» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Edhe keshtu jetohet ne shekullin 21

Shko poshtė

Edhe keshtu jetohet ne shekullin 21

Mesazh nga Naki prej Wed 05 Mar 2008, 10:42

Policia e Kosovės gjithmonė ėshtė pran jetimėve, skamnorve prane atyre qe ju mungojnė mė tė dashurit - prindėt, pran atyre qe edhe sot akoma ndjejnė uri ....

Nė foto: Zogi (majtas) Naki (nė mes) Sanija (djathtas) duke ju shpėrndarė familjeve skamnore disa artikuj themelor ushqimor.


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Thu 06 Nov 2008, 01:48, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe keshtu jetohet ne shekullin 21

Mesazh nga Annika prej Wed 05 Mar 2008, 19:19

It makes you sad to see this pictures that some people have less than others. To see people like you Naki, Zogi and Sanija helping them out with things they are in need of, I just have one thing to say you do a Great service as Police officers helping out.

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15235
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe keshtu jetohet ne shekullin 21

Mesazh nga Dukagjini prej Wed 05 Mar 2008, 19:22

ngjarje interesante dhe e dhimbshme bravo SHPK le qe po e tregoni veten ne siguri por edhe jeni njerze human bravo.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11640
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe keshtu jetohet ne shekullin 21

Mesazh nga Annika prej Wed 05 Mar 2008, 20:28

Naki shkruajti:Me nje pako nga kryqi i kuq u munduam ta gezojme kete engjull por jo asaj i mungon gjeja me e shtrenjet prinderit te cilet akoma se di ku i ka Sad Sad Sad Sad kur i dhuruam kukellen fjalet e saj ishin " A Babi ma ka blere " Sad Sad Sad .... "po ku eshte babi im Sad Sad Sad ....


To see this boy...it affects my heart Sad Sad Sad Sad Sad

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15235
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe keshtu jetohet ne shekullin 21

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Mar 2008, 16:59

Per fat te keq jane ngjarje te verteta dhe shume te dhimbshme.... sa shume gezohen keta jetim kur ju dergojme ndonje liter vaj apo ndonje sheqerk... nuk ka mundesi te ndalesh lotet. Te shpresojme se Organet tona te Shtetit do ken prioritet keto gjera dhe dhashte zoti kurr mos te shof skena te tilla.
Ka akoma skena tmerruese por per hire te identitetit dhe dhimbjes nuk po postoj por me vone do ve edhe disa foto te radhes sa te konsulltohem nese keto familje pranojne te vendosi fotot e tyre ne forum me duhet leja tyre.
Ju faleminderit.

Nese ndonjeri nga ju shpreh vullnet apo deshire ose ka ndonje lecke apo loje te femijve tuaj teper mund te na dergoni neve ( Naki, zogi ose Sanija) ne do jua percjellim me plote deshire
Adresa jone eshte:
Policia ne Bashkesi
Stacioni Policor Lipjan
41000 Republike e Kosoves
( per femijet jetim)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe keshtu jetohet ne shekullin 21

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Mar 2008, 17:48

Naki shkruajti:Shėrbimi Policor i Kosovės gjithmonė ėshtė pran jetimėve, skamnorve prane atyre qe ju mungojnė mė tė dashurit - prindėt, pran atyre qe edhe sot akoma ndjejnė uri ....

Nė foto: Zogi (majtas) Naki (nė mes) Sanija (djathtas) duke ju shpėrndarė familjeve skamnore disa artikuj themelor ushqimor.

Vertet nje pamje aq tragjike por njekohsisht humane.
Vertet nje pun e mire e Policis se Lipjanit. (shum humane)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe keshtu jetohet ne shekullin 21

Mesazh nga Guest prej Thu 06 Mar 2008, 18:06

shum flm shpk-s per ndihmat qe i beni per te varfeit dhe jetimet ju lumt kis krenohem me punen dhe kujdesin qe beni ju per popullin ton


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe keshtu jetohet ne shekullin 21

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 01 Apr 2008, 08:54

Eshte dicka humane qe bejne keta Police me te vertet respekte se edhe ate jetim ndihen mire kur e shikojne qe dikush kujdeset per ta.
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe keshtu jetohet ne shekullin 21

Mesazh nga Interesant prej Mon 14 Apr 2008, 10:31

I falenderoj nga zemra Nakin Zogun dhe Sanijen qe ia hapin dyert e jetimeve te cilat dyer nuk jan hapur qe sa vite nga populli yne. Ata kane humbur me te dashurit dhe me te afermit e tyre, vetem per te jetuar sot ne nje jete me te mire dhe me te rehatshme, e ne sot.... ia kemi kthyer shpinden dhe i kemi injoruar e vehtes ia kemi bere parajse, e dikush jeton ende ne ferr. Vendoseni vehten ne poziten e tyre dhe mendo nje cast.... A kishe me jetu ti keshtu dhe si kishe me jetu ne keto rethana....

Me repsket per te gjithe ata qe ndihmojne ata qe kan nevoje.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe keshtu jetohet ne shekullin 21

Mesazh nga Adem Berisha prej Mon 14 Apr 2008, 10:45

E po, Ju lumtė Naki, Zogi, Sanije ...
punės sė mirė askush nuk mund t'i thot e keqe. Jemi fatlum qė ju kemi sepse :
"Miku njihet qė ėshtė mik
ne tė vėshtirė e nė rrezik".
dhe
"Miku i mirė,
njihet nė ditė tė vėshtirė".

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Edhe keshtu jetohet ne shekullin 21

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi