» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Urrej.....

Faqja 4 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Sun 19 Apr 2009, 00:54

Very Happy e un

Urrej ata nejrz qe meren me thashetheme
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Sun 19 Apr 2009, 01:24

Urrej pagjumsine

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15628
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Sun 19 Apr 2009, 01:26

lolita shkruajti:Urrej pagjumsine
Very Happy kush te ka thon me pi kaffe oret e vona e naj rri pa gjum ti ene un bashk heheeh

Urrej qeverin shiptare shum
Shocked
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 20 Apr 2009, 13:58

urrej personat qe terhiqen te mire po jan hmmmmmmmm

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Mon 20 Apr 2009, 16:29

Urrej vetem ate qe duhet urryer... njeriu urrehet por edhe duhet falur ngase qenja njerzore eshte edhe me gabime dhe ka raste ose momente kur imponohet nje sjellje e tij/saj ndoshta qe se ka deshiruar por ja ka ndodhur. Mos urreni Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 21 Apr 2009, 17:00

HMMMMMMM urrej vetem nje person edhe esht femer ja bofte zoti si te gjej nuk them me teper

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga LumLumi prej Tue 21 Apr 2009, 17:07

Une nuk them ashtu. S'kam perse te urrej. I them se e bind me fjale se urren veten . Jeta eshte shtrojere ku mund te ngatėrrohen por, edhe te zhgjidhen ēeshtjet. Urrejtja nuk i zgjidh ato!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11282
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kotelja prej Wed 22 Apr 2009, 09:00

LumLumi shkruajti:
Kotelja shkruajti:Nje dite me thane: Je natyralisht provokative. Diten tjeter pasuan: Ti e frikeson edhe erresiren. Pyeta veten ku jam une? Pergjigjen e gjeta pikerisht ne nje nate pa hene, kur bota flinte. Jemi ne qe i japim shkelqimin henes, dhe po ne qe nga rrezet e diellit ndonjehere akullnojme.


Ata qe nuk kanė horizont krjues jane si bryma e vjeshtes, por edhe si acari i pranveres!

E para, bryma , i pervlon gjithe hapesirat e blerimit, qe zverdhet pastaj, bie !
E dyta, U turret luleve te pranveres t'i ngrije.

Ne keto rrethana , gjithmon perballen horizontet krijuese, me shpirtrat qe xhelozojne ! Pa dyshim se je horizont dhe do te perpiqen te te shkalin ne ndonje cep, por jo te te nenshtrojne! Se te tillet, kane dimensione ngushticash dhe zeri i tyre eshte si krrokama e bretkocave ne mocal, ndersa blerimi i tyre si allget !
Me beri pershtypje mendimi juaj! Algat pavaresisht nga era e keqe nuk permbajne dhe nuk leshojne asnje lende toksike dhe edhe soji i vecante i algave qe e ben kete mund te luftohet me karbon aktiv. Te parrezikshme! Te tille njerez i ngjajne ererave, duan te prehen ne shtrojere, por furtuna i ka sjell deri ketu.

Urrej kur njerezit mendojne qe bota sillet rreth hicit.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13923
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Wed 22 Apr 2009, 22:57

Urrej cdo njeri qe fol pa u mendu e bo veprime pa e dit se ku do dal Evil or Very Mad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga ota prej Wed 22 Apr 2009, 22:58

Urrej!? Jo nuk kam arsye ta bej
avatar
ota

Shteti : Albania
Postime : 11
Kyējet nė forum : 10136
Regjistruar mė : 21/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Sun 26 Apr 2009, 10:07

Urrej ata qe shikojne atje ku nuk mund te shkojne.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 26 Apr 2009, 23:21

urrej njerez qe me gjudikoin kur esht nje motiv ne mes Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Mon 27 Apr 2009, 10:13

spara urej
do jet gje e rralle qe une te urej

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Voglushja prej Mon 27 Apr 2009, 12:37

Urrej njerzt e pabesushem!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 27 Apr 2009, 21:03

padrejsine

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12472
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga ERI DR prej Mon 27 Apr 2009, 23:29

urrej vetmin e kesaj nate
avatar
ERI DR

Shteti : GREQI
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10182
Regjistruar mė : 22/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 27 Apr 2009, 23:31

URREJ PADREJTSINE E PERSONAVE QE JAN XHELOZE EDHE GENJESHTARE

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga ERI DR prej Mon 27 Apr 2009, 23:36

urrej pasurin
avatar
ERI DR

Shteti : GREQI
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10182
Regjistruar mė : 22/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Mon 27 Apr 2009, 23:40

Urrej njerzit qe ekan nalt veten

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15628
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 27 Apr 2009, 23:41

urresj fallsitetin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Tue 28 Apr 2009, 14:50

urej ......

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Tue 28 Apr 2009, 21:47

memaliaj shkruajti:urej ......
Ca urren mo lale haha thuje se na plase haha

Urrej hackerat qe na grin nga leket Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Tue 28 Apr 2009, 21:48

Urrej ata qe nuk te lene as groshen te zihet mire 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Apr 2009, 21:51

Urrej te bej dush

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

jam plotesisht me ty per kete eprgjigjie se jetes nuk ju dihet dhe mund te kesh nevoj per diken andaj duhet te jet urretje e mbyllur me nje form

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 16 Jun 2009, 14:01

Shota shkruajti:Urrej shume gjera ska vend per ti renditur por cdo urrejtje se marr shume afer zemre se nje dite ndoshta te duhet mu ai/ajo qe urren dhe mu per ate qe e urren


Edituar pėr herė tė fundit nga genci-fr nė Tue 16 Jun 2009, 14:02, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : shum gjera urrej si mendjemadhesin, injorancen, e irrej edhe vet urretjen)

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Tue 16 Jun 2009, 15:29

Urrej cdo gjo qe me bon te ndiehem keq
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Lukja prej Tue 16 Jun 2009, 15:32

Nuk jam person qe urrej, ndoshta ju duket e pa kuptimt por kjo eshte shume e vertet, mud ta anashkaloj dikend per njekoh te caktuar derisa te me kaloi inati po asesi ta urrej , kurr ne jeten time nuk kam urryer njeri, dhe nuk di si duhet urryer.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga summer spell prej Tue 16 Jun 2009, 19:39

hipokrizine qe e shof cdo dite !

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11945
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Jun 2009, 21:16

Jane fshire postimet jashte teme.
Faleminderit!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga GISHTEZA prej Tue 16 Jun 2009, 23:07

urrej padrejtesine

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12472
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Voglushja prej Wed 17 Jun 2009, 12:35

Urrej pritjen

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga deti prej Wed 17 Jun 2009, 12:38

urrej urrejtjen sepse urrejtja te ben te urresh
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13747
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga summer spell prej Thu 25 Jun 2009, 18:15

Te urrej ty !

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11945
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Voglushja prej Thu 25 Jun 2009, 19:47

Urrej shpifjet!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 25 Jun 2009, 19:51

urrej disa njerez qe sja vlen te meresh me to

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Voglushja prej Thu 25 Jun 2009, 19:53

Urrej njerzit qe mundohen te prishin qetesin!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 25 Jun 2009, 19:55

urrej njerezit me dy fytyra

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Jun 2009, 21:24

Urrej deshirat!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 26 Jun 2009, 13:18

urreni kush te doni,une nuk mirrem me kete semundje
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13962
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Ylliks prej Fri 26 Jun 2009, 16:30

asgje nuk urrej, se e gjykoj atyperaty
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 11033
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi