» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Shko poshtė

Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga mirela prej Mon 07 Apr 2008, 19:24

Qė femrat nė shtrat e pėrdornin mė shumė trurin se meshkujt, kjo dihej. Por qė pasi e pėrdornin, e humbnin tėrėsisht, duke shuar madje dhe ēelėsin nervor, kjo ėshtė e re.
E bukura ėshtė se nuk bėhet fjalė vetėm pėr fjalė. Ata qė pėrcaktuan qė materia gri e femrės humbet funksionalitetin e saj nė momentin kur ajo arrin kulmin e kėnaqėsisė, ishin njė ekip studiuesish holandezė qė nė Kongresin “European Society of Human Reproduction and Embryology” treguan trurin e 12 ēifteve midis 19 dhe 49 vjeē, ndėrkohė qė bėnin seks.
“I linim vetėm nė dhomėn e skanerit, me dritat e ulėta”, -shpjegon doktor Holsteg, njė nga studiuesit e pėrfshirė nė kėrkim. Kuptohet qė njėri prej tė dyve e kishte kokėn nė skaner, prandaj performancat seksuale ishin tė kufizuara, “por ne na interesonte truri dhe jo seksi. Rezultati mė i rėndėsishėm qė kemi regjistruar ėshtė qė truri i femrės aktivizohet totalisht nė momentin e arritjes sė orgazmės”.
Pse ndodh kjo? Sipas opinionit tė doktor Holstege, “mbase pėr tė arritur orgazmėn, femra duhet tė ēaktivizojė disa pjesė tė trurit tė saj, si p.sh. qendrat e frikės. Gratė janė tė afta edhe tė shtiren pėr orgazmėn, por kjo nuk i shpėton skanerit. Nėse shtiret, shumė pjesė tė trurit mbeten aktive”.

PUPUUPU Razz

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga triniti prej Tue 08 Apr 2008, 23:27

pupupupu te gjithe meshkujt skaner ne dhome gjumi tani Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 08:49

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nga emocionet mbase i iken mendimet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga 666 prej Wed 09 Apr 2008, 21:09

cma nin mu nqse shtiret apo jo re... a kenaqem une...
pastaj po te shtiret dallohet se te nxjerr dengla e nuk do me ta dhon ne darke Very Happy:D:D:D:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 12:26

sta ndin ty shtiret apo jo???
ja qe e ke gabim rrush, se nese femra shtiret ne shtrat eshte nga paaftesia e mashkullit Very Happy:D:D
kjo do te thote qe i paafte ti falesh kenaqesi partneres Very Happy:D:D normal qe ska per ta dhene ne dark pastaj Very Happy:D:D hihihi

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga Musafir prej Fri 11 Apr 2008, 13:03

triniti shkruajti:sta ndin ty shtiret apo jo???
ja qe e ke gabim rrush, se nese femra shtiret ne shtrat eshte nga paaftesia e mashkullit Very Happy:D:D
kjo do te thote qe i paafte ti falesh kenaqesi partneres Very Happy:D:D normal qe ska per ta dhene ne dark pastaj Very Happy:D:D hihihi
hahahahahahahaah sa kom qesh Mad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga Majlinda prej Fri 11 Apr 2008, 16:57

Naki shkruajti:Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nga emocionet mbase i iken mendimet
eshte shume e sakte Very Happy mirpo ka edhe dicka qe ka me shume rendesi zbulojeni 8)
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12198
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga mirela prej Fri 11 Apr 2008, 23:42

triniti shkruajti:sta ndin ty shtiret apo jo???
ja qe e ke gabim rrush, se nese femra shtiret ne shtrat eshte nga paaftesia e mashkullit Very Happy:D:D
kjo do te thote qe i paafte ti falesh kenaqesi partneres Very Happy:D:D normal qe ska per ta dhene ne dark pastaj Very Happy:D:D hihihi


po kush ja ka dhon kti mi aman 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga 666 prej Sat 12 Apr 2008, 00:12

triniti shkruajti:sta ndin ty shtiret apo jo???
ja qe e ke gabim rrush, se nese femra shtiret ne shtrat eshte nga paaftesia e mashkullit Very Happy:D:D
kjo do te thote qe i paafte ti falesh kenaqesi partneres Very Happy:D:D normal qe ska per ta dhene ne dark pastaj Very Happy:D:D hihihi

ja mar me dhune lali Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga akili prej Sat 12 Apr 2008, 19:31

po ka pire mashkulli nja dy cigare ashash dhe ka pire pak vodka dhe votken e ka shoqeruar ne funde me pak qumesh nuk ka kohe femra te shtiret se nuk do ket kohe per te mare frym
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11178
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi