» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Shko poshtė

Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 30 Jan 2008, 16:13

Si e imagjinoni diten e pare te marteses?
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga dano prej Wed 30 Jan 2008, 16:38

yyyyyyyyyyyyyyyyyyy ca qejfiiiiii me thon te drejten un i martum jom por jo me dasme kshu qe se kam provu po ta provoj do te them Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga mirela prej Wed 30 Jan 2008, 22:54

larg qoft ajo dit jarebil cherry shaka po sna mer kush dano a po me mer ti ta provojm bashk 8) pleas
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 31 Jan 2008, 09:06

dano cfar deshe ti me me u martu i mjeri ti sa po vuan Shocked dru mjes drek dark:| Neutral Neutral Neutral
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Naki prej Thu 31 Jan 2008, 09:45

Une e kujtoj diten e pare kur me erdhi raza dhe vajzat kendonin me def ke dera ime..... gati kaloi mesnata e ato nuk ndalonin kengen kurse une i lodhur nga dasma ja futa gjumit sepse qarqafin e kisha zhytur para dy vitesh dhe ajo nate ishte vetem nje nderrim krevetesh hiq tjeter 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga dano prej Thu 31 Jan 2008, 09:53

Nani ca thu mer ti mu sme ka ardh akoma mosha se jom i vogel se kshu kan thon ktu per mu Very Happy por Naki i gjo te dish lol me ty smartohem ene pik Very Happy se jom burr i martum Very Happy shaka e Naki 8)
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 31 Jan 2008, 10:11

Neutral Neutral Neutral Nani ca thu mer ti mu sme ka ardh akoma mosha se jom i vogel se kshu kan thon ktu per mu Very Happy por Naki i gjo te dish lol me ty smartohem ene pik Very Happy se jom burr i martum Very Happy shaka e Naki 8)
o dani ti ike per ;;;;;; ti je martu per vete me edhe i thua Nakit .Naki te pakten tregoj te verteten qe nuk ka prit diten e dasmes ,se kur u bo dasma Naki i kishte mbaru punet ahahahahhaahahahahahah
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga dano prej Thu 31 Jan 2008, 10:19

Me thon te drejten se kam provu pra dasmen se e kom rremby sme ka prit puna me e provu Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 31 Jan 2008, 10:21

Nuk dua ta kujtoj ate nate dhe nuk kam imagjinata
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11843
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga dano prej Thu 31 Jan 2008, 12:20

albagirl pse mi lal ca te ka ndodh? apo ke vujt shum e (shaka lal) fest
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Vizitor prej Thu 31 Jan 2008, 16:36

Ne Palma ne mes detit vetem une dhe ai

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga dano prej Thu 31 Jan 2008, 17:11

sevi shkruajti:Ne Palma ne mes detit vetem une dhe ai
sa bukur e dashke mi lal qeke qefleshe ti(shaka) 8)
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Guest prej Fri 01 Feb 2008, 06:46

kur te martohem dano te tregoi se qysh ka qen dita e par


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 01 Feb 2008, 09:53

8) Dano dritat nez apo hik lol se halla halla nuk i dihet me mire me drita nez lol:| Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral dano mos haro dum shenjen ne ahahahahahahahahahahahahahahahahahah:P Razz Razz Razz
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga dano prej Fri 01 Feb 2008, 10:57

Zemera_e_thyer shkruajti:8) Dano dritat nez apo hik lol se halla halla nuk i dihet me mire me drita nez lol:| Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral dano mos haro dum shenjen ne ahahahahahahahahahahahahahahahahahah:P Razz Razz Razz
vallahi me thon te drejten lol e kam gjet sic ka qon sepse e kam rrit vet me cikollata si i thon se kam 8vjet qe e kom gjet ene tani jom rehat srri me e vra menjen por gjithsesi mos dalim nga tema se une du me e dit se cfar menojne keta:D
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Feb 2008, 14:06

Se imagjinoje dote, eshte disi larg per mua. Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Guest prej Wed 13 Feb 2008, 18:55

barby_ shkruajti:Se imagjinoje dote, eshte disi larg per mua. Very Happy
ok do pergjigjesh me kohen mos harro 8) 8) 8) 8)

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga sirena prej Thu 14 Feb 2008, 15:30

pershendetje,,.
naten e pare te marteses e mendoja si shumica e vajzave shqipetare besoj,.
me fustanin e bardhe , tim shoq ne krah , emocionet e para te atije lloji,dhe me familjen qe me percjell me te gjitha traditat qe shqipetari ka ne martesa me pelqimin e te gjitheve, .
te merzitesha apo te gezohesha per vajtjen ne nje dere tjeter dhe jo ne nje shtet tjeter , me burrin qe me pret tek dera e shtepise e jo ne aeroport, me te gjitha bekimet nga familja ime e nga e tija gjithashtu.,
ndofta teper formale por kjo eshte ashtu si une e imagjinoja diten e marteses time, .
me rrespekt sirena...

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12004
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Dukagjini prej Thu 14 Feb 2008, 20:38

interesant Very Happy
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11553
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga dano prej Thu 13 Mar 2008, 18:52

E imagjinoj si nje bace me lule Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Adisa prej Fri 14 Mar 2008, 06:53

e parmendoj nje dit shum te lumtur me at djal qe kam deshir qete martohna me ta veten si nuse me fustan te bardh ashtu me tradita shiptare qysh jen martu te part e don me nje dasum pte harrushme te jemi te lumtur me bashortin tim tan jeten kjo na duhet te jemi nje qift u lumtur
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga *b@llboy_network* prej Fri 14 Mar 2008, 16:45

gresa shkruajti:e parmendoj nje dit shum te lumtur me at djal qe kam deshir qete martohna me ta veten si nuse me fustan te bardh ashtu me tradita shiptare qysh jen martu te part e don me nje dasum pte harrushme te jemi te lumtur me bashortin tim tan jeten kjo na duhet te jemi nje qift u lumtur
Mad Mad Mad ok ta blej une fustanin por cka kam si shperblim:P Razz Razz Razz Razz Razz

*b@llboy_network*

Shteti : Kosovė
Postime : 18
Kyējet nė forum : 11286
Regjistruar mė : 07/02/2008

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Adisa prej Fri 14 Mar 2008, 17:35

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Interesant prej Fri 14 Mar 2008, 17:41

- Interesant shume interesant Mad

- Ndjenje e vecant, duket si nje fillim i jetes tende, obligime me shume, por nje njeri krejt tjeter.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga riqebulli prej Sat 15 Mar 2008, 13:40

____ Kete dite ja le kohes...sepse imagjinatat jane te
shumeta... sepse varet sa jemi ne gjendie ti realizojme..
ato.....!!!
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11216
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga triniti prej Mon 17 Mar 2008, 23:15

hmmmm radh e pare e punes une per veten e ime do martohem 3 nete rresht Very Happy:D:D

te premten per shoqerine
te shtunen per fisin Very Happy
te dielen per burrin Very Happy:D:D

spo e zgjas me ato dy te parat po pershkruaj ate te treten Very Happy:D:D

atehere, une mo e bukur si kurr ndonjer, me ate fustanin tim te bardh, e yll bote,te bere apostafat per muve...
darka normal, gjith fisi burrit, sazet etj etj...
do kercej sa tja luaj fene, dmth gjithe naten ne piste do rri Very Happy:D:D do ta shkund fare...
pastaj kur te mbaroj darka une dhe ai ne dhomen tone te gjumit...
mes puthjesht e perkedheljesh ai me zhvesh mua nderkohe qe une zhvesh ate...
shtrihemi te dy ne krevatin tone ( qe ja kemi lujt fene para martese, po nejse Very Happy:D:D)
puthemi sterputhemi pastaj duke e pare njeri tjetrin ne sy i them embel...
naten e mire zemra ime...
kthehemi nga ana tjeter dhe ja fusim nje biro gjumi qe...
se e lodhur e keputur mo njerez nuk eshte kollaj 3 dite dasem Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 19:43

sex gjume e prape sex... nuk ka me mire (per nje muaj rrjesht them une re) Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga mirela prej Tue 18 Mar 2008, 21:48

triniti shkruajti:hmmmm radh e pare e punes une per veten e ime do martohem 3 nete rresht Very Happy:D:D

te premten per shoqerine
te shtunen per fisin Very Happy
te dielen per burrin Very Happy:D:D

spo e zgjas me ato dy te parat po pershkruaj ate te treten Very Happy:D:D

atehere, une mo e bukur si kurr ndonjer, me ate fustanin tim te bardh, e yll bote,te bere apostafat per muve...
darka normal, gjith fisi burrit, sazet etj etj...
do kercej sa tja luaj fene, dmth gjithe naten ne piste do rri Very Happy:D:D do ta shkund fare...
pastaj kur te mbaroj darka une dhe ai ne dhomen tone te gjumit...
mes puthjesht e perkedheljesh ai me zhvesh mua nderkohe qe une zhvesh ate...
shtrihemi te dy ne krevatin tone ( qe ja kemi lujt fene para martese, po nejse Very Happy:D:D)
puthemi sterputhemi pastaj duke e pare njeri tjetrin ne sy i them embel...
naten e mire zemra ime...
kthehemi nga ana tjeter dhe ja fusim nje biro gjumi qe...
se e lodhur e keputur mo njerez nuk eshte kollaj 3 dite dasem Very Happy:D:D
ahahahahah shoqja triniti qyqja ce paske x fanatazi
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 22:56

nga halli mi mirela nga halli ja skemi ca bejme e fantazojme nganjer Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Mar 2008, 10:37

Ide e bukur hahahah .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga 666 prej Fri 21 Mar 2008, 21:28

My Love shkruajti:Ide e bukur hahahah .
per ide eshte e papare kjo trinti Very Happy:D me ka dhene ca ide mua qe vetem me ka bere keq Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga triniti prej Wed 09 Apr 2008, 00:15

99 ueee asnjer, per mire e kam pas une korba mo Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Adisa prej Wed 09 Apr 2008, 08:17

a shum te bukur dhe shum e lumtur
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 08:34

gresa shkruajti:a shum te bukur dhe shum e lumtur
Razz Razz Razz nuk e ke edhe bash lehte shterngoj dhembet me mire motra Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Musafir prej Wed 09 Apr 2008, 08:36

i magjinoj qe do jet nje dit e vecant ...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 08:43

morena shkruajti:i magjinoj qe do jet nje dit e vecant ...
do na ftosh ne dasmen 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Musafir prej Wed 09 Apr 2008, 08:45

Naki shkruajti:
morena shkruajti:i magjinoj qe do jet nje dit e vecant ...
do na ftosh ne dasmen 8)
po nuk erdhe ti nuk do ket dasem 8) 8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 08:47

hahahahahahaa mire leje pra gjate pushimeve 8) se dua te bej edhe pak not Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga 666 prej Wed 09 Apr 2008, 21:07

triniti shkruajti:99 ueee asnjer, per mire e kam pas une korba mo Very Happy:D:D

po mi po e provova me e bo me dore ate stilin tat pe majmuni po nuk me doli gje... desh ndrydha doren hahahahahahahhahaahhahahahahahahahhahahahahahahahahhahahaha
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e imagjinoni diten e pare te marteses

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi