» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Shko poshtė

Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga blina prej Sun 20 Apr 2008, 17:55

Tashme virtualiteti eshte bere si nje pjese e realitetit tone, eshte nje vend ku vim per te kaluar merzitjen, por me raste na shtohet me shume, dashje pa dashje na ka hyre ne zemer kjo bote virtuale ku kemi njohur persona vertet te kendshem edhe pse jo kemi takuar miq te rinje qe i kemi edhe sot e kesaj dite miq real.


Une dua tju bej nje pyetje.

Sa te sinqert jeni ju ne boten virtuale, ato qe shkruani i keni te verteta reale apo trillime momenti per te terhequr vemendjen e duikuj deri sa ai dikush te meshiroj ty.


A jeni vetvetja ne virtualitet ju,ne forume, ne msn neper chate te ndryshme?

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11441
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Naki prej Sun 20 Apr 2008, 18:01

Teme e qelluar eshte kjo.
Une po jap pergjigjen time ashtu siq e ndjej dhe bej.
Ne chate, forume apo me thjesht ne boten e internetit me shume futem per te kaluar kohen dhe per te kontaktuar me miq.
Bota virtuale eshte e mundur edhe nga interneti sepse vete jam deshmitar i saj.
Ne pyetjen sa te sinqert jeni? Une pergjigjem jam i sinqert sikurse ne jeten reale. Ate qe do ja thoja njeriut ne jeten reale do ja thoja edhe ne chate, forume apo gjekundi.
Varet nga kategorit e shkrimeve nese tema ka humor atehere flasim me humor por ne teresi sinqeriteti eshte me i miri dhe kete besoj se 100% e kam perdorur. ne shume raste aq kam qene i sinqert sa shumica din shume edhe per jeten time private.
Flm

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga 666 prej Sun 20 Apr 2008, 19:30

eshte shume i rrezikshem...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11184
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Naki prej Sun 20 Apr 2008, 19:48

666 shkruajti:eshte shume i rrezikshem...
e vertete shume kjo

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga mirela prej Sun 20 Apr 2008, 23:43

varet po zakonisht neper chate spara tregoi shum gjona per vete jo se sjam e sinqerte po sikur sme pelqen ti tregoi lloj trangulli se kush jam e nga jam dhe genjej ja kaq Embarassed Embarassed kurse ne forum ndryshe puna

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11471
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga 666 prej Mon 21 Apr 2008, 00:08

prape genje mi Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11184
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 21 Apr 2008, 09:18

mirela shkruajti:varet po zakonisht neper chate spara tregoi shum gjona per vete jo se sjam e sinqerte po sikur sme pelqen ti tregoi lloj trangulli se kush jam e nga jam dhe genjej ja kaq Embarassed Embarassed kurse ne forum ndryshe puna

mirela me ty jam edhe une 100%
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11292
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga 666 prej Mon 21 Apr 2008, 20:47

hmmmmm
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11184
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga memaliaj prej Tue 22 Apr 2008, 08:23

tema eshte interesante
une pervete ne chat jam me pak i sinqert se ne forum
mendoj se jam diku te 95% i sinqert ketu
sa per ne chat hajt se flasim prap blina
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga mirela prej Tue 22 Apr 2008, 23:02

hmmmmm dua te di ca mendon ky 99 8)


ps.memaliaj ca pseudonimi ke ti ne chat te faqet

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11471
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga stupenda prej Wed 07 May 2008, 10:01

Une jam e sinqerte per veten time shume biles po ndonjher genjej se disa behen te besdisshem.

P.s. memaliaj e ka memaliaj edhe ke faqet njesoj e ka pseudonimin
avatar
stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 11367
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga princesse prej Wed 07 May 2008, 10:06

Sinqeriteti ska qmim por virtualiteti ka forma si te kuptohet dhe skam koment ketu.
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 11340
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 04:11

Eshte gabim i madh nese tregohemi te sinqerte ne boten virtuale. Gjithmone te hakmerret!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga memaliaj prej Mon 19 May 2008, 14:01

Kotelja shkruajti:Eshte gabim i madh nese tregohemi te sinqerte ne boten virtuale. Gjithmone te hakmerret!
domethen ti nuk je as kotele e as 21 vjec .
po te imagjinoj pak .
mos je mace mi eee, apo 40 vjecare e stazhionuar hahahahaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 16:30

Terhiqe fjalen se te grriva une ty Shocked
qe jam 21 vjec nuk e lun as topi, sa per ate tjetren te duhet pak kohe ta vertetosh :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga memaliaj prej Mon 19 May 2008, 16:38

Kotelja shkruajti:Terhiqe fjalen se te grriva une ty Shocked
qe jam 21 vjec nuk e lun as topi, sa per ate tjetren te duhet pak kohe ta vertetosh :puthje:
fjala jote eshte ligj per mua.
pse nuk ma shkurton pak kohen ti kotele.
(***) (***) (***) (***)
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 16:40

E pse ta bej?! danc

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga memaliaj prej Mon 19 May 2008, 16:41

Kotelja shkruajti:E pse ta bej?! danc
shume e thjesht , sepse ti me pelqen
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 16:43

Me duhet te iki se kam gjume Embarassed
gjithe diten kam fjet ne klase 8)
flasim me vone kis

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga memaliaj prej Mon 19 May 2008, 16:44

ok
dhe une duhet te iki se tani mbarova orarin e punes.
te puth fort.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga mirela prej Mon 19 May 2008, 18:29

hmmmmm presion memaliaj qendro burr re Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11471
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga memaliaj prej Tue 20 May 2008, 11:16

mirela shkruajti:hmmmmm presion memaliaj qendro burr re Very Happy Very Happy
hahahahahahahhaaaaaa
burri zduket vetem te presioni mi hahahaaaa
burri duhet dhe te terhiqet ndonjeher , te jet kavaliar , xhentil ne maksimum dhe mbi te gjitha i mirekuptushem dhe tolerant. Very Happy Very Happy Very Happy
mirela hahahaa te puth yll .
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga princesse prej Thu 16 Sep 2010, 12:28

Virtualiteti ka forma si te kuptohet varet nga shume faktor. Nuk duhet besuar por nuk duhet edhe tejkaluar disa perkufizime.
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 11340
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga deti prej Thu 16 Sep 2010, 16:03

Eshte i paktė. Me shume shtiremi se sa qe jemi ne te vertete.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 16 Sep 2010, 18:15

Me pak fjale virtualiteti eshte si nje stervitje e personalitetit tone per ne shoqerine reale ku eshte thelbi i atyre qe duhet te dalin ne keto fjalime...

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Naki prej Fri 17 Sep 2010, 01:31

E Dashuruar shkruajti:Me pak fjale virtualiteti eshte si nje stervitje e personalitetit tone per ne shoqerine reale ku eshte thelbi i atyre qe duhet te dalin ne keto fjalime...
Une nuk mendoj se virtualiteti eshte nje stervitje E Dashuruar. Njeriu ka ndjenja e fjala eshte percuesja e pare e ketyre ndjenjave njerezore ne trurin tone.Nese do ti shkruajme dikujt ne virtualitet fjale te bukura e te embla ai patjeter do te afeksionohet pas ketij personi e do mundohet te jete gjithmone afer me kete njeri.Pas ekranit te pc-se ndodhet dikush qe e ka emrin njeri qe ka nje trup nje mendje nje zemer dhe nuk eshte robot qe mundesh ti thuash shpirt apo zemer e me pas ti thuash injorant apo budalla e te mos reagoje.Bota eshte shume e vogel me ka rastisur qe persona te njejte ti takoj ne disa forume e besa disa i kam takuar edhe live dhe kam patur nje shoqerim bukur te gjate.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 17 Sep 2010, 18:25

Une nuk e kuptoj pse behen pyetje te tilla, sinqeritet ne virtualitet.
Quhet bote virtuale, dhe nuk mund ti besosh, keshtu qe pse nuk mundohemi qe te gjithe thjesht te argetohemi, pak rendesi ka se sa jemi te sinqerte. Normalisht ne cdo teme jap mendimin tim, por per sa i perket sinqeritetit mjafton te jesh i sinqerte deri ne kufirin qe nuk cenon vetveten.
Ne boten virtuale sillem normalisht pa dale nga kufijte e vetvetes.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10991
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga epanjohura prej Fri 31 Jan 2014, 19:45

Nuk kam cfar te genjej,por une asnjehere nuk jame kurreshtare nga natyra, dhe shumica e miqve te mij virtual shpesh me bejne kritika pse nuk i pyes per privatesin e tyre....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5648
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Naki prej Fri 31 Jan 2014, 23:35

Sinqeriteti eshte virtyt i njeriut dhe behet i pavlefshem me persona te pavlefshem. Pyetja ku ndodh kjo? Ne virtualitet. 

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Eidisi prej Fri 21 Feb 2014, 23:04

Aman ku ka sinqeritet ne Virtualitet  hahahaha  Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6212
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Feb 2014, 23:22

Aman duhet ta kuptojme se virtualia eshte vetem nje kalim kohe dhe ashtu do te mbetet... Rrjetet sociale e web faqe te ndryshme qellim kan perfitimet financiare dhe kur ata/ato mbushin xhepat ose nuk ju shkon mbyllen. Pyetja ku mbeten  gjithe ato fjale e thenje !?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sinqeriteti ne Virtualitet!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi