» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Urrej.....

Faqja 5 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga LumLumi prej Fri 26 Jun 2009, 16:32

Titoistat qe i shkruanin sonete!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11105
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 26 Jun 2009, 16:38

urrej shum njerezit qe nuk dine te komunikoin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Ylliks prej Fri 26 Jun 2009, 16:42

askend nuk urrej, se i bej ne tru operacion cezar me zhilet
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10856
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 26 Jun 2009, 16:44

urrej dyfytyreshin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Drini prej Fri 26 Jun 2009, 22:12

Nderskamcat dhe mosbesimin!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11666
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Adonisi prej Sat 27 Jun 2009, 18:44

E urrej vetem nje person: vetveten, atehere kur nuk e respektoje.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11358
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Aristogata prej Sun 28 Jun 2009, 17:41

urrej gjithcka ne kete bot por me shum urrej faktin qe ste urrej dot ic.cry
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Unike prej Mon 29 Jun 2009, 12:17

Urrej ata qe shtiren se jan me te gjith te dashur dhe kan per te gjith respekt.Dhe ne ralitet jan njerez me dy futyra.
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10586
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 29 Jun 2009, 20:52

urrej vizitoret

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Mon 29 Jun 2009, 21:35

Urrej pritjen

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15451
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Adonisi prej Mon 29 Jun 2009, 22:35

Unike shkruajti:Urrej ata qe shtiren se jan me te gjith te dashur dhe kan per te gjith respekt.Dhe ne ralitet jan njerez me dy futyra.

Nuk mund te them njejte, qe i urrej keta njerez, por me dhimbsen, sepse ne fund nuk fitojne asgje!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11358
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 03 Jul 2009, 19:30

urrej njerez qe flasin kot edhe bejne si interesant

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri 03 Jul 2009, 19:41

urrej qe te bejne fajtor kur nuk je e tille

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12295
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 03 Jul 2009, 19:43

urrej kur njerezit harrojne se nga kan ardhur edhe bejne sikur kan kapur qiellin me dore

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Fri 03 Jul 2009, 22:30

Urrej njerzit me shum ftyra

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15451
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 04 Jul 2009, 11:40

natyrisht ata me shume ftyra i urrejme te gjithe
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13785
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Sat 04 Jul 2009, 14:03

Kur plakat mi luajne studentet dhe asistentet dhe kur njerzit qojne koken dhe largojne shikimin nga monitori shofin Istanbollin

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 04 Jul 2009, 17:16

urrej plakushet qe flasin per mua hahahahaha se un jam e ndame nga burri pa u martuar asnjehere hahahahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga prima_dona prej Sun 05 Jul 2009, 00:32

Hipokritet
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 10829
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga LumLumi prej Sun 05 Jul 2009, 15:00

kulimet
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11105
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga summer spell prej Sun 05 Jul 2009, 18:48

Vetmine !

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11768
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Dita prej Tue 07 Jul 2009, 23:41

...............

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10631
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga summer spell prej Wed 08 Jul 2009, 18:05

Urrej kur jemi te dy me nerva dhe behet lufte Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11768
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Aristogata prej Wed 08 Jul 2009, 18:07

urrej xhelozin
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Voglushja prej Wed 08 Jul 2009, 18:07

Sot dua te them urrej gjithcka,edhe jeten!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12235
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Aristogata prej Wed 08 Jul 2009, 18:29

urrej urrejtjen
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Wed 08 Jul 2009, 23:04

dashurin here pas here

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12038
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Annika prej Thu 09 Jul 2009, 12:03

Une urrej;
-xhelozin
-thashetheme
-egoizmin
-armiqesin
-injorancen

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15127
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 09 Jul 2009, 12:18

Urrej kur njerezit shikojne vetem interesin personal.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Dita prej Thu 09 Jul 2009, 15:08

Urej kure dikush do te tregoet se eshte dikush duke meperkembe te tjeret.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10631
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Jul 2009, 10:23

shumfytyreshit dhe genjeshtrat Evil or Very Mad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Ylliks prej Mon 27 Jul 2009, 15:23

Nuk urrej askend, se tash nuk kam kend urrej!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10856
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Disconnect prej Mon 27 Jul 2009, 21:06

Urrej Jeten Luksoze
avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 9832
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Jul 2009, 08:00

urrej genjeshtren

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Fri 31 Jul 2009, 16:55

memaliaj shkruajti:dashurin here pas here
vazhdoj ta kem akoma kete mendim

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12038
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Aristogata prej Sat 29 Aug 2009, 19:52

urrej genjeshtren

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga krayzi prej Sat 29 Aug 2009, 21:20

Per te urrejte dicka duhet te kem motiv shum te forte, keshtu qe sa per tem po them se urrej....... shpifsat qe genjejn pa arsyje.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11221
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Drini prej Sat 29 Aug 2009, 21:46

Urrej, urrejtjen...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11666
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Adonisi prej Sat 29 Aug 2009, 22:47

Urreje nganjehere disa femrat te tipit te Sarandes tek " Kafeneja jone". Urreje gjithashtu edhe disa meshkuje qe kan probleme me kromozome!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11358
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Sun 30 Aug 2009, 01:14

Urrej kok fortsin

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15451
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi