Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Dua te Them.. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Dua te Them.. - Faqe 4 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Dua te Them.. - Faqe 4 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Dua te Them.. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Dua te Them.. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Dua te Them.. - Faqe 4 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Dua te Them.. - Faqe 4 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Dua te Them.. - Faqe 4 Vote_lcapDua te Them.. - Faqe 4 Voting_barDua te Them.. - Faqe 4 Vote_rcap 
Geri (7161)
Dua te Them.. - Faqe 4 Vote_lcapDua te Them.. - Faqe 4 Voting_barDua te Them.. - Faqe 4 Vote_rcap 
lolita (6766)
Dua te Them.. - Faqe 4 Vote_lcapDua te Them.. - Faqe 4 Voting_barDua te Them.. - Faqe 4 Vote_rcap 
Annika (6751)
Dua te Them.. - Faqe 4 Vote_lcapDua te Them.. - Faqe 4 Voting_barDua te Them.. - Faqe 4 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Dua te Them.. - Faqe 4 Vote_lcapDua te Them.. - Faqe 4 Voting_barDua te Them.. - Faqe 4 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Dua te Them.. - Faqe 4 Vote_lcapDua te Them.. - Faqe 4 Voting_barDua te Them.. - Faqe 4 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Dua te Them.. - Faqe 4 Vote_lcapDua te Them.. - Faqe 4 Voting_barDua te Them.. - Faqe 4 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Dua te Them.. - Faqe 4 Vote_lcapDua te Them.. - Faqe 4 Voting_barDua te Them.. - Faqe 4 Vote_rcap 
albi (3377)
Dua te Them.. - Faqe 4 Vote_lcapDua te Them.. - Faqe 4 Voting_barDua te Them.. - Faqe 4 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Dua te Them.. - Faqe 4 Vote_lcapDua te Them.. - Faqe 4 Voting_barDua te Them.. - Faqe 4 Vote_rcap 


Dua te Them..

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga E_Bukura Wed 15 May 2013, 11:43

... se askush nuk eshte i veēant secili ka nje te mete..
E_Bukura
E_Bukura

Shteti : Prishtinė
Postime : 7
Kyējet nė forum : 13737
Regjistruar mė : 21/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga PRINCO Wed 15 May 2013, 11:55

dua te them qe e-bukura e ka than nji fjal te meadhe me lart..

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
PRINCO
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 12337
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi Wed 15 May 2013, 15:42

dua te them paqja qoft mbi ju
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Kotelja Wed 15 May 2013, 22:25

... se vazhdoj te befasohem cdo dite.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 16797
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi Wed 15 May 2013, 23:43

kam gjum sonde
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga deti Thu 16 May 2013, 09:55

Dua te them se s'ka me mire se sa kur je mire me veten!
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 16621
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi Thu 16 May 2013, 19:56

Qe ska me mire kur bie ne qetesi

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 9245
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Vizitor Thu 16 May 2013, 21:27

Njeriu i drejte nuk humb asnjeher.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi Fri 17 May 2013, 23:42

nese gjuko drejt do te jesh ne rrugen e ZOTIT
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga deti Sat 18 May 2013, 09:28

Dua te them se inspirimin per jete e kemi kudo. Vetem duhet shikuar me mendje e jo me sy.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 16621
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi Sat 18 May 2013, 10:20

Se njerezit jan mesuar vetem te gjukojne edhe ju eshte erresuar syri te shikojne nga vetja e tyre

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 9245
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi Sat 18 May 2013, 15:30

te isha ne vendlindje per ket vikend
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Vizitor Mon 20 May 2013, 22:43

Qe kam Njofur shum persona qe kan helmin ne zemer .
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi Mon 20 May 2013, 23:01

Qe e kam gjyshin akoma te forte sot ka ber 92 Vjec danc

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 9245
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi Mon 20 May 2013, 23:04

se sonte kam gjum
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga deti Tue 21 May 2013, 11:19

... se injoranca dhe mosmirenjohja jane shemtia e nje njeriu...
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 16621
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Vizitor Tue 21 May 2013, 20:58

" Merre shpirtin tim ! Vishe !
Por jam e sigurt qė nuk tė bėn.
Nuk ėshtė numri yt. Sepse shpirti im ka numėr te madh... "

| Emma Al Rose |
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi Wed 22 May 2013, 15:55

dua te them meka mar malli per dikon
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Vizitor Wed 22 May 2013, 22:06

Bote moj bote e pa bese,njeriu meson deri sa te vdese. Dua te Them.. - Faqe 4 984906
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi Wed 22 May 2013, 23:34

dua te them kjo siper din te shkruan poezi hahah
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi Fri 24 May 2013, 10:30

Qe na mbyti shiuuuuuu

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 9245
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Katilja Thu 30 May 2013, 10:06

Nje Poet gjithmon shfaq ne cdo varg te
poezis ate qe ndjen ku ndjehet krenaria, dashuria, respekti, dhimbja ,
vuajtja , loti i pikuar, permallimi dhe gjithmone shpresa per jeten ,
dashuri per nje vazhdimesi te perhershme per te shkruar dhe shfaqur
gjithe ato vlera te larta njerzore qe ndjen vetem shpirti Poetik dhe
Zemra e paster pa djallezi.!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 10147
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Vizitor Fri 31 May 2013, 21:39

Vetem Zemra e Njeriut , eshte ajo qe duhet Njohur mire.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi Sat 01 Jun 2013, 20:13

Pse njerezit jan kaq te lig

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 9245
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Geri Sat 01 Jun 2013, 20:23

Qe i rent damllaja atij qe shpiku skedinat , qe se kapem nje here nje skedine , na u be syri bakerr per nje kokerr leku
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 19089
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi Sat 01 Jun 2013, 20:29

Pse prish leket kot ti per skedina aman hahaha Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 9245
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Geri Sat 01 Jun 2013, 20:33

Eidisi shkruajti:Pse prish leket kot ti per skedina aman hahaha Razz
Nuk prish leke une per skedina , por leku prishet vete per skedina moj hahahaha Cigare
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 19089
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Vizitor Sat 01 Jun 2013, 21:28

Padyshim qe nuk jam ngrysur kurr e deshperuar, gjate gjithe Jetes ushqeva Dashurine.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi Sun 02 Jun 2013, 21:51

me mungon dikush
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Katilja Mon 03 Jun 2013, 10:49

Syri i shpirtit nuk mund tė gjejė
askund mė shumė shkėlqim, as mė shumė tmerr, sesa te njeriu; nuk mund tė
ngulet mbi asgjė tjetėr mė tė frikshme, mė tė ndėrlikuar, mė misterioze
dhe mė tė pafundme. Ka njė shfaqje mė tė madhe se deti, dhe kjo ėshtė
qielli; ka njė shfaqje edhe mė tė madhe se qielli, dhe kjo ėshtė
brendėsia e shpirtit.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 10147
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi Mon 03 Jun 2013, 21:53

Nga njehere mundohemi per te mire kur flasim po mundemi edhe te gabojme kur flasim sidomos para kohe. Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 9245
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Katilja Sun 29 May 2016, 11:12

Askush Sesht Ashtu Sic duket

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 10147
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Dardania Sun 04 Feb 2018, 23:28

Katilja shkruajti:Askush Sesht Ashtu Sic duket
Dua tė them ke thėn ashtu siē ėshtė Realiteti 😊

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dua te Them.. - Faqe 4 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 14361
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga edvini084 Thu 08 Feb 2018, 21:37

Dua te them qe deshiroj shume te merrja doren tende dhe te ulesha bashke me ty.

edvini084
edvini084

Shteti : Durrės
Postime : 55
Kyējet nė forum : 10000
Regjistruar mė : 23/02/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua te Them.. - Faqe 4 Empty Re: Dua te Them..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi