» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Oct 2008, 19:04

interesant shkruajti:Nuk me ka ndodh kurr, pra ne kete pyetje me keni zene ngusht NeutralNeutralNeutral ( per fat te mire kam nje jete shume te mire dhe te lumtur, dhe tradhetia as qe vie ne shprehje ndonjehere )

Rrenacak (tradhtar) dhe sa te tjera ke si puna ime ti eeeee:| Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Mesazh nga Interesant prej Thu 30 Oct 2008, 09:08

Risa shkruajti:
interesant shkruajti:Nuk me ka ndodh kurr, pra ne kete pyetje me keni zene ngusht NeutralNeutralNeutral ( per fat te mire kam nje jete shume te mire dhe te lumtur, dhe tradhetia as qe vie ne shprehje ndonjehere )

Rrenacak (tradhtar) dhe sa te tjera ke si puna ime ti eeeee:| Neutral Neutral

ore la nam tani ti, nuk mban fshehtesite fare NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13724
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 17:42

Neutral Neutral Neutral Pse e kuptuan keta thua vall :thinking: Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 19:58

Naki shkruajti:Ketu eshte veshtire te ipet nje pergjigje e sakt ngase jane momente qe njeriu nuk mund te kontrolloj veten dhe merr vendime qofshin hakmarrese qofshin tjera.
Nje gje eshte shume e sigurt - JETA VAZHDON
Mad Nuk kam cfar te shtoj .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Mesazh nga Naki prej Fri 31 Oct 2008, 19:32

Mirpo ka edhe shume gjera qe vlen te thuhen ne kete teme. Kur tradhetoni me ndjenja apo vetem per kenaqesi? Si kuptohet tradhetia ?
Shume njerez deklarohen ne menyra te prera ne qoftese partneri/partnerja e tradheton do ndahen ne menyre te prere mirpo ne 90% te rasteve nuk ndodhe kjo sepse gjindet nje gjuhe e perbashket dhe vie deri te pajtimi.
Desha te dale ne ate se tradhetia ne te shumten e rasteve behet per knaqesine ose hakmarrjen.
Jeta shume rralle eshte bardhe e zi dhe tradhetite nuk jane aq rralle te prera ndodhin edhe kur ti si mendon ta imponon rrethi ose rrethana e momentin andaj edhe nuk ben te mirren si shume tragjike.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Mesazh nga eli12 prej Sat 01 Nov 2008, 18:35

asgje

eli12

Shteti : kosove
Postime : 13
Kyējet nė forum : 10475
Regjistruar mė : 31/10/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Mesazh nga eli12 prej Sun 02 Nov 2008, 12:56

veshtir

eli12

Shteti : kosove
Postime : 13
Kyējet nė forum : 10475
Regjistruar mė : 31/10/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 02 Nov 2008, 13:50

Dhemb per dhemb !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11449
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Nov 2008, 13:54

Ia fal, sepse ne te kunderten do ta perserit dhe nuk ka burre qe mundet me e ru gruan!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Mesazh nga bovari prej Sun 02 Nov 2008, 18:13

Qenkan bere shume komente.po tradhetia eshrt gjeja me e lehte qe behet dhe me e veshtira per tu falur. Nuk duhet me e pa ne sy personin qe tradheton po duhet lene ne mes te rruges e te vazhdosh jeten me tjeter dmth qe esht me njeri se ai/ajo.Kjo besoj se esht e vetmja gje qe mund te behet.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 22:32

Do e beja te kuptonte qe dashuria fizike nuk eshte asgje krahasuar me tipet e tradhetive qe egzistojne.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do vepronit,nese i dashuri ose e dashura ju tradhton

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi