» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Dec 2008, 21:20

Shum e rendesishme
Eshte si ajri pa te sjetojm dot

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Erza prej Mon 29 Dec 2008, 17:56

Familja per mua eshte shume e shenjte dhe e shtrenjte, une jam e sigurte se do jepja lumturine time per femijet e mi.
avatar
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Erza prej Tue 30 Dec 2008, 14:59

Te pershendes Lukja po motra kjo eshte normale gjithmone prindi sakrifikon per femijet. Jemi te obliguar te ju sigurojme nje te ardhme mbasi edhe i sollem ne kete bote.
avatar
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 15:03

Nuk e di per te tjr por per mua eshte gjeja me e rendesishme. Pa ato njeriu nuk mund te ece perpara kur ka nje veshtesi,nuk mund te formoje nje karakter te mire, nuk mund te behet nje njeri tamam i kompletuar.Famijlja sado e mire apoe keqe ka nje rol kryesor tek ne. Une falenderoj zotin qe me ka dhen nje familje kaq te mire dhe te bashkuar sepse e di qe kur do te drejtohem tek nje pjestar e di qe do me ndohmoje pa kerkuar asnje shperblim sikurse ndodh shpesh her ne shoqeri ...

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11942
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga DEA prej Wed 07 Jan 2009, 01:42

Per mua familja eshte gjeja me e shtrenjte ne kete bote dhe me pak fjale eshte "shenjtesi "...
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 10470
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Don@@ prej Thu 08 Jan 2009, 11:58

familja per mua eshte gjithqka ne kete bote,mbi te gjitha eshte gjithesia
avatar
Don@@

Shteti : Gjakove
Postime : 13
Kyējet nė forum : 10507
Regjistruar mė : 13/12/2008
Profesioni : Nxense

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga ESTER prej Thu 08 Jan 2009, 14:12

familja per mua eshte gjithēka ,dhe me nje fjal te vetme do te thoja e SHENJT
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10438
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Jan 2009, 15:21

Familja eshte e shenjte per mua ,e pa zvendesushme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga sirena prej Thu 08 Jan 2009, 22:39

Familja eshte gjeja me e shtrenjte per mua dhe sigurisht e pazevendesueshme ne perjetesi ...!

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12157
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Naki prej Thu 08 Jan 2009, 22:42

Mua babi me ka vdeke Sad nena cdo dite po kerkon te shkoj tek ai Sad Raza me ka lene cig ( ketu skam ankesa ) fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Jan 2009, 22:47

Naki shkruajti:Mua babi me ka vdeke Sad nena cdo dite po kerkon te shkoj tek ai Sad Raza me ka lene cig ( ketu skam ankesa ) fest
Ke dy egjell qe jan shume te rendesishem per ty.Sa per Razen nje fishkellim dhe vin 10 per njeher fest

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 08 Mar 2009, 00:49

FLM PER KETE TEME ..FAMILJA IME ESHTE ME E SHTRENJT SE ASGJO NE BOTE EDHE JAM KRENARE TA KEM ATE FAMILJE SEPSE ME KA RRITUR ME HALLE EDHE MUNDIME TE MEDHAJA UN FLAS PER ESPERIENCE PERSONALE
SEPSE JAM RRITUR NE NJE FAMILJE KU VUANIM EDHE PER BUKEN E GOJES EDHE NUK JAM PISHMAN QE THEM KETE GJE ESHT REALITET
FAMILJA ESHT AJO QE ME KA EDUKUAR EDHE ME KAN MESUAR SE CFAR ESHTE RRESPEKTI CFAR ESHT EDUKATA CFAR ESHTE SHOQERIA EDHE CFAR ESHTE JETA E VESHTIRE EDHE JETA ME MUNDIME E SAKRIFICE
EDHE UN TANI JETOI NE ITALI ME FAMILJEN TIME EDHE GJDO GJE QE SOT E KAM E KAM KRIJUAR ME DJERSEN TIME EDHE ME NDIHMEN E VELLEZERVE TE MI KLEA

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17616
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Dita prej Sun 08 Mar 2009, 07:13

Familja per mua eshte gjeja me e rendesishme ne bote por nqs familja ime do ishte kunder djalit qe un e du me te vertet ateher familja ime do e humbiste ket rendesi.Dashurin e vertet midis dy njerzve se ndan dot asgje por vetem vdekja.
:secret:
avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10805
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga zymer prej Sun 08 Mar 2009, 10:34

Para Islamit familja ka qene e bazuar ne keqtrajtim dhe presion (shtypje). Te gjitha ceshtjet kane qene te kontrolluara vetem nga burrat, apo me fjale te tjera nga meshkujt.

“Zoti yt ka dhene urdher te prere qe te mos adhuroni tjeter pos Tij, qe te silleni ne menyre bamirese ndaj prinderve. Nese njerin prej tyre, ose qe te dy, i ka kapur pleqeria prane kujdesit tend, atehere mos u thuaj atyre as “of-oh”, as mos u be i vrazhde ndaj tyre, po atyre thuaju fjale te mira (te buta, respektuese)

Pra...familja eshte gjeja me e rendesishme dhe me e pazevendesueshme ne jeten e njeriut. Ajo eshte baza e shoqerise, nje shoqeri me familje te konsoliduar eshte ne baza te forta dhe e kunderta. Shoqeria ka rolin e saj, por pas familjes.
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11771
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga visitor prej Sun 08 Mar 2009, 12:05

Zymer shume mire e ke thene mo koleg i bashkohem mendimit tend

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11639
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga zymer prej Sun 08 Mar 2009, 12:27

FAlemnderit Shota por kjo fjala "koleg"...??? :auuu:
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11771
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga lolita prej Sun 08 Mar 2009, 13:05

Familja per mu eshte gjeja ma eshtrenjet ne bot idu shum koma raspekt jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15625
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga MiTi prej Sun 08 Mar 2009, 17:29

Familja per mua eshte shum e Rendishme dhe gjithka shum e mir per mua
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10677
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 14:14

Familja ime per mua eshte cdo gje ajo ze nje vend te veqant ne mua
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 11035
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Morena prej Thu 17 Dec 2009, 16:42

Familja ,zen vendin e pare ne jete!Dhe eshte gjeja me e rendesishme per mua!

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9602
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga bora prej Thu 17 Dec 2009, 18:07

shume e rendesishme eshte
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 07 Jan 2010, 17:29

Familja, themeli i nje shoqerie te shendetshme. E cilesuar si "KRYEVEPRA"e natyres familja mbetet gjeja me e shtrenjte per nje njeri, sepse pas cdo rreximi do kesh diku ku te perplasesh koken dhe pas cdo zhgenjimi do gjesh gjithmone familjen qe behet pjese e dhimbjes tende dhe e gatshme per te te ndihmuar ne menyre te pa kushtezuar. Familja ime eshte dhe do mbetet gjeja me e shtrenje per muA dhe prinderit e mi do te mbeten njerezit me te mrekullueshem ne bote. Sakrifica, besimi , ndershmeria dhe drejtesia jane me te vertete gjerat qe admiroj dhe vleresoj me shume tek familja ime, duke shpresuar qe dikur t'jua shperblej gjithcka.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11147
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga lindushi prej Sat 13 Mar 2010, 22:03

Familja ime eshte cdo gje per mua .Pa te sdo e imagjinoja kurr jeten mbi te gjitha
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 9237
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga blerina-kumanova prej Sat 13 Mar 2010, 22:04

Sa nuk mundem ta pershkruaj...

blerina-kumanova

Shteti : Kumanova
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9192
Regjistruar mė : 09/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 18 Jun 2010, 17:28

Familja eshte shum e shenjte eshte e vetmja qe mundet te ndihmoje mundet te japi nje keshille mundet te mesoj kur gabon edhe kur humbet mundet te gjindet ne kohet e veshtira eshte e vetmja ne kete bote qe mundet te jete reale ne gjdo hap te jetes tende ,,

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17616
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Mirja prej Fri 18 Jun 2010, 22:48

Shum shum shum esht rendesishme familja ime per mua
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 23:17

Sa vet jeta ime, sepse ata jan Jeta ime:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 02 Aug 2010, 18:28

E vetmja gje qe me ben te ndjehem mire eshte familja ime nuk ka vler qe mundem ta barazoj ate sepse per mua eshte shum e shejt

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17616
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga albi prej Mon 02 Aug 2010, 18:45

familja asht e shajtit
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 02 Aug 2010, 20:10

me shum se vet jeta ime, pa familjen sdo isha sod ketu

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12923
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Aristogata prej Mon 02 Aug 2010, 23:25

eshte gjithcka per mua

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10693
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga albi prej Tue 03 Aug 2010, 12:02

familja asht jeta ime
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga PRINCO prej Tue 03 Aug 2010, 14:42

familja eshte nje ceshtje shum e rendesishme ne jeten e cdo kujt,por ketu duhet te behet sakrific,per me imbajtur raportet e mira me familjen...
Muhamedi a,s ka than " ma i miri nder jush eshte ai qe eshte me imir me familjen evet"

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9460
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Arjana prej Tue 03 Aug 2010, 15:22

familja esht trungu i shtepise,sigurisht qe luan rolin me te rendesishem per te gjithe...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15055
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Google prej Fri 01 Oct 2010, 08:25

i du shum kaloi shum koh me ta mundohem qdo minut tju kushtoi familjes time m enji fjal esht e shenjt Smile

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 8637
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 01 Oct 2010, 09:58

Me shume se jeta ime, pa familjen se mendoj dot jeten time

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga deti prej Fri 01 Oct 2010, 10:00

Nuk ka gje me te rendesishme, me te vlefshme dhe me te dashur se familja.
Une kam pasur fatin te jem pjesetar i familjes me tre breza ne te: gjysherit, prinderit dhe ne femijet. Raporti i dyfisht prinder - femije dhe raporti tjeter shume i vecantė niper - gjysher eshte dicka e pa pershkruar. Jo te gjithe sot e kane kete fat apo mundesi. Une kete e kisha dhe jam shume i lumtur.

p.s. rendesine e familjes me se miri e mesojme kur behemi vet prinder dhe e krijojme familjen tone.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13744
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 01 Oct 2010, 14:47

Per mua familja eshte gjeja me e cmuar edhe gjeja me e shtrenjet ne jete nuk do e nderroj me asgje ne bote panvarsisht rethanave qe mund te vijne.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11704
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga albi prej Fri 01 Oct 2010, 16:14

familja per mua ka qen gjoja me e shtrajt dhe e shajtit
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 01 Oct 2010, 17:15

Familja eshte me e cmuar qe ekziston ne jete

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17616
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa e rendesishme eshte familja per ty?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi