Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_lcapGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Voting_barGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_rcap 
Geri (7161)
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_lcapGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Voting_barGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_rcap 
lolita (6766)
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_lcapGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Voting_barGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_rcap 
Annika (6751)
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_lcapGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Voting_barGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_lcapGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Voting_barGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_lcapGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Voting_barGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_lcapGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Voting_barGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_lcapGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Voting_barGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_rcap 
albi (3377)
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_lcapGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Voting_barGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_lcapGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Voting_barGjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Vote_rcap 


Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008

Shko poshtė

Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Empty Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Feb 2011, 18:34

Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Gjemaj10
Gjemajl (Salih) Gashi, Lindi mė 25.11.1933, vdiq mė 18.03.2008 nė fshatin Akllap. U rrit jetim qysh ne femiri babain ja vrane forcat fashiste Bullgare dhe mbeti nen kujdesin e migjes se tij Fetah Gashi. Nuk kishte shkollim por jetoi duke punuar punė fizike dhe me ndjersė. U martua dhe lindi 8 femije 5 djem dhe tri vajza. Fėmijė i ushqeu, shkolloi dhe i rriti duke punuar pune fizike dhe krahu, nuk kishte kurrfar ndihmash. Kohė pas kohe punonte neper Maqedoni, Bosnje dhe Hercegovinė e vende tjera se bashku me bashkefshataret e tije Qerim Bytyqin, Nebih Gashin, Muharrem Limanit, e te tjere. Nga bashkefashataret dhe rrethi ka qene shume i dashur dhe i rrespektuar edhe pse ishte i varfer kishte nje zemer te paster dhe kurr askujt nuk diti ti bente keq.

firma.................................................................................................................................................................................
Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Image110Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Bb_net10Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 21866
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi