» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Urrej.....

Faqja 1 e 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Shko poshtė

Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Mar 2008, 14:03

Fjala "URREJ" eshte teper e rende por megjithate...

Urrej:

-Mosmirenjohjen
-Zilen e telefonit sa here me duhet e cohem shpejt.
-Gjellen me presh dhe ate me paterxhane.
-Pritjen
-Te gjithe ata qe me shkelin hapesiren time intime.
-Boriet e makinave ditet e dasmave.
-Dimrin
-Kenget polullore
-Nje ketu ne forum.
etj etj.


Po ju Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Mar 2008, 16:49

Verte e rende por megjithate dhe une ka disa nga keto qe ke shenuar ti My Love.
Une urrej:
- Mosmirnjohjen gjithashtu
- Pritjen ( kjo eshte kulminacioni i urrejtjes sime)
- Xhelozin
- Tradhetin
- Bisedat prapa shpine ( jane vdekje)
- Armiqesin
- Qenja njerzore nuk urrehet
.......

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Guest prej Thu 06 Mar 2008, 18:15

edhe une megjithese nuk esht ndoshta as mir te thuash urrej por jan disa gjera se urrehen

si psh,,,
tradhtin
gjelozin e tepert
fjalet mbas shpine me shkaterrojn nervat,
edhe armiqet
e per pritjen nuk ka problem pres
por pres qe ajo pun qe te rregullohet siq duhet


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga riqebulli prej Sat 08 Mar 2008, 09:40

Injorancen.....
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11198
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga mirela prej Sat 08 Mar 2008, 17:47

urrej PRAPASKENAT genjeshtaret ato qe rrejn shum se i cik rrejn te gjith rracizmin gjellrat ne pergjithsi zhurmen kur jam ne gjum edhe mendjemedhat i urrej ne kulm tani kto x momentin kur tme kujtohet do i shkruaj te tjerat Smile
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11456
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga nita prej Tue 29 Apr 2008, 21:03

UREJ: -mendjen e madhe, pii sun e baj hiq
-fjalt mas shpine
-diktaturen
-te pa drejten
-edhe berllogun hahahah..

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 11034
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga MANDI prej Tue 29 Apr 2008, 21:19

urrej shume gjeraaaaaaaaaa

sidomos pabesin e shoqeris

thashethemet pas shpine te cilat sjan te verteta

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11041
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga ylli prej Wed 30 Apr 2008, 01:29

urrej kete antarin lart meje se ēdo fjal po e'permend pabesin po duket se ky vet qenka i till ,,
ylli
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11069
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga bovari prej Fri 13 Jun 2008, 22:24

Azgje nuk urrej por i shoh normale pasi ēdo kush vepron aq sa e mundesojne kufijte dhe vlersohemi sipas kornizave te personit qe e ben vleresimin Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11922
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 14 Jun 2008, 08:18

Injoracen..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Interesant prej Sat 14 Jun 2008, 09:41

Urrej

- Urrejtjen
-Dyfytyrshin
-Pritjen ( cdo mashkull urren kete ) Very Happy
-Injorancen
-tradhetarrin
etj...etj
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13712
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Musafir prej Sat 14 Jun 2008, 16:11

tradhtin qe ma ben
kur zhgenjehem keq
dhe kur nuk ma thot drejt per drejt se cfar esht
dashuri apo loj.....


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga visitor prej Sat 14 Jun 2008, 19:08

Urrej shume gjera ska vend per ti renditur por cdo urrejtje se marr shume afer zemre se nje dite ndoshta te duhet mu ai/ajo qe urren dhe mu per ate qe e urren

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11468
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Sat 09 Aug 2008, 09:10

mos mirnjohjen
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga eugen prej Sat 09 Aug 2008, 16:12

ofendimet,
pritjen dhe hipokritizmin
avatar
eugen

Shteti : albania
Postime : 62
Kyējet nė forum : 10740
Regjistruar mė : 01/08/2008
Profesioni : te gjitha nga pak :D

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga mirela prej Sun 10 Aug 2008, 00:21

egoizmin dhe tangerllikun dhe fyerjet

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11456
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 10 Aug 2008, 01:45

urrej  jasht mase perse te dua !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11437
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Aug 2008, 08:33

Injorancen ...
Genjeshtren...
Egoizmin...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Tue 12 Aug 2008, 08:48

urej vajzat si .........
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga deti prej Tue 12 Aug 2008, 15:16

urrej thashethemat me shume se cdo gje
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga visitor prej Tue 12 Aug 2008, 15:55

Urrej Nakin dhe Interesantin Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Shocked cherry cherry

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11468
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Thu 14 Aug 2008, 15:57

urej femrat qe jane si copa mishi me dy sy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 16:06

urrej meshkujt qe nuk dine te respektojn femrat .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 16:15

miranda shkruajti:urrej meshkujt qe nuk dine te respektojn femrat .
Dhe unerrespekt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 16:31

Flm

injoracen gjithashtu

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Thu 14 Aug 2008, 16:33

Lali une jam katunar ene si e kam rrespektu katunaren time ty ste rrespektoj ne daq urre ne daq kerce pune per ty qy Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 16:36

Naki shkruajti:Lali une jam katunar ene si e kam rrespektu katunaren time ty ste rrespektoj ne daq urre ne daq kerce pune per ty qy Evil or Very Mad
Shocked Shocked respekt ndaj femrave ojjjjjjjj ky

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Fri 15 Aug 2008, 15:16

urej katunaret hahahahahahahahaaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga visitor prej Fri 15 Aug 2008, 16:05

Naki shkruajti:Lali une jam katunar ene si e kam rrespektu katunaren time ty ste rrespektoj ne daq urre ne daq kerce pune per ty qy Evil or Very Mad
Neutral Neutral Neutral Katunar mo dhe ate i zhegovcit apo Verbices si quhet ato ane nga je ti Neutral Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11468
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Mon 01 Sep 2008, 15:21

shume gjra urej , do doja te isha dhe njeher i vogel
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kotelja prej Mon 01 Sep 2008, 19:28

Ne fakt une nuk urrej asgje... te pakten per momentin jo! Preferoj me shume ti injoroj gjerat e padeshiruara sesa ti urrej! Kjo eshte natyra ime.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13749
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Sep 2008, 19:30

Kotelja shkruajti:Ne fakt une nuk urrej asgje... te pakten per momentin jo! Preferoj me shume ti injoroj gjerat e padeshiruara sesa ti urrej! Kjo eshte natyra ime.
Kjo natyra jote te ben te jesh kjo qe je mike flower jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga deti prej Wed 03 Sep 2008, 15:54

Fatmiresisht bej pjese ne tipat e njerezve qe kane nje natyre te qete dhe adut kryesor e kane durimin. Gjerat asnjehere nuk i marr me nxitim dhe preferoj qe ato ti analizoj mire para se te bej nje vleresim. Ato qe jane te pa deshiruara mundohem t'i neglizhoj dhe nuk i marr shume per zemer. Gjithmone mundohem ta gjej arsyen pse njeriu urren aq shume? Pse kjo gje aq e shemtuar duhet t'i preokupoje njerezit aq teper?
Edhepse nuk urrej, e urrej urrejtjen.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Une vetė prej Thu 04 Sep 2008, 01:21

Tradhtin dhe rrenat .

Une vetė

Postime : 2
Kyējet nė forum : 11547
Regjistruar mė : 06/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga visitor prej Thu 04 Sep 2008, 08:15

Urrej personat mbi 2 metra eshte veshtire te arrihen buzet 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11468
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Adisa prej Thu 04 Sep 2008, 08:17

Urrej thashet e themet
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga visitor prej Thu 04 Sep 2008, 15:21

Urrej Nakin dhe Interesantin tash du me ja nisa edhe Detin 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11468
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga deti prej Thu 04 Sep 2008, 15:28

Nuk urrej askend qofshin edhe ata qe me urrejne mua
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga blina prej Thu 04 Sep 2008, 21:18

Urrej genjeshtren,

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11426
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Thu 04 Sep 2008, 21:51

urrej urrejtjen

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10869
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi