» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Urrej.....

Faqja 17 e 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elda prej Tue 15 Jun 2010, 17:21

Urrej Dyfytyreshit
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 20:35

urrej lepiresit
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Mirja prej Wed 16 Jun 2010, 00:19

Urrej ,ditet pa ty
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 12:15

urrej thashethemet
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 16 Jun 2010, 13:52

Urrej gjithcka qe eshte e keqe

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 15:34

Urrej Njerezit qe shikojn punet e te tjereve e punet e tyre i harrojn
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga deti prej Wed 16 Jun 2010, 15:35

Urrej hasretxhinjte te cilet ia deshirojne dikujt te keqen vetem e vetem qe te perfitojne ata.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 15:38

deti shkruajti:Urrej hasretxhinjte te cilet ia deshirojne dikujt te keqen vetem e vetem qe te perfitojne ata.

ehhhhhhhh fjal me shum vler kjo shum respekte
Urrej Njerezit qe paraqiten ne sy te mir dhe mbas shpine ndryshe
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga deti prej Wed 16 Jun 2010, 15:40

Urrej edhe ata qe ne syte e botes te lavderojne kurse prapa shpine ta bejne gropen.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 15:46

Urrej ata qe mundohen te tjeret ti fundosin por vie koha dhe fundosen vet
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Mirja prej Wed 16 Jun 2010, 16:47

Urrej pritjen
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Wed 16 Jun 2010, 17:53

urrej fjalen urrej,shum e rende esht
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Besi prej Wed 16 Jun 2010, 20:13

Urrej faktin se duhet te fleje cdo nate se paku 3-4 ore.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Wed 16 Jun 2010, 22:05

s'urrej asgje e askend me,ju kam xhan te gjithve
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elda prej Thu 17 Jun 2010, 10:11

Urrej Genjeshtrat
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 17 Jun 2010, 11:27

Urrej njerzit qe nuk din te vlersojn njeriun e mire ndaj te keqeit.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elda prej Thu 17 Jun 2010, 13:17

Urrej kur me Genjejn
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Thu 17 Jun 2010, 15:08

urrej kur sma perfillin fjalen
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 17 Jun 2010, 19:01

Urrje njerzit pa kok karakteri e respketi ne kok

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 19 Jul 2010, 16:47

Urrej kur njeriu ne perkufizimin e vetvetes, mjaftohet vetem brenda kornizes se te qenurit i bukur dhe vetem kaq...

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Jul 2010, 18:28

ESHTE GABIM TE URRESH ,,,

POR

URREJ FALLSITETIN

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Mon 19 Jul 2010, 21:08

per momentin nuk urrej asgje por as kam urryer ndonjehere dicka te di si eshte kjo ndjenje
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Tue 20 Jul 2010, 01:21

Urrej tani pagjumsin

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:21

ata qe mbon kshu nket menyr

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 17 e 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi