» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Urrej.....

Faqja 2 e 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga visitor prej Fri 05 Sep 2008, 13:25

Urrej ngutjen ose mosmendimin e asaj qe don ta thuash. Urrej shume ata persona qe lendojne njeriun mu aty ku me se shumti i dhemb ku ka perjetuar tmerrin dhe dhunen, humbjen e me te dashurve dhe pasurine .... kete urrej shume edhe me shume nga sot eshte tmerr dikend ta quash mike e ne anen tjeter ta lendosh njerzit e tille nuk di si kan moral dhe fetyre te flasin perseri dhe te thone mike edhe njehere ose me fal.

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11486
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 22:16

Urrej mendjemadhsine

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 23:03

Risa shkruajti:Urrej mendjemadhsine
Mos me pyt se ene une shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm i urrej ata qe bojn finde fallco Shocked Shocked Shocked
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Sep 2008, 01:31

Urrej ata qe shtiren se jan me te gjith te dashur dhe kan per te gjith respekt.Dhe ne ralitet jan njerz qe shtiren pra njerez me dy futyra.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Mon 15 Sep 2008, 11:03

morena shkruajti:Urrej ata qe shtiren se jan me te gjith te dashur dhe kan per te gjith respekt.Dhe ne ralitet jan njerz qe shtiren pra njerez me dy futyra.
me ne fund gjeta nje shkrim tendin qe une jam dakort me ty.
pikes i ke rene me kete shkrim, jam tmeresisht shume dakort.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Sep 2008, 11:04

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:Urrej ata qe shtiren se jan me te gjith te dashur dhe kan per te gjith respekt.Dhe ne ralitet jan njerz qe shtiren pra njerez me dy futyra.
me ne fund gjeta nje shkrim tendin qe une jam dakort me ty.
pikes i ke rene me kete shkrim, jam tmeresisht shume dakort.
E kam te kjart sa dakort je me mua .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Mon 15 Sep 2008, 11:09

te ky shkrim as qe e imagjinon sa dakort jam me ty
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Wed 04 Mar 2009, 00:31

Urrej thashethemexhinjte Evil or Very Mad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Wed 04 Mar 2009, 16:02

Urrej njerun qe genjen Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga MiTi prej Wed 04 Mar 2009, 16:15

E Urrej Padrejtsin
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Wed 04 Mar 2009, 16:19

Urrej ate qe e ka shpik VIRUSIN cherry cherry cherry cherry
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga zeshkani prej Wed 04 Mar 2009, 21:15

urrej ata rrencat
avatar
zeshkani

Shteti : München
Postime : 55
Kyējet nė forum : 10117
Regjistruar mė : 28/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Voglushja prej Fri 06 Mar 2009, 10:42

Urrej ata qe ja varin lart,kurse ne fakt sjan askush

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Fri 06 Mar 2009, 11:42

Urrej vetmine ic.cry
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Voglushja prej Fri 06 Mar 2009, 11:55

Urrej dhimbjen

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga summer spell prej Fri 06 Mar 2009, 18:32

Urrej ditet me shi ne Tirane

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11789
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Voglushja prej Fri 06 Mar 2009, 22:37

Urrej pagjumsin!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Fri 06 Mar 2009, 22:38

Urrej njerzit qe ta prishin diten

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga MiTi prej Fri 06 Mar 2009, 22:39

Urrejn njerzit qe me thon te dua dhe me ne fund ste dua
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Voglushja prej Fri 06 Mar 2009, 22:39

Urrej ata qe ta prishin naten!
ahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Fri 06 Mar 2009, 22:43

Urrej ata qe folin pa u mendu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Voglushja prej Fri 06 Mar 2009, 22:45

Urrej ata qe te duan te keqen

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga MiTi prej Fri 06 Mar 2009, 22:47

Urrej ata qe me kan genjyer gjdo her qe me dojn ne ralitet ka qen e kunderta rrnofshin faktet
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Fri 06 Mar 2009, 22:48

Urrej zemer thysit Evil or Very Mad Evil or Very Mad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga memaliaj prej Sat 07 Mar 2009, 12:49

ata qe kam uryer gjithmon ketu

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Tue 31 Mar 2009, 18:41

Urrej njerzit qe skuptojne Shocked na trrashen si PC Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 31 Mar 2009, 18:51

urrej fallsitan e njerzve

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 01 Apr 2009, 09:58

Urrej genjeshtrat

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Adisa prej Wed 01 Apr 2009, 09:59

Iurrej thashet e themet
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 01 Apr 2009, 10:02

urrej njerezit qe terhiqen se din me shum edhe fallsitan

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga zymer prej Wed 01 Apr 2009, 10:03

urrej njerezit qe rrespektojne ate qe nuk meriton rrespekt

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11618
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Adisa prej Wed 01 Apr 2009, 10:04

I urrej njerzit me ka dy fetyra
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 01 Apr 2009, 10:06

urrej thashethemet sidomos keto ne virtualita

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Wed 01 Apr 2009, 11:51

Urrej ata qe paragjykojn pa pasur fakte..........
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga zymer prej Wed 01 Apr 2009, 12:29

urrej qe te urrej por nuk po kam qare

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11618
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Wed 01 Apr 2009, 12:34

Urrej djemet qe ngacmojn femrat rruges..........
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Wed 01 Apr 2009, 12:51

Urrej ate qe duhet urryer se rruga dhe bota ka me miliarda gjalesa secila ka nje drejtim dhe nje cak

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Adisa prej Wed 01 Apr 2009, 12:55

I Urrej ata qe bajn bla bla
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Wed 01 Apr 2009, 16:15

Urrej ato qe me thone JO 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Wed 01 Apr 2009, 16:57

Urrej ngacmimet..........
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi