Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Anėtarėt nė foto Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Anėtarėt nė foto Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Anėtarėt nė foto Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Anėtarėt nė foto Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Anėtarėt nė foto Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Anėtarėt nė foto Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Anėtarėt nė foto 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Anėtarėt nė foto Vote_lcapAnėtarėt nė foto Voting_barAnėtarėt nė foto Vote_rcap 
Geri (7161)
Anėtarėt nė foto Vote_lcapAnėtarėt nė foto Voting_barAnėtarėt nė foto Vote_rcap 
lolita (6766)
Anėtarėt nė foto Vote_lcapAnėtarėt nė foto Voting_barAnėtarėt nė foto Vote_rcap 
Annika (6751)
Anėtarėt nė foto Vote_lcapAnėtarėt nė foto Voting_barAnėtarėt nė foto Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Anėtarėt nė foto Vote_lcapAnėtarėt nė foto Voting_barAnėtarėt nė foto Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Anėtarėt nė foto Vote_lcapAnėtarėt nė foto Voting_barAnėtarėt nė foto Vote_rcap 
Interesant (4173)
Anėtarėt nė foto Vote_lcapAnėtarėt nė foto Voting_barAnėtarėt nė foto Vote_rcap 
Arjana (3724)
Anėtarėt nė foto Vote_lcapAnėtarėt nė foto Voting_barAnėtarėt nė foto Vote_rcap 
albi (3377)
Anėtarėt nė foto Vote_lcapAnėtarėt nė foto Voting_barAnėtarėt nė foto Vote_rcap 
Adisa (3282)
Anėtarėt nė foto Vote_lcapAnėtarėt nė foto Voting_barAnėtarėt nė foto Vote_rcap 


Anėtarėt nė foto

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Anėtarėt nė foto

Mesazh nga clesiano prej Fri 22 Jun 2007, 10:28

po e tregoj une i pari turirin tim:P

Anėtarėt nė foto A_347
clesiano
clesiano

Shteti : itali
Postime : 30
Kyējet nė forum : 14736
Regjistruar mė : 21/06/2007

http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga clesiano prej Fri 22 Jun 2007, 11:52

Anėtarėt nė foto A_458

JA EDH ENJE FOTO TJETER IMJA
clesiano
clesiano

Shteti : itali
Postime : 30
Kyējet nė forum : 14736
Regjistruar mė : 21/06/2007

http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga clesiano prej Thu 28 Jun 2007, 13:55

ketu kam dal para 2 viteve ne kalane e Beratit
Anėtarėt nė foto A_568
clesiano
clesiano

Shteti : itali
Postime : 30
Kyējet nė forum : 14736
Regjistruar mė : 21/06/2007

http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga clesiano prej Mon 09 Jul 2007, 12:10

ja edhe nje tjeter nga une

Anėtarėt nė foto A_580
clesiano
clesiano

Shteti : itali
Postime : 30
Kyējet nė forum : 14736
Regjistruar mė : 21/06/2007

http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Naki prej Tue 10 Jul 2007, 11:59

Anėtarėt nė foto Badovc10
Nje foto ime ne liqenin e Badovcit gjate peshkimit

firma.................................................................................................................................................................................
Anėtarėt nė foto Image110Anėtarėt nė foto Bb_net10Anėtarėt nė foto Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 21866
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Naki prej Mon 13 Aug 2007, 15:22

Anėtarėt nė foto A1-1

Anėtari mė i ri i Forumit

firma.................................................................................................................................................................................
Anėtarėt nė foto Image110Anėtarėt nė foto Bb_net10Anėtarėt nė foto Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 21866
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Kosovarja prej Sat 18 Aug 2007, 11:41

Arlind llokum qenke mo xhan:kiss:
Kosovarja
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 14599
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 13 Oct 2007, 18:58

Arlind Gashi,ėshtėKadare i kėtyre brezave,pos qė duhet pasur parasyshė se veq forumeve,krijimtarinė e vet duhet zgjėruar edhe mė gjėrė,jam pėrpjekur tė ja gjejė rrugėn e cila e drejton te rreshtimi i sukseseve,kam dhėnė disa adresa qė e drejtojnė.

Bėje ate qė tė kam porositur Arlind,pastaj tė premtoj se do tė pėrqafoj.Po nuk e bėre.......
shaban cakolli
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 16563
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Sun 17 Feb 2008, 19:04

Naki shkruajti:Anėtarėt nė foto A1-1

Anėtari mė i ri i Forumit

kis Arlindi bukuroshi ......nuk di si te postoj edhe une nje foto timen por do e vendosja Very Happy
Megjithate e kam nje foto ne avatar Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue 19 Feb 2008, 15:06, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Feb 2008, 15:08

Naki shkruajti:Pershendetje nga Restaurant "TROFTA"
Anėtarėt nė foto 09072007002
foto miku im DETI dhe une Naki e bere me date 09.07.2007

Ju pershendesim
Nakiiii ku eshte fotoja se nuk po e shohim Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Feb 2008, 19:42

gurbetqarja shkruajti:motrushe barby e kan harruar ne troft hahaha

E ka ngren peshku hahahahahah motrushe Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga lovely-shkodrane prej Thu 21 Feb 2008, 17:13

ME VJEN MARRE ME VU FOTON Embarassed Embarassed
lovely-shkodrane
lovely-shkodrane

Shteti : london
Postime : 49
Kyējet nė forum : 14001
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 09:27

Pseeeee?? Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 09:32

Vendose se ska femra te keqe Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 10:19

mua nuk me pelqen ta qes foton se ashtu jam nje shum e keqe vetem zemra esht kryesorja se nuk e kam zemren e keqe

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 10:42

Motrushe je shum e mire ne internet zemra duket Very Happy
Se pak rendesi ka paraqitja kis motrushe
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 11:57

shum flm motrushe edhe per mua ajo vlen se bukuria e zotit esht te jesh nje njeri me sinqeritet apo karakter

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Adisa prej Sat 23 Feb 2008, 14:02

te gjith jemi te bukra sido mos pejanet
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 15085
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Sun 24 Feb 2008, 22:09

Ha pak buke ore Very Happy:D
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Annika prej Sun 24 Feb 2008, 22:11

cig cig cig 8) 8) Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
Anėtarėt nė foto Modera10
Annika
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 17905
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 06:38

pershendetje te dyve shum bukur jeni dalur ne foto por edhe une kam foton e troftes qe jemi dalur ne troft me te vertet esht bukur kah vendlindja ime njashtu e pershendes togerin e Istogut sepse esht dhe mbetet nje njeri me vlera te medha

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 10:30

Naki vetem peshk ha ti ore Very Happy:D:D:D

Ha edhe pak buk qe te shendoshesh pak Razz Razz

Shum i bukur si ambjent aty,

Ju pershendes te dyve,

Naki kur te vim, aty do na e japesh dreken eeee
gurbetqare si thua do na ftoje Very Happy:D:D
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 10:39

motrushe na e vendos ate foto dhe te gjejme gurbetqaren ku esht ne ate foto Very Happy:D:D:D
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 Mar 2008, 09:44

Anėtarėt nė foto Ruwejd11
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 16487
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga memaliaj prej Thu 24 Apr 2008, 16:15

moj foto egoiste pse nuk del
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 14816
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Kotelja prej Thu 24 Apr 2008, 20:51

hahahaha memaliaj... si duket nuk e ka ndermend me dal fotoja jote Very Happy
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 16524
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Apr 2008, 16:14

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:moj foto egoiste pse nuk del
kot ky Shocked Shocked bo gjoja
do me ma pa suratin e morena
do ta fus dhe une nje foto mos u merzit se do ta shuaj kuriozitetin
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 14816
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Naki prej Tue 06 May 2008, 08:43

Ok ja po e ve edhe une timen Very Happy 8)
Anėtarėt nė foto Naki0012

firma.................................................................................................................................................................................
Anėtarėt nė foto Image110Anėtarėt nė foto Bb_net10Anėtarėt nė foto Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 21866
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Annika prej Tue 06 May 2008, 19:02

scratch scratch scratch WOW WOW 8) Very Happy NAKI "Jag blir alldeles till mig, mitt hjärta bankar för dig" Very Happy try this one Naki

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
Anėtarėt nė foto Modera10
Annika
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 17905
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga MANDI prej Tue 06 May 2008, 22:13

une skame nevoi te vendos foton sepse disa nga stafi drejtues me njohin dhe personalisht

dhe pse hidherohen pak nga kjo gje qe une erdha ketu

besoi se ata qe me njohin e kane ende imazhon time dhe pse e di qe do me ofendoin kur te me lexoin
avatar
MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 13816
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 07 May 2008, 12:02

O tironc nuk ma mer menja mer lal qe te jesh TIRONc ti mer se tironcit nuk jan keshtu se jom tironce vet edhe po me ben te dyshoj pak ec mer lal vene foton te shikojme se kush je ose me mire trego se kush qeket ti mer qe te njohim ne shnet lal MANDI
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 14052
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga EMILJANO prej Wed 07 May 2008, 18:34

Evil or Very Mad
si me ja ba qe nuk jam vet ketu, por me kan then se esht fotoja ime .fest
avatar
EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 13910
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga MANDI prej Wed 07 May 2008, 19:15

Zemera_e_thyer shkruajti:O tironc nuk ma mer menja mer lal qe te jesh TIRONc ti mer se tironcit nuk jan keshtu se jom tironce vet edhe po me ben te dyshoj pak ec mer lal vene foton te shikojme se kush je ose me mire trego se kush qeket ti mer qe te njohim ne shnet lal MANDI

booooooooooooooooooooooooooooooooooo

ku do dalesh me kete tironc ti moj goce se spo te kuptoi se me cpo lexoi nga shkrimi ime une skam thene kurr ketu qe jame tironc???

mos e ke lexuar gabim si dihet ndonjeher njeriu dhe ngaterrohet gjate leximit kur eshte me nerva

sa per foton zemra_e_thyer nuk e kame zakon te ve kurr foto ne internet
dhe sa per ate te njohurin pyet disa ketu bazohu me teper te stafi i forumit se do ta shpjegoin ata se kush jame pavarsisht se sdo te thone fjal te bukura per mua per vec ofendimeve

pyet zemra dhe do e gjesh
avatar
MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 13816
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Tue 08 Jul 2008, 10:59

clesiano shkruajti:po e tregoj une i pari turirin tim:P

Anėtarėt nė foto A_347ca surrat te shpifun qe ke mer kaqol:|

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 13644
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Tue 08 Jul 2008, 11:04

clesiano shkruajti:ketu kam dal para 2 viteve ne kalane e Beratit
Anėtarėt nė foto A_568

ti e di se ket foto kur e kam pa kam ra ndashni nty Embarassed love

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 13644
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Tue 08 Jul 2008, 12:01

morena shkruajti:He mi foto thua e foto nuk shof???
as uen nuk shof foto,,por i di ca foto jan se i kam pa dhe i kam ne pc:face:

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 13644
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Naki prej Mon 25 Aug 2008, 08:42

Anėtarėt nė foto The_ch10
Ja po e ve timen po rrezikoj nga te gjitha profesionet 8) shota mos e kopjo 8)


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Tue 02 Sep 2008, 21:18, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Anėtarėt nė foto Image110Anėtarėt nė foto Bb_net10Anėtarėt nė foto Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 21866
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Aug 2008, 08:43

shum foto e bukur
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 15085
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga visitor prej Mon 25 Aug 2008, 09:03

Naki shkruajti:
Ja po e ve timen po rrezikoj nga te gjitha profesionet 8) shota mos e kopjo 8)
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Thank You njeri tash nese ma prish veq pak e din ku e gjen foton Mad Mad Mad Mad edhe um shurdhofsh ti mua se nuk te njof une Shocked Shocked Shocked
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 14243
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Aug 2008, 19:35

Anėtarėt nė foto Bball

Naki ne nje loj basketbolli ka harru me i bo floket geshet Neutral Neutral
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anėtarėt nė foto Empty Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi