Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_lcapNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Voting_barNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_rcap 
Geri (7161)
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_lcapNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Voting_barNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_rcap 
lolita (6766)
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_lcapNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Voting_barNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_rcap 
Annika (6751)
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_lcapNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Voting_barNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_lcapNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Voting_barNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_lcapNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Voting_barNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_lcapNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Voting_barNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_lcapNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Voting_barNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_rcap 
albi (3377)
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_lcapNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Voting_barNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_lcapNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Voting_barNdoshta Nesėr.... - Faqe 5 Vote_rcap 


Ndoshta Nesėr....

Faqja 5 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 15:49

ndoshta neser nuk me intereson me
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 17218
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Drini prej Sun 25 Apr 2010, 16:02

Ndoshta neser nuk bie shi se na kalbi!
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 14003
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 16:37

ndoshta neser flasim me qete
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 17218
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 25 Apr 2010, 16:38

Ndoshta e nesermja te fal dicka ndryshe nga e perditshmja, reflektim, besim dhe mbi te gjitha guxim.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 13310
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Sun 25 Apr 2010, 16:40

Ndoshta neser nuk me lag shiu sikurse sot.
Besi
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 13091
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 16:41

ndoshta neser i mendoni gjerat me mire
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 17218
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 16:42

Ndoshta neser dritarja e vogel kthehet ne nje planet me shume.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Sun 25 Apr 2010, 16:43

Ndoshta neser e kupton se gjithnje do te jem ky "budalla" i sotit,i cili s'ka nevoje asnjehere per njerez mendje lehte.
Besi
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 13091
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 16:59

se humb kohen kot
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 17218
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Apr 2010, 18:19

ndoshta neser do jem ne kine haha
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 19779
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Aristogata prej Sun 25 Apr 2010, 18:23

ndoshta neser po ne kin cfar kerkon ahahahha:P Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
Aristogata
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12856
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 25 Apr 2010, 19:06

ndoshta neser dote ket qetsi ne ket forum
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 13036
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Apr 2010, 19:36

ndoshta neser do iki nga kina ne stamboll Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 166837
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 19779
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 25 Apr 2010, 19:51

ndoshta neser me plotsohet deshiraa

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 15086
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 20:00

Ndoshta neser iki nga ty vetem per ta ditur nese do me kerkoje...
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 20:34

ndoshta neser do jet me mire
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 17218
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Sun 25 Apr 2010, 21:27

Ndoshta neser do t'me beson vetem pakes me shume se sot.
Besi
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 13091
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 22:03

Ndoshta neser do ja jepja krahet nje femije , por do e lija te mesonte te fluturonte vet.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Apr 2010, 22:07

ndoshta neser labidari do te rrezohet edhe ven labidar tjeter Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 166837
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 19779
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 25 Apr 2010, 22:14

Ndoshta neser e verteta triumfon

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 15187
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 25 Apr 2010, 22:16

ndoshta nester dikush e kupton
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 13036
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Mirja prej Sun 25 Apr 2010, 22:26

Ndoshta neser dot tja kaloj mir
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 13545
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 22:29

Ndoshta neser do e puth ne faqe mirjen
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 25 Apr 2010, 22:32

ndoshta neser mirja me trego te vrteten
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 13036
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 25 Apr 2010, 22:33

Ndoshta neser ndihem me mire se sot

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 15187
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga ActionCode prej Sun 25 Apr 2010, 22:59

Ndoshta Neser Nuk jom gjall 
ActionCode
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 11347
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Mirja prej Sun 25 Apr 2010, 23:06

Ndoshta neser nuk dot bjen shi
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 13545
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga ActionCode prej Sun 25 Apr 2010, 23:08

Ndoshta Nesra Takohem me ndonje Goce :$
ActionCode
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 11347
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 23:09

Ndoshta neser kalon nga lagjia ndonje qytetar super milioner
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga ActionCode prej Sun 25 Apr 2010, 23:16

Ndoshta neser te shof prap

firma.................................................................................................................................................................................
_________________
Ti munohesh mem pengu,ska dert lejohet me endrru

Vdekjes nuk i tutna se jam njeri drejt,gabimet ndaj meje te kushtojn shum shtrejt ....
ActionCode
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 11347
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Apr 2010, 01:12

ndoshta neser dielli rrezaton aty ku ka deshiren e nje drejtesia Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 166837
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 19779
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 01:14

Ndoshta kjo larte ka te drejte duhet te rrezatoj pas cdo shiu Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 166837

firma.................................................................................................................................................................................
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Image110Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Bb_net10Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 21425
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Apr 2010, 01:16

ndoshta neser rrezja te rreh edhe ty aty ku deshira e njeriut te kete shprehjen e fjales se lire Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 153703
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 19779
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 01:18

Ndoshta sillen provat neser Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 153703

firma.................................................................................................................................................................................
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Image110Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Bb_net10Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 21425
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Apr 2010, 01:34

ndoshta neser durim edhe fitim
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 19779
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 01:46

ndoshta neser me rrin 12 e mu si klea Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 984906
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 17218
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 01:48

Ndoshta Arjana e luan pak 12 se me mbyti lemza mua Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 441107 Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 441107 Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 441107

firma.................................................................................................................................................................................
Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Image110Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Bb_net10Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 21425
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 01:51

ndoshta neser naki mbaroi afati per sot Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 984906
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 17218
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Apr 2010, 10:09

Ndoshta neser Interesanti e ka pushime
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 10:11

Ndoshta neser do pushoj pas orarit te punes NeutralNeutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 16046
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndoshta Nesėr.... - Faqe 5 Empty Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi