» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Feb 2008, 09:41

Jetojme ne nje kohe moderne dhe rimorkjimi i femrave dhe i meshkujve po behet nje teme e dites. Natyrisht jo te gjithe kane sukses ne kete pune.
Duke u nisur nga kjo mendoni :

Te besh per vete nje femra apo nje meshkull:


-eshte dhunti e lindur?
-eshte art i fituar ?
-apo faktor estetik?


Edituar pėr herė tė fundit nga My Love nė Sun 24 Feb 2008, 20:47, edituar 2 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Kotelja prej Thu 21 Feb 2008, 15:10

Mbase te treja bashke, te kombinuara.


P.S Ju lutem te kujdesemi qe temat te mos barten nga njeri forum tek tjetri,
perndryshe cfare do te na bente neve te vencante nga forumet tjera?!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13749
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Feb 2008, 15:35

Kotelja shkruajti:Mbase te treja bashke, te kombinuara.


P.S Ju lutem te kujdesemi qe temat te mos barten nga njeri forum tek tjetri,
perndryshe cfare do te na bente neve te vencante nga forumet tjera?!

Po te jet e nevojshme e heq nga forumi Bato kete teme por ka qe nuk jan ketu te regjistruar dhe atje jane, ose anasjelltash, dicka te tille.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 24 Feb 2008, 20:48

My Love shkruajti:Jetojme ne nje kohe moderne dhe rimorkjimi i femrave dhe i meshkujve po behet nje teme e dites. Natyrisht jo te gjithe kane sukses ne kete pune.
Duke u nisur nga kjo mendoni :

Te besh per vete nje femra apo nje meshkull:


-eshte dhunti e lindur?
-eshte art i fituar ?
-apo faktor estetik?

Per mua jan pak a shume te treja Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 08:30

po motrushe nuk esht me rendesi se esht pyetja e njejt me forumin tjeter sepse secili ka mendimin tjeter secili menmdimin e vet.ajo esht nga dhuntia e lindur sepse kemi lindur te dashurojm apo te jetojm se bashku me at mashkull


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 08:53

Luji syrin dhe opaaaaa e ben per vete nje mashkull 8) Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 08:54

hahaha motrushe e bukur te lumt kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 08:56

gurbetqarja shkruajti:
hahaha motrushe e bukur te lumt kis


Po ti motrushe si ja ben kur te pelqen nje mashkull dhe do qe ai ta dij qe ti e pelqen ???? 8) Very Happy Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 08:59

hahaha motrushe une per vehte te them kur nje mashkull me pelqen i them se po me pelqen por me se shumti atyre po ju pelqej une apo hijen e kam ashtu sepse nuk besoi se jam aq e bukur per tju pelqyr meshkujve


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 09:01

gurbetqare kis

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 09:02

shum flm motrushe kis kis kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 09:59

dhunti e lindur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 10:40

me duket ashtu esht motrushe kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 15:12

Ta besh per vete esht kollaj se kur me she ni mashkull qmendet prej bukuris po mua nuk me pelqejn edhe shum deri tash nuk meka pelqi aste nje se kam qef me gjet mashkllin si vet e jo mete keq ju tham jo sjeni per mua po ata me edhnohne po tu edhnofshin mune madhe luftoj deri da gjaj te bukur si vet dhe ta jetojm jeten e lumtur flower
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 19:55

Kam theneeee qe nje shkelje syri dhe e ben per vete nje mashkull Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 20:02

po mi ba per veti esht kallaj se jan mashkujt shum te let nga mendja dhe sitje lujsh syini ase eshikon ata meni her dashurohen mas femnave se ekan avanturizmin e vet shum Shocked
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 20:59

hahahahhaha ajo eshte hahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Naki prej Mon 25 Feb 2008, 21:20

vesa shkruajti:po mi ba per veti esht kallaj se jan mashkujt shum te let nga mendja dhe sitje lujsh syini ase eshikon ata meni her dashurohen mas femnave se ekan avanturizmin e vet shum Shocked
Jo valla gabim je akoma ske hasur ne mashkull te vertet dhe burre cheers

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 22:37

Very Happy poa NAKI ashtu mendoj une se nuk ekum provku as ken po krejt mashkujt jan nisoj 8)
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Naki prej Mon 25 Feb 2008, 22:46

vesa shkruajti:Very Happy poa NAKI ashtu mendoj une se nuk ekum provku as ken po krejt mashkujt jan nisoj 8)
si po mendon "krejt mashkujt jane njesoj" e paske degjuar kengen e motrave ismajli (adelines dhe Zanfina) Very Happy 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 22:48

hehe NAKI nuk po tham per ty po tash jen ba shum njerz veq kan qef qysh mete shfryt zu love
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Naki prej Mon 25 Feb 2008, 22:49

Mos i le ti me te shfrytzu sekretet e zemres tende mos ja trego askujt fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 22:52

jo naki mua nuk pomeshfrytzon kerkush po tham qka pondodh keshtu se shum vajza vujn sheri mashkujt Very Happy
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Naki prej Mon 25 Feb 2008, 22:53

Gabim je une po vuaj sherri i femrave Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 22:55

Very Happy PO NAKI sod qka spo ka se uprish dujeja Sad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 06:40

hahaha shum mendime te bukura keni motrushe por nje ta them se mos e shiko ta gjesh mashkullin e bukur sepse bukuria e tij jan qe i ka te tjerat e jo te jet i bukur motrushe sepse me von vuan,por dashuria esht ajo pjes qe te ben te vuash por pa vuajtur nuk ka dashuri te vertet sepse i din vlerat e dashuris me shum,shiko mua askujt nuk po i bjen ndermend per mua hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 07:35

po motrushe jam ere po edhe keshtu po mendoj se bukuri e ni mashkullt nuk kqyret se te jesh si thujn i mir po me spirr po mir pak ma idobet e dashuri te veret qe nuk te ban te vuaj po ty motrushe shpresoj qe mos te vuaj dhe egjen dashurin qe e ke ne zemer
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 07:47

shum flm motrushe por une jam shum e keqe nga bukuria per at arsye me duket nuk me dojn hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 07:50

jo motrushe ti je shum e bukur dhe zemer bujare edhe je yll iketi furumit motrushe gurbet gjare
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 07:51

shum flm motrushe me zemer jam e mir por nga bukuria jo


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 07:56

po motrushe se bukuria nuk kqyret po kqyret raliteti injerit dhe zemern e mir eke qak te duet bukuria
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 07:58

po per nga bukuria nuk me intereson shum motrushe sepse njeriu esht natyral te jet i mir


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 08:00

po motrushe e veretet esht
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 09:14

une them dhe mendoi se nuk jam aspak e bukur per ti ber meshkujt per vehte sepse jam shum e shtrenjt per tja falur dikujt zemren,por edhe nga bukuria nuk jam aspak as qe mendoi se jam e bukur vetem natyra ime esht te jam njeri i sinqert me zemer


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 26 Feb 2008, 09:32

gurbetqarja shkruajti:
une them dhe mendoi se nuk jam aspak e bukur per ti ber meshkujt per vehte sepse jam shum e shtrenjt per tja falur dikujt zemren,por edhe nga bukuria nuk jam aspak as qe mendoi se jam e bukur vetem natyra ime esht te jam njeri i sinqert me zemer


Motrushe shum e mire je perse thua kot eeee Very Happy
Apo ke hall se te ngacmojne keta cunat e forumit 8) Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 09:33

motrushe te pasna ga ty se edhe une jam shum eshtrejt kujna nuk muj mi tha te duaa nuke di pse
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 10:28

hahaha motrushe my love po tu ka dukur ty se jam e bukur por jo nuk jam kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga princesse prej Tue 26 Feb 2008, 11:20

Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....? behu e sinqert reale
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 11325
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Dukagjini prej Tue 26 Feb 2008, 20:45

Keshtu tregohu sa ma shume gjentelmen per meshkuj e kam fjalen tregoj qe je kishe ne thojza i sinqert hahahahha i preferon shume vajzat serioze dhe ke kishe lidhje me te serioze kaq
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11535
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Wed 27 Feb 2008, 06:47

kur ke respekt edhe karakter apo me nje fjal ta duash nje person e jo me me dredhira njerit i them sot te dua tjetrit mbas 5 minutave apo tjetres ajo nuk ka aspekt sepse te gjitha dalin ne shesh kur je korrekt apo ke respekt te jesh e sinqert normal se kjo esht per te gjitha ti kesh ne dor ,por ka se edhe shum shikojn vetem se si ta shfrytezojn rastin a esht me e bukur se e dashura apo me e gjymert se ajo sepse ndoshta te dashuren e ke larg nuk mundesh ta shfrytezosh at deshir tani shfrytezon rastin ne tjetren,keshtu se kan ndodhur ne shum raste sepse nuk ka mbetur sot besnikeria e vertet,shum pak ka si te vajzat ashtu edhe tek meshkujt


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi