» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga akili prej Sat 12 Apr 2008, 19:24

fjalet jane te kota veprat jane ato qe kane vler per:love:
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11256
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 14 Apr 2008, 15:17

love E ndjene kur dikush e thote kete fjale magjike me shpirt love
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Musafir prej Mon 14 Apr 2008, 15:21

tash fare nuk besoj ..se e thojn kot pa e kuptu kuptimin e fjales ...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 14 Apr 2008, 15:25

morena shkruajti:tash fare nuk besoj ..se e thojn kot pa e kuptu kuptimin e fjales ...
pse moj moter kaq e zhgenjyer je ti sa nuk i beson fjales te dua:(
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Musafir prej Mon 14 Apr 2008, 15:27

Zemera_e_thyer shkruajti:
morena shkruajti:tash fare nuk besoj ..se e thojn kot pa e kuptu kuptimin e fjales ...
pse moj moter kaq e zhgenjyer je ti sa nuk i beson fjales te dua:(
Sad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 14 Apr 2008, 15:29

Sad Sad Sad Sad Sad mos
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga 666 prej Tue 15 Apr 2008, 00:26

aq vlere sa ka fjala "te puth" ka edhe "te dua"
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga ylli prej Tue 15 Apr 2008, 00:31

po varet nga del fjala nga goja apo nga zemra
po doli nga zemra eshte e besushme
e po doli nga goja ska shum vlera
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11165
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga 666 prej Tue 15 Apr 2008, 01:09

kjo eshte e bukura yllo... ne nuk dallojm dot kete...
nuk ka asnje mekanizem, truk apo magji qe te na thote qe kjo fjale doli nga goja apo nga zemra... (dhe ne rastin e dyte del nga goja)
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga ylli prej Tue 15 Apr 2008, 01:18

po dashuria i nxjerr fjalet ngado, nga goja, nga zemra,nga syté ,nga veprimet ,nga veshtrimet,nga sjellja ,pra nuk eshte e veshtir ta dallosh, shum kollaj dadhohet e zeza nga e barlla
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11165
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Bardhi prej Tue 15 Apr 2008, 04:09

nuk mjafton vetėm teoria pa praktikė silent
avatar
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 12058
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga memaliaj prej Tue 15 Apr 2008, 08:29

triniti flm per mbeshtetjen dhe sinqeritetin qe tregove.
me then te drejten nuk e prisja qe nje femer ti pranonte ato qe kisha shkruar.
te pershendes je me te vertet e vecant ne forum.
kis
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Musafir prej Tue 15 Apr 2008, 09:21

fjales ,,te dua ,,i besoi ateher kur e shoh se me te vertet esht dashuria e plot


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 15 Apr 2008, 12:00

edhe pse zemra ime eshte e thyer kete fjal TE DUA e di qe egziston edhe besoj
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga sirena prej Tue 15 Apr 2008, 12:58

nese fjales te dua i jep rendesine dhe e vertete qe ka gjithmone do te egzistoje dhe besohet ,.
une e besoj por eshte per te ardhur keq qe disa njerez e kane vene aq poshte ate fjale qe mund te marri ye nga qielli e ti vere para kembeve te atije qe dashuron, te mbledhe te gjitha kujtimet dhe ndjenjat e ti shprehe me ate te vetme fjale , TE DUA , .
ka njerez poete qe mund te gjejne shume ilustrime te bukura per te shprehur dashurine por magjike dhe ne perfundim do te thote TE DUA ..

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12082
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Musafir prej Tue 15 Apr 2008, 13:28

sirena shkruajti:nese fjales te dua i jep rendesine dhe e vertete qe ka gjithmone do te egzistoje dhe besohet ,.
une e besoj por eshte per te ardhur keq qe disa njerez e kane vene aq poshte ate fjale qe mund te marri ye nga qielli e ti vere para kembeve te atije qe dashuron, te mbledhe te gjitha kujtimet dhe ndjenjat e ti shprehe me ate te vetme fjale , TE DUA , .
ka njerez poete qe mund te gjejne shume ilustrime te bukura per te shprehur dashurine por magjike dhe ne perfundim do te thote TE DUA ..
Mad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Naki prej Tue 15 Apr 2008, 19:11

sirena shkruajti:nese fjales te dua i jep rendesine dhe e vertete qe ka gjithmone do te egzistoje dhe besohet ,.
une e besoj por eshte per te ardhur keq qe disa njerez e kane vene aq poshte ate fjale qe mund te marri ye nga qielli e ti vere para kembeve te atije qe dashuron, te mbledhe te gjitha kujtimet dhe ndjenjat e ti shprehe me ate te vetme fjale , TE DUA , .
ka njerez poete qe mund te gjejne shume ilustrime te bukura per te shprehur dashurine por magjike dhe ne perfundim do te thote TE DUA ..
eeeee pra mos e thuaj pra me ate fjale ok 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga sirena prej Tue 15 Apr 2008, 21:32

ha ha naki e mire se nuk po te thote njeri gje ty joo lol 8)

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12082
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga 666 prej Wed 16 Apr 2008, 00:53

Smile te dua thuhet kur ja ke shprehur me vepra dashurine Smile
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Musafir prej Wed 16 Apr 2008, 06:17

fjales ,,te dua,, kurr me shum se tash nuk i besoi sepse tash e kam par se me te vertet me don i dashuri,


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 16 Apr 2008, 12:49

moterushe te kam thene qe kjo fjal TE DUA egziston tani e besove edhe vet.
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Musafir prej Wed 16 Apr 2008, 12:51

po motrushe e vertet esht ajo qe me ke then e besova tash por thon se pa e vertetu as vet nuk e di njeriu se sa ekziston fjala ,,TE DUA,,te kam motrushe te vertet kis kis


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga nita prej Sat 26 Apr 2008, 18:07

hmmmm... nuk qashtja te fjala "te dua". po mamir asht me kan pytja sa i beson ati personi se te thot te dua?? krejt nvaret a i besoj ati personi se ma thot ket fjal. nvaret sa koh e njoh at person edhe shka mendoj per at person.

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 11130
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga ylli prej Sat 26 Apr 2008, 18:48

shum pak duhet besuar nese e thom ne djemt pak me shum e' nese e thon femrat duhet besuar
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11165
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Geri prej Wed 04 Mar 2009, 22:20

I Besoj nga personi i zemres qe ma thot Very Happy
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Naki prej Wed 04 Mar 2009, 23:21

Varet kush e thote Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 04 Mar 2009, 23:25

shum besoi po varet se ta thote me zemer edhe e ndjen apo e thote sikur bejne disa edhe e thon vetem per sport se kohet e fundit ka njerez qe e thone te dua e pastaj nga mbrapa pupu amon lere mo 8)

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Naki prej Wed 04 Mar 2009, 23:27

Po edhe nga prapa thuhet te dua 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 05 Mar 2009, 01:02

Mad Mad SA BESOI NE FJALEN TE DUA ...HMMMMM KUR TMA THOTE NAKI DO TE BESOJ HAHAHAHAHAHA

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga lolita prej Thu 05 Mar 2009, 07:40

Pak shum ibesoj fjales Te Dua

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Voglushja prej Thu 05 Mar 2009, 08:43

Mvaret nga kush e degjoj

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga MiTi prej Thu 05 Mar 2009, 13:09

Shum pak Se Fjala te dua ne kohen e sodit ish vetem sa per sy e faqe dhe si besoj
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10602
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 05 Mar 2009, 15:04

Mad te lumte meti po tani e ke kuptuar kete

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga MiTi prej Thu 05 Mar 2009, 15:09

Flm Klea jo Enderuar shoqe Moti e kam kuptuar kete por se kam then Deri me sot
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10602
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 05 Mar 2009, 15:12

un e kam degjuar..disa here po eshte e kote e kan perdorur vetem per sport ..jo vetem mashkulli po edhe gocat e perdorin kete gjo edhe nuk esht gjo e bukur prandaj sduhet perdorur kot te thuash te dua

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Geri prej Thu 05 Mar 2009, 15:14

Deri dikuu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga MiTi prej Thu 05 Mar 2009, 15:14

KLea ju falm per Mendimin e juaj gjdo njeri e ka per veti dhe Mendimin e vet mua fare sme me intresojn qka bejn apo qfar mendojn kryesorja une sju besoj shum kety gjerave se jam provuar une nje her dhe e kam vertua me ne fund
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10602
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga memaliaj prej Thu 05 Mar 2009, 15:15

fjale e sikletshme

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 05 Mar 2009, 15:16

Neutral e vertet

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga memaliaj prej Thu 05 Mar 2009, 15:18

ate buzen te te gic pak apo jo heeee si e ke mendjen klea , lere fjalen te dua hahahahahahahahahahahahaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi