» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Urrej.....

Faqja 6 e 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Lukja prej Sun 30 Aug 2009, 11:03

Voglushja shkruajti:Sot dua te them urrej gjithcka,edhe jeten!!!

:thinking: :thinking:

Une nuk urrej fare, por nuk me pelqejn shum gjera si, Urrejtja, genjeshtra, shpifja, thashethemet e shum e shum gjera te liga qe njeriu i lig i ka ves Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10984
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga olsaaa prej Sun 30 Aug 2009, 15:07

Evil or Very Mad genjeshtrn, tradhtin ,mendjemadhsin ,thashethemet, gjerat e kota

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 30 Aug 2009, 15:50

urrej fallsitan e njerezve

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Dita prej Sun 30 Aug 2009, 17:43

Lukja shkruajti:
Voglushja shkruajti:Sot dua te them urrej gjithcka,edhe jeten!!!

:thinking: :thinking:

Une nuk urrej fare, por nuk me pelqejn shum gjera si, Urrejtja, genjeshtra, shpifja, thashethemet e shum e shum gjera te liga qe njeriu i lig i ka ves Shocked

Lukja ke vene nje profil shum te bukur, do me ri gjithmone ne kujteseUrej genjeshtrat !

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10649
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Lukja prej Sun 30 Aug 2009, 18:08

Faleminderit Dita, vertet eshte shum i bukur, edhe une e falenderoi personin qe e ka dizajnuar dhe rregulluar ket foto ne profilin tim.

Urrej shumfetyresin

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10984
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga MiTi prej Sun 30 Aug 2009, 18:40

Urrej pa drejtsin dhe Tradhtin............
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10521
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 30 Aug 2009, 18:41

urrej njerezit qe flasin kot nganjehere

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga MiTi prej Sun 30 Aug 2009, 18:47

Urrej pa drejtsin dhe Tradhtin............
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10521
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 30 Aug 2009, 18:49

urrej shum njerezit qe kan shum fytyra edhe qe meren me thashetheme

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga MiTi prej Sun 30 Aug 2009, 18:50

Urrej shum njerzit qe me kan tradhtuar............
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10521
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 30 Aug 2009, 18:52

urrej mos vall nuk ja vlen ti urrei miti sepse humbim kohe vete edhe gjdo njeri ncjerr facen e vet se si eshte sado vone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga MiTi prej Sun 30 Aug 2009, 18:54

po Klea ashtu eshte gjdo njeri a ke mendim e vet dhe gjdo njeri e tregon kulturen dhe moralin fam...
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10521
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga olsaaa prej Sun 30 Aug 2009, 21:13

urrej tradhatrt

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Sun 30 Aug 2009, 22:53

Urrej vetmin

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15469
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 31 Aug 2009, 08:23

urrejjj, mos besiminnn edhe tradhtinnn

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12767
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga olsaaa prej Mon 31 Aug 2009, 13:22

urrej genjeshtrat edhe egoistat

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 01 Sep 2009, 09:50

urrej disa qe behen kinse ne jem me te mir, me edukatt

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12767
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga deti prej Tue 01 Sep 2009, 12:13

urrej ata qe e nenēmojne dike pa i ditur vleren
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Sep 2009, 12:16

Urrej nderrimin e lekures pas plazhit, se iken ngjyra cokallate Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Tue 01 Sep 2009, 15:02

arla shkruajti:Urrej nderrimin e lekures pas plazhit, se iken ngjyra cokallate Sad
hahahahahaaaaa te te jap lekuren time se jam esmer dhe eshte tamam si cokollat lekura ime hahahhaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Sep 2009, 15:05

Me rri e madhe mo lal. Hahahahaha kam frike mos me ben dhe alergji.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga olsaaa prej Tue 01 Sep 2009, 16:20

urrej gjdo gje qe nuk osht e drej genjeshtrat, trdhati ,mashtrimet ,

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 05 Sep 2009, 17:50

Urrej nje pjese te femrave qe bejne si shume delikate, qe pas cdo bisede thone:ua mami.Urrej ato qe bejne cmos te te duken te sjellshme dhe kur duhet te jene rebele.Urrej kur nuk dine te thone jo po dine te thone po si te duash ti.Urrej kur duan te shfaqin femilitet kur jane te shartuar me meshkuj.Urrej dhe kur cdo gje e bejne te terheqin vemendjen e meshkujve.Tregojne hapur qe s'dine ca do te thote te jesh femer.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 05 Sep 2009, 18:49

urrej kur njerezit meren me thashetheme kur se njohin njeriun urrej kur njerezit nuk din cfar domethene shoqeri edhe terhiqen te mire edhe nga mbrapa cfar nuk thone urrej njerezit me dy fytyra

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga T_o_n_i prej Sat 05 Sep 2009, 19:53

urrej njerezit qe s dijn te jen tolerant ne disa gjera
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9740
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga olsaaa prej Sat 05 Sep 2009, 20:31

urrej gjdo njeri qe nuk vlerson veten ne radh te par po vlerson te tjert me vlersime jo te drejta

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 07 Sep 2009, 04:13

urrrej njerzitttt , qe ndryshojn me rasteee, urrej njerzit te interesit etj etj

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12767
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 08 Sep 2009, 16:58

urrej njerez qe meren me thashetheme edhe kan dy fytyra

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Aristogata prej Wed 09 Sep 2009, 11:52

urrej njerzit hipokrit

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10537
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga olsaaa prej Wed 09 Sep 2009, 12:39

urrej genjeshtren

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Drini prej Wed 09 Sep 2009, 16:12

E urrej shiun kur bie, se nje here me .....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11684
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga olsaaa prej Wed 09 Sep 2009, 16:55

i urrej thashethemet

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Adonisi prej Wed 09 Sep 2009, 21:15

olsaaa shkruajti:i urrej thashethemet

Une jo, sepse nganjehere edhe jane te verteta.

Urrej dimrin!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11376
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Sep 2009, 21:59

Urrej kur nuk i jap jetes maksimumin dhe e le ne agoni

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Thu 10 Sep 2009, 00:16

Urrej njerzit qe mirren me pun te huaja

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15469
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 10 Sep 2009, 04:28

urrrej dhunene ndaj burravv

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12767
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Lukja prej Mon 28 Sep 2009, 08:44

elhamiu shkruajti:urrrej dhunene ndaj burravv

Urrej, vjedhjen, se simbas mendimit tim te gjitha nderlidhen me te, ja nje shembull, poqese flet per nje person fjal te liga ti i ke vjedh ati te drejten te jet i lumtur dhe i gezuar ne jeten e perditeshme. Poqese e vret nje person ti i ke vjedh dikujt babain e dikujt burrin e dikujt vellaun ,
e ja qe te gjitha nderlidhen me vjedhjen pra,une urrej vjedhjen pra.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10984
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Mon 28 Sep 2009, 09:42

Urrej nje pjese te femrave qe bejne si shume delikate, qe pas cdo bisede thone:ua mami.Urrej ato qe bejne cmos te te duken te sjellshme dhe kur duhet te jene rebele.Urrej kur nuk dine te thone jo po dine te thone po si te duash ti.Urrej kur duan te shfaqin femilitet kur jane te shartuar me meshkuj.Urrej dhe kur cdo gje e bejne te terheqin vemendjen e meshkujve.Tregojne hapur qe s'dine ca do te thote te jesh femer.i urrej te gjitha keto
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 28 Sep 2009, 10:04

Vera shkruajti:r.

i urrej te gjitha keto

Urrej qe i urrejne kur urrejtja eshte burimi i madheshtise se shtirur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Mon 28 Sep 2009, 10:08

urrej hipokrizin dhe njerezit qe heqin ment
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi