» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kombetarja

Shko poshtė

Kombetarja

Mesazh nga Sajmir_pasha prej Tue 12 Jun 2007, 20:14

A duhet te qendroje e bashkuar kombetarja shqipetare edhe pas pavarsise se kosoves apo duhet te ndahen e te kemi 2 kombetare.
avatar
Sajmir_pasha

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 36
Kyējet nė forum : 12094
Regjistruar mė : 11/06/2007

http://www.riniashow.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kombetarja

Mesazh nga Guest prej Sat 16 Feb 2008, 01:26

NORMAL NUK DUHET TE JET E NDAR SE KEMI NJE KOMB NJE GJUH DHE NJE FLAMUR alb

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kombetarja

Mesazh nga liverpooli prej Tue 19 Feb 2008, 23:27

po edhe te ndare ne ne zemer i kemi te 2 kombetaret besoj se edhe vellezerit tane kosovar kane me na mbeshtet ashtu sic e kane mbush cdo here stadiumin kombetar "QEMAL STAFA"

liverpooli

Shteti : Tirane
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11340
Regjistruar mė : 18/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kombetarja

Mesazh nga Adisa prej Thu 21 Feb 2008, 08:53

jemi ni komb jemi shiptar e dojm najanitjetrin gjith dhe e kem ni gju ne zemra e gjak shiptari
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kombetarja

Mesazh nga Guest prej Thu 21 Feb 2008, 10:01

liverpool ju kemi mbeshtetur dhe kemi me ju mbeshtetur vlla gjithmon sepse kemi nje komb nje gjuh dhe jemi te nje gjaku shqiptar njashtu te gjith jemi se bashku alb


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kombetarja

Mesazh nga GERI_G prej Tue 01 Apr 2008, 21:13

NE DUHET TE JEMI TE BASHKUAR SI NJE KOMB I MADHE QE JEMI SE NE KEMI NJE KOMB DHE NUK MUND TE KEMI DY KOMBETARE PRANDAJ MENDIMI IM ESHTE QE KOMBETARJA TE MOS NDAHET PO TE MBETET E NJETE PER TE DY SHTETET QE SKUARDA JONE E ZEMRES TE ECE SA ME LART NE FUTBOLLIN BOTEROR

urime KOMEBTARES
avatar
GERI_G

Shteti : IN BIG ALBANIA
Postime : 7
Kyējet nė forum : 11217
Regjistruar mė : 29/03/2008
Profesioni : shkoll(*akademia ushtarake*)

http://wwww.alb-matrix.forum777.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kombetarja

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 02 Apr 2008, 09:06

Une mendoj se po duhet te ndahet ,do thoni ju pse ja pse se eshte si xhdo elemente sportive edhe futbolli i Kosoves do heci me mire perpara se shumisa e lojtarve Kosovare lozin jashte edhe me zi po presin qe te behet nje kombetare e Kosoves une jam per po se ka shume aktivitete qe Kosova duhet te prezantohet vet si nje Shtet i pa varur ashtu si eshte nje Flamur ,nje ide per bashkim,nje Kombe
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kombetarja

Mesazh nga Naki prej Wed 02 Apr 2008, 09:18

Nuk ka te keqe po te mbetet e bashkuar si kombetare mirpo kjo gje eshte e pamundur per momentin. Kombetarja e Kosoves do jete ne vete ( e ndare) nga kombetarja e Shqiperise ne te gjitha lemit sportive.
Ne fudboll dhe basketboll mendoj se Kombetarja e Kosoves eshte me cilesore.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kombetarja

Mesazh nga memaliaj prej Wed 09 Apr 2008, 10:59

DUAM QE KOMBETARJA TE JET NJE PO KJO GJE SMUND TE NDODHE SEPSE BEHET FJALE PER DY SHTETE TE PAVARURA DHE PRAKTIKISHT PERFAQSOHEN ME SIMBOLET E VETA ZYRTARE PAVARSISHT SE SI ESHTE DESHIRA JONE.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kombetarja

Mesazh nga memaliaj prej Wed 09 Apr 2008, 11:02

NAKI LORIKU KA MUNDESI TE RI NGA NE .
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kombetarja

Mesazh nga stupenda prej Wed 07 May 2008, 09:47

DUHET TE RRIM BASHKE SI GJITHMON KRAH PER KRAH SE KEMI NJE GJUHE JEMI NJE KOMB alb
avatar
stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kombetarja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi