, 13:27

_____ Si ne ender ... ju kushtova plotesishte asaj ... por me
vone ngela i zhgenjyer.....!!!
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11303
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga triniti prej Wed 19 Mar 2008, 12:32

phffffff se di pse nuk habitem fare une Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12090
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Adisa prej Wed 19 Mar 2008, 13:32

esht nje enderr e pa harrushme
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12415
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Musafir prej Wed 19 Mar 2008, 18:55

eshte e pa harrushme love love love se me ate njeri jam sot e ksaj dite....

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Mar 2008, 19:01

Hehe morena shum mire besoj si i ka dhen virtytet eeee Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga mirela prej Wed 19 Mar 2008, 20:18

666 shkruajti:o mirela sa ngjakemi ne te dy Very Happy:D:D a e provojme bashkeEmbarassed Smile Razz fest
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga triniti prej Wed 19 Mar 2008, 20:37

a ta provoj edhe une me ju mi Razz

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12090
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga mirela prej Wed 19 Mar 2008, 20:48

ta bojm peskatsh mi Very Happy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga triniti prej Wed 19 Mar 2008, 21:04

e mi pse jo Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12090
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Mar 2008, 21:35

king

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga mirela prej Fri 21 Mar 2008, 17:38

triniti shkruajti:e mi pse jo Very Happy:D:D


mir se ne kat te par po vem kte 99 me kok posht pale Mad po na mungon ai i katit te katert scratch mi ke te vem ne atje vap te vem ate ce me ate fytyr ce ka as te ai veni se qasin king

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga 666 prej Sat 22 Mar 2008, 20:19

vej une kte "cunin tim" hahahahahahhahahahaha Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga mirela prej Sun 23 Mar 2008, 23:35

kush o ky cuni e njof una re 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Musafir prej Mon 24 Mar 2008, 08:27

666 ke cun ti lal ???si e ka emrin eeeeeeeeee:?: cherry puc

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 24 Mar 2008, 09:12

si budalla
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 24 Mar 2008, 09:13

ndjenj e bukur eshte po prap budallaqe ngelet.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga 666 prej Mon 24 Mar 2008, 21:15

morena shkruajti:666 ke cun ti lal ???si e ka emrin eeeeeeeeee:?: cherry puc

yyyyyyyy he mi he se e njef ti Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 26 Mar 2008, 12:39

Aiiiiiii, ishte shumė kaherė ajo punė veq e dij se kam perjetuar rrėnqethje tė shpeshta tė tėrė trupit, anddrra, parafytyrime . . . - aiiiiii lene krejt kėtė punė allahile, mė mirė tė mos pėrkujtohet fare.
Nejse, nuk do kishte diē tė keqe po tė kishte mundėsi tė pėrseritej edhe njė herė ajo budallaki veq . . .hajt hajt
Qe edhe plaku bėn ngapak shaka ndonse nuk i i ka fort hije por ani se i bėn tė tjerėt tė qeshin.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Guest prej Wed 26 Mar 2008, 12:41

po me se shumti po te ka hije bac ty se neve sepse dashuria nuk plaket kurr


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga dano prej Wed 26 Mar 2008, 17:42

she she deri tani mir po gjona te tjera ka? Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 31 Mar 2008, 09:18

pirat dashuria e par ?mmmmmmmm nuk harohet kure aqe e bukur po edhe aqe e keqe te dashurosh nuk eshte e lehte po ta dish ta ruash eshte e veshtir ,NUK KA SE DASHURIE E PARE:flower:
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Naki prej Mon 31 Mar 2008, 09:25

Shume i nervozuar kur lashe takimin me te dashuren nuk kisha asnje lek ne shtepi dhe me kujtohet si student i vitit te pare atebote ja kerkova babit 10 marka gjermane per ti jape dreke te dashures dhe nga frika se nuk do me dalin leket une nuk porosita per vete fare .... Nuk harrohet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Adisa prej Mon 31 Mar 2008, 11:59

jam dashuri per her te par esht nje dashuri e vertet qe dote jet edhe e fuvdit per mua love
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12415
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi