Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
identifikimi Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
identifikimi Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
identifikimi Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
identifikimi Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
identifikimi Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
identifikimi Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
identifikimi 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
identifikimi Vote_lcapidentifikimi Voting_baridentifikimi Vote_rcap 
Geri (7161)
identifikimi Vote_lcapidentifikimi Voting_baridentifikimi Vote_rcap 
lolita (6766)
identifikimi Vote_lcapidentifikimi Voting_baridentifikimi Vote_rcap 
Annika (6751)
identifikimi Vote_lcapidentifikimi Voting_baridentifikimi Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
identifikimi Vote_lcapidentifikimi Voting_baridentifikimi Vote_rcap 
Voglushja (4385)
identifikimi Vote_lcapidentifikimi Voting_baridentifikimi Vote_rcap 
Interesant (4173)
identifikimi Vote_lcapidentifikimi Voting_baridentifikimi Vote_rcap 
Arjana (3724)
identifikimi Vote_lcapidentifikimi Voting_baridentifikimi Vote_rcap 
albi (3377)
identifikimi Vote_lcapidentifikimi Voting_baridentifikimi Vote_rcap 
Adisa (3282)
identifikimi Vote_lcapidentifikimi Voting_baridentifikimi Vote_rcap 

Ora ėshtė Sat 04 Jul 2020, 20:22

 
Ju lutem shkruani identifikimin dhe fjalkalimin pėr tu identifikuar
Harrova fjalkalimin
 
 
Regjistrohu

nuk jeni tė Regjistruar


Regjistrohu