» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga memaliaj prej Tue 11 Mar 2008, 15:09

love te duash nje djal/vajze ne te madh/e se vetja ....
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Kimi prej Tue 11 Mar 2008, 15:26

Nje gje e tille eshte normale dhe se kurr mos e nenvlehteso vetveten, qendro krenar ,dhe se vajzat kurr mos i shiko me te mdhaja sepse sado qe jane danc meshkujt duhet te jene me te forte.
avatar
Kimi

Shteti : Kosovė
Postime : 32
Kyējet nė forum : 11289
Regjistruar mė : 07/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga riqebulli prej Tue 11 Mar 2008, 15:37

__Po varet nga mentaliteti.....dhe vendi ku jeton.....!!!
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11216
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga dano prej Thu 13 Mar 2008, 18:46

Per mu eshte normale ska ndonje gje te keqe vetem se jo te jete shum e madhe se te duket si puna e mamit masanej Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Fri 14 Mar 2008, 19:33

per mua nuk ka asnje lloj problemi... mjafton te mos jete me e trashe se une Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Guest prej Sat 15 Mar 2008, 10:02

hahahaha po nuk esht ajo pun more vellezer sepse nuk mvaret gjatesia e mashkullit apo femres pra une jam mesatare e i dashuri im esht shum i gjat por kur te bashkohemi nuk jesim asgje keq as une as ai mendoi se nuk na mungon asgje nga kjo hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga mirela prej Sat 15 Mar 2008, 18:52

UN MENDOJ SE FEMRA ME E MADHE SE MASHKULLI NUK SHKON SHUM SE MESHKUJT VET SI NATYR JAN ME TE "PA PJEKUR " NE KRAHASIM ME FEMRAT KSHU MENDOJ MUVE vap
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Sat 15 Mar 2008, 19:54

e pra e
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Mar 2008, 20:20

gurbetqarja shkruajti:
hahahaha po nuk esht ajo pun more vellezer sepse nuk mvaret gjatesia e mashkullit apo femres pra une jam mesatare e i dashuri im esht shum i gjat por kur te bashkohemi nuk jesim asgje keq as une as ai mendoi se nuk na mungon asgje nga kjo hahaha


Mad ehe motrushe besoj se do dukeni shum te mire qe te dy kis

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga triniti prej Mon 17 Mar 2008, 23:10

nuk e kuptoj ku qendron problemi???
eshte njesoj si te duash nje mashkull me te madh se vetja...
nese dua dike nuk e dua per moshen, por per ate qe ai eshte per mua...
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Dukagjini prej Tue 18 Mar 2008, 11:46

Ej njerze dua te ju perkujtoj qe i keni ngaterruar gjerat sepse ketu po e shohf disa nuk e kane kuptuar mire temen apo me mire te themi ai qe e ka postu kete teme nuk ka ditur vet si ta postoj temen sepse ketu vertet ne nuk e kemi te qart tani apo flasim per gjatesin e femres apo per moshen kaq faleminderit.

Kryeoperatori
DUKAGJINI
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11553
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 17:59

besoj se flitet per moshen mo dukagjini
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 19:50

hahahahahhahahahaha edhe per gjatesine re Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:28

riqebulli shkruajti:__Po varet nga mentaliteti.....dhe vendi ku jeton.....!!!
aty ku jeto ti bulli sbesoj se behet gje
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 20:34

mos i ngacmo njerezit moj
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:40

jo mo jo jane njerezit qe me ngacmojn muve Very Happy
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 21:39

une i pari e
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Mar 2008, 10:18

Si gjithmon eeee Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga mirela prej Wed 19 Mar 2008, 20:37

666 shkruajti:hahahahahhahahahaha edhe per gjatesine re Very Happy:D
ja ke fut kot x gjersin folet re 8) 8)
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga triniti prej Wed 19 Mar 2008, 20:39

hahahahahahha Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga mirela prej Fri 21 Mar 2008, 17:39

ti triniti ca mendimi ke x ceshtjen si thu x ca bohet fjal ktu x gjersin gjatsin apo nr e...... kembes 8)
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Sat 22 Mar 2008, 20:31

hahahahahhaha per nr e ballkoneve Very Happy:D:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga mirela prej Sun 23 Mar 2008, 23:29

Very Happy Very Happy Very Happy ti x kte mendove ce ne fillim vero????

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Mon 24 Mar 2008, 21:10

normale... ca me duhet koma mu mi Very Happy:D:D
po gjatesia e shales ??
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 01 Apr 2008, 08:13

Shumica e meshkujve e preferojne kete gje qe vajza te jete me e madhe se vetja po ju pyes ju DJEM pse eshte kjo keshtu munde te me thoni ???????
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Thu 03 Apr 2008, 00:26

eshte komplet e kunderta o zemra... ne i duam me te vogla... sa me te vogla
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Musafir prej Thu 03 Apr 2008, 07:41

[quote="morena"]
666 shkruajti:eshte komplet e kunderta o zemra... ne i duam me te vogla... sa me te vogla
ato te voglat do rriten nje dit apo,pastaj kaloni te me te voglat akom ...8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 03 Apr 2008, 12:45

666 shkruajti:eshte komplet e kunderta o zemra... ne i duam me te vogla... sa me te vogla
8) PSe te vjen inate me eshte ralitet ne nuk po flasim per te miturat ok:shock: cherry Neutral Neutral
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Thu 03 Apr 2008, 17:22

Nuk qon peshe mosha dhe madhesia

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Fri 04 Apr 2008, 00:47

[quote="morena"]
morena shkruajti:
666 shkruajti:eshte komplet e kunderta o zemra... ne i duam me te vogla... sa me te vogla
ato te voglat do rriten nje dit apo,pastaj kaloni te me te voglat akom ...8)

nderkohe rritemi dhe ne lal
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Fri 04 Apr 2008, 00:48

Zemera_e_thyer shkruajti:
666 shkruajti:eshte komplet e kunderta o zemra... ne i duam me te vogla... sa me te vogla
8) PSe te vjen inate me eshte ralitet ne nuk po flasim per te miturat ok:shock: cherry Neutral Neutral

po realiteti eshte krejt ndryshe o zemra... e ke gabim... largqofte me te mitura lal... as qe dua ta mendoj...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 04 Apr 2008, 09:14

666 shkruajti:
Zemera_e_thyer shkruajti:
666 shkruajti:eshte komplet e kunderta o zemra... ne i duam me te vogla... sa me te vogla
8) PSe te vjen inate me eshte ralitet ne nuk po flasim per te miturat ok:shock: cherry Neutral Neutral


po realiteti eshte krejt ndryshe o zemra... e ke gabim... largqofte me te mitura lal... as qe dua ta mendoj...
JO jo te kuptoj ok edhe boll me se na mbyte me te rrafme ti nuk te le te shprehesh ase mendimin se te rref me mir po ri urte nuk po flas me se nuk du dru:shock: Neutral Neutral
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Dukagjini prej Fri 04 Apr 2008, 09:42

Keshtu nese e don me te vertet nuk ka lidhje por nese je ne lidhje me nje vajze me te vjeter se ti dhe ke dilema ne te dmth nuk je ende i vendosur qe e do aq shume ju kisha preferu te ndaheni qysh tani.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11553
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Sat 05 Apr 2008, 01:57

Zemera_e_thyer shkruajti:
666 shkruajti:
Zemera_e_thyer shkruajti:
666 shkruajti:eshte komplet e kunderta o zemra... ne i duam me te vogla... sa me te vogla
8) PSe te vjen inate me eshte ralitet ne nuk po flasim per te miturat ok:shock: cherry Neutral Neutral


po realiteti eshte krejt ndryshe o zemra... e ke gabim... largqofte me te mitura lal... as qe dua ta mendoj...
JO jo te kuptoj ok edhe boll me se na mbyte me te rrafme ti nuk te le te shprehesh ase mendimin se te rref me mir po ri urte nuk po flas me se nuk du dru:shock: Neutral Neutral

hahahhahahahahah afrohu pak afrohu Very Happy:D
kis kis kis kis vetem per ty
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Sat 05 Apr 2008, 01:57

se harrova une...
ti zemra me e madhe se une je Very Happy:D:D ?
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 07 Apr 2008, 09:12

Une i mbusha 22 ok po qe ti me i vogel bo bo bo bo ik me vrap se dur do hashe
ahahahahahahahahahah
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga dano prej Mon 07 Apr 2008, 09:38

Zemera_e_thyer shkruajti:Une i mbusha 22 ok po qe ti me i vogel bo bo bo bo ik me vrap se dur do hashe
ahahahahahahahahahah
Jo mi me e modhe se un sqoke aj te puth iher se me ka mor malli:kiss:
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 07 Apr 2008, 13:17

8)
dano shkruajti:
Zemera_e_thyer shkruajti:Une i mbusha 22 ok po qe ti me i vogel bo bo bo bo ik me vrap se dur do hashe
ahahahahahahahahahah
Jo mi me e modhe se un sqoke aj te puth iher se me ka mor malli💋
Neutral Neutral Neutral Neutral edhe une ty shume po nga bredhe ti mo rugac:face: rugeve ngele
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga mirela prej Mon 07 Apr 2008, 18:37

shih shih dano danc do te te spiunoi o sa qef o sa qef Mad zemra e thyer po ca kan me ty mi kta rrugacet ti raf una kta per ty Shocked se je shoqja ime ti Smile

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga 666 prej Mon 07 Apr 2008, 20:21

Zemera_e_thyer shkruajti:Une i mbusha 22 ok po qe ti me i vogel bo bo bo bo ik me vrap se dur do hashe
ahahahahahahahahahah

ti edhe 116 vjec ylli...
sa per drurin kujdes se nuk i dihet se kush mund ta haje Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi