» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Urrej.....

Faqja 3 e 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Wed 01 Apr 2009, 16:58

Urrej thashethamet

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Wed 01 Apr 2009, 17:08

Urrej Mendje medhenjt
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Adisa prej Wed 01 Apr 2009, 18:05

Urrej ata qe premtojn shum e pun pak
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Annika prej Wed 01 Apr 2009, 22:53

Urrej pabesi (hipokrizi) dhe thashetheme

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 02 Apr 2009, 09:47

zymer shkruajti:urrej njerezit qe rrespektojne ate qe nuk meriton rrespekt

i nderuari Zymer une nuk pajtohem aspak me ket thenie

Sepse njeriu nuk duhet te behet sikur ai se vepron ashtu apo se nuk ka respekt une pamvaresisht se e ka merituar apo nuk e ka merituar respektin te ja bej prap kam respekt per te gjith.sepse njeriu tregon at karakterin dhe moralin e vet njerezor
nje fjal popullore thot"mos ja mbaro varrin dikujt se ne fund do biesh vet"..me respekte per te gjith

Urrej shum fytyreshit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Thu 02 Apr 2009, 12:58

Urrej.....Ata qe lavderojn veten...........
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Thu 02 Apr 2009, 13:09

Urrej ata qe shofin ne pasqyre luanin apo luaneshen kundrejt vetes

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Thu 02 Apr 2009, 13:12

Urrej avanturistat................
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Naki prej Thu 02 Apr 2009, 13:14

Evil or Very Mad jo se une e dua kete profesion avanturier
Urrej ata qe shume shpejt bejne bum pa analizuar mire gjerat

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Thu 02 Apr 2009, 13:25

KuKu Naki si e don kete profesion avanture ti mos gabo mu be avanturist hahahaa se avantura nuk te sjell ne rrug te drejt nuk eshte mire te behesh avanturist i madhe vec pak po hahhaha
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 02 Apr 2009, 13:42

Urrej diellin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kotelja prej Thu 02 Apr 2009, 13:44

arla shkruajti:Urrej diellin
Pse diellin arla, kur shpesh here i zevendeson rrezet qe do duhej ti kishim marre nga njerezit?

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 02 Apr 2009, 13:46

Kam aleat henen sepse me shume ma fsheh gjysmen e saj, Me ben te meditoj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kotelja prej Thu 02 Apr 2009, 13:49

Ndersa une mendoj qe hena nuk eshte mike e mire gjithmone, sepse ndonjehere fshihet nga ne mu atehere kur kemi me shume nevoje per shkelqimin e saj.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 02 Apr 2009, 13:56

Hena ndricon kur rete bejne qe ajo te fshihet. Dielli ngroh dhe djeg. Hena qendron permanente e rrethuar nga mijra yje qe vezullojne naten nderkohe qe ti je aty duke kuptuar qe hapesira qiellore ka mbreteshe henen me oborrtare vezullues ne cdo nate.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kotelja prej Thu 02 Apr 2009, 14:02

Po kur qielli behet i zymte dhe yjet struken ne boshesine e qiellit, mbuluar me velin e zi te nates, cfare bejme ne? Pijme kupat plot zhgenjim!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 02 Apr 2009, 14:08

Atehere duhet ta shnderrojme ne zymtesine atmosferike ne nje feste me energjine dhe ndricimin e mendjes qe na nevoitet ne te tilla raste. Ne jete mund te personifikosh veten gjendjen me cdo gje por jo imunitetin qe te eshte dhene.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kotelja prej Thu 02 Apr 2009, 14:17

Nje dite me thane: Je natyralisht provokative. Diten tjeter pasuan: Ti e frikeson edhe erresiren. Pyeta veten ku jam une? Pergjigjen e gjeta pikerisht ne nje nate pa hene, kur bota flinte. Jemi ne qe i japim shkelqimin henes, dhe po ne qe nga rrezet e diellit ndonjehere akullnojme.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga vistor2 prej Thu 02 Apr 2009, 14:42

Jam e regjistruar nė kėtė forum ka disa kohė por kam heshtur nuk kam postuar sepse tė jem realiste nuk kishte tema ku tė postohej pėrveq disa qe ja vlenin tė lexoheshin nga njoftime informatike te Nakit dhe shkrimet me shumė vlerė te koteljes. Arla sa shof unė ishte ajo qe i mungonte shumė forumit edhe pse nuk e njof por vertet beri njė ringjallje dhe tash mendoj se kotelja ka me shumė frymėzim edhe si anėtare edhe si kryeforumiste. Kėtė frymėzim mora dhe unė dhe jam shumė falenderuese sepse tė tillė persona ju duhen forumeve. Ndoshta japa kompliment nė temė tė gabuar por e merituat kėtė kompliment.
Unė nuk e dua urrejtjen sepse tė urresh eshtė nje ulje por ka raste kur duhet urryer e ajo ėshtė mė sė miri tė behet ne heshtje.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12093
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Thu 02 Apr 2009, 21:46

Urrej ata qe paragjykojn pa pasur fakte..............
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga summer spell prej Tue 07 Apr 2009, 18:42

Urrej urrejtjen !

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11867
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Tue 07 Apr 2009, 21:50

Urrej thashethemet

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 07 Apr 2009, 22:52

Kotelja shkruajti:Nje dite me thane: Je natyralisht provokative. Diten tjeter pasuan: Ti e frikeson edhe erresiren. Pyeta veten ku jam une? Pergjigjen e gjeta pikerisht ne nje nate pa hene, kur bota flinte. Jemi ne qe i japim shkelqimin henes, dhe po ne qe nga rrezet e diellit ndonjehere akullnojme.

Dicka e thene nen driten e diellit, por e analizuar nen qetesine e nates. eshte pikerisht nata qe na ben te mendojme. Dielli sikur na i largon mendimet.

Urrej shtazet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Tue 07 Apr 2009, 23:03

Urrej ata qe urrejn njeri-tjetrin
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Wed 08 Apr 2009, 19:39

Urrej vetminnn

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Mon 13 Apr 2009, 10:19

Urrej njerzit qe hiqen si te shtirur po ne fakt nuk jan te till i urrej njerzit qe kan ble nji pc 300 euro ene futen ne net e bojn si shpirta te keq sa me na fitu zemren disa e disave edhe kur vje puna ti njofesh mir e mir dalin uhh shum me ndryshee sa ma na bo keq edhe ne te tjerve i urrejjj e do i urrejj keta njerz.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 14 Apr 2009, 02:03

urej meshkujt qe jane si copa mishi me dy sy !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11533
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Erona prej Tue 14 Apr 2009, 07:50

i urrej njerzit te cilet merren me thashetheme
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10704
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Geri prej Thu 16 Apr 2009, 22:16

Urrej njerzit e pa bes
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Thu 16 Apr 2009, 22:18

Urrej njerzit qe folin ne emer te dikujt tjeter

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Adisa prej Fri 17 Apr 2009, 09:18

Urrej Genjeshtrat
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Unike prej Fri 17 Apr 2009, 11:47

urrej meshkujt qe nuk dine te respektojne femrat !
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10685
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 17 Apr 2009, 14:23

urrej femrat qe nuk dijne te rrespektojne meshkujt Razz
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13884
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga LumLumi prej Fri 17 Apr 2009, 15:07

Kotelja shkruajti:Nje dite me thane: Je natyralisht provokative. Diten tjeter pasuan: Ti e frikeson edhe erresiren. Pyeta veten ku jam une? Pergjigjen e gjeta pikerisht ne nje nate pa hene, kur bota flinte. Jemi ne qe i japim shkelqimin henes, dhe po ne qe nga rrezet e diellit ndonjehere akullnojme.


Ata qe nuk kanė horizont krjues jane si bryma e vjeshtes, por edhe si acari i pranveres!

E para, bryma , i pervlon gjithe hapesirat e blerimit, qe zverdhet pastaj, bie !
E dyta, U turret luleve te pranveres t'i ngrije.

Ne keto rrethana , gjithmon perballen horizontet krijuese, me shpirtrat qe xhelozojne ! Pa dyshim se je horizont dhe do te perpiqen te te shkalin ne ndonje cep, por jo te te nenshtrojne! Se te tillet, kane dimensione ngushticash dhe zeri i tyre eshte si krrokama e bretkocave ne mocal, ndersa blerimi i tyre si allget !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11204
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Dita prej Fri 17 Apr 2009, 17:11

e mur vesht kush se shka desht me than ki "Kujdes.Geri"lart

apo vec un smor vesht ktu !


Urej......
Une kam respket per ata qe din te respektojne dhe i dua ata qe din te duan i nderoj ata qe din te nderojn por ata qe me urejn edhe e kan te mbushur plot mllef shpirtin e tyre me urejtje kunder meje ket kur nuk mund ta dua !

Si perfundim dalim ne konkluzion se neve urrejme gjithcka.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10730
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Fri 17 Apr 2009, 22:36

Urrej vetmin

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 17 Apr 2009, 23:16

urrej njerezit qe flasin kot edhe genjejne shume

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga blina prej Sat 18 Apr 2009, 20:58

Urrej cdo gje qe eshte e pa drejt.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11522
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga vistor2 prej Sat 18 Apr 2009, 21:54

Sa nga ne ja kemi bėrė kėtė pyetje vetės? Kemi thėnė vetės ndonjėherė ne " vallė mė urren mua dikush dhe pse"?

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12093
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 19 Apr 2009, 00:45

TE THEM TE DREJTEN URREJ THASHETHEMET Evil or Very Mad

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi