» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

?? Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga wendi prej Mon 21 Apr 2008, 19:43

C'vend ze familja tek ty love
avatar
wendi

Shteti : Tirana City
Postime : 10
Kyējet nė forum : 11850
Regjistruar mė : 23/09/2007

http://www.alreklama.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Apr 2008, 20:08

Eshte e shenjet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga akili prej Mon 21 Apr 2008, 20:20

nuk ka gje apo dicka qe i ze vende familjes
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11334
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Musafir prej Mon 21 Apr 2008, 21:01

Nuk krasohet me as nje gje ..

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga ylli prej Tue 22 Apr 2008, 23:55

gjeja me e shtrejt , gjeja me e bukur
,, i mjeri ai qe nuk e ka ,,
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11243
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga mirela prej Wed 23 Apr 2008, 00:10

MENDOI SE SKA NJERI TA MENDOI NDRYSHE SE FAMILJA ESHT GJEJA ME E SHTREJTE NE BOTE QE TE DON DHE STE BRAKTIS KUUUUUUUURE Smile

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11630
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga visitor prej Wed 23 Apr 2008, 09:20

Nuk krahasohet me asgje ne bote

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11642
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga e_jona_kosova prej Wed 23 Apr 2008, 18:51

Oh nuk krahasohet me hiq gje absolut me hiq gje
avatar
e_jona_kosova

Shteti : Kosova
Postime : 33
Kyējet nė forum : 11434
Regjistruar mė : 11/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga bovari prej Wed 23 Apr 2008, 19:56

Deri tani nuk me eshte dhene rasti te di sa e rendesishme eshte familja ama sa e rendesishme jam per veten time e di.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12096
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 09 Jun 2008, 12:20

Per mua eshte gjeja me e shtrenjte ne Bote nuk munde ta pershkruashe dote nuk ka fjale se sa e shtrenjte eshte famijla

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11451
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Jun 2008, 13:24

Familja eshte hallka qe lidh dy bote te ndryshme.Kur je nje familje ndoshta dhe nuk e kupton rendesine por kur je larg duhet me shume se gjithcka dhe te duhet te besh rolin e cdokujt ne familje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Naki prej Mon 09 Jun 2008, 14:46

Familja per mua eshte gjeja me e rendesishme ne bote. Nese familja funksionon drejte atehere edhe frytet e saj jane shume cilesore.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Jun 2008, 16:20

Familja eshte e shenjte per mua ,e pa zvendesushme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Naki prej Mon 09 Jun 2008, 18:57

morena shkruajti:Familja eshte e shenjte per mua ,e pa zvendesushme.
cig e paske kaluar provimin si duket apo te eshte sheruar kemba 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Jun 2008, 12:01

sja vlen ti pergjigjesh kesaj pyetje qe ka bere wendi se eshte nje pyetje retorike mendoj une, gjithmon dihet pergjigja e kesaj pyetje.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 17:47

Naki shkruajti:
morena shkruajti:Familja eshte e shenjte per mua ,e pa zvendesushme.
cig e paske kaluar provimin si duket apo te eshte sheruar kemba 8)
shum i sakte te dya jan .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga visitor prej Tue 08 Jul 2008, 12:53

Ah bre familja .....
Eshte e shenjet por edhe jeta eshte e shenjet..... mjer ai/ajo qe se kupton nje zemer te thyer.
harroni veset dhe zakonet o e dashura familje jeta e rinise nuk ben te shkoj ne zi vetem pse ju doni te jeni kryelart.
O ju baballare e ju nena, ju vellazer e ju motra ndiheni ju krenar qe keni koken larte dhe bota ju thote kalimthi nje fjale "ju lumte bre burra se vertet jeni te mdhenje..." mburreni ju me keto epitete rruge ? Po bija juaj qe derdh lote dhe nga zemra saj pikon helmi ju nenqmon juve pse kerkon te jetoj e lire? Mos ze Allahu do ju ndeshkoj krenaria juaj do jete me e ulet se e nje kafshe gjysme te ngordhur qe askush nuk do qaj koken as te ju hudh ne mbeturina sepse do kete nje ere te keqe qe te gjithe do ikin...

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11642
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga blina prej Tue 08 Jul 2008, 13:37

Familja per mua eshte diqka shume e shejte menjher pas zotit vjen ajo une e perdor nje shprehje nje njeri qe nuk eshte per famijen e vet nuk mund te jet per aske tjeter une baj shume per familjen time por prap me duket se nuk po mundem te baj dhe aq per ta sa e meritojn.Andaj ju forumist te nderuar pa hetizim ti qmoj dhe nderojm familjet tona deri ne max.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11600
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jul 2008, 16:55

Shota shkruajti:Ah bre familja .....
Eshte e shenjet por edhe jeta eshte e shenjet..... mjer ai/ajo qe se kupton nje zemer te thyer.
harroni veset dhe zakonet o e dashura familje jeta e rinise nuk ben te shkoj ne zi vetem pse ju doni te jeni kryelart.
O ju baballare e ju nena, ju vellazer e ju motra ndiheni ju krenar qe keni koken larte dhe bota ju thote kalimthi nje fjale "ju lumte bre burra se vertet jeni te mdhenje..." mburreni ju me keto epitete rruge ? Po bija juaj qe derdh lote dhe nga zemra saj pikon helmi ju nenqmon juve pse kerkon te jetoj e lire? Mos ze Allahu do ju ndeshkoj krenaria juaj do jete me e ulet se e nje kafshe gjysme te ngordhur qe askush nuk do qaj koken as te ju hudh ne mbeturina sepse do kete nje ere te keqe qe te gjithe do ikin...
Shota per familjen rrespekte skam cka te bej kurse per mjekrren vetem fishkello :bum: smoking

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga visitor prej Wed 09 Jul 2008, 08:37

Naki shkruajti:
Shota shkruajti:Ah bre familja .....
Eshte e shenjet por edhe jeta eshte e shenjet..... mjer ai/ajo qe se kupton nje zemer te thyer.
harroni veset dhe zakonet o e dashura familje jeta e rinise nuk ben te shkoj ne zi vetem pse ju doni te jeni kryelart.
O ju baballare e ju nena, ju vellazer e ju motra ndiheni ju krenar qe keni koken larte dhe bota ju thote kalimthi nje fjale "ju lumte bre burra se vertet jeni te mdhenje..." mburreni ju me keto epitete rruge ? Po bija juaj qe derdh lote dhe nga zemra saj pikon helmi ju nenqmon juve pse kerkon te jetoj e lire? Mos ze Allahu do ju ndeshkoj krenaria juaj do jete me e ulet se e nje kafshe gjysme te ngordhur qe askush nuk do qaj koken as te ju hudh ne mbeturina sepse do kete nje ere te keqe qe te gjithe do ikin...
Shota per familjen rrespekte skam cka te bej kurse per mjekrren vetem fishkello :bum: smoking
Hahahahahaah. Ok po nese te fishkelloj cfar eshte qmimi qe duhet te paguaj apo e ben kete falas si oficer policor qe je ?

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11642
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga deti prej Wed 09 Jul 2008, 12:13

Familja eshte gjithcka:

Ajo te lind, te rrite dhe edukon, ajo te jep ngrohtesi dhe te qendron prane ne cdo situate.

Nuk ka gje me te shtrenjt se familja. E varfer apo e pasur, ajo eshte e shenjt gjithmone.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13747
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Jul 2008, 12:38

Shota shkruajti:
Naki shkruajti:
Shota shkruajti:Ah bre familja .....
Eshte e shenjet por edhe jeta eshte e shenjet..... mjer ai/ajo qe se kupton nje zemer te thyer.
harroni veset dhe zakonet o e dashura familje jeta e rinise nuk ben te shkoj ne zi vetem pse ju doni te jeni kryelart.
O ju baballare e ju nena, ju vellazer e ju motra ndiheni ju krenar qe keni koken larte dhe bota ju thote kalimthi nje fjale "ju lumte bre burra se vertet jeni te mdhenje..." mburreni ju me keto epitete rruge ? Po bija juaj qe derdh lote dhe nga zemra saj pikon helmi ju nenqmon juve pse kerkon te jetoj e lire? Mos ze Allahu do ju ndeshkoj krenaria juaj do jete me e ulet se e nje kafshe gjysme te ngordhur qe askush nuk do qaj koken as te ju hudh ne mbeturina sepse do kete nje ere te keqe qe te gjithe do ikin...
Shota per familjen rrespekte skam cka te bej kurse per mjekrren vetem fishkello :bum: smoking
Hahahahahaah. Ok po nese te fishkelloj cfar eshte qmimi qe duhet te paguaj apo e ben kete falas si oficer policor qe je ?
Ok shota ti e dine qe une lek nuk dua, as dhurata se nuk korruptohem 8) , nuk dua as ari... Shota e leme keshtu une po ekry punen pastaj mendoj cfar te kerkoj ok 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Sihana prej Wed 09 Jul 2008, 18:03

Gje me e shtrejte duke mos gjetur fjale me te pershtateshme per ta pershkruar,shum me mungon familja ime Sad

P.S pa familjen mendoj se nuk do rrij dot minuta larg saje e kam fjalen per familjen time te vockel qe ka shum dashuri,spo me pritet momenti kur te sjell ne jete anetaren me te vockel te familjes Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy danc

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12170
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Jul 2008, 20:02

Shume e vertet sihana. Ne nganjehere ( une dhe morena ne vecanti po dalim nga temat e i falenedroj adminet dhe moderatoret qe nuk po na japin ndonje kick apo ban) askush nuk mund te mohoj se familja eshte e shejt. Ka raste shume te rralla amo mund te numerohen te tilla raste. Ketu do i kushtoja nje kujdes te vecant edhe edukates se familjes sepse nje familje me edukat vetem sa shenjtrohet me shume.
Sa e lehte dhe sa e veshtire eshte per ju vajza te jeni te sukseshme ne familjen e re qe keni zgjedhur ,por edhe nje bashkshorte dhe nene e mire? Per kete cdo rrespekt dhe nuk po komentoj me shume.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Sihana prej Wed 09 Jul 2008, 21:30

Naki merr paralajmerim per perjashtim nga forumi (per arsye dalje jasht teme )(ti ke perfituar nga zemergjeresia ime qe kam toleruar duke menduar se do e kuptoje vete) nuk te kerkoj njeri te komentoje Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Razz puc puc puc puc puc puc puc puc puc puc puc puc

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12170
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jul 2008, 22:30

sihana shkruajti:Naki merr paralajmerim per perjashtim nga forumi (per arsye dalje jasht teme )(ti ke perfituar nga zemergjeresia ime qe kam toleruar duke menduar se do e kuptoje vete) nuk te kerkoj njeri te komentoje Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Razz puc puc puc puc puc puc puc puc puc puc puc puc
Uffffffffffff une shpetova ..Perjashtoje mi pse e paralajmeron Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 12 Jul 2008, 13:39

...po behej gati te ikte larg. Ishte vetem 19 vjec. Ishte zbehur, nuk nxirrte fjale nga goja. Syte e tij me te thelle se deti ishin krejtesisht te humbur, kthjellesia e tyre ishte turbulluar. Me shterngonte fort, sikur donte ta ngrinte ne perjetesi perqafimin tone! Shpirti me ishte ndare ne mijera copeza, secila me e pervuajtur se tjetra. 'Kujdesu per prinderit' - me tha tek po me perqafonte deri ne mekat. Mezi u largua, duart nuk i shkepuste dot nga te miat. U degjua thirrja e fundit per nisje, sikur ra gongu!! Dalengadale u zhduk ne qiell, duke lene pas trishtimin, mallin...
Kaluan shume dite, shuume muaj. Ai po behej i gjalle cdo dite e me pak. Jeta po e terhiqte zvarre. Ia kishin futur tmerrin ne palce. Frika e kishte ushqyer cdo qelize te trupit te tij. Malli me mbyste shume e me shume, atij ia kishte marre shpirtin qysh moti...
E kishin gjetur ne gjume, mbase po enderronte shtepine, familjen, femijerine e cila duhet t'i jete bere nje jete e larget. Shume here ia lane ne gjysme endrrat, deshirat... Shume here e bene te qante, edhe pse po behej burre e bukuria e tij te vriste syte! E derguan t'i bente shoqeri krimineleve, te semureve psiqik, te varferve, te cmendurve!!! 'Me ka zene policia' - u degjua dritherime tij, qe nga largesia e madhe qe na ndante sikur u shua ngadale, mezi arriti deri tek veshi im... E kishin zhveshur, duke analizuar cdo pjese te trupit te tij. Mbi nje tavoline te zeze, kishin bere ekzibicione te ndryshme me zingjirin e tij. 'E kam nga nena ime!' - u kishte thene. Ankthi po shtohej. Ai nuk behej i gjalle. Netet nuk u ngjanin me neteve! Cdo ze, cdo thirrje me pushtonte trupin. Doja te ishte ai! Malli dhe nevoja per te po me corodisnin! Po dilja nga vetja ime. Ai vuante tmerrin. Ndonjehere i bija me grusht kokes time, e cila padashje mendonte qe ai nuk jetonte me. Ne mendje e kisha te ngrire imazhin e tij. Doja ta thyeja ate imazh, ta prekja me duart e mia e ta zbusja mllefin qe po zgjeronte horizonte ne shpirtin tim. Ku ishte, valle?!
...jam une... vellai yt... po kthehem - nuk u besoja vesheve te mi!!! Ai po vinte. Ishte pune ditesh, tha ai. "Pune ditesh!!!", cfare ironie. Dite, qe sado te vogla te jene, ndryshojne jetera njerezish. Koha s'te fal! Nuk e fali as ate. Akoma e pres kthimin e tij. Vazhdon te me mungoje tmerrsisht. Gjysmen e zemres time vazhdon ta kete me vete! Cdo mbremje lutem per te, qe mengjesi te ma sjelle prane. Cdo mengjes lutem, qe perendimin e diellit ta presim bashke. Dielli lind e perendon, atje larg... e jeta vazhdon te na terheq zvarre... te dyve!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13923
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Geri prej Sat 16 Aug 2008, 15:52

familja esht gjoja me e shtrenjt per mua kur deri me sot 20 vjet nuk e kam ndier mungesen e nanji gjoje cfar kam dash e kam pat une i kam si shok e jo si prind fol cdo gjo me familjen,pastaj gjon qe na e prishin qefin jan gjona zemrash jashte familjes cdo kujt i ndodhe familja esht vet jeta e cdo njjeriu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga visitor prej Sun 17 Aug 2008, 14:59

Ka raste kur ne biem viktim e qejfeve te familjes por prap duhet te themi se eshte e shenjet Sad

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11642
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga tigri i zi prej Sat 30 Aug 2008, 21:43

per mua familja eshte shume rendesishme kam respekt te mash per familje
avatar
tigri i zi

Shteti : itali
Postime : 8
Kyējet nė forum : 10833
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga dano prej Thu 11 Sep 2008, 17:38

Familja eshte ajo e cila ku srron dot as rinia po ashtu edhe pleqeria
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11464
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Voglushja prej Mon 17 Nov 2008, 15:21

familja per mua eshte mbi te gjitha

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 19 Nov 2008, 11:29

Aq sa do tė jem unė i rėndėsishėm pėr familjen.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12195
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga peja prej Sun 23 Nov 2008, 11:40

familja asht gjeja ma e shejt e jetes

peja

Shteti : gjermani
Postime : 9
Kyējet nė forum : 10572
Regjistruar mė : 23/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Nov 2008, 14:12

Kur hy ne forume harroj te dal, dhe besoni se ne forume mesova qe raza ime ka 3 jave qe qenka shtatzene 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Adem Berisha prej Sun 23 Nov 2008, 16:12

Raza 3 javė? hajde urime, urime e ishalla ti ban treneq pra.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12195
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga peja prej Sun 23 Nov 2008, 16:59

qysh more tre neq po ma mir asht kan kater neq se kosova ka nevoj per njerz

peja

Shteti : gjermani
Postime : 9
Kyējet nė forum : 10572
Regjistruar mė : 23/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 15 Dec 2008, 16:30

familja ėshtė dhuratė e shejtė nga krijuesi dhe si e tillė ka vendin mė tė rėndėsishėm nė jetėn njerėzore.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13962
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Prishtinalia prej Mon 15 Dec 2008, 17:12

Adem Berisha shkruajti:Aq sa do tė jem unė i rėndėsishėm pėr familjen.
No coment mbas keti shkrimi
avatar
Prishtinalia

Shteti : Prishtine
Postime : 12
Kyējet nė forum : 10506
Regjistruar mė : 15/12/2008
Profesioni : Punetor

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Voglushja prej Mon 15 Dec 2008, 21:04

Prishtinalia shkruajti:
Adem Berisha shkruajti:Aq sa do tė jem unė i rėndėsishėm pėr familjen.
No coment mbas keti shkrimi

per mua familja eshte mbi gjithqka

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi