» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga ylli prej Sat 19 Apr 2008, 00:17

futbolli dhe bilardo
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 30 Apr 2008, 10:54

Futboll,tenis
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11361
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Naki prej Wed 30 Apr 2008, 12:18

Basketbolli - akoma aktiv
Peshkimi

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Apr 2008, 13:46

Tennis

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Musafir prej Wed 30 Apr 2008, 15:42

Tavli
'uno 'nje loj me letra.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga bovari prej Wed 30 Apr 2008, 15:45

Shah

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12006
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Wed 30 Apr 2008, 18:21

Basketboll & Volejboll

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15214
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga MANDI prej Wed 30 Apr 2008, 18:51

futbolli

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11125
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga ylli prej Wed 30 Apr 2008, 20:15

boksi
dhe basketbolli
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga memaliaj prej Thu 01 May 2008, 08:14

padyshim futbolli
sepse kam qene vet fotbollist per 8 vjet
tani e kam lene se kam nje profesion tjeter.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Arlind prej Thu 01 May 2008, 15:09

Basketbolli

firma.................................................................................................................................................................................
Jam SHQIPTAR Dhe Shkruaj me Ngjyren e FLAMURIT KuQ e Zi

Arlind

Shteti : Kosovė
Postime : 101
Kyējet nė forum : 12075
Regjistruar mė : 17/06/2007
Profesioni : Nxėnės klasa -VII-

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 05:08

Noti.

Mbaj mend njehere isha ne pushime me motren, i thashe kam pa nje gjarper ne uje, e shkreta nuk u fut ne uje gjate gjithe dites Neutral Neutral Neutral puc pucking

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13833
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 19 May 2008, 13:30

Me pelqen shume patinazhi si sport
si loje eshte shahu

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11361
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Zogi prej Mon 19 May 2008, 14:35

Edhe mua me pelqen patinazhi dhe shahu, paskemi shume te perbashketa me zemren
avatar
Zogi

Shteti : Kosovė-Lipjan
Postime : 142
Kyējet nė forum : 11712
Regjistruar mė : 15/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 May 2008, 12:17

aha tani futbolli se o koma e fort Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga memaliaj prej Tue 20 May 2008, 12:31

morena shkruajti:aha tani futbolli se o koma e fort Neutral
ik moj tutje ti se do na cash topin me ate kemb hahahaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 03 Jun 2008, 12:51

Futbolli se edhe tani qe fillom EM Austri-Zvicer do kenaqem duke pa edhe ne stadjume me pelqene jashte mase Futbolli

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11361
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Interesant prej Tue 03 Jun 2008, 14:05

Zemra a te pelqen me lujt a me mbrojte Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Musafir prej Tue 03 Jun 2008, 18:05

basketbolledhe fitboll me lujt me pelqen ama jo ne mbrojtje hahahaha


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga ylli prej Tue 03 Jun 2008, 19:02

futbolli - dhe bilardo

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Interesant prej Wed 04 Jun 2008, 09:43

Sporti luftarak i Judos ( xhudos ) me te cilin mirrem qe shume vite Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 17 Jun 2008, 10:25

Futboll ole ole ole perpara Gjermani uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11361
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga visitor prej Tue 17 Jun 2008, 11:34

Velleybolli dhe noti

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga ylli prej Thu 19 Jun 2008, 23:12

FUTBOLLI eshet ne ralle te par
dhe nder lojra me pelqen bilardo

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 20 Jun 2008, 10:07

Futbolli Gjermani fitoj portugali ne shpi Gjermani ole ole

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11361
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Fri 20 Jun 2008, 10:14

Futbolli

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10953
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga summer spell prej Sat 21 Jun 2008, 18:05

Noti

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11855
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Sat 21 Jun 2008, 19:33

not stil bretkosė Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15214
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga ylli prej Sun 22 Jun 2008, 12:59

futboolli

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga ylli prej Sun 22 Jun 2008, 13:04

ylli shkruajti: FUTBOLLI eshet ne ralle te par
dhe nder lojra me pelqen bilardo


gjermania nuk do fitoj gje,, se do ndeshet me turkun ,, dhe do humbas , dhe do largohet e turperuar nga ky europian

8) Sad Sad Sad 8) o"sa gjynah TYRKIE NE FINALE
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga ylli prej Sun 22 Jun 2008, 13:07

Zemera_e_thyer shkruajti:Futbolli Gjermani fitoj portugali ne shpi Gjermani ole ole


gjermania nuk do fitoj gje,, se do ndeshet me turkun ,, dhe do humbas , dhe do largohet e turperuar nga ky europian

Sad Sad 8) o"sa gjynah TYRKIE NE FINALE
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 24 Jun 2008, 12:04

Gjermania eshte fituse e EM me vjen keqe Futboll Futboll sporti shume i bukur
cig
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11361
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Tue 24 Jun 2008, 21:37

Zemera_e_thyer shkruajti:Gjermania eshte fituse e EM me vjen keqe Futboll Futboll sporti shume i bukur
cig


 


uen kam vu bast per gjermonin:love: love love love

avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10953
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Jun 2008, 19:26

Gjermania nuk ka shpresa ..Sivjet ka per ta mar Rusia 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 26 Jun 2008, 12:43

gjermania do fitoj mi e poshter ok kis 8)
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11361
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Thu 26 Jun 2008, 15:26


GJERMANIA
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10953
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Naki prej Thu 26 Jun 2008, 15:56

Loja symbyllur me Razen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Naki prej Thu 26 Jun 2008, 15:57

morena shkruajti:Gjermania nuk ka shpresa ..Sivjet ka per ta mar Rusia 8)
8) 8) sa te ja fus Rusis
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Musafir prej Thu 26 Jun 2008, 15:59

Zemera_e_thyer shkruajti:gjermania do fitoj mi e poshter ok kis 8)

Mad Mad danc danc danc danc :**/**:

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Musafir prej Thu 26 Jun 2008, 16:00

Earthwoman shkruajti:

GJERMANIA


Mad Mad Mad danc danc danc danc danc danc

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi