» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga MANDI prej Wed 07 May 2008, 20:13

dhe te tund ne djep si marigoja gjinon..... o emiljano Very Happy

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11125
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga EMILJANO prej Wed 07 May 2008, 21:55

mu jo. por ndai fjalet si duhet geek

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 11219
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga MANDI prej Wed 07 May 2008, 22:00

provojeeeeeeeeeeeeee dhe besojeeeeeeeeeeee

mos gjuaj fort lale se ke ngaterruar dicka

ne vend te merrje hekur ke marr buk peshku

dhe une spara e ha presionin

e cdo te shoh ne maj te djepit mo shoku me duket

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11125
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 26 Jul 2008, 16:39

Lidhje tė natyrshme edhe tė zakonshme, unė pėr vete konsideroj, kur pėrfundojn nė njė lidhje serioze, Martesė.
Tani nuk e di si mund tė ket lindur tradita qė burrat marrin gjithmon gra mė tė vogla se vetja, tė paktėn 2-3 vjet, por dihet qė kshu veprohet mė shumė nė tė gjithė botėn. Janė ligjet e natyrės. Po ca ndodh vallė nė lidhjet e tjera, kėtė do kisha dėshirė tė argumentonim kėtu

Personalisht flasi per veten time:
Sėshte aspak pėr tu habitur njė lidhje e tillė shum vite jetojmė te lumtur me shokun tim te jetes qe eshte pese vjte me i ri se unė.

Unė vėrtet jam 5vjet mė e madhe se bashkeshorti im , kur u lidhem, paragjykimet ishin ne kulm, por ne as nuk e vrame mendjen shume per te tjeret e vazhdonim ate lidhjen
Sot kemi nje djale dhe kami kaluar nje jete aq te lumtur sa shume njerez na kane  zili.!
Une vertet jam 5vjet me e madhe se ai, por para tij jam si nje femije e lumtur..
Dashurija nuk njeh moshen, nuk e kan thene kot...
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11521
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga visitor prej Tue 29 Jul 2008, 10:39

Dashurija nuk njef moshe kjo eshte shume e vertet dhe ska komente vetem injorantet mund ti japin ndryshime.
Une ketu do shtoja edhe dicka rreth dashurise ne nje difernec moshe. Po pergjigjem nga vetvetja jo nga ana femrore se mund te kete qe nuk pelqejn me mendimin tim.
Nga jeta perditshme shofim se nuk jane me te lumturit ata qe kane bukuroshen ose bukuroshin e ri por te lumturit jane ata qe kane ate qe kane ( pa dallim moshe) dhe qe e duan dhe buzqeshin dite e nate e jo llafosje dhe ndarje e divorce....
Ndoshta edhe Perendia ka deshiruar qe nganjehre te takohemi dhe dashurohemi me persona te gabuar e keshtu nga pesimet tona dikush njef te verteten.
Qmoje njeriun e dijshem njeriun qe te kupton njeriun qe te thote te dua dhe vertet te do. Qmoje njeriun qe ti ja pals zemren e injoron e ngacmon e nencmon ai perseri te thote me fal zemer njeri gabon edhe pse ndoshta ti vete je gabimtarja. Qmoje dhe duaje ate njeri mos ja shiko moshen as pasurin shikoja menqurin dhe dashurin qe i del nga zemra jo fjale goje.

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Jul 2008, 18:26

Te lumte shota meritove nje pizza te enjeten ne Akademi Policore por nje asi 1,50 euro mos kerko aso 4 euro se te vdes pastaj ok Very Happy
Ok le te kthehem ke postimi e them shume shkurt.E vertete eshte se nuk e dijme qka kemi deri sa nuk e humbim por e vertet eshte qe e dijme qka na mungon deri sa nuk e gjejme. Ktu ska te bej as mosha as te tjerat qe ceke me larte.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Adem Berisha prej Tue 29 Jul 2008, 18:58

E ju qe tė dy pra pas pizzės do tė keni edhe nga njė kafe prej meje.
Ndėrsa sa i pėrket temės nuk po ma merr mendja qė e keni edhe fort nė dyzen veq hajt pasi ju po thoni, le tė jetė ashtu.
Po, paramendojeni njė plak si unė psh. tė ketė partner njė gjysėm halle ose njė mė tė re se gjysėm halla, ku do tė pėrputheshin ata?.
Po, mirė, mirė, prap barazohen sepse plaku duke shikuar gjysėm hallen pėrtrihet e gjysėm halla duke shikuar plakun mplaket dhe kėshtu arrijnė njėfarė ekuilibri.
Hėėėė, nė kohen e shkuar sipas adeteve tė kohės, njė plak ishte martuar me njė tė re dhe ditė pas ditėsh vėren se nusja nuk po i jep qehre. Ndalet dhe e shikon : Ndėgjo bre bi tha: valla unė u knaqa me ty e ti me mua nuk e dij veq me rėndėsi ėshtė qe unė tė knaqem e shėndosh.
A bėn kėshtu a? hahahaha, problema jeni ju e doni me mė prishė edhe mua.
E rrotullova pak temen por edhe pa e rrotullue nga njė herė nė njė krah e nga njė herė nė tjetrin, qetė (kijet) nuk ecin brazdės.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Jul 2008, 09:25

Per mendimin tim mosha nuk eshte penguese ne nje lidhje dashurie ,mjafton qe njerzit te gjejn te njeri-tjetri gjerat e perbashketa dhe te dashurohen me pasion .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Wed 30 Jul 2008, 09:51

Miqesia dhe dashuria e vertet mund dhe duhet te jetoj ne pakufi pavaresisht rrethanave te krijuara. Kuptohet edhe ne kushte te imponuara qe shpesh ne keto raste eshte familja. Nese partneret gjejne nje gjuhe te perpashket dashuria sdo mungoj kurr. Nese partneret nuk e marrin dallimin e moshes nga interesi ka jete nese mirret nga ana e interesit ( te mirat materiale) ska jete sepse do jete nje shkas ti thuhet te dashurit/dashures "ike bre plak/plaka e dreqit" nje dite

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Interesant prej Wed 30 Jul 2008, 09:57

Mendoj se nuk eshte ndonje problem, ajo cfar eshte me rendesi eshte dashuria per njeri tjetrin pa ndonje interes, kurse moshen e arsyeton dashuria Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Adisa prej Wed 30 Jul 2008, 11:27

interesant shkruajti:Mendoj se nuk eshte ndonje problem, ajo cfar eshte me rendesi eshte dashuria per njeri tjetrin pa ndonje interes, kurse moshen e arsyeton dashuria Very Happy

hehe po valla topi nuk e lun keshtu eshte bravoooooooo
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga visitor prej Thu 31 Jul 2008, 10:19

Njeriut i nevoitet dituria,arsimimi,urtesia dhe inteligjenca te tjerat jane kalimtare ose te pelqyera per momentin apo rastin ndoshta edhe oren apo minutin.Te jesh me dike do te thote te ndash gjithcka te kuptoni njeri tjetrin.
Interesant ketu do te replikoja ty me nje sygjerim se edhe dashuria eshte interes andaj jane keto ato shprehejt "Dashuria nuk njef moshe" mirpo nese nisemi nga kjo, atehere na del se gjithcka ne bote eshte interes edhe dashuria pra.Po e pyete nje vajze te re sot: Cfar djali kishe dashur? Ajo pergjigjet: Te jete i sinqerte. (derisa ne mendjen e saj sillet edhe pergjigje: mundsisht te ket edhe nje xhip/veture te mire, shtepi te madhe dhe pare boll) Ndersa po e pyete se cka eshte siqneriteti per te, ajo nuk do jete ne gjendje te ta thot, edhe pse mundohet.Keshtuqe nuk eshte bash adekuate kjo thenje "dashuria nuk njef moshe".
Mirpo duke u ballafaquar me tradhetit dhe shkeputjet e dashurive qe po ndodhin sot perderisa dashuria lind dhe iken pa na pyetur e na sjell aq shume vuajtje me vete nuk ka si te jete interes!A ka njeri interes te vuaj?!
Tash do pyes A jemi shume te sigurt se dashuria nuk njef moshe?

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Interesant prej Thu 31 Jul 2008, 10:29

Shota

Te fjala " interes " qe kam perdor kam pas per qellim, interesin material dhe siperfaqesor ( qe nje femer martohet me nje mashkull vetem per para apo per gjera materiale me vlere, apo anasjelltas), e jo interesin i cili eshte interes shpirteror ( mendoj interes dashurie ku nje vajze ka dashuri per nje mashkull, e ndjen ne zemer dhe nuk i intereson qeshtja materiale aspak).
Eshte shume e vertete se gjithcka ne bote eshte interes, por duhet ta kuptojme boten ne menyre qe ta dim se per cilin interes te kapemi.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga visitor prej Thu 31 Jul 2008, 10:34

Interesant,
Jam shume dakord me ty ska koment por une replikova ne realen e kesaj bote sot shoki im. Nuk them se nuk ka dashuri pa interes por jam shume e bindur se eshte apo nuk e arrin 1%. Une vete kam thene se dashuria nuk njeh moshe por ta analizosh pak me mire mirpo e keqja ku eshte qe te provosh nji dashuri vertuale eshte shum e veshtire dhe ne ket mes hyn (mosha) hyn (femija) hyn (interesi) dhe shum faktore te tjere qe nuk mund te quhet dashuri por thjesht vetem nje avantur.

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Interesant prej Thu 31 Jul 2008, 10:45

Shota

E tera mvaret prej dy personave te cilet e zgjedhin njeri tjetrin, une di shume raspte ne qytetin tim qe gruaja eshte shume me e vjeter se burri, saqe di nje rast qe nje person eshte martu me mesuesen e tij ku ajo eshte afersisht mbi 15 vjet me e vjeter, epo kane nje jete te lumtur dhe te qete, po normal cdo rast ben perjashtim.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga visitor prej Thu 31 Jul 2008, 10:49

O Interesant,
Nena ime eshte me e re se babi per 17 vite o shoki dhe shpesh shoqet e mija kur me shofin me mamin me thone shota nga e ke shoqen mi.
Une po te pergjigjem nga provoja shokit dhe nga profesioni im si officere qe po shof cdo dite dhune dhe ndarje ku shkaktar numer 1 eshte mosha miku im. Dashuria rrjedh mbrenda disa rregullave o Interesant.Nuk mund te dashurohesh me dike qe nuk eshte ne gjendje te plotesoje disa kerkesa primare qe perfitohen nga dashuria.Mashkulli femra plotesojne njeri tjetrin.Diversiteti i tepert ne moshe nuk e jep kete. Kapish ti mo se je shok i Nakit ti Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Interesant prej Thu 31 Jul 2008, 10:56

Shota

E vertete eshte qe cdo dite e me shume ka divorce, por kjo qe e thua ti nuk e arsyeton aspak kete ndarja, se ndarjet sot nuk behen per shkak se mosha eshte penges, por ndarjet sot behen per shkaqe te tjera, siq eshte tradhetia, barazia gjinore, komflikte te ndryshme, e shume e shume probleme te tjera, une nuk them se nuk ka asnje rast qe mosha i ben qe te ndahen, ka por nuk jane te shumta. Kapish ti mo se je kolege e Nakit Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga memaliaj prej Thu 31 Jul 2008, 11:00

shota kjo qe thua ti mund te qendroj po po te bej nje pyetje une ty : ke qen e lidhur ndonjeher me ndonje djale me te vogel se vetja ne mosh.
une per vete kam qene dy her dhe gjerat nuk jan ashtu si thua ti . kur shoh nje femer gjeja e fundit qe me shkon ne mendje eshte te pyes per moshen.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga visitor prej Thu 31 Jul 2008, 11:09

Hahahahahaha o Interesant o po te ishte dikush tjeter do thoja ka pi raki po ti se perdor kete ( keshtu me ka thene ai shoki yt). O ti mo degjom mu cka po te them njeh o njeri njeh se ne genjejm kur themi nuk njeh. Jo te gjitha dashurit jane univerzale ne kuptim te fjales.
Ja une po ta tregoj ty nje qe une kam bere me qellim ta shof si del puna. ( ketu me futi ne grack ky shoki yt se kam me vra ) E propozova nje mashkull qe mund te ishte diku rreth 52-55 vjeq ishim ne Ferizaj tek Planeti sigurisht e din ku eshte. Ai sikur syt i qiten xixa dhe hala pa me pytur mua ja nisi ... " Degjo zonjushe une jam bla bla bla ja kaloi edhe Klintonit Neutral ...bla bla dashuria nuk njef moshe ... bla bla bla.... e preka pak me nje ledhatim ne faqe dhe gushe ja rrotullova pak syt nje puthje muahhhhh nga ajri dhe cka i ra te fiket ....
Desha te them se gjeja kryesore ne dashuri apo me mire ne lidhje te gjata eshte mirkuptimi se normal edhe dashuria shpenzohet (shuhet me kohen)mirpo atehere vetem mirkuptimi dhe befasite mbesin ne mes.
Une ty po te flas nga ana femrore e ti pergjigju nga ana jote mashkullore jo cka thote bota mos te flasim me fjale te botes por cka ndjen dhe si e sa je ne gjendje te mbash kete qe po shkruan. Tek ne femrat jane disa faza ne jeten e nje femre qe e bejne te zgjedhe moshe te ndryshme nga ajo qe ka vete.Gjate adoleshences mbase e terheq mosha e njejte-nga interesi i perbashket.Me vone terhiqet nga meshkuj me te vjeter-nevoja per siguri.Mbas te 40-ve-mund te terhiqet nga nje moshe me e re-per te rikthyer rinine e dikurshme. Kapish ti shoki i kolegut Neutral


Edituar pėr herė tė fundit nga Shota nė Thu 31 Jul 2008, 11:14, edituar 2 herė gjithsej

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga visitor prej Thu 31 Jul 2008, 11:12

memaliaj shkruajti:shota kjo qe thua ti mund te qendroj po po te bej nje pyetje une ty : ke qen e lidhur ndonjeher me ndonje djale me te vogel se vetja ne mosh.
une per vete kam qene dy her dhe gjerat nuk jan ashtu si thua ti . kur shoh nje femer gjeja e fundit qe me shkon ne mendje eshte te pyes per moshen.
Nuk me ke kuptuar lal secili ka mendimin personal une flas nga ajo qe mund ta bej jo nga ajo qe lexoj

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Interesant prej Thu 31 Jul 2008, 11:18

Shota

Sa i perket femres eshte shume e ditur se femra preferon qe mashkulli i saj te jete me i vjeter se ajo, qofte edhe mbi 10 vjet nuk e ka gajle shume. Une deri me tani bisedova ne menyren e pergjithshme,sa kam pare e sa kam degjuar nga njerezit gje qe nuk ka qene problem, por sa i perket qeshtjes personale times, une per vehte kam parim qe femren te cilen e zgjedh ne jete maksimale te jete e barabart me vitet e mia e jo me e vjeter, po te jete me e re edhe me mire.

Perse eshte mire qe femra te jete me e re sesa mashkulli, them keshtu duke e ditur se epshi femeror ka kufijt e saj, qe kur fillon te shtyhet ne mosh edhe i shuhet, ne te kunderten epshi i mashkullit shuhet vetem kur i bien 2 ton dhe mbi Very Happy, kapish o kolege e shokit tim Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga visitor prej Thu 31 Jul 2008, 11:21

Hahahahahahahaahaa sa kam qeshur ..."shuhet vetem kur i bien 2 ton hahahaahahahahaahaa.....
Pyete shokin tend cka behet kur bie shota 8) Neutral Neutral Neutral edhe pse eshte vetem 57 kg Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Interesant prej Thu 31 Jul 2008, 11:24

Shota shkruajti:Hahahahahahahaahaa sa kam qeshur ..."shuhet vetem kur i bien 2 ton hahahaahahahahaahaa.....
Pyete shokin tend cka behet kur bie shota 8) Neutral Neutral Neutral edhe pse eshte vetem 57 kg Neutral Neutral

Neutral Neutral Neutral Sido qe te jete ai punon prap se prap Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga memaliaj prej Thu 31 Jul 2008, 11:30

fv shkruajti:Lidhje tė natyrshme edhe tė zakonshme, unė pėr vete konsideroj, kur pėrfundojn nė njė lidhje serioze, Martesė.
Tani nuk e di si mund tė ket lindur tradita qė burrat marrin gjithmon gra mė tė vogla se vetja, tė paktėn 2-3 vjet, por dihet qė kshu veprohet mė shumė nė tė gjithė botėn. Janė ligjet e natyrės. Po ca ndodh vallė nė lidhjet e tjera, kėtė do kisha dėshirė tė argumentonim kėtu

Personalisht flasi per veten time:
Sėshte aspak pėr tu habitur njė lidhje e tillė shum vite jetojmė te lumtur me shokun tim te jetes qe eshte pese vjte me i ri se unė.

Unė vėrtet jam 5vjet mė e madhe se bashkeshorti im , kur u lidhem, paragjykimet ishin ne kulm, por ne as nuk e vrame mendjen shume per te tjeret e vazhdonim ate lidhjen
Sot kemi nje djale dhe kami kaluar nje jete aq te lumtur sa shume njerez na kane zili.!
Une vertet jam 5vjet me e madhe se ai, por para tij jam si nje femije e lumtur..
Dashurija nuk njeh moshen, nuk e kan thene kot...
fv te pergezoj per kete shkrim
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Thu 31 Jul 2008, 12:36

Shota, Interesant, memaliaj dhe fv,
Shkrimet e mesiperma me firmen tuaj nuk mund ti hudhim as ti komentojme me nje saktesi sepse siq tha fv jane procese natyrore ce skan te ndalur dhe qe do vazhdojne.
Rreth dashurise dhe moshes jane me miliona shkrime e thenje. Shume njerez i vene vetes nje limit kur vje puna te lidhja serioze ne dashuri por ne nje menyre pak jam dakord me shoten ku thote se gjithekund mbizotron interesi.
Une personalisht jam i bindur dhe ska kush ma nderron mendimin se dashuria nuk njef moshe ngase kete e kam perjetuar jo shume large kohe e qe akoma kam ate plage sepse nuk po mund te gjejme nje zgjidhje secili me nervoz se tjetri.
Per mua dashuria e vertet eshte perjetimi i bukurise se dashurise jo mosha dhe bukuria estetike apo sexi.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Mergimtarja prej Fri 01 Aug 2008, 06:51

per mua esht se kur ke ndjenja te dashuris ajo nuk vjen ne pyetje vitet,por dashuria me interes une besoi se nuk asht apo nuk shkon sepse dashuria e vertet esht me ndjenjat qe i ke per at person,ne cfaredo rrethinash apo menyrash qe behen ne mes dashuris si te mirat apo te keqiat ,kur e kupton se mbas ketyre te gjithave nuk mund prap te heqesh dor nga ajo dashuri aty e kupton edhe vet njeriu se sa jan ndjenjat apo dashuria e vertet per at person ,por nje e kupton se sa i vlefshem esht ai person per ty mbas ketyre te gjitha rrethanave
avatar
Mergimtarja

Shteti : ,,Europ,,
Postime : 16
Kyējet nė forum : 10824
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 02:03

Rasti i pare kur mashkulli mund te mesoje me ne fund dicka nga femra.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10841
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 02:05

e cka me kete,nje pervoje esht e kjo,se edhe ju meshkujt keni nevoj per nje mami se si per cudi mbeteni femij gjithmone
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 02:08

Arjana shkruajti:e cka me kete,nje pervoje esht e kjo,se edhe ju meshkujt keni nevoj per nje mami se si per cudi mbeteni femij gjithmone

Pse terhiqesh kaq shume nga ato cfar shpreh une? Very Happy E verete eshte sipas meje ajo qe thashe,bazohem ne pervojen time jo me larg.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10841
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 02:13

pse mendon se une sdi e flas ate cka flet ti,te njejten besoj e une te genjej sepse ashtu doni ju
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 02:19

Arjana shkruajti:pse mendon se une sdi e flas ate cka flet ti,te njejten besoj e une te genjej sepse ashtu doni ju

Nuk eshte ceshtja ketu se cfar dua une.Ju keni bindjen tuaj qe do ishte budallaku me i madh te provoja te bindja per mendimin tim.Une thash ky eshte mendimi im,bazohem ne pervojen tim.Nuk thashe se keshtu edhe absolut.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10841
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 02:24

e pra rrini mire se jeni bebusha ju per vajzat ne mosh e kam fjalen
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 02:33

Flete nga pervoja,apo nga opinionet? fest
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10841
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga deti prej Wed 28 Apr 2010, 08:25

KUJDES, permbajuni temes!

Nese kjo dashuri ka filluar pa interes, eshte reciproke dhe personat ndjehen mire ne kete lidhje, eshte plotesisht normale. Mbase eshte ky edhe nje rast qe ndaj te dashures, krahas dashurise, te kemi edhe pak me shume respekt.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Bella prej Wed 28 Apr 2010, 09:07

Kam patur te dashur nje djale me te vogel nga vetja, le te themi 5 vjet. Por e kam marre vesh te verteten shume muaj me vone. Por lidhja jone ishte e persosur!
avatar
Bella

Postime : 34
Kyējet nė forum : 8985
Regjistruar mė : 23/04/2010
Profesioni : Eksploratore e dashurise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Drini prej Wed 28 Apr 2010, 09:22

Normal Bella ngase cdo grua burrin e konsideron si femije te vogel qe don perkujdesje, pa marre parasysh se a eshte me i madh apo me i vogel se ajo...prandaj e ke pasur te lehte te kehs lidhje te persosur me te...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Voglushja prej Wed 28 Apr 2010, 09:24

Nuk eshte asgje e cuditshme,per mua eshte krejt normale,me rendesi eshte qe ajo dashuri te jete reciproke,dhe cdo gje do te shkoj mire.

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12322
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ke te drejte

Mesazh nga Bella prej Wed 28 Apr 2010, 09:29

Drini shkruajti:Normal Bella ngase cdo grua burrin e konsideron si femije te vogel qe don perkujdesje, pa marre parasysh se a eshte me i madh apo me i vogel se ajo...prandaj e ke pasur te lehte te kehs lidhje te persosur me te...

Por e bukura gjate asaj kohe ishte se une harroja shpesh qe ishte me i vogel se une, pasi me keshillonte dhe me qortonte kur e kisha gabim dicka! Por e drejte eshte qe cdo grua e konsideron burrin si femije te vogel, une me sakte e konsideroj si nje macok qe e perkedhel here pas here, dhe largoj duart kur ai nxjerr thonjte per te me gervishur ahahahahhaha.......
Te uroj nje dite te kendshme Drini! danc
avatar
Bella

Postime : 34
Kyējet nė forum : 8985
Regjistruar mė : 23/04/2010
Profesioni : Eksploratore e dashurise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Naki prej Wed 28 Apr 2010, 11:39

Fal zotit une se kam kete problem sepse nuk ka grua apo vajze 205 cm ne rrethin tim. Ishin nja dy ne Kine por nuk po e njohin pasaporten tone ata keshtu se kam kete problem dhe sdi cka te komentoj ne kete

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 15:29

ndikon kjo shum tek meshkujt se cdo here krahasojn gocen qe kan me mamin e vete,e po te jete pak me e madhe goca me mire per ta
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė duash njė vajzė mė tė madhe se vetja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi