» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Respekti i Rrejdhshėm!

Shko poshtė

Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga Dukagjini prej Sat 29 Mar 2008, 08:53

Tregoni ketu krejt cka mendoni per njerzit te cilet paraqesin ose influencojn ne opinion respekt te rrejsdhshem.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11631
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga memaliaj prej Sat 29 Mar 2008, 09:07

qeka tem koti kjo No
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga Guest prej Sat 29 Mar 2008, 09:09

nuk esht tem koti po ka shum se tregohen se jemi si te respektuar apo e respektojm dikend por ato jan shum qe kan vetem fjal e jo vepra


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga memaliaj prej Sat 29 Mar 2008, 09:24

gurbetqarja nga qe e dim te gjith kete gje dhe ska nevoj per koment eshte tem koti.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga Dukagjini prej Sat 29 Mar 2008, 09:27

Memaliaj ore zoteri ketu mund te japesh koment se cfare mendimi ke sepse vertet ne aspektin edukativ je gomar ne te gjithe e dijm qe femra duhet ta prish herdokur virgjerine dhe japim komente ne te gjithe e dijm qe njerzit jane ata qe puthen ne nje lidhje dashurie dhe hapim temen cka e si e tek dmth ne te gjithe e dijm qe njeriu duhet te pastrohet dhe na intereson pse duhet te pastrohemi e keshtu me radhe por ti vertet je prototip i DINOUSAURIT
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11631
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga memaliaj prej Sat 29 Mar 2008, 09:35

hahahaaaaaa dukagjin e kam te veshtire te pranoj keshilla nga nje DJ po gjithsesi ai eshte mendimi yt dhe une te respektoj pavarsisht se ti me etiketove "prototip te dinosaurit".
Kam pershtypjen se ti se njeh fjalen respekt.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga Dukagjini prej Sat 29 Mar 2008, 09:40

Une e hapa temen qe njerzia te japin komente ne lidhje me ata te cilet tregojn respekt te rrejshem se cfare mendojn rreth tyre dmth ketu eshte fjala per disa jo ne pergjithesi sepse ne kete bote ka edhe njerze qe tregojn respekt te sinqert dhe te ndersjellt e jo ti MEMALIAJ i perfshin te gjithe dhe thua ne e dim qe kjo ndodhe dhe eshte teme kot ne rregull ne deshirojm ta dijm pse ndodhe dhe si dhe per kete eshte hapur tema dmth qe cdokush ta jap komentin e tij e ti zoteri qe ke kunder meje dicka urdhero me shkruaj ne PM e mos iu kundervije temes ne aspekt negativ.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11631
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga memaliaj prej Sat 29 Mar 2008, 09:49

dukagjin nuk ke pse nxehesh , une nuk i ndalova te tjeret te mos shkruajn.
thjesht dhash mendimin tim dhe ai eshte personal.
me kete qe sapo shkruajtet perforcoj mendimin qe ti nuk e njeh fjalen RESPEKT.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga nita prej Fri 02 May 2008, 13:12

respekti rrejshem sifet sipas veprau.

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 11130
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga ylli prej Fri 02 May 2008, 13:28

rrespekti eshte reciprok per ēdo njeri
vetem ashtu mund ti thuash i rrjedhshem
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11165
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 May 2010, 14:19

Respekt te rrejshem munt te jep vetem ai qe eshte dyftyres.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:10

sma merr mendja se ka njerez till e un x vete respektoj ateher kur mrespektojn ntkunderten jooo

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Respekti i Rrejdhshėm!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi