» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Meshkujt!!!

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 11:19

Meshkujt kujtojne se duhani i ben burra.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 11:19

Streha e fundit e 1 mashkulli te ndershem eshte gruaja!
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 11:19

Mashkulli i vertet i do dy gjera RREZIKUN dhe LOJEN prandaj e zgjedh femren si loje me te rrezikeshme
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 11:20

Burrat ne rinin e tyre punojn si skllave qe te fitojn diqka qe kur te plaken te ken nje jete me te mire,dhe kur plaken e kuptojn qe eshte vone per te jetuar jeten e tyre sic kan dashur ata
(Aleksander Pope)
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Thėnie pėr Meshkujt!!

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 21 Jul 2010, 21:23

Mashkulli zbuloi ARMET edhe shpiku GJAHUN,
Femra zbuloi GJAHUN edhe shpiku viktimat=meshkujt


Mashkulli zbuloi NGJYRAT edhe shpiku PIKTUREN,
Femra zbuloi PIKTUREN edhe shpiku MAKEUP-in

Mashkulli zbuloi BOTEN edhe shpiku BISEDEN,
Femra zbuloi BISEDEN edhe shpiku THASHETHEMET


Mashkulli zbuloi AGRIKULTUREN edhe shpiku USHQIMIN,
Femra zbuloi USHQIMIN edhe shpiku DIETEN

Mashkulli zbuloi SHOQERINE edhe shpiku DASHURINE,
Femra zbuloi DASHURINE edhe shpiku MARTESEN

]Mashkulli zbuloi FEMREN edhe shpiku SEXIN,
Femra zbuloi SEXIN edhe shpiku DHEMBJET E KOKES

Mashkulli zbuloi TREGTINE edhe shpiku LEKET,
Femra zbuloi LEKET... edhe qe atehere u menderos muhabeti!

Burri ka vetulla te trasha por menden e holluar
Burri keq prish veturen dhe gruen se punon me to pa i nxé
Burrat e mire jane sikur parkinget e kerreve, te miret jane te zene, te keqijte si
gropat jane te lirź e smund te parkohesh aty fare ashtu edhe ato parkinge
per Handikap.

Veshja me e bukur e nji femre jan duart e nji mashkulli rreth saj
Nje femer ka nevoje per 4 kafshe ne jeten e saj. Nje Jaguar ne garazhd, nje
garderobe elefanti, nje tiger ne shtrat dhe sigurisht nje gomar qe te
paguaje per gjithcka

Burrit si vyn gje shtepija nese gruja e tij sja mban mbi krah
Burrat zjarr,grate shkrepese,del djalli dhe i bashkon
Gruaja eshte nje fortese,burri i burgosur
Disa burra,per nje pjese bukurie te nje gruaje,gabojne ne martese te nje gruaje te tere
Nese burri do te ishte lume,gruaja ure
Nje burre qe te don te keqen ,eshte me mire se nje grua qe te don te miren.
Te jesh femer eshte fatkeqesia shume e madhe se tere jeten tende ke te besh kryesisht me burrat
Mashkulli duhet te beje dy gjera mir :te punoje dhe te doje femren ! tjerat i ka te siguruara nga femrat
Meshkujt kujtojne se duhani i ben burra
Burrat pretendojnė se ēdo gjė e dinė mė mirė se gratė, madje dhe ushqimin e fėmijėve dhe larjen e tė lintave

avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9571
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 21 Jul 2010, 23:17

plot me {B} ma paske mush kot s'ju kemi nr 1 femat {A}
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16134
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga kejsi shkoder prej Sat 31 Jul 2010, 21:41

un kisha than burri i mir qen i bardh burri keq qen i zi pra burri... Razz
me flani djema eee hahaha

firma.................................................................................................................................................................................

 

avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8714
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga Naki prej Sat 31 Jul 2010, 21:50

kejsi shkoder shkruajti:un kisha than burri i mir qen i bardh burri keq qen i zi pra burri...
me flani djema eee hahaha
Kendej nga katundi im grat thone "burri qe nuk hyn neper dritare te Nazlies najhere nuk vlen as pes pare"

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga Arjana prej Sun 01 Aug 2010, 02:41

Djemte duan te jene dashuria e pare e njė vajzė ndersa vajzat duan te jene dashuria e fundit e njė djali!Ne krah te nje mashkulli me karriere dhe te forte qendron gjithmone nje grua e zgjuar dhe e forte!Ø
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 06 Aug 2010, 18:47

DY TEMAT U BASHKUAN NE NJE NGA UNE
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga Bruneta prej Sat 07 Aug 2010, 20:02

Meshkujt jane idiota andaj trathtia bene pjes vetem tek ta

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12946
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 07 Aug 2010, 21:17

Streha e fundit e nje mashkulli te ndershem eshte gruaja!

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 08 Aug 2010, 00:45

ooo pa mashkull ska jet femrash

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12845
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga Arjana prej Sun 08 Aug 2010, 03:08

kujto mashkullin bej gati shkopin,,, fjale e urte
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga zymer prej Sun 08 Aug 2010, 03:17

mashkulli eshte koka e jetes

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11693
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga lolita prej Sun 08 Aug 2010, 11:11

Mashkujt shum veten nalt

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15547
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 08 Aug 2010, 12:47

"Thėnie pėr Meshkujt!!"
me
"Meshkujt!!!"

i bashkova meqese jan te njejta

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12845
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga arta prej Mon 09 Aug 2010, 00:49

Meshkujt aa veq ruj zot
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10660
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga Arjana prej Mon 09 Aug 2010, 01:11

meshkujt duan e gruan ti ngjaj mamas se tyre
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga Katilja prej Sat 20 Jul 2013, 12:45

Meshkujt janė si macet. Kur i ushqen tė gėrvishtin. Kur i nxjerr jashtė, qajnė pas dere.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7192
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga epanjohura prej Mon 02 Mar 2015, 22:30

Gra te mencura thone per burrat
Nje burre te forte? Mos flisni per muskulaturen.
Francoise Sagan
Beqari eshte nje burre, qe i ka ikur rasti per te bere nje grua fatkeqe.
Jasmine Birtles
Jane grate ato qe i bejne burrat dashnore te mire.
Burrave duhet t’u mesosh gjithcka… Dhe t’u lesh te besojne, se ata te kane mesuar ty.
Victoria Abril
Do te mjaftonte nje dekolte per t’i shtyre burrat te kerkonin thellesine tek nje grua.
Zsa Zsa Gabor
Im shoq me tha se donte t’i kalonte pushimet ne nje vend qe s’ kishte qene kurre.

Pse, jo?- i thashe: Ne kuzhine! Cool
Nan Tucket
Psikanaliza nuk mund te beje asgje per meshkujt, qe te studioje femijerine e tyre, duhet qe ata te dalin nga kjo faze…
Barbara Smith
Cili burre i hap deren gjithmone nje gruaje?
Askush, pervec portierit.
Mae West
Humor gjinor
Pse e kane burrat ndergjegjen e paster?
Se nuk e kane perdorur kurre.
c’ duhet te beje nje grua nese burri i saj do te hidhet nga dritarja?
Ti jape koshin e mbeturinave me vete.
Ku eshte e keqja nese dy burra udhetojne me 150 km/h dhe perplasen me nje mur betoni?
Kane shperdoruar vendet bosh.Brenda mund te ishin pese prej tyre.
Cili eshte titulli i librit me te holle ne bote?
“cfare dine burrat per grate?”
cfare kane te perbashket nje burre dhe nje makine e perdorur?
Sigurohen lehte, cmimi i lire, dhe nuk te japin siguri.
Pse burrat pelqejne grate inteligjente?
Te kundertat terhiqen.

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5726
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Meshkujt!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi